Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Co vám v posteli nikdy neodpustí

  7:00aktualizováno  7:00
Zdrobněliny, honba za orgasmem, hlasité komentáře. Sestavili jsme seznam zvráceností, které katapultují váš postelový život hluboko pod zem.

Pozor, existují sexuální zlozvyky, jejichž praktikováním v posteli riskujete, že v ní vaše místo obsadí někdo jiný. | foto: Profimedia.cz

"Když jsem začala chodit s Radimem, vypadalo to jako ideální vztah. Do té doby, než jsme spolu poprvé spali," vypráví šestadvacetiletá Jana z Plzně.

"Možná je chyba ve mně, ale chlap, který v angličtině komentuje svůj sexuální výkon, ve mně probouzí nezvladatelné záchvaty smíchu. Představte si někoho, kdo ze sebe v misionářské poloze při každém pohybu vpřed vyráží výkřiky typu: Come on, baby! nebo Yes, Radime, yes! Bohužel jsem časem zjistila, že nešlo pouze o počáteční nervozitu, ale že je to jeho běžná praxe. Velmi záhy poté jsem se s ním rozešla."

Můžete být superman s IQ 150, ale existují věci, které vám žena v posteli nikdy a za žádných okolností neodpustí. Čtěte, které to jsou:

Zdrobněliny a dětské výrazy

Je samozřejmě velmi poetické, pokud vám její prsa připomínají hrbolky lásky a klín rozvíjející se poupátko, ale při aktu soulože si své postřehy podobného typu nechte rozhodně pro sebe.

Jestli po něčem ženy skutečně netouží, tak je to po tom, mít v posteli pocit zvrhlé dámy v letech, která má sex s rozverným chlapcem.

"Můj bývalý partner nazýval předehru mazlíkování," říká třiadvacetiletá Dita. "Před sexem se mě obvykle zeptal, jestli se nejdřív pomazlíkujeme, nebo na to hupsneme rovnou. Jediné, co jsem mu v těch okamžicích vždy chtěla odpovědět, bylo, aby byl tak laskavý a v první řadě hupsnul okamžitě z mé postele a už se nevracel."

Pojmenování penisu

Jasně, že je to možná váš nejvěrnější a rozhodně nejstarší kamarád, ale to ještě neznamená, že si s ním musíte povídat. A pokud už bez konverzace s ním nemůžete být, ovládněte se alespoň v dámské společnosti.

Faux pas v posteli

Jestliže zrovna vy nejste na podobnou praxi zvyklí, zřejmě by vás překvapilo, kolik mužů svůj penis skutečně pojmenovává a vede s ním rozhovor.

"Můj manžel na začátku našeho vztahu mluvil o svém penisu jako o Ferdovi a referoval mi o tom, jakou má zrovna Ferda náladu a v jakém je rozpoložení. Musela jsem ho důrazně požádat, aby to přestal dělat. Sice se zpočátku urazil, ale já skutečně nemohu žít s chlapem, který vede rozhovory se svým penisem. Připadá mi to stejně úchylné, jako bych si povídala se svým palcem na pravé noze," tvrdí třicetiletá Monika.

Honba za orgasmem

I když vám to může připadat nepochopitelné, pro většinu žen není dosažení orgasmu tím hlavním, kvůli čemu sex s vámi podstupují. Je samozřejmé, že chcete milování přivést do vítězného finále a protrhnout cílovou pásku, ale pokud se ženete pouze za svým vyvrcholením, koledujete si o velké nepříjemnosti.

Faux pas v posteli

"Nepotrpím si na několikahodinové milování a většinou nepotřebuji ani nijak dlouhou předehru, ale muž může jen těžko očekávat, že budu nadšená, když mě podesáté přehne přes pračku v koupelně a vsadí na dvouminutovou rychlovku," říká sedmadvacetiletá Hana.

"Úplně mě dorazil jeden z mých bývalých partnerů, který mé stížnosti odbyl tím, že jsme na to měli oba stejně času."

Hlasité komentáře

Pokud si to chcete u své sexuální partnerky skutečně polepit, komentujte nahlas to, co právě děláte: "Kamarádka mi vyprávěla, že chodila s klukem, který o sobě při sexu mluvil ve třetí osobě. Takže se najednou uprostřed milování ozvalo například: ´Ták, a teď Milan udělá to, co má Bohunka móc ráda.´ Vydržela s ním přesně dva měsíce," říká sedmadvacetiletá Nikola.

