Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Toto je komerční prezentace.iDNES.cz není jejím autorem a neovlivňuje její obsah.

Češi na WSOP – díl druhý

Komerční sdělení   17:00aktualizováno  17:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Největší pokerový turnaj na světě, skoro dva měsíce trvající World Series of Poker v Las Vegas se dostal do své závěrečné třetiny, která bude korunovaná slavným main eventem. Nás samozřejmě nejvíce zajímají úspěchy českých hráčů.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Martin Kabrhel opět vítezí | foto: PokerStars

V naší poslední zprávě jsme informovali, že se českým hráčům na WSOP příliš nedaří. Elitní skupina našich reprezentantů tvořená hráči jako je Martin Hrubý, Jan Škampa nebo Martin Kabrhel se nedokázala zasadit o výraznější úspěch a dá se říci, že výsledková mizérie českých barev pokračuje i nadále.

Nejblíže výraznému úspěchu byl Martin Kabrhel, který si za $10 000 dolarů zahrál event č.35. Šlo o heads-upové mistrovství a český hráč v něm obsadil skvělé dělené 11.místo za které inkasoval $38 424 dolarů. Jde o zatím nejlepší umístění českého hráče na letošním WSOP.

Kabrhel na cestě za skvělým umístěním vyřadil celkem čtyři soupeře. Jako první to odnesl Luke Brennan, po něm se z turnaje poroučel i Leo Wolpert. Ve třetím kole se český hráč střetnul s Italem Fabriziem Baldassarim. Toho vyřadil v okamžiku, kdy Ital ohlásil all-in s Q-8 v křížích. Kabrhel s A-K dorovnal. Na board postupně přišly karty 2-5-T-T-4 a protože Italovi žádná nepomohla, s turnajem se rozloučil.

Čtvrté kolo přihrálo Martinovi britského soupeře Darrena Woodse a i s ním si poradil, byť trošku se štěstím, když v rozhodující handě ohlásil Kabrhel all-in s K-7 v srdcích a Woods bleskově dorovnal s párem osmiček. Král na flopu ale vše rozhodl.

V dalším zápase narazil Kabrhel na velice těžkého soupeře. Byl jím americký profík Jason Somerville. Ten se ujal v duelu vedení a začal diktovat hru.

Klíčová handa přišla zhruba po hodině hry. Hráči se v raisované hře dostali na flop 2-9-4. Somerville vypálil sázku za 40 000 žetonů, Kabrhel reagoval all-inem za 180 000 a Američan dorovnal. Kabrhel: Q-2, Somerville: 4-5. Trojka na turnu sice situaci zdramatizovala, protože díky barvě svých karet získal Martin další outy na flush draw, piková pětka na riveru ale znamenala konec českým nadějím.

Martin Hrubý na turnaji WSOP

Kromě Martina Kabrhel zabojoval i Martin Hrubý, kterému se ve 30.eventu s buy-inem $1 500 podařilo v jeho oblíbené variantě no-limit hold’em obsadit 240.příčku za kterou dostal $2 908 dolarů. O zatím poslední úspěch se v 36.turnaji letošního WSOP postaral Michal Maryška. V turnaji s buy-inem $1 000 dolarů vyhrál $2 289 dolarů za 208.místo. Napodobil tak svůj úspěch v 24.eventu, kde skončil na 258.příčce a a vyhrál $2 072 dolarů.

Staňte se součástí největší pokerové sítě světa - PokerStars.net.
Autor:


Nejčtenější

Sexuchtivá, upřímná, náladová: seznamte se s MOgirl Nikol

Mám ráda nezávislost, kritický rozum a etický přístup ke zvířatům, říká MOgirl...

Na pět přívlastků, které ji charakterizují, se zeptala člověka, který je pro ni důležitý a zná ji. Jeho verdikt zněl:...

Všichni jste sériový vrah. Jak bývalý astrolog zesměšnil horoskopy

První horoskopy měly čtvercovou podobu. Tento patřil francouzskému králi Louisi...

Na horoskopy dodnes věří čtvrtina populace západního světa, prim hraje Amerika. Vytrvale jim důvěřuje přes 35 procent...OBRAZEM: Viktoriánská prodejná láska. Archiv odkryl unikátní fota

Birminghamská policie byla první na světě, která začala pořizovat policejní...

Birminghamská policie byla první na světě, která začala pořizovat policejní snímky zatčených. První vznikly již v roce...

Sebevědomý lev jsem proto, že makám a nepodvádím, říká Terminátor Karlos

Karlose „Terminátora“ Vémolu zpovídal Jakub „Buba“ Ouvín pro pořed televize...

Lvi žerou první, zní jeho heslo, má ho ostatně vytetované na ruce. A není pochyb, že on sám se mezi lvy počítá....

Nefungující segregace: sídliště Pruitt-Igoe se stalo peklem pro chudé

Segregované sídliště pro chudé nebylo řešením, stalo se vězením svých obyvatel...

Cílem bylo napěchovat chudé na jedno betonové sídliště. Vyčistit od nich město. Projekt založený na rasismu a segregaci...

Další z rubriky

Eureka Poker Tour začíná v Praze!

PokerStars Prague Open proběhne v Praze v září

Nová turnajová série od PokerStars vypukne ve čtvrtek 17. března v pražském Card Casinu na Smíchově. Už teď je jasné,...

Blíží se 60 miliard rozdaných her na PokerStars!

Blíží se 60 miliard rozdaných her na PokerStars!

Další velký mezník už brzy zaznamená herna PokerStars. V horizontu pár týdnů se totiž očekává, že bude rozdána hra...

Souboj snů: Blom vs Negreanu

Daniel Negreanu

To, o čem se spekulovalo už pěknou řádku týdnu, se stalo skutečností. Online hvězda Viktor Blom alias Isildur1 se ve...

Najdete na iDNES.cz