Toto je komerční prezentace.iDNES.cz není jejím autorem a neovlivňuje její obsah.

EPT Deauville ovládl mladík Jake Cody

Komerční sdělení aktualizováno  – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Krátce po exotické zastávce PokerStars Caribbean Adventure v Karibiku se evropská pokerová série přesunula do francouzského Villamoure. Přestože se turnaj kryl se zahájením australských Aussie Millions, rozhodně zde nebyla nouze o známá jména.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

EPT Deauville ovládl mladík Jake Cody | foto: PokerStars.cz

Šestidenní turnaj ve francouzském letovisku si nenechalo ujít rekordních 768 hráčů. Ti se díky buy-inu €5,300 postarali o velkorysou peněžní odměnu ve výši €3,686,400. Na vítěze čekalo úctyhodných €847,000 a ještě 97. až 104. místo se mohlo radovat alespoň z €8,100.

Startovní den byl klasicky rozdělen do dvou. Do prvního z nich nastoupilo 339 zájemců, kteří si to v devíti levelech rozdali o postup do druhého hracího dne. Mezi známými tvářemi byli k vidění Mike "Timex" McDonald, domácí herečka a neméně kvalitní hráčka Alexia Portal, Arnaud Mattern, Katja Thater či finalista WSOP ME Antoine Saout. Tento den si také vybrali čeští zástupci Martin Kabrhel a PokerStars kvalifikant Martin Staszko.

Všem zmíněným hráčům se tentokrát dařilo a den ukončili převážně v horní polovině pole. Jakožto osmý v chipech se do dalšího dne probojoval "expert" na side-eventy Martin Kabrhel. Do druhého dne postoupilo tedy nakonec 170 hráčů.

Pozdější z obou zahajovacích dnů si tentokrát ke startu vybralo 429 hráčů. Mezi nimi vynikali zejména Luca Pagano, Peter Eastgate, Dario Minieri, domácí hvězda Bertrand "ElkY" Grospellier, Greg Raymer, Vicky Coren či česká vycházející hvězda Jan Škampa.

Během bojů ve druhém dni byl ovšem vyřazen a ve třetím dni ho následoval i slibně se rozjíždějící Martin Kabrhel. Naopak velmi dobře se vedlo Martinu Stazskovi, který se probojoval až do předposledního dne, přičemž si zde odbýval svou premiéru na mezinárodním turnaji takového formátu.

Ve čtvrtém dni vykrystalizovala finálová osmička hráčů. Na televizní stůl byl krátce přesazen i český zástupce Martin Staszko, který byl bohužel nucen spoléhat již pouze na all-in situace a poté, co jeho AJ narazilo na AK soupeře, se rozloučil s hráči u stolu a opustil stůl na velmi pěkném 11. místě, za které si odnesl €35,000.

Nabitý finálový stůl nabídl turnajového veterána a šampióna 2008 WSOP ME Petera Eastgatea, teprve 20letého Mika "Timexe" McDonalda, který je ve svém věku již trojnásobný finalista EPT a vítěz EPT Dortmund z roku 2008, kdy mu bylo teprve 18 let či turnajového online profíka Craiga "HU4ROLLZ" Bergerona, který se kvalifikoval přes $22 rebuy satelit.

Do heads-upu se ovšem nakonec probojovali 21letí mladíci Jake Cody a Teodor Caraba, jakožto dvojnásobný chipleader s téměř 15 miliony. Jeho soupeř musel tedy pracovat s necelými osmi. Téměř šílená hra v polovině heads-upu, když blafoval sázením na všech třech streetech, mu ovšem doplnila potřebnou munici.

V poslední ruce turnaje šlo již vše ráz na ráz. Caraba zvýšil, Cody 3-betnul, na což Rumun reagoval all-inem, který Cody okamžitě dorovnal. Caraba ukázal A♦K♥, zatímco Cody K♣K♦, čímž efektivně sebral outy rozmrzelému Carabovi. Flop přinesl 10♠7♠10♣ a Carabovi nezbývalo, než doufat v eso či runner runner postupku. Za mohutného skandování fanoušků dealer otočil turn 4♦ a posléze river Q♦, který ukončil turnaj a pasoval Jakea Codyho na šampióna EPT.

Konečné pořadí:

1. místo: Jake Cody - €847,000
2. místo: Teodor Caraba - €516,000
3. místo: Mike McDonald - €295,000
4. místo: Craig Bergeron - €221,000
5. místo: Claudiu Secara - €165,000
6. místo: Stephane Albertini - €129,000
7. místo: Michael Fratty - €92,000
8. místo: Peter Eastgate - €70,000
..
11. místo: Martin Staszko - €35,000

Staňte se součástí největší pokerové sítě světa - PokerStars.net.
Autor:


Nejčtenější

Miluji kuře na paprice od mamky a pět knedlíků, říká MOgirl Lenka

Touhy, sny, plány mám, ale žiji současným dnem, říká MOgirl Lenka.

Podle vlastního soudu je neústupná, sebevědomá, energická. A nezastírá, že též tvrdohlavá a sarkastická. „Jsem taková,...

Každý je světec. Než ke mně přijde s kapavkou, říká dermatovenerolog

"Můj obor je vedle plastické korektivní dermatologie či kosmetologie popelkou...

Je to pohyb na tenkém ledu. Diagnóza pohlavně přenosné choroby je velmi intimní verdikt. I proto je většinou reakcí...VIDEO: Různé tváře orgasmu. Jinak vypadá v Evropě a jinak v Asii

Zřetelné výrazy obličeje interpretují bolest i potěšení napříč kulturami.

Bolest se do našich tváří vpisuje docela stejně, bez ohledu na to, z které části planety jsme. Orgasmus však nikoli. My...

Extrémní gastronomie: syrový mořský červ připomíná neklidný penis

Na pohled je to podivný tvor, způsob jeho konzumace bývá ještě bizarnější,...

Při procházce jihokorejským tržištěm je nepřehlédnete. Kádě s jejich bledě růžovými tělíčky přitahují pozornost. Na...

V tajze by se hodila mačeta i puška, říká Čech, který obletěl zeměkouli

Dva protagonisté české premiéry, pilot a propagátor českého národního...

Cílem jeho mise nebylo jen obletět jako první český pilot planetu. Též při ní zaznamenával české stopy ve světě. Aby...

Další z rubriky

V Alpách vyhrál Vladimir Geshkenbein

PokerStars EPT Snowfest

V minulém týdnu zavítali nejlepší evropští pokeroví hráči do rakouských Alp, a to nejen kvůli tomu, aby si užili...

Leichtová vyhrála 250 000 Kč!

Finálový stůl pokerové show Poker Star

Původní česká pokerová show Poker Star vznikající ve spolupráci televize Nova a největší pokerové sítě světa PokerStars...

Bouře přichází na PokerStars!

Sunday Storm

Jen krátce po rekordním turnaji Sunday Million přichází herna PokerStars s další obrovskou výzvou. Jste připraveni...Najdete na iDNES.cz