Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Co vám v posteli nikdy neodpustí

  7:00aktualizováno  7:00
Zdrobněliny, honba za orgasmem, hlasité komentáře. Sestavili jsme seznam zvráceností, které katapultují váš postelový život hluboko pod zem.

Pozor, existují sexuální zlozvyky, jejichž praktikováním v posteli riskujete, že v ní vaše místo obsadí někdo jiný. | foto: Profimedia.cz

"Když jsem začala chodit s Radimem, vypadalo to jako ideální vztah. Do té doby, než jsme spolu poprvé spali," vypráví šestadvacetiletá Jana z Plzně.

"Možná je chyba ve mně, ale chlap, který v angličtině komentuje svůj sexuální výkon, ve mně probouzí nezvladatelné záchvaty smíchu. Představte si někoho, kdo ze sebe v misionářské poloze při každém pohybu vpřed vyráží výkřiky typu: Come on, baby! nebo Yes, Radime, yes! Bohužel jsem časem zjistila, že nešlo pouze o počáteční nervozitu, ale že je to jeho běžná praxe. Velmi záhy poté jsem se s ním rozešla."

Můžete být superman s IQ 150, ale existují věci, které vám žena v posteli nikdy a za žádných okolností neodpustí. Čtěte, které to jsou:

Zdrobněliny a dětské výrazy

Je samozřejmě velmi poetické, pokud vám její prsa připomínají hrbolky lásky a klín rozvíjející se poupátko, ale při aktu soulože si své postřehy podobného typu nechte rozhodně pro sebe.

Jestli po něčem ženy skutečně netouží, tak je to po tom, mít v posteli pocit zvrhlé dámy v letech, která má sex s rozverným chlapcem.

"Můj bývalý partner nazýval předehru mazlíkování," říká třiadvacetiletá Dita. "Před sexem se mě obvykle zeptal, jestli se nejdřív pomazlíkujeme, nebo na to hupsneme rovnou. Jediné, co jsem mu v těch okamžicích vždy chtěla odpovědět, bylo, aby byl tak laskavý a v první řadě hupsnul okamžitě z mé postele a už se nevracel."

Pojmenování penisu

Jasně, že je to možná váš nejvěrnější a rozhodně nejstarší kamarád, ale to ještě neznamená, že si s ním musíte povídat. A pokud už bez konverzace s ním nemůžete být, ovládněte se alespoň v dámské společnosti.

Faux pas v posteli

Jestliže zrovna vy nejste na podobnou praxi zvyklí, zřejmě by vás překvapilo, kolik mužů svůj penis skutečně pojmenovává a vede s ním rozhovor.

"Můj manžel na začátku našeho vztahu mluvil o svém penisu jako o Ferdovi a referoval mi o tom, jakou má zrovna Ferda náladu a v jakém je rozpoložení. Musela jsem ho důrazně požádat, aby to přestal dělat. Sice se zpočátku urazil, ale já skutečně nemohu žít s chlapem, který vede rozhovory se svým penisem. Připadá mi to stejně úchylné, jako bych si povídala se svým palcem na pravé noze," tvrdí třicetiletá Monika.

Honba za orgasmem

I když vám to může připadat nepochopitelné, pro většinu žen není dosažení orgasmu tím hlavním, kvůli čemu sex s vámi podstupují. Je samozřejmé, že chcete milování přivést do vítězného finále a protrhnout cílovou pásku, ale pokud se ženete pouze za svým vyvrcholením, koledujete si o velké nepříjemnosti.

Faux pas v posteli

"Nepotrpím si na několikahodinové milování a většinou nepotřebuji ani nijak dlouhou předehru, ale muž může jen těžko očekávat, že budu nadšená, když mě podesáté přehne přes pračku v koupelně a vsadí na dvouminutovou rychlovku," říká sedmadvacetiletá Hana.

"Úplně mě dorazil jeden z mých bývalých partnerů, který mé stížnosti odbyl tím, že jsme na to měli oba stejně času."

Hlasité komentáře

Pokud si to chcete u své sexuální partnerky skutečně polepit, komentujte nahlas to, co právě děláte: "Kamarádka mi vyprávěla, že chodila s klukem, který o sobě při sexu mluvil ve třetí osobě. Takže se najednou uprostřed milování ozvalo například: ´Ták, a teď Milan udělá to, co má Bohunka móc ráda.´ Vydržela s ním přesně dva měsíce," říká sedmadvacetiletá Nikola.

