Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Toto je komerční prezentace.iDNES.cz není jejím autorem a neovlivňuje její obsah.

Blíží se 60 miliard rozdaných her na PokerStars!

Komerční sdělení   11:00aktualizováno  11:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Další velký mezník už brzy zaznamená herna PokerStars. V horizontu pár týdnů se totiž očekává, že bude rozdána hra s pořadovým číslem 60 000 000 000. Pro hráče, kteří si nejen v této hře zahrají, PokerStars chystá velké bonusy!

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Blíží se 60 miliard rozdaných her na PokerStars! | foto: PokerStars.cz

PokerStars je největší a nejoblíbenější pokerová herna na internetu, a tak není divu, že počet rozdaných her roste den ode dne raketovým tempem. Už v minulosti se slavilo 50 miliard partií a teď se chystá další velká party, protože se blíží další významný milník.

V souvislosti s blížícím se rozdáním šedesátimiliardté hry si PokerStars pro hráče připravili i speciální akci, v rámci níž mohou aktivní hráči na PokerStars inkasovat velice zajímavé peněžní bonusy, a to v případě, že budou zrovna hrát ve chvíli, kdy bude rozdána některá z významných her označovaná jako milník na cestě k cíli, kterým je oněch 60 miliard rozdaných her.

Akce začne ve chvíli, kdy bude rozdána hra s pořadovým číslem 59 700 000 000. V tu chvíli bude do cíle zbývat 300 miliónů her. A každá hra představující další ukrojený milión bude znamenat okamžitý peněžitý bonus pro hráče, kteří budou sedět u stolů, když bude hra rozdána.

A na kolik si můžete přijít, budete-li mít štěstí a budete zrovna hrát cash games na PokerStars, když bude některá z her představující miliónový milník rozdána? Systém zjistí, kolik VPP bodů jste nasbírali za posledních 50 her. Toto číslo bude následně vynásobeno 50 dolary a k tomu navrch dostanete automaticky dalších 50 dolarů.

Pokud navíc v milníkové hře vyhrajete, celá částka se navíc znásobí dvakrát. Tedy, pokud nasbíráte během posledních 50 her například 31 VPP bodů, pak získáte 31*50 dolarů + 50 dolarů, tedy 1 600 dolarů celkem. Pokud v této hře vyhrajete, získáte 3 200 dolarů.

Peněžní bonus ve hře s číslem 60 miliard bude ještě sladší. Vše se totiž bude násobit 500 dolary a dalších 500 dostanete navrch. Opět platí, že pokud v této cílové hře vyhrajete, částka se vám zdvojnásobí. A navíc získáte exkluzivní bonus 60 000 dolarů!

Pro názornost si představte, že jste ve hře s pořadovým číslem 60 miliard. V posledních 50 hrách jste získali 60 VPP bodů. Získáte 30 000 dolarů + 500 dolarů, tedy 30 500 dolarů. Jestliže v této hře zvítězíte, získáte 61 000 dolarů a navíc 60 000 dolarů jako speciální bonus, celkem tedy 121 000 dolarů!

V současnosti je rozdáno zhruba 59 687 000 000 her (přesné číslo můžete sledovat ZDE), takže se připravte, ať nepromeškáte už první milník začínající s hrou číslo 59 700 000 000!

Chcete se naučit hrát poker úplně zdarma? Staňte se součástí největší pokerové sítě světa - PokerStars.net.

Autor:Nejčtenější

Není nad to, chodit nahá po bytě, říká MOgirl Karolína

„Jsem usměvavá, infantilní, střelená, vtipná a hodná,“ říká MOgirl Karolína.

Láká ji nebezpečí a přiznává, že umí být střelená a infantilní. A ničeho ze svého života nelituje. „Řídím se mottem, že...

Experimenty na lidech: americký stát potají plošně šířil bakterie

Jezdily rychle a hlavně po celé zemi. Autobusy Greyhound proto armáda využila k...

Infikoval vlastní obyvatele bakteriemi a viry, které ničily zdraví a dokonce zabíjely. Potají. Po dlouhých dvacet let...Orgasmus, pro který nehnete prstem. Internetem se šíří erotická hypnóza

Stačí se soustředit, nabádají erotické hypnotizérky.

Má to být bezdotykové sebeuspokojení. Prosté fyzických stimulů, cesta k orgasmu při něm vede čistě skrze mysl. Podle...

Hnědé kobylky: jak dobře si malí a hlavně velcí nacisté žili z cizího

A tohle je také naše. Nacisté jako Adolf Hitler a Hermann Göring nejen...

Špičky nacistického režimu si za veřejné peníze stavěly soukromé rezidence, důstojníci SS si jen tak přivlastňovali...

Nejlepší pivní destinace zahrnují USA, Čínu i Brazílii. Česko schází

Tupláky, hluboké dekolty, Octoberfest? Zapomeňte, pivní kultura se změnila....

Virginie na prvním místě a kromě ní další americká města, mimo nich už jen čínský Peking, jihokorejský Soul a brazilské...

Další z rubriky

Šestá sezóna PokerStars týmové ligy!

Poker. Ilustrační foto

Ve spolupráci s portálem Pokerteam.cz se už 2. dubna rozeběhne již šestá sezóna populární a ojedinělé týmové PokerStars...

Bouře přichází na PokerStars!

Sunday Storm

Jen krátce po rekordním turnaji Sunday Million přichází herna PokerStars s další obrovskou výzvou. Jste připraveni...

Čech si splnil životní sen!

Jiří Gattner alias Hark123

V turnaji organizovaném PokerStars u příležitosti zprovoznění služby PokerStars Home Games porazil český hráč Jiří...

Škoda Octavia 1.8 TSI 2010...
Škoda Octavia 1.8 TSI 2010...

r.v. 2010, naj. 107 525 km, benzín
196 000 Kč (s DPH)

Najdete na iDNES.cz