Toto je komerční prezentace.iDNES.cz není jejím autorem a neovlivňuje její obsah.

Bouře přichází na PokerStars!

Komerční sdělení   14:00aktualizováno  14:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Jen krátce po rekordním turnaji Sunday Million přichází herna PokerStars s další obrovskou výzvou. Jste připraveni zažít Sunday Storm a odnést si za 11 dolarů podíl na jednom miliónu dolarů?

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Sunday Storm | foto: PokerStars.cz

Na PokerStars se každou neděli hrají čtyři tzv. majors turnaje, které patří mezi online pokerovou komunitou k nejvyhledávanějším a nejsledovanějším. Jde o Sunday Warm-Up, Sunday Million, Sunday 2nd Chance a donedávna i Sunday 1/4 Million. A je to právě poslední jmenovaný turnaj, tzv. "čtvrtmilión", který počínaje 27. březnem změní razantně svou vizáž.

PokerStars se totiž rozhodli "čtvrtmilión" přejmenovat a zabalit do mnohem hezčího obalu. Od 27. března se tak budou hráči každou neděli ve 21:30 CET setkávat se Sunday Storm namísto těžkopádného "čtvrtmiliónu". Kromě změny názvu a nového sexy loga se však příliš nemění.

I nadále budou mít hráči možnost hrát za buy-in 11 dolarů o garantovaný balík cen ve výši 250 000 dolarů, který ale bývá každý týden o značnou sumu překračován. Průměrná hráčská účast v turnaji je totiž zhruba 40 000 zúčastněných.

Aby se všichni hráči o této převratné změně dozvěděli, rozhodli se na PokerStars pořádně zviditelnit vůbec první turnaj s novým jménem, který se odehraje v již zmiňované datum 27. března. PokerStars se rozhodli navýšit u tohoto turnaje garanci na 1 milión dolarů a zachovat přitom buy-in na 11 dolarech.

Herna také nabízí hráčům obrovské a výjimečné možnosti, jak se probojovat do turnaje i zadarmo! Ve vašem pokerovém klientovi si najděte záložky Turnaje > Kvalifikační > Freeroll. Každou celou hodinu tam začíná freeroll o 10 míst do miliónového Sunday Storm turnaje! Vedle těchto freerollů samozřejmě můžete zkusit i klasické kvalifikace za FPP body nebo za dolary.

Kvalifikace a přímý buy-in za 11 dolarů ale nejsou jediným způsobem, jak se do historicky prvního Sunday Storm turnaje dostat. Všichni hráči, kteří se nově registrují na PokerStars a při registraci zadají bonusový kód "STORM" a na svůj účet vloží nejméně 20 dolarů, získají do miliónového Sunday Storm vstupenku jako bonus! A milión dolarů už je rozhodně důvod, proč uvažovat o založení účtu na PokerStars.

Všichni se připravují také na to, že se úvodního Sunday Storm turnaje zúčastní zhruba 140 000 hráčů, což je neuvěřitelný počet a bude s obrovskou jistotou jednat o největší online turnaj v historii, který může být asi jen těžko překonán. Pokud tedy chcete být součástí historie, využijte jeden ze způsobů, jak se do Sunday Storm dostat a zahrajte si o lákavé prize money. Uvidíme se u stolů!

Chcete se naučit hrát poker úplně zdarma? Staňte se součástí největší pokerové sítě světa - PokerStars.net.

Autor:
Témata: historie, Chance

Nejčtenější

VIDEO: Mirek se vystavil nahý. Užil si se čtyřmi slečnami naráz

Miroslav se ukázal bez oblečení na Výstavě skutečných nahých mužů.

Miluje nahotu, bez oblečení chodí i doma před návštěvami a když se v Praze konala Výstava skutečných nahých mužů,...

Niño sicario: fenomén dětských vrahů ovládá drogové kartely

Klučina s rukama od krve. Edgar Jimenez Lugo dělal pro kartel tu nejšpinavější...

Jsou mladí, vlastně ještě děti. Přesto už pracují v žoldu drogových kartelů. Nejen jako kurýři nebo pašeráci. Zabíjejí,...

Další ochutnávka z kalendáře Pirelli: dražte ho 19. prosince

Postava zosobněná topmodelkou Gigi Hadidovou čtenářům připomíná, že ne každý...

Je intimní, ale ne lacině. Oslavuje krásu žen, ale i sílu jejich osobností. Kalendář Pirelli pro rok 2019 vypráví čtyři...

Jsem akční, romantická a naivní, prozrazuje MOgirl Vendy

Jsem romantická a snad i naivní, říká MOgirl Vendy.

Pochází z Chebu, nakonec si však splnila sen a začala tak trochu nový život v Praze. „Otevřelo se mi víc možností...

Chlapská proměna proti proudu: muž chtěl postavu medvěda s břichem

Ideální chlapské tělo má propozice medvěda, mohutné břicho nesmí scházet, soudí...

Byla to velká výzva. A nejen proto, že šla naprosto proti módnímu trendu. Zbavit se atletického těla s vysekaným...

Další z rubriky

Šestá sezóna PokerStars týmové ligy!

Poker. Ilustrační foto

Ve spolupráci s portálem Pokerteam.cz se už 2. dubna rozeběhne již šestá sezóna populární a ojedinělé týmové PokerStars...

Negreanu oplatil Isildurovi porážku!

Viktor Blom alias Isildur1

Měl to být nejsledovanější pokerový heads-up letošního roku. Dva pokeroví giganti Viktor Blom alias Isildur1 a Daniel...

Oslavte Mezinárodní žen den s PokerStars!

Vanessa Rousso

Nejenom ženy a dívky oddávající se hře v poker by měly zpozornět. Osmého března totiž PokerStars uspořádají speciální...

Najdete na iDNES.cz