Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Co dělat, aby nemusela předstírat orgasmus

aktualizováno 
Chce mít sex s vámi co nejdříve za sebou, protože ji nudí nebo protože věří, že to pomůže k vyvrcholení aspoň vám. Abyste se předstíranému orgasmu své partnerky vyhnuli, vezměte si k srdci rady sexuálního poradce Iana Kernera. Podle něj pomůže pečlivější předehra, masáž nebo vhodnější poloha.

Ten nejhlučnější a nejokázalejší orgasmus ještě nemusí být tím… nejautentičtějším. | foto: Profimedia.cz

Představa, že partnerka svá mohutná vyvrcholení v posteli pouze předstírá, je pro většinu mužů jednou z největších nočních můr. Je však reálnější, než byste čekali. Podle nedávného výzkumu anglických psychologů Colina Hendrieho a Gayle Brewerové předstírá orgasmus v devadesáti procentech svých sexuálních aktů plná čtvrtina žen, téměř 80 procent pak hranými orgasmy vylepšuje polovinu svých milostných hrátek.

Uvolněte ji, prosím

Častým důvodem nepovedeného sexu jsou psychické bariéry. "Pro skutečný orgasmus je naprostou nutností úplné uvolnění a neaktivita mozku, ženy se totiž během vyvrcholení dostávají do stavu podobného transu," uvádí Ian Kerner. Ano, zatímco vy jste možná schopni vzrušit se i uprostřed apokalypsy, vaše přítelkyně má se sexem s hlavou plnou starostí problém.

"Vypnout" její mozek zní jako výjimečně těžký úkol, zvlášť pokud je vaše partnerka zaneprázdněnou manažerkou s tunami informací v hlavě. Existuje však několik cest, jak ji stimulovat a připravit na vyvrcholení.

Zejména se vyplatí nepodcenit předehru. Zkuste na partnerku více myslet, dejte si sklenku vína a udělejte jí lehce erotickou masáž, použít můžete i erotické hračky, bude-li vaše přítelkyně souhlasit. To vše pomůže, aby se její prožívání uvolnilo a problémy opustily hlavu.

Že se dá orgasmus věrohodně simulovat i nad sendvičem v jídelně, natož v posteli, předvedla nepřekonatelným způsobem americká herečka Meg Ryanová ve snímku Když Harry potkal Sally.

Zkuste jí také navrhnout, aby se více zabývala sexuálními představami a během všedního dne se občas zastavila a poddala svým erotickým snům. Když se na vás celý den těší a večer přijde domů, bude mít obrázky svých představ pořád v hlavě. Tím lépe se jí bude dosahovat orgasmu.

Zvolte správnou polohu

Problém však může být i v tom, že nedáváte pozornost těm partiím jejího těla, které si ji zaslouží speciálně a které ukazují cestu k orgasmu.

Řekněme to rovnou: pokud hledáte tajemství vyvrcholení na dně její pochvy, nedojdete úspěchu a její vzdechy a steny budou dost možná jen dobře zahraným divadélkem.

Drtivá většina žen totiž dosahuje orgasmu s pomocí orálního sexu, stimulace klitorisu partnerovými prsty nebo masturbací, nikoli samotným pohlavním spojením.

Myslet si tedy, že jí přinese kosmický orgasmus co nejhlubší průnik, je nesmysl. "Je to velká hloupost, nejcitlivější jsou právě první dvě třetiny její vagíny, v poslední třetině je mnohem méně nervových zakončení," upozorňuje Kerner a feministka a sexuální odbornice Shere Hiteová dodává: "Soulož ve své podstatě nikdy neměla dovést ženu k orgasmu, klitoris je totiž dva až tři centimetry vpředu a v mnohých polohách ho penis vůbec nestimuluje."

Zkuste proto některou z poloh, které vyjdou vstříc vám i partnerce. "Dobrý nápad je poloha ona nahoře, on dole nebo klasická misionářská, kde se partnerovi dostává hlubšího průniku a partnerce hodně stisku mezi jejím klitorisem a vaší pánví," říká Kerner.

Autoři:Nejčtenější

Není nad to, chodit nahá po bytě, říká MOgirl Karolína

„Jsem usměvavá, infantilní, střelená, vtipná a hodná,“ říká MOgirl Karolína.

Láká ji nebezpečí a přiznává, že umí být střelená a infantilní. A ničeho ze svého života nelituje. „Řídím se mottem, že...

Experimenty na lidech: americký stát potají plošně šířil bakterie

Jezdily rychle a hlavně po celé zemi. Autobusy Greyhound proto armáda využila k...

Infikoval vlastní obyvatele bakteriemi a viry, které ničily zdraví a dokonce zabíjely. Potají. Po dlouhých dvacet let...Orgasmus, pro který nehnete prstem. Internetem se šíří erotická hypnóza

Stačí se soustředit, nabádají erotické hypnotizérky.

Má to být bezdotykové sebeuspokojení. Prosté fyzických stimulů, cesta k orgasmu při něm vede čistě skrze mysl. Podle...

Hnědé kobylky: jak dobře si malí a hlavně velcí nacisté žili z cizího

A tohle je také naše. Nacisté jako Adolf Hitler a Hermann Göring nejen...

Špičky nacistického režimu si za veřejné peníze stavěly soukromé rezidence, důstojníci SS si jen tak přivlastňovali...

Nejlepší pivní destinace zahrnují USA, Čínu i Brazílii. Česko schází

Tupláky, hluboké dekolty, Octoberfest? Zapomeňte, pivní kultura se změnila....

Virginie na prvním místě a kromě ní další americká města, mimo nich už jen čínský Peking, jihokorejský Soul a brazilské...

Další z rubriky

Jak často má muž masturbovat? Jakub Kohák uvádí rady vědců

Jakub Kohák

Je disciplínou pro zdraví a pohodu, tvrdí vědci. A věnují masturbaci setkání ve Všeobecné fakultní nemocnici. O tom,...

Přes rauš až na vrchol. Kuřáci marihuany mají více sexu, říká studie

Konzumace marihuany podle vědců souvisí s častějším sexem. Proč to tak je, však...

Lidé, kteří si dopřávají marihuanu, mají o dvacet procent více sexu než ti, kteří se droze zcela vyhýbají. Tvrdí to...

Orgasmus, pro který nehnete prstem. Internetem se šíří erotická hypnóza

Stačí se soustředit, nabádají erotické hypnotizérky.

Má to být bezdotykové sebeuspokojení. Prosté fyzických stimulů, cesta k orgasmu při něm vede čistě skrze mysl. Podle...

"2018", rok kdy se stanu maminkou!
"2018", rok kdy se stanu maminkou!

Deníček mladé maminky, která popisuje, jaké to je stát se maminkou.

Najdete na iDNES.cz