Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Toto je komerční prezentace.iDNES.cz není jejím autorem a neovlivňuje její obsah.

Balkánský pokerový festival

Komerční sdělení   17:00aktualizováno  17:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Začátkem září budou mít všichni hráči zejména z Východní Evropy unikátní možnost změřit svoje síly na balkánském pokerovém festivalu, který připravila herna PokerStars. To vše v proslulém letovisku Zlaté Písky v Bulharsku v prostorách luxusního pětihvězdičkového hotelu.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Letovisko Zlaté Písky v Bulharsku | foto: PokerStars.cz

V Evropě byste jen těžko hledali většího organizátora turnajů, než je pokerová herna PokerStars. Vedle jejího výstavního klenotu, kterým je European Poker Tour, jejíž sedmá sezóna začne již v srpnu v estonském Talinnu, pořádá PokerStars také řadu národních pokerových tour a vedle toho i řadu dalších menších regionálních turnajů.

Balkánský pokerový festival je právě jedním z podobných malých podniků orientovaných vedle pokerových profíků i na začínající turnajové hráče, kteří si nemohou ihned dovolit platit vysoké buy-iny v řádech tisícovek euro.

Od 2. do 5.září bude všechny sorty hráčů hostit luxusní pětihvězdičkový hotel Melia Grand Hermitage nacházející se na bulharském pobřeží. Turnaj samotný pak proběhne v prostředí proslulého bulharského kasina Grand Hotel Casino International. Buy-in do hlavního eventu je stanoven na dostupných 990 euro. V Bulharsku se přitom očekává start až dvou stovek hráčů.

A protože 990 euro je pořád poměrně značná suma, herna PokerStars pro své hráče připravila i řadu velice zajímavých kvalifikačních turnajů. Tím patrně nejzajímavějším je každodenní (s výjimkou neděle) freeroll začínající vždy v 17:55, jehož vítěz putuje do turbo satelitu za 11 euro, kde se již hraje o přímý buy-in na balkánský pokerový festival. Freerolly najdete ve svém pokerovém klientovi pod záložkami Turnaje > Regionální.

Vedle toho se od pondělí do pátku ve 20:55 konají satelity za 8.80 euro, které vedou do nedělního velkého satelitu s buy-inem 90 euro, kde se bude hrát o několik vstupenek do hlavního turnaje v Bulharsku. Konečně, v neděli je možnost se zúčastnit turbo satelitu za 5.5 euro s možností rebuye, který taktéž vede do hlavní kvalifikace za 90 euro.

Staňte se součástí největší pokerové sítě světa - PokerStars.net.
Autor:Nejčtenější

Není nad to, chodit nahá po bytě, říká MOgirl Karolína

„Jsem usměvavá, infantilní, střelená, vtipná a hodná,“ říká MOgirl Karolína.

Láká ji nebezpečí a přiznává, že umí být střelená a infantilní. A ničeho ze svého života nelituje. „Řídím se mottem, že...

Experimenty na lidech: americký stát potají plošně šířil bakterie

Jezdily rychle a hlavně po celé zemi. Autobusy Greyhound proto armáda využila k...

Infikoval vlastní obyvatele bakteriemi a viry, které ničily zdraví a dokonce zabíjely. Potají. Po dlouhých dvacet let...Orgasmus, pro který nehnete prstem. Internetem se šíří erotická hypnóza

Stačí se soustředit, nabádají erotické hypnotizérky.

Má to být bezdotykové sebeuspokojení. Prosté fyzických stimulů, cesta k orgasmu při něm vede čistě skrze mysl. Podle...

Hnědé kobylky: jak dobře si malí a hlavně velcí nacisté žili z cizího

A tohle je také naše. Nacisté jako Adolf Hitler a Hermann Göring nejen...

Špičky nacistického režimu si za veřejné peníze stavěly soukromé rezidence, důstojníci SS si jen tak přivlastňovali...

Nejlepší pivní destinace zahrnují USA, Čínu i Brazílii. Česko schází

Tupláky, hluboké dekolty, Octoberfest? Zapomeňte, pivní kultura se změnila....

Virginie na prvním místě a kromě ní další americká města, mimo nich už jen čínský Peking, jihokorejský Soul a brazilské...

Další z rubriky

Negreanu oplatil Isildurovi porážku!

Viktor Blom alias Isildur1

Měl to být nejsledovanější pokerový heads-up letošního roku. Dva pokeroví giganti Viktor Blom alias Isildur1 a Daniel...

V Alpách vyhrál Vladimir Geshkenbein

PokerStars EPT Snowfest

V minulém týdnu zavítali nejlepší evropští pokeroví hráči do rakouských Alp, a to nejen kvůli tomu, aby si užili...

Moneymaker sahal po titulu!

Chris Moneymaker

Nejprestižnější pokerová událost na poli heads-upové disciplíny se v uplynulých dnech konala ve Spojených státech. Po...

Najdete na iDNES.cz