Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Berlusconiho harém a malý úvod do světa bunga bunga

  10:00aktualizováno  10:00
Orgie, které se prý děly v jeho vilách, kam mu přítelkyně dodávaly televizní hvězdičky a mladé dívky, popisují italská média do barvitých detailů. Včetně afrického sexuálního rituálu bunga bunga. Silvio Berlusconi zřejmě nemá problém opatřit si něco hezkého do postele, a knížka to fakt není.

Všechny problémy se svým intimním životem Silvio Berlusconi zatím ustál | foto: Profimedia.cz

On sám se však brání: "Ne. Za sex jsem nikdy neplatil." A kromě toho se směje: "Nejsem na tom špatně, ale čtyřiadvacet dívek bych opravdu nezvládl."

A kolik ano? Abyste si mohli trochu zazávidět, nahlédneme do Berlusconiho harému a představíme některé z žen a dívek, o nichž se říká, že vyplňovaly premiérovy noci, když samými starostmi o vládnutí nemohl spát.

Není na tom nic špatného. Píše o nich i tak konzervativní britský list, jako je The Daily Telegraph. Takže tady jsou:

Ruby Rubacuori. Berlusconi ji vydával za Mubarakovu vnučku

Ruby Rubacuori
Jmenuje se vlastně Karima El Mahroug, ale to první je hezčí, protože znamená cosi jako zlodějka srdcí. Tahle sedmnáctiletá břišní tanečnice z Maroka Berlusconimu pořádně zatápí: vyšetřují ho, zda spolu nestrávili noc. Ruby říká, že spolu nic neměli, jen k němu prý chodila na večeře a on jí dal sedm tisíc eur a nějaké šperky. Když ji jednou policie zatkla kvůli krádeži, Berlusconi volal na stanici, aby ji propustili, s tím, že je vnučkou egyptského prezidenta Mubaraka.

Noemi Letitzia
Osmnáctiletá středoškolačka říká Berlusconimu papínku nebo strýčku. Papínek dokonce přišel na oslavu jejích narozenin a dal jí náhrdelník ze zlata a diamantů za více než šest tisíc eur. Noemi popírá, že by spolu něco měli: "Jen chce, abych byla s ním a poslouchala ho. Někdy si spolu zazpíváme."

Dvě jednou ranou. Eleonora a Imma De Vivo

Eleonora a Imma De Vivo
Sedmadvacetiletá dvojčata, ta první je studentka, druhá asistentka v lékařské ordinaci. Proslavila je účast v reality show Survivor. Pak už jen dostaly telefon, jestli by nechtěly přijmout pozvání k panu premiérovi...

Elena Russo
Pětatřicetiletá modelka, o níž Berlusconi hovořil jako o svém "motýlkovi". Telefonoval kvůli ní jednomu producentovi a požádal ho, aby jí našel práci.

Francesca Pascale, radní z Neapole

Francesca Pascale
Berlusconi v televizi prohlásil, že má nový vztah od chvíle, kdy jeho manželka na jaře 2009 řekla, že se chce kvůli jeho milostným avantýrám s mladými dívkami rozvést. Okamžitě vypukly spekulace: Kdo to asi je? Italská média přinesla seznam pravděpodobných kandidátek a nejčastěji se zmiňovalo jméno Francescy Pascale, pětadvacetileté bývalé televizní showgirl a radní z Neapole.

Eleonora Gaggioli
V jednatřiceti má za sebou docela dlouhou řadu televizních seriálů, v nichž hrála i velké role. Taky si vydělávala jako modelka na spodní prádlo.

Angela Sozio. Seděla Berlusconimu na klíně

Angela Sozio
Jednatřicet let, ohnivé vlasy. Angelu uviděla Itálie poprvé v pořadu Grande Fratello, což je italská verze reality show Big Brother. Podruhé ji spatřila, jak sedí na klíně Berlusconimu při víkendovém pobytu v jeho vile na Sardinii.

Camilla Ferranti
Třicetiletá herečka a baletka, která pózovala jen spoře oblečená pro řadu pánských kalendářů a magazínů. Krasavice, kterou chtěl Berlusconi nominovat pro volby do Evropského parlamentu. Neprošla. Hrála v seriálu o klinice plastické chirurgie. Berlusconi jednou volal režisérovi, aby jí dal hlavní roli.

Barbara Matera, vážená poslankyně Evropského parlamentu. A údajná účastnice Berlusconiho orgií

Barbara Matera
Tohle je přeci jen slečna z vyšší ligy: televizní hlasatelka a herečka, teď však také poslankyně Evropského parlamentu. Připomíná blondýny z Věcí veřejných, do politiky se dostala jako dobře promyšlený (a pohledný) tah někoho jiného. V tomto případě Berlusconiho, který náhle rozhodl, že do voleb by měly jít mladé a neokoukané tváře. Tak vybral pár účastnic svých párty. Barbara Matera studovala pedagogiku, ale univerzitu nedokončila.

