Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Toto je komerční prezentace.iDNES.cz není jejím autorem a neovlivňuje její obsah.

Blíží se 60 miliard rozdaných her na PokerStars!

Komerční sdělení   11:00aktualizováno  11:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Další velký mezník už brzy zaznamená herna PokerStars. V horizontu pár týdnů se totiž očekává, že bude rozdána hra s pořadovým číslem 60 000 000 000. Pro hráče, kteří si nejen v této hře zahrají, PokerStars chystá velké bonusy!

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Blíží se 60 miliard rozdaných her na PokerStars! | foto: PokerStars.cz

PokerStars je největší a nejoblíbenější pokerová herna na internetu, a tak není divu, že počet rozdaných her roste den ode dne raketovým tempem. Už v minulosti se slavilo 50 miliard partií a teď se chystá další velká party, protože se blíží další významný milník.

V souvislosti s blížícím se rozdáním šedesátimiliardté hry si PokerStars pro hráče připravili i speciální akci, v rámci níž mohou aktivní hráči na PokerStars inkasovat velice zajímavé peněžní bonusy, a to v případě, že budou zrovna hrát ve chvíli, kdy bude rozdána některá z významných her označovaná jako milník na cestě k cíli, kterým je oněch 60 miliard rozdaných her.

Akce začne ve chvíli, kdy bude rozdána hra s pořadovým číslem 59 700 000 000. V tu chvíli bude do cíle zbývat 300 miliónů her. A každá hra představující další ukrojený milión bude znamenat okamžitý peněžitý bonus pro hráče, kteří budou sedět u stolů, když bude hra rozdána.

A na kolik si můžete přijít, budete-li mít štěstí a budete zrovna hrát cash games na PokerStars, když bude některá z her představující miliónový milník rozdána? Systém zjistí, kolik VPP bodů jste nasbírali za posledních 50 her. Toto číslo bude následně vynásobeno 50 dolary a k tomu navrch dostanete automaticky dalších 50 dolarů.

Pokud navíc v milníkové hře vyhrajete, celá částka se navíc znásobí dvakrát. Tedy, pokud nasbíráte během posledních 50 her například 31 VPP bodů, pak získáte 31*50 dolarů + 50 dolarů, tedy 1 600 dolarů celkem. Pokud v této hře vyhrajete, získáte 3 200 dolarů.

Peněžní bonus ve hře s číslem 60 miliard bude ještě sladší. Vše se totiž bude násobit 500 dolary a dalších 500 dostanete navrch. Opět platí, že pokud v této cílové hře vyhrajete, částka se vám zdvojnásobí. A navíc získáte exkluzivní bonus 60 000 dolarů!

Pro názornost si představte, že jste ve hře s pořadovým číslem 60 miliard. V posledních 50 hrách jste získali 60 VPP bodů. Získáte 30 000 dolarů + 500 dolarů, tedy 30 500 dolarů. Jestliže v této hře zvítězíte, získáte 61 000 dolarů a navíc 60 000 dolarů jako speciální bonus, celkem tedy 121 000 dolarů!

V současnosti je rozdáno zhruba 59 687 000 000 her (přesné číslo můžete sledovat ZDE), takže se připravte, ať nepromeškáte už první milník začínající s hrou číslo 59 700 000 000!

Chcete se naučit hrát poker úplně zdarma? Staňte se součástí největší pokerové sítě světa - PokerStars.net.

Autor:


Nejčtenější

Sexuchtivá, upřímná, náladová: seznamte se s MOgirl Nikol

Mám ráda nezávislost, kritický rozum a etický přístup ke zvířatům, říká MOgirl...

Na pět přívlastků, které ji charakterizují, se zeptala člověka, který je pro ni důležitý a zná ji. Jeho verdikt zněl:...

Všichni jste sériový vrah. Jak bývalý astrolog zesměšnil horoskopy

První horoskopy měly čtvercovou podobu. Tento patřil francouzskému králi Louisi...

Na horoskopy dodnes věří čtvrtina populace západního světa, prim hraje Amerika. Vytrvale jim důvěřuje přes 35 procent...OBRAZEM: Viktoriánská prodejná láska. Archiv odkryl unikátní fota

Birminghamská policie byla první na světě, která začala pořizovat policejní...

Birminghamská policie byla první na světě, která začala pořizovat policejní snímky zatčených. První vznikly již v roce...

Nefungující segregace: sídliště Pruitt-Igoe se stalo peklem pro chudé

Segregované sídliště pro chudé nebylo řešením, stalo se vězením svých obyvatel...

Cílem bylo napěchovat chudé na jedno betonové sídliště. Vyčistit od nich město. Projekt založený na rasismu a segregaci...

Hodiny jeho práce smyje déšť. Život je taky jen dočasný, říká umělec

Sklad pro Sněhurku, Mogilovo, Bulharsko: Malba vznikla v prostorách vinařství...

Jezdí po světě a maluje na zdi a chodníky. Jeho projekty vedou diváky k úžasu, ale také nutí přemýšlet nad smyslem...

Další z rubriky

Eureka Poker Tour začíná v Praze!

PokerStars Prague Open proběhne v Praze v září

Nová turnajová série od PokerStars vypukne ve čtvrtek 17. března v pražském Card Casinu na Smíchově. Už teď je jasné,...

Prahu ovládl špičkový poker!

Eureka Poker Tour v Praze

V pražském Card Casinu na Smíchově jsme mohli minulý týden vidět špičkové domácí i zahraniční hráče pokeru. Praha totiž...

Šestá sezóna PokerStars týmové ligy!

Poker. Ilustrační foto

Ve spolupráci s portálem Pokerteam.cz se už 2. dubna rozeběhne již šestá sezóna populární a ojedinělé týmové PokerStars...

Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!

Najdete na iDNES.cz