Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Toto je komerční prezentace.iDNES.cz není jejím autorem a neovlivňuje její obsah.

Češi na WSOP – díl druhý

Komerční sdělení   17:00aktualizováno  17:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Největší pokerový turnaj na světě, skoro dva měsíce trvající World Series of Poker v Las Vegas se dostal do své závěrečné třetiny, která bude korunovaná slavným main eventem. Nás samozřejmě nejvíce zajímají úspěchy českých hráčů.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Martin Kabrhel opět vítezí | foto: PokerStars

V naší poslední zprávě jsme informovali, že se českým hráčům na WSOP příliš nedaří. Elitní skupina našich reprezentantů tvořená hráči jako je Martin Hrubý, Jan Škampa nebo Martin Kabrhel se nedokázala zasadit o výraznější úspěch a dá se říci, že výsledková mizérie českých barev pokračuje i nadále.

Nejblíže výraznému úspěchu byl Martin Kabrhel, který si za $10 000 dolarů zahrál event č.35. Šlo o heads-upové mistrovství a český hráč v něm obsadil skvělé dělené 11.místo za které inkasoval $38 424 dolarů. Jde o zatím nejlepší umístění českého hráče na letošním WSOP.

Kabrhel na cestě za skvělým umístěním vyřadil celkem čtyři soupeře. Jako první to odnesl Luke Brennan, po něm se z turnaje poroučel i Leo Wolpert. Ve třetím kole se český hráč střetnul s Italem Fabriziem Baldassarim. Toho vyřadil v okamžiku, kdy Ital ohlásil all-in s Q-8 v křížích. Kabrhel s A-K dorovnal. Na board postupně přišly karty 2-5-T-T-4 a protože Italovi žádná nepomohla, s turnajem se rozloučil.

Čtvrté kolo přihrálo Martinovi britského soupeře Darrena Woodse a i s ním si poradil, byť trošku se štěstím, když v rozhodující handě ohlásil Kabrhel all-in s K-7 v srdcích a Woods bleskově dorovnal s párem osmiček. Král na flopu ale vše rozhodl.

V dalším zápase narazil Kabrhel na velice těžkého soupeře. Byl jím americký profík Jason Somerville. Ten se ujal v duelu vedení a začal diktovat hru.

Klíčová handa přišla zhruba po hodině hry. Hráči se v raisované hře dostali na flop 2-9-4. Somerville vypálil sázku za 40 000 žetonů, Kabrhel reagoval all-inem za 180 000 a Američan dorovnal. Kabrhel: Q-2, Somerville: 4-5. Trojka na turnu sice situaci zdramatizovala, protože díky barvě svých karet získal Martin další outy na flush draw, piková pětka na riveru ale znamenala konec českým nadějím.

Martin Hrubý na turnaji WSOP

Kromě Martina Kabrhel zabojoval i Martin Hrubý, kterému se ve 30.eventu s buy-inem $1 500 podařilo v jeho oblíbené variantě no-limit hold’em obsadit 240.příčku za kterou dostal $2 908 dolarů. O zatím poslední úspěch se v 36.turnaji letošního WSOP postaral Michal Maryška. V turnaji s buy-inem $1 000 dolarů vyhrál $2 289 dolarů za 208.místo. Napodobil tak svůj úspěch v 24.eventu, kde skončil na 258.příčce a a vyhrál $2 072 dolarů.

Staňte se součástí největší pokerové sítě světa - PokerStars.net.
Autor:Nejčtenější

Nebezpečná masturbace: v Německu stojí život sto lidí ročně

Cesta za orgasmem může být i velmi nebezpečná.

V lékařských záznamech za sebou nechávají zápis „úmrtí kvůli autoerotice“. Ano, i touha po co nejintenzivnějším...

VIDEO: Splašky v puse, červi a tuk. Omdléval jsem při čištění kanálů

Nejužší stoky mají 60 na 110 centimetrů, musíte se v nich plazit a přitom ještě...

Nejen splašky, ale i červi, kameny nebo hroudy tuku. To všechno plave v pražské kanalizaci. Každý den proto vstupuje do...Rapeři v ringu. Marpo vyslyšel Rytmusovu výzvu a utká se s ním

Velký zápas. Duel mezi Marpem a Rytmusem znamená velké peníze a velkou...

„Takže Marpo, vyzývám tě na boxerský zápas,“ zaznělo z jednoho rohu pomyslného ringu. „Přijímám – a začni trénovat,...

Nejlepší pivní destinace zahrnují USA, Čínu i Brazílii. Česko schází

Tupláky, hluboké dekolty, Octoberfest? Zapomeňte, pivní kultura se změnila....

Virginie na prvním místě a kromě ní další americká města, mimo nich už jen čínský Peking, jihokorejský Soul a brazilské...

VIDEO: Sedí mi sexy, dominantní role, říká tanečnice burlesky Angelina

Burleska má i usměvavou tvář.

Burleska ji zlákala zdůrazněním ženskosti, fantazií. „Líbí se mi, že jejím ideálem je sebevědomá žena, která má šmrnc a...

Další z rubriky

V Alpách vyhrál Vladimir Geshkenbein

PokerStars EPT Snowfest

V minulém týdnu zavítali nejlepší evropští pokeroví hráči do rakouských Alp, a to nejen kvůli tomu, aby si užili...

Negreanu oplatil Isildurovi porážku!

Viktor Blom alias Isildur1

Měl to být nejsledovanější pokerový heads-up letošního roku. Dva pokeroví giganti Viktor Blom alias Isildur1 a Daniel...

Blíží se 60 miliard rozdaných her na PokerStars!

Blíží se 60 miliard rozdaných her na PokerStars!

Další velký mezník už brzy zaznamená herna PokerStars. V horizontu pár týdnů se totiž očekává, že bude rozdána hra...

Najdete na iDNES.cz