Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Hledali se mladíci. Pro bohaté newyorské paničky

  18:00aktualizováno  18:00
Mohly si dovolit skoro všechno, přesto měly ještě jeden sen: oddaného mladého muže, který by je zahrnoval pozorností a péčí. A jedna newyorská agentura specializující se na výstřelky pro bohaté sen zaopatřeným zralým dámám pomohla zrealizovat.

Ona zkušená a velkorysá, on všímavý a vždy svolný k hrátkám: asi takhle by mělo vypadat nastavení páru zralá žena - mladý muž | foto: Profimedia.cz

Aby však zabránila tomu, že své služby nabídne snad i ženám ze spodních příček sociálního žebříčku, stanovila hned na startu kritéria.

Rande narychlo se tak mohly zúčastnit jen ženy starší 35 let, které vydělávají přes půl milionu dolarů ročně či které se mohou prokázat hotovostí čtyři miliony dolarů.

Jejich potenciálním protějškům stačil věk nižší než 35 let a, ovšem, zevnějšek, který prošel u Janis Spindelové, jejíž profese svou bizarností z rámce celého podniku nijak nevybočuje – je dohazovačkou, která své služby poskytuje newyorským celebritám a smetánce.

Nápad najít si partnera podle kritérií, která zahrnují výši bankovního konta a svěžest zaručenou vyšším datem narození, může leckomu připadat cynický, nicméně v New Yorku je možné vše a společnost Pocket Change, která akci pořádala, si s romantikou hlavu evidentně neláme.

Proč by žena, která má peníze, nemohla mít skutečně vášnivého mladíčka na hraní? ptá se Janis Spindelová.

Ostatně, ukázalo se, že objevila prázdné místo na trhu. O rychlou schůzku v intimním prostředí luxusního baru na Manhattanu stálo přes šest tisíc mladých mužů a více než sto žen.

Čtyřiačtyřicetiletá módní designérka a bývalá modelka Gail Garrisonová byla mezi nimi. Proč? Mladí muži se o ženu obvykle více starají než ti starší, kteří přes její rameno pozorují mladší ženy, říká. Mladíci naopak podle ní na zralých ženách oceňují inteligenci, zkušenosti a to, že to jsou hotové osobnosti.


„Hrozně rád se nechávám překvapovat, hrozně rád jsem, když mě něco nadchne,“ říká poté z druhé strany břehu dvaatřicetiletý spisovatel Paul Janka a dodává, že může-li mu v tom někdo pomoci, pak to je jedna z oněch žen, které mají jmění a zdroje na výjimečnou dovolenou.

A nejen to. Některé ze zralých žen mají mnoho milostných zkušeností, i to by mohlo být zajímavé vyzkoušet, dodává.

Nad skleničkou se nakonec sešlo patnáct vybraných mužů pošilhávajících po tučném kontu a stejný počet žen toužících po věrném chlapci.

O tom, jak pro potenciální páry rande nad skleničkou skončilo, pořádající agentura mlčí. A jen stručně reaguje na kritické komentáře, kterých se jí dostalo.

Když někdo naznačí, že peníze mají s páskou něco společného, lidi to rozhořčí, jenže tak to prostě je, uvedl šéf pořádající agentury Jeremy Abelson.

Ostatně, je zvyklý, před časem agentura naopak dohazovala mladé dívky starým a bohatým pánům. A ani to nedělala zadarmo.

Autor:Nejčtenější

Nebezpečná masturbace: v Německu stojí život sto lidí ročně

Cesta za orgasmem může být i velmi nebezpečná.

V lékařských záznamech za sebou nechávají zápis „úmrtí kvůli autoerotice“. Ano, i touha po co nejintenzivnějším...

VIDEO: Splašky v puse, červi a tuk. Omdléval jsem při čištění kanálů

Nejužší stoky mají 60 na 110 centimetrů, musíte se v nich plazit a přitom ještě...

Nejen splašky, ale i červi, kameny nebo hroudy tuku. To všechno plave v pražské kanalizaci. Každý den proto vstupuje do...Orgasmus, pro který nehnete prstem. Internetem se šíří erotická hypnóza

Stačí se soustředit, nabádají erotické hypnotizérky.

Má to být bezdotykové sebeuspokojení. Prosté fyzických stimulů, cesta k orgasmu při něm vede čistě skrze mysl. Podle...

Rapeři v ringu. Marpo vyslyšel Rytmusovu výzvu a utká se s ním

Velký zápas. Duel mezi Marpem a Rytmusem znamená velké peníze a velkou...

„Takže Marpo, vyzývám tě na boxerský zápas,“ zaznělo z jednoho rohu pomyslného ringu. „Přijímám – a začni trénovat,...

Nejlepší pivní destinace zahrnují USA, Čínu i Brazílii. Česko schází

Tupláky, hluboké dekolty, Octoberfest? Zapomeňte, pivní kultura se změnila....

Virginie na prvním místě a kromě ní další americká města, mimo nich už jen čínský Peking, jihokorejský Soul a brazilské...

Další z rubriky

VIDEO: Jak spolu mít sex přes oceán, i to ukáže erotický veletrh v Praze

Technologie vstupuje víc a víc i do říše erotických hraček.

Pornobrýle, nebo třeba umělá vagina a vibrátor, které rozehrají intimní partie muže a ženy synchronizovanými záchvěvy a...

Čeští muži masturbují často a vědí, proč je to zdravé, zjistil výzkum

Po dlouhou dobu lidské historie byla masturbace považována za bezectnou a...

Více než polovina mužů se autoerotice oddává několikrát týdně a téměř 60 procent si bez ní nedovede představit život....

Masáž i orální hrátky: kde začíná sex pro gaye a lesby

Lesbické pojetí hranic, u nichž začíná sex, je mnohem pružnější než jejich...

Sex je dnes plastičtější kategorií s nejasnější definicí než dříve. I díky tomu, že heterosexualita přestává být...

Najdete na iDNES.cz