Při sexu se zkrátka držte zásady, že správný chlap nežvaní, ale koná.

Touha po pochvale

Udělali jste, co jste mohli, teď vedle sebe ležíte v posteli a vy ze sebe máte skutečně dobrý pocit. Rádi byste věděli, jestli ona je na tom podobně, a proto se jí zeptáte.

Až do tohoto bodu je všechno v nejlepším pořádku.

Pokud to ovšem neuděláte tak neobratně, že si řeknete o pochvalu.

Zkušenosti s tím má například i šestadvacetiletá Zdena: "Myslela jsem, že jsem se přeslechla, když se mě můj bývalý po sexu zeptal: ´Tak co, jakej byl Jarda?´ Podle mě na tuhle otázku existuje jediná možná odpověď – a na tu jsem příliš dobře vychovaná."

Opravování techniky

Může vás stokrát vytáčet, že vám při sexu křičí ze vzdálenosti dvou centimetrů do ucha a že nemůžete najít společné tempo, ale za žádných okolností jí své připomínky nesdělujte uprostřed sexuálního aktu.

Faux pas v posteli

Jen máloco dokáže ženu tak rozzuřit, jako když jí během milování opravujete milostnou techniku a zpochybňujete její schopnosti: "Jednou jsem měla románek s medikem, a když došlo na kolejích k prvnímu sexu, uprostřed milování mě začal poučovat o tom, že když se teď víc prohnu v pánvi, dojde k hlubší penetraci – a tudíž stimulaci většího počtu nervových zakončení uvnitř mé pochvy a můj požitek bude větší," vzpomíná jednatřicetiletá Blanka.

"Myslím, že jeho požitek z následující scény také nebyl úplně mizivý."

Autoři:


Nejčtenější

Sexuchtivá, upřímná, náladová: seznamte se s MOgirl Nikol

Mám ráda nezávislost, kritický rozum a etický přístup ke zvířatům, říká MOgirl...

Na pět přívlastků, které ji charakterizují, se zeptala člověka, který je pro ni důležitý a zná ji. Jeho verdikt zněl:...

Všichni jste sériový vrah. Jak bývalý astrolog zesměšnil horoskopy

První horoskopy měly čtvercovou podobu. Tento patřil francouzskému králi Louisi...

Na horoskopy dodnes věří čtvrtina populace západního světa, prim hraje Amerika. Vytrvale jim důvěřuje přes 35 procent...OBRAZEM: Viktoriánská prodejná láska. Archiv odkryl unikátní fota

Birminghamská policie byla první na světě, která začala pořizovat policejní...

Birminghamská policie byla první na světě, která začala pořizovat policejní snímky zatčených. První vznikly již v roce...

Nefungující segregace: sídliště Pruitt-Igoe se stalo peklem pro chudé

Segregované sídliště pro chudé nebylo řešením, stalo se vězením svých obyvatel...

Cílem bylo napěchovat chudé na jedno betonové sídliště. Vyčistit od nich město. Projekt založený na rasismu a segregaci...

Sebevědomý lev jsem proto, že makám a nepodvádím, říká Terminátor Karlos

Karlose „Terminátora“ Vémolu zpovídal Jakub „Buba“ Ouvín pro pořed televize...

Lvi žerou první, zní jeho heslo, má ho ostatně vytetované na ruce. A není pochyb, že on sám se mezi lvy počítá....

Další z rubriky

Spokojenému sexuálnímu životu svědčí nemonogamní vztahy, tvrdí věda

Jednou z mediálních tváří polyamorie je brazilská tanečnice samby a modelka...

Stoupenci nemonogamních vztahů mohou otevírat šampaňské. Jakkoli je jejich životní styl tradičními konvencemi...

Sex v letadle: vedou toalety, sex s cizím pasažérem není výjimkou

Sex v letadle je velmi výjimečný. Přesto se však odehrává a rozhodně ne vždy je...

Nejčastěji se sex v letadle podstupuje se stálým partnerem, hned poté je to však cizí spolucestující, člen nebo členka...

Nebezpečná masturbace: v Německu stojí život sto lidí ročně

Cesta za orgasmem může být i velmi nebezpečná.

V lékařských záznamech za sebou nechávají zápis „úmrtí kvůli autoerotice“. Ano, i touha po co nejintenzivnějším...

Najdete na iDNES.cz