Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Vše o nevěře. Muži hledají sex, ženy lepšího otce svých dětí

Muži si nehledají milenku, která je hezčí než manželka, ale která má víc pochopení. Žena vás nejspíš podvede s právníkem nebo lékařem. Až se to provalí, budete ho mít chuť zabít, kdežto ona se půjde vypovídat kamarádkám. Předkládáme vám fakta o nevěře, která vás možná překvapí.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Nenecháme se okrádat kapitalisty

co udělat při nevěře partnera?

nevěra se neděje sama od sebe, má vždy nějakej důvod - nespokojenost ve vztahu.

Být mi přítelkyně nevěrná, tak bych to asi těžko zkousnul, nejdřív bych se asi opíl do němoty, nebo něco pořádně rozmlátil aby ten vztek šel ven - nejhorší je tím vším se trápit. Potom nastoupit na partnerku, pořádně jí seřvat a sdělit že když se jí se mnou nelíbí, nebo má problém, kterej ve vztahu nedokáže řešit a radši zahejbá, tak ať si klidně jde za hlasem svého srdce, sbalí si a vypadne.

Samozřejmě taky záleží na tom co by k tomu řekla ona.

0/0
17.9.2010 15:14

JUDr. Lawyer

Těžké rozhodování

Dle mého názoru jsou nevěrný zamilovaný ženský tak odtržený od reality, že vlastně sami nevědí co bysme my, podvedený chlapi měli dělat. Když je seřežete a dáte jí tím pádem najevo, že o ní stojíte, tak se zatvrdí a prohlásí že s někým, kdo jí mydlí nemůže být a "hodnota" milence opět vzroste (on jí přeci před vámi ochrání a nabídne útočiště). Pokud se budete snažit jí přemlouvat po dobrým, maximálně jí dojmete a bude vás trochu litovat, ale rozhodně si nedá vymluvit rozchod. Nejlepší řešení je asi opravdu nechat jí plavat, přeci nebudete přemlouvat ke společnému životu někoho, kdo o vás nestojí. A jak bylo moudře psáno - ona vám vlastně dává svým odchodem možnost potkat a být s někým, kdo vás bude opravdu milovat.

0/0
16.9.2010 10:36

MissKim

Re: Těžké rozhodování

..to jste napsal moc hezky..tyjo ;-) a máte pravdu. Já kolikrát taky nevim, jak chci, aby se partner zachoval třeba i v obyčejné situaci, když je hádka. Možná, jak o tom přemejšlím, asi je dobře, když se naštve, pokud to byla moje vina. Nemluví se mnou, odejde pryč atp. Ale zase to nesmí trvat moc dlouho. Třeba né dýl jak dva dny. Pak začínám přemejšlet, že už to přehání a měl by mi odpustit a být na mě zase hodný. Zvlášť, když se omluvím a jsem milá. Ale nevěru bych mu nikdy v životě neodpustila, a on mě tay ne. V tom máme jasno. Myslim, že bysme se hned rozešli. Protože podle mě vztah potom nemá cenu. A slovo "promiň" je úplně mimo.

0/0
16.9.2010 13:39

JUDr. Lawyer

Re: Těžké rozhodování

Ano, dva dny jsou akorát ;-) Ale k tomu co jsem psal - byla myšlena situace, kdy nevěra přeroste u ženy v touhu odejít za milencem (v praxi se to opravdu stává většinou ženám). Nárazová neopakovaná nevěra, která nemá nic společného s city, to není dle mého důvod k rozchodu. Naopak, někdy může vztahu i pomoci.

0/0
17.9.2010 8:16

Fw 190 D

Něvěrná žena nebo holka?

Tak je přesně artefakt pro, který bych neudělal už vůbec nic. Natož jít se s někým prát. ;-D

0/0
15.9.2010 14:15

Picolik

Civilizace

To je prblém dnešního světa a civilizace. Lidé by na podobné věci jako zvířata reagovali v podstatě normálně. Pokud by měla partnerka choutky na jiného jednoduše by ho zahnal, zabil nebo mu ustoupil. A ženská by nedělala nic naopak by si pomáhali. Podívejte se na naše nejbižší zvířecí příbuzné. Jenže to teď nejde, protože to zákony neumožňují. A to vede jen k různým neurózám a patologickým jevům. Stejně tak jako umělý model kdy chodím do práce celý den čumím do monitoru a mého syna vychovává ve škole někdo jiný. A na tohle civilizace dojede, tedy pokud se člověk nepřemění v trochu nový druh.