Alessandra Sorcinelli. Za svou účast na Berlusconiho večírcích dostala podle policie celkem 120 tisíc eur

Alessandra Sorcinelli
Docela dobře si vydělala. Tahle známá televizní rosnička dostala od Berlusconiho celkem asi 120 tisíc eur za to, že chodila na jeho soukromé večírky. Vyšetřovatelé zjistili, že pravidelně dostávala 8 500 eur měsíčně.

Barbara Guerra
Rovněž televizní showgirl. Za peníze, které dostala od Berlusconiho, si prý koupila 32 párů bot.

Patricia D'Addario si intimní rozhovory s Berlusconim pro všechny případy raději rovnou nahrávala

Patricia D'Addario
Jednačtyřicetiletá prostitutka, která tvrdí, že strávila noc s Berlusconim v den, kdy byl prezidentem USA zvolen Barack Obama. Bylo to prý za to, že jí pomohl vyřešit problémy s jedním jejím stavebním projektem. Jde o stavbu, kterou v 70. letech zahájil její otec, ale kvůli stavebním restrikcím ji nedokončil. Patricia by ráda získala povolení, aby mohla ruiny zbourat a na stejném místě postavit rodinnou vilku. To hlavní: Patricia tajně nahrála lechtivé rozhovory, které s Berlusconim vedla. Tvrdila taky, že sdílela postel s Berlusconim a dvěma dalšími ženami.

Lisandra Silva, Berlusconiho kubánské eso v rukávu

Lisandra Silva
Jeden italský časopis popsal její erotické fotky jako tak rozpalující, že by se na ni dala svést zodpovědnost za globální oteplování. Téhle kubánské modelce, která se prosadila v Itálii, je třiadvacet. Byla nafilmována, jak ji vezou do Berlusconiho vily u Milána, aniž by ji policie nějak kontrolovala.

Maria Esther Garcia Polanco. Říká, že Berlusconi je laskavý a štědrý muž

Maria Esther Garcia Polanco
Pětadvacet let, modelka z Dominikánské republiky. Otevřeně říká, že spala s Berlusconim. Proč? Z vděčnosti. Hodný pan premiér totiž zaplatil poplatky za léčení její pětileté dcery a navíc jí pomohl najít práci jako televizní showgirl, mimo jiné v pořadech nazývaných Nažhavená kočka a Trouba. Říká, že Berlusconi jí za sex nikdy neplatil a že je to štědrý a laskavý muž.

Dnes podle policie "všeobecně známá prostitutka" Iris Bernardi byla u Berlusconiho poprvé v sedmnácti. A to pro bněj může být skutečný problém

Iris Bernardi
S touhle devatenáctiletou kráskou má Berlusconi opravdový problém. Žalobci jsou přesvědčeni, že když tahle "všeobecně známá prostitutka", jak o ní hovoří, byla na jeho večírcích bunga bunga a když jej poprvé navštívila v jeho letní vile na Sardinii a v jeho paláci poblíž Milána, nebyla ještě plnoletá. Bylo jí teprve sedmnáct. Sex s ní by nebyl trestný, proti zákonu je však za něj platit.

Graziana Capone. Italská Angelina Jolie, kterou možná čeká role poslankyně

Graziana Capone
Vystudovanou právničku a modelku, která má přezdívku Angelina Jolie z Puglie, což je jihoitalský region, odkud pochází, si nedávno Berlusconi najal, aby mu pomohla vylepšit jeho televizní image. Byla vybrána jako možná kandidátka pro parlamentní volby, což je na sedmadvacetiletou mladou dámu docela rychlý výkon.

Nicole Minetti, teď už jako politička. Stala se jí díky Berlusconimu

Nicole Minetti
Všechno zlé je k něčemu dobré. Když před časem pomatený Ital praštil Silvia Berlusconiho soškou do obličeje a přerazil mu dva zuby, seznámil se Silvio s krásnou dentální hygieničkou Nicole. Pro ni to bylo také velké štěstí, protože tohle povolání dělala teprve měsíc. Předtím byla showgirl. Zřejmě ošetřovala Berlusconiho dobře, protože krátce poté dostala od jeho strany nabídku, aby kandidovala v místních volbách. A především obhospodařovala jeho paláce a dodávala tam mladé dívky.

Aida Yespica, devětadvacetiletá kráska z Venezuely

Aida Yespica
Tahle devětadvacetiletá krasavice z Venezuely, která je modelkou, říká, že zná Silvia už čtyři roky. "Je ke každému velmi laskavý," prohlašuje a dodává: "Pro mě je to taková otcovská postava." A pokud jde o pověstný salon, kde se odehrávaly večírky bunga bunga? Že by tam vycházející hvězdičky účinkovaly při lascivní podívané pro tatíčka Silvia a jeho přátele? Ale no tak, co vás nemá. Jak říká Aida: "Ano, ten salon tam je, ale byl využíván jen pro karaoke a jediné, co tam hosté konzumovali, bylo ovoce."

