Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Toto je komerční prezentace.iDNES.cz není jejím autorem a neovlivňuje její obsah.

Balkánský pokerový festival

Komerční sdělení   17:00aktualizováno  17:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Začátkem září budou mít všichni hráči zejména z Východní Evropy unikátní možnost změřit svoje síly na balkánském pokerovém festivalu, který připravila herna PokerStars. To vše v proslulém letovisku Zlaté Písky v Bulharsku v prostorách luxusního pětihvězdičkového hotelu.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Letovisko Zlaté Písky v Bulharsku | foto: PokerStars.cz

V Evropě byste jen těžko hledali většího organizátora turnajů, než je pokerová herna PokerStars. Vedle jejího výstavního klenotu, kterým je European Poker Tour, jejíž sedmá sezóna začne již v srpnu v estonském Talinnu, pořádá PokerStars také řadu národních pokerových tour a vedle toho i řadu dalších menších regionálních turnajů.

Balkánský pokerový festival je právě jedním z podobných malých podniků orientovaných vedle pokerových profíků i na začínající turnajové hráče, kteří si nemohou ihned dovolit platit vysoké buy-iny v řádech tisícovek euro.

Od 2. do 5.září bude všechny sorty hráčů hostit luxusní pětihvězdičkový hotel Melia Grand Hermitage nacházející se na bulharském pobřeží. Turnaj samotný pak proběhne v prostředí proslulého bulharského kasina Grand Hotel Casino International. Buy-in do hlavního eventu je stanoven na dostupných 990 euro. V Bulharsku se přitom očekává start až dvou stovek hráčů.

A protože 990 euro je pořád poměrně značná suma, herna PokerStars pro své hráče připravila i řadu velice zajímavých kvalifikačních turnajů. Tím patrně nejzajímavějším je každodenní (s výjimkou neděle) freeroll začínající vždy v 17:55, jehož vítěz putuje do turbo satelitu za 11 euro, kde se již hraje o přímý buy-in na balkánský pokerový festival. Freerolly najdete ve svém pokerovém klientovi pod záložkami Turnaje > Regionální.

Vedle toho se od pondělí do pátku ve 20:55 konají satelity za 8.80 euro, které vedou do nedělního velkého satelitu s buy-inem 90 euro, kde se bude hrát o několik vstupenek do hlavního turnaje v Bulharsku. Konečně, v neděli je možnost se zúčastnit turbo satelitu za 5.5 euro s možností rebuye, který taktéž vede do hlavní kvalifikace za 90 euro.

Staňte se součástí největší pokerové sítě světa - PokerStars.net.
Autor:


Nejčtenější

Poklad! Zlato a stříbro z vraku musel Alex Storm osm měsíců tajit

Alex Storm, hledač pokladů z potopených lodí

Tisíce zlatých a stříbrných mincí vynášeli z oceánského dna dvacet dní. Byl to poklad jako z pohádky. Následujících osm...

Chci karavan a zběsilé jízdy po světě, říká MOgirl Dreya

Jsem sarkastická a tvrdohlavá, říká MOgirl Dreya.

Sarkastická, tolerantní a empatická, ale též tvrdohlavá a zbrklá. Tak se vidí MOgirl Dreya.VIDEO: Lukáš ze sebe dělá Bílou i Vondráčkovou. Podoba je neskutečná

Lukáš ze sebe umí udělat dokonalou Lucii Bílou. I její pohyby a grimasy má...

Už skoro čtvrt století se živí jako travesti umělec. Téměř denně vystupuje po celém Česku a proměňuje se ve známé...

Stelete si postel? Máte víc sexu i přátel, tvrdí výzkum

Naše ranní ložnicové návyky o nás prozradí víc, než myslíme, tvrdí studie.

Jako by ostrým řezem dělil společnost na dvě opravdu odlišné skupiny. Jako by to nebyl jen pouhý ranní návyk. S tím,...

Siláci tahali kamion, zvedali auta. Českým mistrem se stal Jiří Tkadlčík

Je to jednoručka, ale jiná, než jakou znáte z fitka.

Má četné mezinárodní úspěchy, je legendou českých strongmanů, proto byl favoritem. Oprávněně. Jiří Tkadlčík první český...

Další z rubriky

Oslavte Mezinárodní žen den s PokerStars!

Vanessa Rousso

Nejenom ženy a dívky oddávající se hře v poker by měly zpozornět. Osmého března totiž PokerStars uspořádají speciální...

Šestá sezóna PokerStars týmové ligy!

Poker. Ilustrační foto

Ve spolupráci s portálem Pokerteam.cz se už 2. dubna rozeběhne již šestá sezóna populární a ojedinělé týmové PokerStars...

Souboj snů: Blom vs Negreanu

Daniel Negreanu

To, o čem se spekulovalo už pěknou řádku týdnu, se stalo skutečností. Online hvězda Viktor Blom alias Isildur1 se ve...

Najdete na iDNES.cz