Toto je komerční prezentace.iDNES.cz není jejím autorem a neovlivňuje její obsah.

Blíží se 60 miliard rozdaných her na PokerStars!

Komerční sdělení   11:00aktualizováno  11:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Další velký mezník už brzy zaznamená herna PokerStars. V horizontu pár týdnů se totiž očekává, že bude rozdána hra s pořadovým číslem 60 000 000 000. Pro hráče, kteří si nejen v této hře zahrají, PokerStars chystá velké bonusy!

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Blíží se 60 miliard rozdaných her na PokerStars! | foto: PokerStars.cz

PokerStars je největší a nejoblíbenější pokerová herna na internetu, a tak není divu, že počet rozdaných her roste den ode dne raketovým tempem. Už v minulosti se slavilo 50 miliard partií a teď se chystá další velká party, protože se blíží další významný milník.

V souvislosti s blížícím se rozdáním šedesátimiliardté hry si PokerStars pro hráče připravili i speciální akci, v rámci níž mohou aktivní hráči na PokerStars inkasovat velice zajímavé peněžní bonusy, a to v případě, že budou zrovna hrát ve chvíli, kdy bude rozdána některá z významných her označovaná jako milník na cestě k cíli, kterým je oněch 60 miliard rozdaných her.

Akce začne ve chvíli, kdy bude rozdána hra s pořadovým číslem 59 700 000 000. V tu chvíli bude do cíle zbývat 300 miliónů her. A každá hra představující další ukrojený milión bude znamenat okamžitý peněžitý bonus pro hráče, kteří budou sedět u stolů, když bude hra rozdána.

A na kolik si můžete přijít, budete-li mít štěstí a budete zrovna hrát cash games na PokerStars, když bude některá z her představující miliónový milník rozdána? Systém zjistí, kolik VPP bodů jste nasbírali za posledních 50 her. Toto číslo bude následně vynásobeno 50 dolary a k tomu navrch dostanete automaticky dalších 50 dolarů.

Pokud navíc v milníkové hře vyhrajete, celá částka se navíc znásobí dvakrát. Tedy, pokud nasbíráte během posledních 50 her například 31 VPP bodů, pak získáte 31*50 dolarů + 50 dolarů, tedy 1 600 dolarů celkem. Pokud v této hře vyhrajete, získáte 3 200 dolarů.

Peněžní bonus ve hře s číslem 60 miliard bude ještě sladší. Vše se totiž bude násobit 500 dolary a dalších 500 dostanete navrch. Opět platí, že pokud v této cílové hře vyhrajete, částka se vám zdvojnásobí. A navíc získáte exkluzivní bonus 60 000 dolarů!

Pro názornost si představte, že jste ve hře s pořadovým číslem 60 miliard. V posledních 50 hrách jste získali 60 VPP bodů. Získáte 30 000 dolarů + 500 dolarů, tedy 30 500 dolarů. Jestliže v této hře zvítězíte, získáte 61 000 dolarů a navíc 60 000 dolarů jako speciální bonus, celkem tedy 121 000 dolarů!

V současnosti je rozdáno zhruba 59 687 000 000 her (přesné číslo můžete sledovat ZDE), takže se připravte, ať nepromeškáte už první milník začínající s hrou číslo 59 700 000 000!

Chcete se naučit hrát poker úplně zdarma? Staňte se součástí největší pokerové sítě světa - PokerStars.net.

Autor:

Nejčtenější

VIDEO: Mirek se vystavil nahý. Užil si se čtyřmi slečnami naráz

Miroslav se ukázal bez oblečení na Výstavě skutečných nahých mužů.

Miluje nahotu, bez oblečení chodí i doma před návštěvami a když se v Praze konala Výstava skutečných nahých mužů,...

Niño sicario: fenomén dětských vrahů ovládá drogové kartely

Klučina s rukama od krve. Edgar Jimenez Lugo dělal pro kartel tu nejšpinavější...

Jsou mladí, vlastně ještě děti. Přesto už pracují v žoldu drogových kartelů. Nejen jako kurýři nebo pašeráci. Zabíjejí,...

Dražte kalendář Pirelli. Nabídky již překročily 50 tisíc korun

Herečka a modelka Laetitia Casta představuje  ženu, která sní o umělecké dráze....

Skvostné fotografie, krásné a silné ženy i muži, působivé poselství. Kalendář Pirelli pro rok 2019 je zásluhou...

Další ochutnávka z kalendáře Pirelli: dražte ho 19. prosince

Postava zosobněná topmodelkou Gigi Hadidovou čtenářům připomíná, že ne každý...

Je intimní, ale ne lacině. Oslavuje krásu žen, ale i sílu jejich osobností. Kalendář Pirelli pro rok 2019 vypráví čtyři...

Jsem akční, romantická a naivní, prozrazuje MOgirl Vendy

Jsem romantická a snad i naivní, říká MOgirl Vendy.

Pochází z Chebu, nakonec si však splnila sen a začala tak trochu nový život v Praze. „Otevřelo se mi víc možností...

Další z rubriky

Negreanu oplatil Isildurovi porážku!

Viktor Blom alias Isildur1

Měl to být nejsledovanější pokerový heads-up letošního roku. Dva pokeroví giganti Viktor Blom alias Isildur1 a Daniel...

Eureka Poker Tour začíná v Praze!

PokerStars Prague Open proběhne v Praze v září

Nová turnajová série od PokerStars vypukne ve čtvrtek 17. března v pražském Card Casinu na Smíchově. Už teď je jasné,...

Bouře přichází na PokerStars!

Sunday Storm

Jen krátce po rekordním turnaji Sunday Million přichází herna PokerStars s další obrovskou výzvou. Jste připraveni...

Najdete na iDNES.cz