Co je to bunga bunga

A teď ke slovu, jímž Berlusconi obohatil svět. Bunga bunga. Už jste to určitě taky slyšeli. Dokonce už má heslo na wikipedii. A týdeník Time ho zařadil mezi padesát slov uplynulého roku.

Takže, co je to bunga bunga?

Zní to africky a taky to prý z Afriky pochází. Je to údajně starý rituál sexuálního pokoření poraženého cizince. Radši nezkoumejte, jak k ponížení docházelo, ale vlastně to bylo hromadné znásilnění.

Teď to rozhodně tak dramatické není. O tom, že existuje bunga bunga, řekl prý Berlusconimu jeho nově nalezený přítel Kaddáfí. Je to něco jako elixír mládí.

Vypadá to, aspoň u Berlusconiho, asi takhle: nejdřív se popíjí a dobře jí, pak se vybraní pánové a spousta dívek vypraví do podzemí, údajně na karaoke. Dole jsou bary, taneční tyče, bazénky a vířivky. A taky šatny, kde se dívky převléknou do bikinek. Některé si obléknou kostým zdravotních sester či školaček, to podle nálady pánů.

Pak se tančí, zpívá, hladí, otírá. Vrcholem je, když se některý pán ponoří do bazénu, kde se kolem něj nakupí dívky a hezky se o něj frotýrují, třou a lísají a vůbec dávají najevo, že jsou kočičky. Pak se vybrané dívky odvedou do soukromí, kde se jim a) podle policejní verze naznačí, že přichází na řadu sex, b) rozdají dárečky a penízky, to vše jen jako pozornost, to podle verze Berlusconiho a dívek.

Důležitý detail: abyste mohli pořádat večírky bunga bunga, nepotřebujete jen peníze a vířivku, ale také spoustu vlivu, abyste dívkám mohli zajišťovat role v showbusinessu. Pak se k vám prý třou úplně nejvíc.

Autoři:Nejčtenější

Není nad to, chodit nahá po bytě, říká MOgirl Karolína

„Jsem usměvavá, infantilní, střelená, vtipná a hodná,“ říká MOgirl Karolína.

Láká ji nebezpečí a přiznává, že umí být střelená a infantilní. A ničeho ze svého života nelituje. „Řídím se mottem, že...

Experimenty na lidech: americký stát potají plošně šířil bakterie

Jezdily rychle a hlavně po celé zemi. Autobusy Greyhound proto armáda využila k...

Infikoval vlastní obyvatele bakteriemi a viry, které ničily zdraví a dokonce zabíjely. Potají. Po dlouhých dvacet let...Orgasmus, pro který nehnete prstem. Internetem se šíří erotická hypnóza

Stačí se soustředit, nabádají erotické hypnotizérky.

Má to být bezdotykové sebeuspokojení. Prosté fyzických stimulů, cesta k orgasmu při něm vede čistě skrze mysl. Podle...

Hnědé kobylky: jak dobře si malí a hlavně velcí nacisté žili z cizího

A tohle je také naše. Nacisté jako Adolf Hitler a Hermann Göring nejen...

Špičky nacistického režimu si za veřejné peníze stavěly soukromé rezidence, důstojníci SS si jen tak přivlastňovali...

Nejlepší pivní destinace zahrnují USA, Čínu i Brazílii. Česko schází

Tupláky, hluboké dekolty, Octoberfest? Zapomeňte, pivní kultura se změnila....

Virginie na prvním místě a kromě ní další americká města, mimo nich už jen čínský Peking, jihokorejský Soul a brazilské...

Další z rubriky

VIDEO: Sedí mi sexy, dominantní role, říká tanečnice burlesky Angelina

Burleska má i usměvavou tvář.

Burleska ji zlákala zdůrazněním ženskosti, fantazií. „Líbí se mi, že jejím ideálem je sebevědomá žena, která má šmrnc a...

Experimenty na lidech: americký stát potají plošně šířil bakterie

Jezdily rychle a hlavně po celé zemi. Autobusy Greyhound proto armáda využila k...

Infikoval vlastní obyvatele bakteriemi a viry, které ničily zdraví a dokonce zabíjely. Potají. Po dlouhých dvacet let...

Pokud je pro vás jazz příliš, možná máte moc testosteronu, říká studie

Neoslovil vás například jazzman Lionel Hampton? Možná za to mohou hormony.

Pro někoho rajská hudba, plná fantazie, pro jiného chaos a cesta do deprese. Naše vnímání hudby, jako je jazz,...

Mercedes Třída E 3,0...
Mercedes Třída E 3,0...

r.v. 2017, naj. 11 545 km, diesel
1 350 360 Kč (s DPH)

Najdete na iDNES.cz