Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Toto je komerční prezentace.iDNES.cz není jejím autorem a neovlivňuje její obsah.

Bouře přichází na PokerStars!

Komerční sdělení   14:00aktualizováno  14:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Jen krátce po rekordním turnaji Sunday Million přichází herna PokerStars s další obrovskou výzvou. Jste připraveni zažít Sunday Storm a odnést si za 11 dolarů podíl na jednom miliónu dolarů?

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Sunday Storm | foto: PokerStars.cz

Na PokerStars se každou neděli hrají čtyři tzv. majors turnaje, které patří mezi online pokerovou komunitou k nejvyhledávanějším a nejsledovanějším. Jde o Sunday Warm-Up, Sunday Million, Sunday 2nd Chance a donedávna i Sunday 1/4 Million. A je to právě poslední jmenovaný turnaj, tzv. "čtvrtmilión", který počínaje 27. březnem změní razantně svou vizáž.

PokerStars se totiž rozhodli "čtvrtmilión" přejmenovat a zabalit do mnohem hezčího obalu. Od 27. března se tak budou hráči každou neděli ve 21:30 CET setkávat se Sunday Storm namísto těžkopádného "čtvrtmiliónu". Kromě změny názvu a nového sexy loga se však příliš nemění.

I nadále budou mít hráči možnost hrát za buy-in 11 dolarů o garantovaný balík cen ve výši 250 000 dolarů, který ale bývá každý týden o značnou sumu překračován. Průměrná hráčská účast v turnaji je totiž zhruba 40 000 zúčastněných.

Aby se všichni hráči o této převratné změně dozvěděli, rozhodli se na PokerStars pořádně zviditelnit vůbec první turnaj s novým jménem, který se odehraje v již zmiňované datum 27. března. PokerStars se rozhodli navýšit u tohoto turnaje garanci na 1 milión dolarů a zachovat přitom buy-in na 11 dolarech.

Herna také nabízí hráčům obrovské a výjimečné možnosti, jak se probojovat do turnaje i zadarmo! Ve vašem pokerovém klientovi si najděte záložky Turnaje > Kvalifikační > Freeroll. Každou celou hodinu tam začíná freeroll o 10 míst do miliónového Sunday Storm turnaje! Vedle těchto freerollů samozřejmě můžete zkusit i klasické kvalifikace za FPP body nebo za dolary.

Kvalifikace a přímý buy-in za 11 dolarů ale nejsou jediným způsobem, jak se do historicky prvního Sunday Storm turnaje dostat. Všichni hráči, kteří se nově registrují na PokerStars a při registraci zadají bonusový kód "STORM" a na svůj účet vloží nejméně 20 dolarů, získají do miliónového Sunday Storm vstupenku jako bonus! A milión dolarů už je rozhodně důvod, proč uvažovat o založení účtu na PokerStars.

Všichni se připravují také na to, že se úvodního Sunday Storm turnaje zúčastní zhruba 140 000 hráčů, což je neuvěřitelný počet a bude s obrovskou jistotou jednat o největší online turnaj v historii, který může být asi jen těžko překonán. Pokud tedy chcete být součástí historie, využijte jeden ze způsobů, jak se do Sunday Storm dostat a zahrajte si o lákavé prize money. Uvidíme se u stolů!

Chcete se naučit hrát poker úplně zdarma? Staňte se součástí největší pokerové sítě světa - PokerStars.net.

Autor:


Témata: historie, Chance

Nejčtenější

Není nad to, chodit nahá po bytě, říká MOgirl Karolína

„Jsem usměvavá, infantilní, střelená, vtipná a hodná,“ říká MOgirl Karolína.

Láká ji nebezpečí a přiznává, že umí být střelená a infantilní. A ničeho ze svého života nelituje. „Řídím se mottem, že...

Orgasmus, pro který nehnete prstem. Internetem se šíří erotická hypnóza

Stačí se soustředit, nabádají erotické hypnotizérky.

Má to být bezdotykové sebeuspokojení. Prosté fyzických stimulů, cesta k orgasmu při něm vede čistě skrze mysl. Podle...Experimenty na lidech: americký stát potají plošně šířil bakterie

Jezdily rychle a hlavně po celé zemi. Autobusy Greyhound proto armáda využila k...

Infikoval vlastní obyvatele bakteriemi a viry, které ničily zdraví a dokonce zabíjely. Potají. Po dlouhých dvacet let...

VIDEO: Splašky v puse, červi a tuk. Omdléval jsem při čištění kanálů

Nejužší stoky mají 60 na 110 centimetrů, musíte se v nich plazit a přitom ještě...

Nejen splašky, ale i červi, kameny nebo hroudy tuku. To všechno plave v pražské kanalizaci. Každý den proto vstupuje do...

Hnědé kobylky: jak dobře si malí a hlavně velcí nacisté žili z cizího

A tohle je také naše. Nacisté jako Adolf Hitler a Hermann Göring nejen...

Špičky nacistického režimu si za veřejné peníze stavěly soukromé rezidence, důstojníci SS si jen tak přivlastňovali...

Další z rubriky

Souboj snů: Blom vs Negreanu

Daniel Negreanu

To, o čem se spekulovalo už pěknou řádku týdnu, se stalo skutečností. Online hvězda Viktor Blom alias Isildur1 se ve...

Čech si splnil životní sen!

Jiří Gattner alias Hark123

V turnaji organizovaném PokerStars u příležitosti zprovoznění služby PokerStars Home Games porazil český hráč Jiří...

Oslavte Mezinárodní žen den s PokerStars!

Vanessa Rousso

Nejenom ženy a dívky oddávající se hře v poker by měly zpozornět. Osmého března totiž PokerStars uspořádají speciální...

Mercedes Třída E 3,0...
Mercedes Třída E 3,0...

r.v. 2017, naj. 11 545 km, diesel
1 350 360 Kč (s DPH)

Najdete na iDNES.cz