Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Toto je komerční prezentace.iDNES.cz není jejím autorem a neovlivňuje její obsah.

Bouře přichází na PokerStars!

Komerční sdělení   14:00aktualizováno  14:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Jen krátce po rekordním turnaji Sunday Million přichází herna PokerStars s další obrovskou výzvou. Jste připraveni zažít Sunday Storm a odnést si za 11 dolarů podíl na jednom miliónu dolarů?

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Sunday Storm | foto: PokerStars.cz

Na PokerStars se každou neděli hrají čtyři tzv. majors turnaje, které patří mezi online pokerovou komunitou k nejvyhledávanějším a nejsledovanějším. Jde o Sunday Warm-Up, Sunday Million, Sunday 2nd Chance a donedávna i Sunday 1/4 Million. A je to právě poslední jmenovaný turnaj, tzv. "čtvrtmilión", který počínaje 27. březnem změní razantně svou vizáž.

PokerStars se totiž rozhodli "čtvrtmilión" přejmenovat a zabalit do mnohem hezčího obalu. Od 27. března se tak budou hráči každou neděli ve 21:30 CET setkávat se Sunday Storm namísto těžkopádného "čtvrtmiliónu". Kromě změny názvu a nového sexy loga se však příliš nemění.

I nadále budou mít hráči možnost hrát za buy-in 11 dolarů o garantovaný balík cen ve výši 250 000 dolarů, který ale bývá každý týden o značnou sumu překračován. Průměrná hráčská účast v turnaji je totiž zhruba 40 000 zúčastněných.

Aby se všichni hráči o této převratné změně dozvěděli, rozhodli se na PokerStars pořádně zviditelnit vůbec první turnaj s novým jménem, který se odehraje v již zmiňované datum 27. března. PokerStars se rozhodli navýšit u tohoto turnaje garanci na 1 milión dolarů a zachovat přitom buy-in na 11 dolarech.

Herna také nabízí hráčům obrovské a výjimečné možnosti, jak se probojovat do turnaje i zadarmo! Ve vašem pokerovém klientovi si najděte záložky Turnaje > Kvalifikační > Freeroll. Každou celou hodinu tam začíná freeroll o 10 míst do miliónového Sunday Storm turnaje! Vedle těchto freerollů samozřejmě můžete zkusit i klasické kvalifikace za FPP body nebo za dolary.

Kvalifikace a přímý buy-in za 11 dolarů ale nejsou jediným způsobem, jak se do historicky prvního Sunday Storm turnaje dostat. Všichni hráči, kteří se nově registrují na PokerStars a při registraci zadají bonusový kód "STORM" a na svůj účet vloží nejméně 20 dolarů, získají do miliónového Sunday Storm vstupenku jako bonus! A milión dolarů už je rozhodně důvod, proč uvažovat o založení účtu na PokerStars.

Všichni se připravují také na to, že se úvodního Sunday Storm turnaje zúčastní zhruba 140 000 hráčů, což je neuvěřitelný počet a bude s obrovskou jistotou jednat o největší online turnaj v historii, který může být asi jen těžko překonán. Pokud tedy chcete být součástí historie, využijte jeden ze způsobů, jak se do Sunday Storm dostat a zahrajte si o lákavé prize money. Uvidíme se u stolů!

Chcete se naučit hrát poker úplně zdarma? Staňte se součástí největší pokerové sítě světa - PokerStars.net.

Autor:


Témata: historie, Chance

Nejčtenější

Sexuchtivá, upřímná, náladová: seznamte se s MOgirl Nikol

Mám ráda nezávislost, kritický rozum a etický přístup ke zvířatům, říká MOgirl...

Na pět přívlastků, které ji charakterizují, se zeptala člověka, který je pro ni důležitý a zná ji. Jeho verdikt zněl:...

Všichni jste sériový vrah. Jak bývalý astrolog zesměšnil horoskopy

První horoskopy měly čtvercovou podobu. Tento patřil francouzskému králi Louisi...

Na horoskopy dodnes věří čtvrtina populace západního světa, prim hraje Amerika. Vytrvale jim důvěřuje přes 35 procent...OBRAZEM: Viktoriánská prodejná láska. Archiv odkryl unikátní fota

Birminghamská policie byla první na světě, která začala pořizovat policejní...

Birminghamská policie byla první na světě, která začala pořizovat policejní snímky zatčených. První vznikly již v roce...

Nefungující segregace: sídliště Pruitt-Igoe se stalo peklem pro chudé

Segregované sídliště pro chudé nebylo řešením, stalo se vězením svých obyvatel...

Cílem bylo napěchovat chudé na jedno betonové sídliště. Vyčistit od nich město. Projekt založený na rasismu a segregaci...

Hodiny jeho práce smyje déšť. Život je taky jen dočasný, říká umělec

Sklad pro Sněhurku, Mogilovo, Bulharsko: Malba vznikla v prostorách vinařství...

Jezdí po světě a maluje na zdi a chodníky. Jeho projekty vedou diváky k úžasu, ale také nutí přemýšlet nad smyslem...

Další z rubriky

Oslavte Mezinárodní žen den s PokerStars!

Vanessa Rousso

Nejenom ženy a dívky oddávající se hře v poker by měly zpozornět. Osmého března totiž PokerStars uspořádají speciální...

Šestá sezóna PokerStars týmové ligy!

Poker. Ilustrační foto

Ve spolupráci s portálem Pokerteam.cz se už 2. dubna rozeběhne již šestá sezóna populární a ojedinělé týmové PokerStars...

Souboj snů: Blom vs Negreanu

Daniel Negreanu

To, o čem se spekulovalo už pěknou řádku týdnu, se stalo skutečností. Online hvězda Viktor Blom alias Isildur1 se ve...

Najdete na iDNES.cz