Při sexu se zkrátka držte zásady, že správný chlap nežvaní, ale koná.

Touha po pochvale

Udělali jste, co jste mohli, teď vedle sebe ležíte v posteli a vy ze sebe máte skutečně dobrý pocit. Rádi byste věděli, jestli ona je na tom podobně, a proto se jí zeptáte.

Až do tohoto bodu je všechno v nejlepším pořádku.

Pokud to ovšem neuděláte tak neobratně, že si řeknete o pochvalu.

Zkušenosti s tím má například i šestadvacetiletá Zdena: "Myslela jsem, že jsem se přeslechla, když se mě můj bývalý po sexu zeptal: ´Tak co, jakej byl Jarda?´ Podle mě na tuhle otázku existuje jediná možná odpověď – a na tu jsem příliš dobře vychovaná."

Opravování techniky

Může vás stokrát vytáčet, že vám při sexu křičí ze vzdálenosti dvou centimetrů do ucha a že nemůžete najít společné tempo, ale za žádných okolností jí své připomínky nesdělujte uprostřed sexuálního aktu.

Faux pas v posteli

Jen máloco dokáže ženu tak rozzuřit, jako když jí během milování opravujete milostnou techniku a zpochybňujete její schopnosti: "Jednou jsem měla románek s medikem, a když došlo na kolejích k prvnímu sexu, uprostřed milování mě začal poučovat o tom, že když se teď víc prohnu v pánvi, dojde k hlubší penetraci – a tudíž stimulaci většího počtu nervových zakončení uvnitř mé pochvy a můj požitek bude větší," vzpomíná jednatřicetiletá Blanka.

"Myslím, že jeho požitek z následující scény také nebyl úplně mizivý."

Autoři:Nejčtenější

Není nad to, chodit nahá po bytě, říká MOgirl Karolína

„Jsem usměvavá, infantilní, střelená, vtipná a hodná,“ říká MOgirl Karolína.

Láká ji nebezpečí a přiznává, že umí být střelená a infantilní. A ničeho ze svého života nelituje. „Řídím se mottem, že...

Experimenty na lidech: americký stát potají plošně šířil bakterie

Jezdily rychle a hlavně po celé zemi. Autobusy Greyhound proto armáda využila k...

Infikoval vlastní obyvatele bakteriemi a viry, které ničily zdraví a dokonce zabíjely. Potají. Po dlouhých dvacet let...Orgasmus, pro který nehnete prstem. Internetem se šíří erotická hypnóza

Stačí se soustředit, nabádají erotické hypnotizérky.

Má to být bezdotykové sebeuspokojení. Prosté fyzických stimulů, cesta k orgasmu při něm vede čistě skrze mysl. Podle...

Hnědé kobylky: jak dobře si malí a hlavně velcí nacisté žili z cizího

A tohle je také naše. Nacisté jako Adolf Hitler a Hermann Göring nejen...

Špičky nacistického režimu si za veřejné peníze stavěly soukromé rezidence, důstojníci SS si jen tak přivlastňovali...

OBRAZEM: Nahá jóga vás zbaví stresu a zlepší sex, věří její učitelka

Jejím studiem už prošly stovky žen. Nedopřává se jim v něm však jógy v...

Jejím studiem už prošly stovky žen. Nedopřává se jim v něm však jógy v tradičním balení, před lekcí se totiž svlékají....

Další z rubriky

Orgasmus, pro který nehnete prstem. Internetem se šíří erotická hypnóza

Stačí se soustředit, nabádají erotické hypnotizérky.

Má to být bezdotykové sebeuspokojení. Prosté fyzických stimulů, cesta k orgasmu při něm vede čistě skrze mysl. Podle...

Víme, jak dlouhý sex ženy chtějí. Uspokojí je 26 minut, tvrdí studie

„Ta správná“ délka sexu neexistuje, výzkumy o tom, jak dlouho se milujeme, však...

Nepočítala se předehra, na to výzkumníci výslovně upozornili. Zajímala je jen délka pohlavního styku. Mezinárodní...

VIDEO: Jak spolu mít sex přes oceán, i to ukáže erotický veletrh v Praze

Technologie vstupuje víc a víc i do říše erotických hraček.

Pornobrýle, nebo třeba umělá vagina a vibrátor, které rozehrají intimní partie muže a ženy synchronizovanými záchvěvy a...

Najdete na iDNES.cz