Diskuze

Nosorožce hlídáme 24 hodin denně, jde o život, říká ochranářská legenda

Pytláci používají nejmodernější techniku a poptávku zvedá zejména Čína. Rohy obětí války proti nosorožcům přitom putují hlavně do Česka, které je křižovatkou krvavého obchodování, říká světově proslulý ochránce nosorožců Tony Fitzjohn.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Sloni se zachránit dají ale u nosorožců o tom pochybuji. Jedině natisknout jeden a půl miliardy kartiček a na každou napsat "Jak ti chutnaj nechty? Chutnaj? Chutnaj?"Kdykoliv potkáte občana Číny tak mu dát kartičku. Někdy i úsměv léčí. ;-D;-)

0 0
možnosti

Zrovna nedávno dávali na Zoomu dokument "Elsa - lvice, která změnila svět" , který vypovídal o téhle ochranářské práci (spíš životě) a působila z toho prostě neskutečná síla a respekt, co tihle musí udělat a občas přetrpět.

Tony má v dokumentu takové své místo, jelikož je to hlavně o jeho učiteli a příteli George Adamsonovi (a jeho lvech). Doporučuji na to mrknout, pokud to budou dávat.

4 0
možnosti

a žraločí ploutve, tygří srdce, atd., seznam tčm je dlouhý.

1 0
možnosti

Medvědí žluč, kobří jed a srdce ....

Nosorožčí roh má prý stejné složení jako nehty, možná by stačilo místo rohů si strouhat vlastní ostříhané nehty jako afrodisiakum...

1 0
možnosti

Nechte nosorožce vyhubit a bude klid. Stejně už mají nedostatečnou populaci a jen to stojí nemalé peníze. Je přirozené, že sem tam nějaký druh zanikne. Holt tomu člověk trochu pomáhá. Chtít po Číňanovi, aby měl slitování nad zvířetem je směšné, když používá i lidské děti na otrockou práci, nebo jako biomasu na dárcovství orgánů.

0 21
možnosti

D43e10n80i85s 46H12u33m41l

8. 4. 2016 9:04

Pro tyhle pytláky i smrt je málo

4 0
možnosti

Kéž by takových lidí bylo hodně.

14 0
možnosti