Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Toto je komerční prezentace.iDNES.cz není jejím autorem a neovlivňuje její obsah.

Galen Hall triumfoval na PCA 2011

Komerční sdělení   21:00aktualizováno  21:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Diváci v hotelu Atlantis na Bahamách byly svědky dramatického finále main eventu druhého největšího turnaje na světě – PokerStars Carribean Adventure.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Galen Hall triumfoval na PCA 2011 | foto: PokerStars.cz

Ve strhujícím heads-upu dokázal Galen Hall, čtyřiadvacetiletý rodák ze San Francisca porazit o tři roky mladšího soupeře Chrise Olivera a vyhrát tak hlavní cenu $2 300 000 dolarů. Hall přitom do závěrečného duelu nastupoval jako outsider, ale pro něj nepříznivý vývoj se mu nakonec povedlo otočit a slavně zvítězit.

Letošní PokerStars Carribean Adventure, stejně jako předchozí ročníky, opět překonalo rekord v hráčské účasti. Hlavního turnaje se letos účastnilo 1560 hráčů, kteří se podíleli na taktéž rekordním balíku cen ve výši $15 132 000 dolarů. Vyplaceno bylo nejlepších 232 hráčů.

Main eventu se účastnilo i několik českých hráčů. Nás nejvíce zajímal osud jediného českého člena týmu PokerStars Pro, Martina Hrubého. Tomu se ovšem turnaj příliš nepovedl, když po celý první den byl bez slušných karet a nakonec, v poslední úrovni, která se ten den měla odehrát, velice smolně vypadl s párem sedmiček proti K-6.

Po dvou herních dnech se na čele průběžného pořadí začali pomalu rýsovat první favorité. Patřil mezi ně i jednadvacetiletý Chris Oliver z Floridy, podle mnohých jeden z nejlepších online hráčů současnosti. Na Bahamách se Oliver prezentoval velice agresivní hrou, na kterou mnoho turnajových hráčů nebylo zvyklých. Američan se často dostával do all-in situací s mnohem horšími kartami, než které měli v rukou jeho soupeři, ale štěstěna tomu vždy chtěla, aby vyhrál. Oliver nastupoval k finálovému stolu s obrovskou převahou v žetonech a byl jednoznačně favoritem na vítězství.

Na čelních příčkách se dlouho pohyboval také vítěz WSOP z roku 2004 Chris Moneymaker, ovšem účast na finálovém stole mu jen těsně utekla. Z nejznámějších hráčů se tak na osmimístném final table představil pouze Mike Sowers.

Jak jsme nastínili o pár řádků výše, finálový stůl se odehrával v režii Chrise Olivera. Ten neslevil ani o píď ze svého herního stylu a nemilosrdně posílal ven z turnaje jednoho soupeře ze druhým, až zbyl jen jediný, a to Galen Hall. Ten měl na začátku heads-upu třikrát méně žetonů než Oliver a čekal se tak poměrně jednoznačný průběh.

Opak byl pravdou, Oliver se dobře přizpůsobil Hallově hernímu stylu a v klíčových momentech dokázal na soupeře zatlačit. V závěru se podařilo Hallovi dvakrát zdoublovat a poprvé za celý finálový stůl se Chris Oliver ocitnul v pozici horšího hráče, co do počtu žetonů. V klíčové a rozhodující hře držel Oliver Q♥Q♣ a Hall A♣8♣. Když na stůl přišly: A♠K♦8♠ 2♥ K♠, bylo jasné, že Galen Hall s párem es vyhrál.

Konečné pořadí PCA 2011

1.místo: Galen Hall,  - $2 300 000
2.místo: Chris Oliver - $1 800 000
3.místo: Anton Ionel - $1 350 000
4.místo: Sam Stein - $1 000 000
5.místo: Mike Sowers - $700 000
6.místo: Bolivar Palacios - $450 000
7.místo: Max Weinberg - $300 000
8.místo: Phillipe Ploutve, PokerStars qualifier - $202 000

Chcete se naučit hrát poker úplně zdarma? Staňte se součástí největší pokerové sítě světa - PokerStars.net

Autor:


Nejčtenější

Poklad! Zlato a stříbro z vraku musel Alex Storm osm měsíců tajit

Alex Storm, hledač pokladů z potopených lodí

Tisíce zlatých a stříbrných mincí vynášeli z oceánského dna dvacet dní. Byl to poklad jako z pohádky. Následujících osm...

Chci karavan a zběsilé jízdy po světě, říká MOgirl Dreya

Jsem sarkastická a tvrdohlavá, říká MOgirl Dreya.

Sarkastická, tolerantní a empatická, ale též tvrdohlavá a zbrklá. Tak se vidí MOgirl Dreya.VIDEO: Lukáš ze sebe dělá Bílou i Vondráčkovou. Podoba je neskutečná

Lukáš ze sebe umí udělat dokonalou Lucii Bílou. I její pohyby a grimasy má...

Už skoro čtvrt století se živí jako travesti umělec. Téměř denně vystupuje po celém Česku a proměňuje se ve známé...

Stelete si postel? Máte víc sexu i přátel, tvrdí výzkum

Naše ranní ložnicové návyky o nás prozradí víc, než myslíme, tvrdí studie.

Jako by ostrým řezem dělil společnost na dvě opravdu odlišné skupiny. Jako by to nebyl jen pouhý ranní návyk. S tím,...

Siláci tahali kamion, zvedali auta. Českým mistrem se stal Jiří Tkadlčík

Je to jednoručka, ale jiná, než jakou znáte z fitka.

Má četné mezinárodní úspěchy, je legendou českých strongmanů, proto byl favoritem. Oprávněně. Jiří Tkadlčík první český...

Další z rubriky

Souboj snů: Blom vs Negreanu

Daniel Negreanu

To, o čem se spekulovalo už pěknou řádku týdnu, se stalo skutečností. Online hvězda Viktor Blom alias Isildur1 se ve...

V Alpách vyhrál Vladimir Geshkenbein

PokerStars EPT Snowfest

V minulém týdnu zavítali nejlepší evropští pokeroví hráči do rakouských Alp, a to nejen kvůli tomu, aby si užili...

Šestá sezóna PokerStars týmové ligy!

Poker. Ilustrační foto

Ve spolupráci s portálem Pokerteam.cz se už 2. dubna rozeběhne již šestá sezóna populární a ojedinělé týmové PokerStars...

Najdete na iDNES.cz