0/0
15.9.2010 14:13

Martin138

nejpíš bych mu šel dát jednu do zubů a

pak hospnul do první krčmy

0/0
15.9.2010 13:04

PanKedlubna

uzivej a nech uzivat

pokud se najdou dva, kteri se respektuji a duveruji si a udrzuji rodinne vztahy tak tzv zalety nejsou na skodu, ovsem musi oba vedet, kde je mira prekroceni. Takovy partner se nehleda snadno a mnohym navic pritizi zarlivost.........

0/0
14.9.2010 21:51

Fénixův bleší chlup

Re: uzivej a nech uzivat

Ech... tady někdo sklouzl do vztahového cynizmu a ještě se neprobral. 8-o ;-D

0/0
15.9.2010 0:41

optika

přítelkyně

Můj muž chtěl nás obě, nejlépe abysme byly přítelkyně.Dozvěděla jsem se to tak, že jsme přišli domů, kde chyběly všechny jeho věci a on mi řekl, že po 27 letech odchází. Za měsíc se vrátil (na antidepresivech) a za další měsíc zase utekl, když jsem nebyla doma. Scény se nekonaly, prostě odešel. Pokud to dobře půjde, pod stromeček dostaneme papíry o rozvodu. Je to smutný, ale jak říkala moje babi: co nevyhladíš, to nevyškrábeš a život je přece tak  krátký, proč so ho ničit ztraceným bojem ... ;-)

0/0
14.9.2010 16:47

oslik

Anketa je úplně naprd

Chybí tam celá řada možností. Hezky jsem mu jí nechal, ať si trouba taky užije. A já mám klid. ;-D

0/0
14.9.2010 15:09

vochomejtak

Re: Anketa je úplně naprd

R^

0/0
14.9.2010 21:18

Martin138

Re: Anketa je úplně naprd

R^

0/0
15.9.2010 13:02

strasakvzeeeli

Re: Anketa je úplně naprd

;-DR^

0/0
17.9.2010 11:26

jouzi

To je ale...

"Muži po prozrazené nevěře mluvili především o zneuctění, ponížení a útoku na svou mužnost."

 

Zato pro ženu je prozrazení nevěry jejího partnera/manžela opravdu lichotka. Potupa? No to ale vůůůůůůůůůůůůůbec.

0/0
14.9.2010 12:18

lady cibul

Dnes se budu s malou obměnou opakovat

Jak už jsem psala na OnaDnes, v případě nevěry přítele (který by ji zbaběle popíral) bych jak už jsem psala, příteli propíchla gumy u auta, prořízla plachty na surf - to by mě uklidnilo (asi jen na pár vteřin jen co by zjistil co jsem provedla s těma plachtama). Co se týče té slečny, násilí je zbytečné při mé postavě (160,48)bych ji asi moc neublížila. Takže bych jí nadala do děvek a odkráčela o dům dál...

0/0
14.9.2010 11:31

Romale Shalom

Re: Dnes se budu s malou obměnou opakovat

Jak typicky ženské, vyříkat si to sním do očí byste nezvládla, ale "útočit zezadu" je vám vlastní. A až by se manžel právem naštval a šel si to s tebou "vyříkat", nejspíš by jsi ze sebe udělala doma týranou chudinku.

0/0
14.9.2010 15:11

Fénixův bleší chlup

Re: Dnes se budu s malou obměnou opakovat

Ano, připokakané slečny si to vyříkávají hraním komedií nebo řešením typu kudla do zad, gratuluji!! :-P

0/0
15.9.2010 0:39

MissKim

Re: Dnes se budu s malou obměnou opakovat

s postojem slečny sice nesouhlasím, ale tak proč by to neudělala? Nejde o kudlu do zad.. jde o to, že ON byl nevěrnej, takže ho to chce nějak potrestat :-D, i když je to asi hodně ulítlé jít za milenkou a nadávat jí do k...v :-D To já mám důstojnost. Zjistit, že mi člověk, o kterýho se starám zahýbá, vyhodila bych ho a nikdy nechtěla vidět. Ale ničit mu věci? to ne, to bych se akorát dostala na stejnou úroveň, k jaký se snížil on, a to nemám za potřebí.

