Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Toto je komerční prezentace.iDNES.cz není jejím autorem a neovlivňuje její obsah.

Ante Up For Africa

Komerční sdělení   14:00aktualizováno  14:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
To je název charitativního turnaje, který se odehrál letos potřetí pod záštitou právě probíhajícího World Series of Poker. Jeho hlavními tvářemi jsou známý filmový herec Don Cheadle a pokerová hvězda Annie Duke. Předmětem byla humanitární pomoc obětem krvavých sporů ve válkou zmítaném Darfuru. Organizacemi, kterým tento rok připadly charitativní výtěžky z turnaje byly ENOUGH a International Rescue Committee.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Z výhry se radoval mladý Rus Alex Bolotin | foto: Pokerstars.cz

Turnaj s ušlechtilým cílem a buy-inem ve výši $5,000 nakonec přilákal 138 zájemců mezi kterými tradičně nechyběli ani mediální celebrity. Mezi stálice již patří zmíněný herec Don Cheadle a také dvojice přátel Ben Affleck a Matt Damon, který ztvárnil hlavní roli ve známém pokerovém filmu Rounders (Hráči).

Dalšími velkými jmény byly například rapová hvězda Nelly, boxer Mike Tyson, Sarah Silverman či Dean Cain, který se v rozhovoru podělil o bezprostřední zážitky z Keni, ve které před rokem strávil 14 dní a vyjádřil nadšení z toho, jaký úspěch tento turnaj u hráčů má.

Turnaj si nenechalo ujít ani mnoho jmen "z branže" jako například Erik Seidel, Chris Fergusson, Jennifer Harman, Tony G, Greg Raymer, loňský vítěz, který odevzdal veškerou výhru na charitu Johnny Hennigan, Mike Matusow, John Juanda, Peter Eastgate a další.

Prizepool se nakonec ustálil na $670,680 s tím, že za první místo bylo $177,730. Placených pozic bylo celkem 18. Z výhry se nakonec radoval mladý Rus Alex Bolotin, který v závěrečném heads-upu porazil Adama Richardsona a polovinu své výhry promptně odevzdal organizátorům.

Finálový stůl pro něj rozhodně nebyla procházka růžovou zahradou, protože na 4. místě skončil 8násobný vítěz WSOP náramku Erik Seidel, v jeho těsném závěsu se umístil Chris Ferguson, 7.místo připadlo loňskému šampiónu Johnu Henniganovi a konečně na 9.místě se umístila jedna z nejlepších hráček Jennifer Harman.

Autor:


Nejčtenější

Sexuchtivá, upřímná, náladová: seznamte se s MOgirl Nikol

Mám ráda nezávislost, kritický rozum a etický přístup ke zvířatům, říká MOgirl...

Na pět přívlastků, které ji charakterizují, se zeptala člověka, který je pro ni důležitý a zná ji. Jeho verdikt zněl:...

OBRAZEM: Viktoriánská prodejná láska. Archiv odkryl unikátní fota

Birminghamská policie byla první na světě, která začala pořizovat policejní...

Birminghamská policie byla první na světě, která začala pořizovat policejní snímky zatčených. První vznikly již v roce...Poručíme větru dešti. Američané si za války hráli s počasím nad Vietnamem

O legendární Ho Či Minovu cestu se sváděly boje, Američané však na ni byli...

Propracovanými trasami v džungli proudily za vietnamské války na pomoc komunistickému severu desetitisíce vojáků a tuny...

Nefungující segregace: sídliště Pruitt-Igoe se stalo peklem pro chudé

Segregované sídliště pro chudé nebylo řešením, stalo se vězením svých obyvatel...

Cílem bylo napěchovat chudé na jedno betonové sídliště. Vyčistit od nich město. Projekt založený na rasismu a segregaci...

Hodiny jeho práce smyje déšť. Život je taky jen dočasný, říká umělec

Sklad pro Sněhurku, Mogilovo, Bulharsko: Malba vznikla v prostorách vinařství...

Jezdí po světě a maluje na zdi a chodníky. Jeho projekty vedou diváky k úžasu, ale také nutí přemýšlet nad smyslem...

Další z rubriky

Moneymaker sahal po titulu!

Chris Moneymaker

Nejprestižnější pokerová událost na poli heads-upové disciplíny se v uplynulých dnech konala ve Spojených státech. Po...

Čech si splnil životní sen!

Jiří Gattner alias Hark123

V turnaji organizovaném PokerStars u příležitosti zprovoznění služby PokerStars Home Games porazil český hráč Jiří...

V Alpách vyhrál Vladimir Geshkenbein

PokerStars EPT Snowfest

V minulém týdnu zavítali nejlepší evropští pokeroví hráči do rakouských Alp, a to nejen kvůli tomu, aby si užili...

Najdete na iDNES.cz