Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Toto je komerční prezentace.iDNES.cz není jejím autorem a neovlivňuje její obsah.

Cohen vyhrál EPT ve Francii

Komerční sdělení   11:00aktualizováno  11:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Kouzelné městečko Deauville a jeho přepychové kasino poznalo dalšího vítěze turnaje ze série European Poker Tour. Všem francouzským hráčům udělal radost místní amatér Lucien Cohen, ze kterého se stal díky vítězství multimilionář.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Lucien Cohen se raduje z vítězství v EPT ve Francii | foto: PokerStars.cz

Cohen letos v Deauville porazil dalších 890 hráčů, kteří neváhali zaplatit standardní buy-in na okruhu EPT ve výši 5 000 euro, aby se mohli zúčastnit hry o milióny korun. Oproti loňsku přijelo do Francie o 123 hráčů více, což potvrdilo nejenom rostoucí zájem o poker, ale i atraktivitu francouzské lokace. Mezi 128 nejlepších hráčů se letos rozdělovalo 4 276 800 euro.

Pozornost na sebe strhli i některé známé pokerové celebrity. Tak například domácí Bertrand "ElkY" Grospellier útočil dlouhou dobu na finálový stůl, když se s nadprůměrným počtem žetonů pohyboval v popředí průběžného pořadí. Nakonec však vypadl smolně na 44. příčce. ElkY se tak z profíků ze stáje PokerStars umístil nejlépe, za ním skončili na penězích ještě Thomas Bichon (taktéž z Francie) na 75. pozici a Juan Manuele Pastor na místě sto sedmnáctém.

Finálový stůl nabídl souboj osmi skvělých hráčů. Na počátku byli za jeho největší favority, nejenom co do počtu žetonů, považováni Švéd Martin Jacobson a Kanaďan Alex Wice, kteří se na turnaj kvalifikovali přes hernu PokerStars. Oběma jim ale vypálil rybník nenápadně hrající Lucien Cohen.

(ilustrační snímek)

Ilustrační foto

Cohen vynikal na finálovém stole velice pečlivým plánováním her. Díky jeho opatrné taktice a velké trpělivosti se mu dařilo udržovat svůj stack na průměrných hodnotách, byť až do závěrečného heads-upu nepatřil k chipleaderům. To se změnilo v okamžiku, kdy Cohen vyřadil Wice na třetím místě, do heads-upu tak sympatický Francouz nastupoval s dvojnásobným počtem žetonů než Švéd Jaocobson, mimochodem druhý hráč z letošního EPT turnaje v portugalské Vilamouře.

Duel dvou nejlepších hráčů v soutěži ale bohužel nenabídl příliš vyrovnanou podívanou. Cohen předvedl naprosto excelentní poker a v klíčových chvílích jej podržely i karty na stole. Heads-up tak byl dohraný za 40 minut. O všem bylo rozhodnuto ve chvíli, kdy Jacobson držel 6♥7♥ a zvolil all-in,  který Cohen držící A♠K♦ dorovnal. Na stůl přišly karty T♠9♣3♠ 3♥ J♥ a bylo rozhodnuto.

Francouz si polepšil o velice příjemných 880 000 euro (cca 21 322 400 Kč), za což mu gratulujeme. A nezapomeňte, na EPT můžete uspět i vy! Kvalifikace na příští turnaj v Kodani jsou v herně PokerStars již v plném proudu! Přejeme hodně štěstí!

Konečné pořadí EPT Deauville

1.místo: Lucien Cohen - €880,000
2.místo: Martin Jacobson - €560 000
3.místo: Alex Wice - €330 000
4.místo: Julien Claudepierre - €260 000
5.místo: Kaspars Renga - €200 000
6.místo: Kenny Hallaert - €155 000
7.místo: Anthony Hnatow - €110 000
8.místo: Ruslan Prydryk - €66 800

Chcete se naučit hrát poker úplně zdarma? Staňte se součástí největší pokerové sítě světa - PokerStars.net.

Autor:Nejčtenější

Není nad to, chodit nahá po bytě, říká MOgirl Karolína

„Jsem usměvavá, infantilní, střelená, vtipná a hodná,“ říká MOgirl Karolína.

Láká ji nebezpečí a přiznává, že umí být střelená a infantilní. A ničeho ze svého života nelituje. „Řídím se mottem, že...

Experimenty na lidech: americký stát potají plošně šířil bakterie

Jezdily rychle a hlavně po celé zemi. Autobusy Greyhound proto armáda využila k...

Infikoval vlastní obyvatele bakteriemi a viry, které ničily zdraví a dokonce zabíjely. Potají. Po dlouhých dvacet let...Orgasmus, pro který nehnete prstem. Internetem se šíří erotická hypnóza

Stačí se soustředit, nabádají erotické hypnotizérky.

Má to být bezdotykové sebeuspokojení. Prosté fyzických stimulů, cesta k orgasmu při něm vede čistě skrze mysl. Podle...

Hnědé kobylky: jak dobře si malí a hlavně velcí nacisté žili z cizího

A tohle je také naše. Nacisté jako Adolf Hitler a Hermann Göring nejen...

Špičky nacistického režimu si za veřejné peníze stavěly soukromé rezidence, důstojníci SS si jen tak přivlastňovali...

Nejlepší pivní destinace zahrnují USA, Čínu i Brazílii. Česko schází

Tupláky, hluboké dekolty, Octoberfest? Zapomeňte, pivní kultura se změnila....

Virginie na prvním místě a kromě ní další americká města, mimo nich už jen čínský Peking, jihokorejský Soul a brazilské...

Další z rubriky

Šestá sezóna PokerStars týmové ligy!

Poker. Ilustrační foto

Ve spolupráci s portálem Pokerteam.cz se už 2. dubna rozeběhne již šestá sezóna populární a ojedinělé týmové PokerStars...

Leichtová vyhrála 250 000 Kč!

Finálový stůl pokerové show Poker Star

Původní česká pokerová show Poker Star vznikající ve spolupráci televize Nova a největší pokerové sítě světa PokerStars...

Eureka Poker Tour začíná v Praze!

PokerStars Prague Open proběhne v Praze v září

Nová turnajová série od PokerStars vypukne ve čtvrtek 17. března v pražském Card Casinu na Smíchově. Už teď je jasné,...

Najdete na iDNES.cz