Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Toto je komerční prezentace.iDNES.cz není jejím autorem a neovlivňuje její obsah.

Alpine cup 2009

Komerční sdělení   1:00aktualizováno  1:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Tento týden se ve vysoko položeném horském středisku Saalbach-Hinterglemm v Rakousku odehrál turnaj pro všechny milovníky zimních sportů a samozřejmě pokeru. Většinu osazenstva tvořili spíše neznámí hráči, mezi kterými vynikali zejména mladý profík původem z Kapského Města Mark Vos a australský veterán narozený v Lotyšsku Tony G.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Poker najdete i na horách | foto: PokerStars.cz

Vyjma hlavního turnaje s buy-inem 1500€ se zde hrálo i několik menších doprovodných turnajů jak bývá zvykem. Hned v jednom z prvních, 50€ s rebuyem, zvítězil právě Mark Vos a přilepšil si o slušných 3,183€.

Dalším turnajem v pořadí byl taktéž No Limit Hold’Em 110€, tentokrát s ‚trofejemi‘ v podobě nalosovaných hráčů, za jejichž vyřazení obdržel výherce peněžní bonus. Zde opět prokázal své kvality Mark Vos i Tony G. Umístili se na šestém, respektive osmém místě, což jim vyneslo přes pět set eur.

Poslední zastávkou před hlavním turnajem byl den ve znamení Pot Limit Omahy. První turnaj obnášel buy-in 300€ a souběžně s ním probíhal také High Roller event pro opravdové fajnšmekry a boháče. Účast byla totiž podmíněna buy-inem ve výši 5,000€.  Levnější z nich tedy skýtal relativně otevřené pole pro mnoho aspirujících hráčů. Vytouženého úspěchu a 8,466€ se nakonec dočkal mladičký Holanďan Mark Schouten.

Ve druhém turnaji nakonec došlo k dohodě mezi Tonym G a Rakušanem Markusem Golserem, kteří se domluvili, že si rozdělí rovným dílem 41,900€ určených pro vítěze. Kvůli trofeji a oficiálním záznamům  byla nakonec odehrána finální handa, ve které připadlo vítězství Markusi Golserovi.

Vše nakonec vyvrcholilo závěrečným hlavním turnaje s buy-inem 1,500€. Zúčastnilo se ho na 129 hráčů včetně několika dalších známých tváří mimo Tonyho G a Marka Vose. Těmi byli například Marcel „Létající Holanďan“ Luske, nedávná vítězka EPT Dortmund Sandra Naujoks či další holandský profík Noah Boeken. Do druhého dne se z nich probojovali ovšem pouze Marcel Luske a ve vynikající formě hrající Mark Vos. Ten se také ve druhém dni usídlil v čele průběžného pořadí na němž zůstal až do ukončení hry jakožto poslední známější hráč. Svou pouť zakončil na finálovém stole opět na  výborném šestém místě, které mu tentokrát přineslo  10,320€. Vítězem se nakonec stal Holanďan Marc Naarden sponzorovaný PokerStars  a obdržel tak vítězných 46,474€.

Celkové pořadí:
1 € 46,474 Marc Naarden
2 € 29,940 Runnar Lindepuu
3 € 19,780 Fedor Los 
4 € 16,340 Simon Borg
5 € 12,900 Salvatore Cundari 
6 € 10,320 Mark Vos
7 € 8,080 Joseph Buhmann
8 € 6,360 Jan Hlobil
9 € 4,820 Farhad Kia
10 € 3,100 Jasper Wetemans

Autor:Nejčtenější

Není nad to, chodit nahá po bytě, říká MOgirl Karolína

„Jsem usměvavá, infantilní, střelená, vtipná a hodná,“ říká MOgirl Karolína.

Láká ji nebezpečí a přiznává, že umí být střelená a infantilní. A ničeho ze svého života nelituje. „Řídím se mottem, že...

Experimenty na lidech: americký stát potají plošně šířil bakterie

Jezdily rychle a hlavně po celé zemi. Autobusy Greyhound proto armáda využila k...

Infikoval vlastní obyvatele bakteriemi a viry, které ničily zdraví a dokonce zabíjely. Potají. Po dlouhých dvacet let...Orgasmus, pro který nehnete prstem. Internetem se šíří erotická hypnóza

Stačí se soustředit, nabádají erotické hypnotizérky.

Má to být bezdotykové sebeuspokojení. Prosté fyzických stimulů, cesta k orgasmu při něm vede čistě skrze mysl. Podle...

Hnědé kobylky: jak dobře si malí a hlavně velcí nacisté žili z cizího

A tohle je také naše. Nacisté jako Adolf Hitler a Hermann Göring nejen...

Špičky nacistického režimu si za veřejné peníze stavěly soukromé rezidence, důstojníci SS si jen tak přivlastňovali...

Nejlepší pivní destinace zahrnují USA, Čínu i Brazílii. Česko schází

Tupláky, hluboké dekolty, Octoberfest? Zapomeňte, pivní kultura se změnila....

Virginie na prvním místě a kromě ní další americká města, mimo nich už jen čínský Peking, jihokorejský Soul a brazilské...

Další z rubriky

Oslavte Mezinárodní žen den s PokerStars!

Vanessa Rousso

Nejenom ženy a dívky oddávající se hře v poker by měly zpozornět. Osmého března totiž PokerStars uspořádají speciální...

V Alpách vyhrál Vladimir Geshkenbein

PokerStars EPT Snowfest

V minulém týdnu zavítali nejlepší evropští pokeroví hráči do rakouských Alp, a to nejen kvůli tomu, aby si užili...

Negreanu oplatil Isildurovi porážku!

Viktor Blom alias Isildur1

Měl to být nejsledovanější pokerový heads-up letošního roku. Dva pokeroví giganti Viktor Blom alias Isildur1 a Daniel...

Najdete na iDNES.cz