Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Toto je komerční prezentace.iDNES.cz není jejím autorem a neovlivňuje její obsah.

EPT v Praze ve své polovině!

Komerční sdělení   13:00aktualizováno  13:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Nejvýznamnější pokerový turnaj v České republice, Pokerstars.com European Poker Tour v Praze se pomalu, ale jistě přehoupl do své druhé poloviny. Po dvou startovních dnech byl ve středu na programu den druhý, a to i s českými hráči!

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Turnaj EPT v Praze je v plném proudu | foto: PokerStars.cz

Do pražského Hiltonu zavítalo celkem 563 platících hráčů, kteří se tak svými buy-iny podíleli na celkovém balíku cen ve výši €2 730 550 euro. Vítěz si přijde na slušných 640 000 euro (cca 16 102 400 Kč) a vyplaceni budou hráči, kteří skončí v elitní osmdesátce.

Ceny pro nejlepší osmičku

1.místo: €640 000
2.místo: €435 000
3.místo: €247 000
4.místo: €163 000
5.místo: €130 000
6.místo: €100 000
7.místo: €71 000
8.místo: €54 550

Jak jsme avizovali již dříve, do Prahy zavítala i početná plejáda známých tváří nejen z týmu PokerStars Pro. V Praze stále můžete počkat i ty největší hvězdy, kterými jsou Betrand "ElkY" Grospellier, Liv Boeree nebo Praz Bransi. Ke stolům v Hiltonu zasedli i Johnny Lodden, Marcin Horecki, Marcel Luske nebo nizozemská pozemní hokejistka Fatima de Melo.

Pražského EPT se samozřejmě účastnila i česká pokerová špička. Ve dvou startovních dnech se bohužel nedařilo dvěma největším českým favoritům. V pondělí vypadl obhájce prvenství z loňského roku Jan Škampa a v úterý ho následoval jediný český hráč v elitním klubu hráčů PokerStars Pro Martin Hrubý.

V turnaji dále nepokračuje ani Martin Kabrhel, který loni vyhrál side event s buy-inem 1000 euro. Poslední velkou českou nadějí tak v turnaji v podstatě zůstává pouze držitel statutu PokerStars SuperNova Filip Nechanský, který se pohybuje se slušným stackem na předních příčkách.

Největšími chipleadery v turnaji jsou Dirk Richter, Robert Romanello a Antonio Palma. Počet jejich žetonů se již přehoupl přes hranici půl miliónu.

Po středečním dni v turnaji pokračuje pouze 93 hráčů z původních 563. Ve čtvrtek po poledni se tak čeká první dramatická bitva – bude se totiž hrát o to, kdo pro sebe urve jednu z osmdesáti placených pozic. Vyvrcholení v podobě finálového stolu je pak naplánováno na sobotní odpoledne a večer a my stále můžeme doufat, že v Hiltonu zvítězí stejně jako loni český hráč.

Chcete se naučit hrát poker úplně zdarma? Staňte se součástí největší pokerové sítě světa - PokerStars.net.

Autor:


Nejčtenější

Sexuchtivá, upřímná, náladová: seznamte se s MOgirl Nikol

Mám ráda nezávislost, kritický rozum a etický přístup ke zvířatům, říká MOgirl...

Na pět přívlastků, které ji charakterizují, se zeptala člověka, který je pro ni důležitý a zná ji. Jeho verdikt zněl:...

OBRAZEM: Viktoriánská prodejná láska. Archiv odkryl unikátní fota

Birminghamská policie byla první na světě, která začala pořizovat policejní...

Birminghamská policie byla první na světě, která začala pořizovat policejní snímky zatčených. První vznikly již v roce...Poručíme větru dešti. Američané si za války hráli s počasím nad Vietnamem

O legendární Ho Či Minovu cestu se sváděly boje, Američané však na ni byli...

Propracovanými trasami v džungli proudily za vietnamské války na pomoc komunistickému severu desetitisíce vojáků a tuny...

Nefungující segregace: sídliště Pruitt-Igoe se stalo peklem pro chudé

Segregované sídliště pro chudé nebylo řešením, stalo se vězením svých obyvatel...

Cílem bylo napěchovat chudé na jedno betonové sídliště. Vyčistit od nich město. Projekt založený na rasismu a segregaci...

Hodiny jeho práce smyje déšť. Život je taky jen dočasný, říká umělec

Sklad pro Sněhurku, Mogilovo, Bulharsko: Malba vznikla v prostorách vinařství...

Jezdí po světě a maluje na zdi a chodníky. Jeho projekty vedou diváky k úžasu, ale také nutí přemýšlet nad smyslem...

Další z rubriky

Moneymaker sahal po titulu!

Chris Moneymaker

Nejprestižnější pokerová událost na poli heads-upové disciplíny se v uplynulých dnech konala ve Spojených státech. Po...

Prahu ovládl špičkový poker!

Eureka Poker Tour v Praze

V pražském Card Casinu na Smíchově jsme mohli minulý týden vidět špičkové domácí i zahraniční hráče pokeru. Praha totiž...

Čech si splnil životní sen!

Jiří Gattner alias Hark123

V turnaji organizovaném PokerStars u příležitosti zprovoznění služby PokerStars Home Games porazil český hráč Jiří...

Najdete na iDNES.cz