Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Dostanete každou! Průvodce sváděním po celém světě

aktualizováno 
Jinak sbalíte ženu v Itálii a jiné zbraně budete potřebovat ve Francii. Přečtěte si, co platí na ženy, které si vyhlédnete ve své prázdninové destinaci.

Z prázdninového flirtu si můžete přivézt pěknou vzpomínku. | foto: Profimedia.cz

Dovolená a prázdniny jsou z hlediska svádění, lásek, románků a sexu naprosto ideálním obdobím. Abyste však měli úspěch, je potřeba přizpůsobit nasazené zbraně lokalitě, ve které se pohybujete. Inspirujte se vyzkoušenými tipy na prázdninové svádění po celém světě.

ITÁLIE
Proč do toho jít: Italky jsou bezprostřední a nelámou si hlavu s předsudky nebo studem, takže se nemusíte obávat, že se váš sex odehraje v posteli při zhasnuté lampičce. Jejich temperament je vyhlášený a pokud se vám některou z nich podaří dostat do postele, těšte se na uragán vášní.

Všechny články Manuálu k letnímu sexu

Proč se držet dál: Italský temperament se bohužel nepromítá jen v sexu, ale také v žárlivosti. Jakmile se v přítomnosti vašeho letního objektu zájmu jen podíváte na jinou ženu, můžete počítat s velkými problémy. Při hádce budou vzduchem svištět předměty nejrůznějších velikostí. Znalci navíc tvrdí, že Italky rychle stárnou v obličeji.

Jak ji sbalit: Italky si potrpí na vzhled, takže nechte doma ledvinku a bílé ponožky. Extrémní pozornost věnujte svému účesu, upravené vlasy jsou tady vnímané jako velmi erotické. Problém může nastat, pokud neumíte italsky, protože spousta Italek má s angličtinou potíže.

Pokud se vám ale podaří navázat kontakt, nejlépe zabere humor a ironie. Jakmile ji rozesmějete, máte téměř vyhráno, nebojte se jí při žertování občas jakoby letmo dotknout. Tělesný kontakt se v Itálii nosí.

Žhavé prázdniny

FRANCIE
Proč do toho jít: Téměř nikde na světě nenajdete takovou koncentraci žen s vytříbeným stylem jako ve Francii. Každá naprosto průměrná myška tady ze sebe umí udělat sexy kočku a dokáže zúročit i ten nejmenší detail ve svůj prospěch.

Proč se držet dál: Ke sbalení Francouzky vám nebude stačit pár komplimentů a několik koktejlů. Francouzky jsou při flirtování relativně odtažité a na jejich sbalení budete potřebovat mnohem víc času. Na jedné straně tak hrozí riziko, že ji nestihnete dostat do postele ještě před koncem dovolené, na druhou stranu je to však výzva, které se jen těžko odolává.

Jak ji sbalit: V první řadě si pořiďte kvalitní deodorant a parfém, na vůně berou ve Francii obě pohlaví. Pokud chcete zaujmout šarmantní Francouzku, zapomeňte na laciné prvoplánové komplimenty a zapojte především svůj mozek. Sofistikovanost, inteligence a rafinované svádění, to jsou zbraně, díky kterým zdoláte i tu nejnedobytnější ledovou královnu.

Prázdninový flirt

ŠPANĚLSKO
Proč do toho jít: Pokud věříte poučce, že žena, která umí tancovat, je dobrá v posteli, máte se na co těšit. Španělky mají ohnivý tanec i sex v krvi. Navíc umějí se svým tělem zacházet a při španělském orgasmu řinčí okenní tabulky.

Proč se držet dál: Španělky jsou fatalistky a mají tendenci brát vás za slovo, když jim v rámci jednorázového prázdninového svádění naslibujete kupu dětí a domek na předměstí Madridu.

Jak ji sbalit: U španělského flirtu vsaďte především na svou mužnost, Španělky berou na muže s velkým M a jako bačkora je neokouzlíte. Nebojte se projevit lehkou dominanci a nenechte se odradit prvním odmítnutím. Úspěch také budete slavit s drobnými dárky a romantickými gesty.

THAJSKO
Proč do toho jít: Protože jste s rozdanými kartami vybrali už všechna esa jen tím, že jste běloch. Pro Thajky budete představovat raritu a zajímavý exemplář, který s potěšením prozkoumají.

Proč se držet dál: Většina Thajek automaticky počítá s tím, že jste finančně za vodou. Předpokládají, že za svou ochotu dostanou patřičnou odměnu, ať už v podobě dárku, finančního příspěvku nebo sňatku.