0/0
15.9.2010 10:13

Mystic_CZ

nechápu

Opět se tu nabízí možnost vyřízení si to se sokem. Já jen nechápu co mám se sokem společného (popřípadě sokyní), v poslední době se kolem mě točí lidé, co by si to vyříkali s ním (s ní) nikoliv s partnerem, který podvádí - připadá mi to jako zvrácená logika, nejsem si jist, zda fyzickým násilím budeme druhé polovičce demonstrovat naši lásku.... osobně o zahýbající partnerku (když už se to provalí) ztrácím zájem...

0/0
14.9.2010 10:48

aerkain

Re: nechápu

Asi tak. V takovem vztahu nemá smyl dál pokačovat.

0/0
14.9.2010 12:31

super61

Re: nechápu

přesně tak R^R^

0/0
14.9.2010 18:31

Hekynen

Po mých zkušenostech s exmanželkou

Vím, že řešení "za svou ženou, abyste si celou věc vyjasnili a zkusili najít řešení" je zcela špatné. Takže "si to se svým sokem vyřídit ručně" a ručně stručně si to vyřídit i s ní (na pořadí nezáleží). A pak jí vykopnout z domu bez ohledu na děti, rodinu, dluhy, majetek... Já se to snažil "řešit rozumně" (zejména a hlavně s ohledem na dítě) a stejně mne nakonec vykopla a rozvedla se ona. A ještě mi vyčetla, že jsem ji tehdá nedal pár facek, považovala to za jasný důkaz, že o ni nestojím...

0/0
14.9.2010 9:16

Maxx12

Re: Po mých zkušenostech s exmanželkou

tak ta poslední věta je naprosto absurdní...ale nejhorší na tom je, že je pravdivá, takové případy se dějí, a to ne v malé míře...ona nakonec začne vyčítat, že člověk nebyl rázný, nevykopal ji z baráku a nenandal pár facek na cestu. Přitom  vždy, když se mluví o násilí, tak to odsuzují (ať už je důvod jakýkoliv), a kolikrát samy prosily, slibovaly, vydíraly dětma, předchozími strávenými lety, kaly se, že šlo jen o nějaký románek, že něho nemiluje, ale Vás...no a nakonec se dozvíte, že jste vlastně degen a můžete za to Vy...wamos

0/0
14.9.2010 9:56

ibender

Re: Po mých zkušenostech s exmanželkou

Mam naprosto ty same zkusenosti. Rozumne reseni je k nicemu, nefunguje. Pak z tebe udela jeste vetsiho vola. Servat, nafackovat a vykopnout. Druhy den prijde, ze te miluje a udela cokoliv, aby te ziskala zpatky. Vzdycky jsem mel odpor a blok jakkoliv se zeny dotknout, ale ono to bez toho asi nejde (nemyslim nic brutalniho, staci serezat prdel). Vzdycky mi bylo lito kamaradky, co dostavala pravidelne, chodila s modrinama a brecela. Ale chlapa bezmezne miluje (o to vic!) a drzi se ho jako kliste. To proste hlava nebere, ale je to tak.

0/0
14.9.2010 11:44

Romale Shalom

Re: Po mých zkušenostech s exmanželkou

Se ženou je to jako se psem. I když ji milujete, tak je občas potřeba ji dát najevo že překročila hranice. Jinak to skončí jako se psem který neustále štěká a vykonává potřebu kde se mu zachce.

0/0
14.9.2010 15:16

jouzi

Re: Po mých zkušenostech s exmanželkou

To neni láska. To je strach a léta vyplachovaný mozek (a s tím spojené sebevědomí hluboko pod bodem mrazu) právě oním přítelem. Jste-li opravdu kamarád, pomozte jí ten vztah rozseknout a poskytněte na čas útočiště.

0/0
14.9.2010 15:17

Wimmer dal gól

Re: Po mých zkušenostech s exmanželkou

Hezky a pravdivě napsáno. Ty snad máš nějaký psychovzdělání, nebo jsi jen šťastně sezdán(a). Každopádně kladný bod.R^

0/0
14.9.2010 18:35

Nenecháme se okrádat kapitalisty

Re: Po mých zkušenostech s exmanželkou

má pravdu přecedo R^

0/0
17.9.2010 15:17

Glock Mark VIII.

šli bychom spolu na pivo.

:-P

0/0
14.9.2010 8:32

Glock Mark VIII.

Re: šli bychom spolu na pivo.

další možnost v anketě.

0/0
14.9.2010 8:33

Nenecháme se okrádat kapitalisty

Re: šli bychom spolu na pivo.

s kym, s tim chlápkem nebo s už bejvalkou? :-P

0/0
17.9.2010 15:15Najdete na iDNES.cz