Jak ji sbalit: Buďte úzkostlivě zdvořilý, taktní a dokonalý gentleman. Skládejte jí komplimenty, kupujte dárky, mluvte o lásce, dávejte najevo svůj zájem, ale netlačte na pilu. Dejte si pozor, aby vaše dvoření nepůsobilo jako krátký flirt, na ten jsou totiž asijské ženy velmi opatrné. Dostanete ji, pouze pokud vám uvěří, že stojíte o dlouhodobý vztah.

Žhavé prázdniny

EGYPT
Proč do toho jít: Pokud se vám podaří sbalit Egypťanku, aniž byste ji posléze museli pojmout za svou zákonnou manželku, dokážete už dostat jakoukoli ženu na světě. Jde skutečně o vyšší pokročilost svádění a tedy i obrovskou výzvu.

Proč se držet dál: Protože v Egyptě stále ještě platí, že nejdřív přijde manželství, pak děti a pak teprve láska. I kdyby se vám nějakou náhodou podařilo odchytit egyptskou ženu, která se pohybuje sama (bez chichotající se skupinky kamarádek v zádech) a navázali jste s ní kontakt, její rodina si už ohlídá, abyste beztrestně nepošramotili její čest.

Jak ji sbalit: Vhodnou kombinací romantiky a slibů. Arabské kultury si velmi potrpí na romanticky rozmáchlá gesta, dvoření a komplimenty. Mluvte o síle své nehynoucí lásky, neopakovatelných citech a podobných věcech, ale vyvarujte se komentovat její tělo. A předem se připravte na to, že z ní vydolujete maximálně letmý polibek.

Pokud se vám skutečně povede realizovat s arabskou ženou pouhý sex, můžete se začít sváděním živit coby profesionál.

Máte vlastní zkušenosti s balením žen a dívek v různých částech světa a chcete se s o ně podělit se čtenáři Xman.cz? Tak neváhejte a napište na redakce@xman.cz. Ty "nejnávodnější" rádi uveřejníme.

Žhavé prázdniny

Autoři:Nejčtenější

Není nad to, chodit nahá po bytě, říká MOgirl Karolína

„Jsem usměvavá, infantilní, střelená, vtipná a hodná,“ říká MOgirl Karolína.

Láká ji nebezpečí a přiznává, že umí být střelená a infantilní. A ničeho ze svého života nelituje. „Řídím se mottem, že...

Experimenty na lidech: americký stát potají plošně šířil bakterie

Jezdily rychle a hlavně po celé zemi. Autobusy Greyhound proto armáda využila k...

Infikoval vlastní obyvatele bakteriemi a viry, které ničily zdraví a dokonce zabíjely. Potají. Po dlouhých dvacet let...Orgasmus, pro který nehnete prstem. Internetem se šíří erotická hypnóza

Stačí se soustředit, nabádají erotické hypnotizérky.

Má to být bezdotykové sebeuspokojení. Prosté fyzických stimulů, cesta k orgasmu při něm vede čistě skrze mysl. Podle...

Hnědé kobylky: jak dobře si malí a hlavně velcí nacisté žili z cizího

A tohle je také naše. Nacisté jako Adolf Hitler a Hermann Göring nejen...

Špičky nacistického režimu si za veřejné peníze stavěly soukromé rezidence, důstojníci SS si jen tak přivlastňovali...

OBRAZEM: Nahá jóga vás zbaví stresu a zlepší sex, věří její učitelka

Jejím studiem už prošly stovky žen. Nedopřává se jim v něm však jógy v...

Jejím studiem už prošly stovky žen. Nedopřává se jim v něm však jógy v tradičním balení, před lekcí se totiž svlékají....

Další z rubriky

Hlavním městem orgasmu je Norsko. Seveřané si ho dopřávají nejčastěji

Sever není vůbec studený. Norsko je podle průzkumu nejštědřejší zemí na orgasmy.

Nejčastější, nejhlasitější, nejintenzivnější. Tyto kategorie si vytyčil výrobce erotických hraček Lelo pro svůj...

Nebezpečná masturbace: v Německu stojí život sto lidí ročně

Cesta za orgasmem může být i velmi nebezpečná.

V lékařských záznamech za sebou nechávají zápis „úmrtí kvůli autoerotice“. Ano, i touha po co nejintenzivnějším...

Přes rauš až na vrchol. Kuřáci marihuany mají více sexu, říká studie

Konzumace marihuany podle vědců souvisí s častějším sexem. Proč to tak je, však...

Lidé, kteří si dopřávají marihuanu, mají o dvacet procent více sexu než ti, kteří se droze zcela vyhýbají. Tvrdí to...

Najdete na iDNES.cz