Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Toto je komerční prezentace.iDNES.cz není jejím autorem a neovlivňuje její obsah.

Unikátní PokerStars Home Games jsou tu!

Komerční sdělení   16:00aktualizováno  16:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Pokerová herna PokerStars si pro své hráče připravila zbrusu nový a revoluční projekt. Chtěli jste si vždy zahrát poker s přáteli, ale neměli jste dosud snadnou možnost tak učinit? Tak teď ji máte!

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

PokerStars Home Games | foto: PokerStars.cz

Home Games totiž nenabízí nic menšího než vytvoření si vlastního pokerového klubu, do kterého můžete pustit jenom své nejbližší přátelé. Nechcete-li hrát o své peníze s cizími lidmi z celého světa, ale občas si jen zahrát s nejbližšími, máte nyní možnost!

Založení vlastního pokerového klubu je naprosto jednoduché – stačí si otevřít pokerového klienta PokerStars, přihlásit se a kliknout na záložku Home Games, kde už uvidíte tlačítko pro založení klubu. Zvolíte jeho název a zvací kód a máte hotovo! Přátele pak pozvete velice jednoduše – stačí jim říci ID vašeho klubu a prozradit kód pro vstup. Následně jako manažer můžete povolit koho v klubu skutečně chcete a koho ne.

V rámci svého unikátního virtuálního prostoru na PokerStars pak můžete zakládat jak cash games, tak turnaje (až do buy-inu 22 dolarů), a to v různých pokerových variantách. Všechny turnajové výsledky se pak zaznamenávají v klubové historii a hráči se podle úspěchů v nich řadí do tabulky.

Poker. Ilustrační foto

Poker. Ilustrační foto

Díky tomuto unikátnímu nástroji, kterým Home Games bezesporu jsou, tak odpadá zdlouhavé domlouvání, u koho a kdy se bude hrát poker, jednoduše se všichni sejdou ve stanovený čas online v útulném pokerovém klubu. Home Games umožňují založit turnaje nebo cash games i o hrací peníze, takže je to výborná příležitost i pro úplné nováčky, jak se naučit základy různých pokerových variant.

Samozřejmostí je pak propojení rozhraní Home Games se sociálními sítěmi Facebook a Twitter. Po vytvoření nového turnaje tak můžete dát jednoduše vědět kamarádům, aby se nezapomněli registrovat. A nebo se jim můžete pochlubit svým vítězstvím v turnaji.

Pomocí speciálního nastavení si můžete dokonce nastavit speciální barevnou kombinaci vašeho klubu a zvolit mu malé kruhové logo. Veškeré nastavování je zcela intuitivní a velice jednoduché, takže svůj turnaj zvládne vytvořit opravdu každý! PokerStars Home Games představuje největší vylepšení pokerového klienta PokerStars od roku 2001.

Chcete se naučit hrát poker úplně zdarma? Staňte se součástí největší pokerové sítě světa - PokerStars.net.

Autor:


Nejčtenější

Poklad! Zlato a stříbro z vraku musel Alex Storm osm měsíců tajit

Alex Storm, hledač pokladů z potopených lodí

Tisíce zlatých a stříbrných mincí vynášeli z oceánského dna dvacet dní. Byl to poklad jako z pohádky. Následujících osm...

VIDEO: Lukáš ze sebe dělá Bílou i Vondráčkovou. Podoba je neskutečná

Lukáš ze sebe umí udělat dokonalou Lucii Bílou. I její pohyby a grimasy má...

Už skoro čtvrt století se živí jako travesti umělec. Téměř denně vystupuje po celém Česku a proměňuje se ve známé...Stelete si postel? Máte víc sexu i přátel, tvrdí výzkum

Naše ranní ložnicové návyky o nás prozradí víc, než myslíme, tvrdí studie.

Jako by ostrým řezem dělil společnost na dvě opravdu odlišné skupiny. Jako by to nebyl jen pouhý ranní návyk. S tím,...

Siláci tahali kamion, zvedali auta. Českým mistrem se stal Jiří Tkadlčík

Je to jednoručka, ale jiná, než jakou znáte z fitka.

Má četné mezinárodní úspěchy, je legendou českých strongmanů, proto byl favoritem. Oprávněně. Jiří Tkadlčík první český...

Vzlétl jsem s Boeingem 737. Skoro jako doopravdy

Snili jste jako malí, že budete pilotem? Máte šanci to zkusit.

Vypadá to jako běžný obchod, jenže jakmile se za vámi zaklapnou dveře, ocitnete se v jiném světě. Jen pár kroků od...

Další z rubriky

Negreanu oplatil Isildurovi porážku!

Viktor Blom alias Isildur1

Měl to být nejsledovanější pokerový heads-up letošního roku. Dva pokeroví giganti Viktor Blom alias Isildur1 a Daniel...

V Alpách vyhrál Vladimir Geshkenbein

PokerStars EPT Snowfest

V minulém týdnu zavítali nejlepší evropští pokeroví hráči do rakouských Alp, a to nejen kvůli tomu, aby si užili...

Eureka Poker Tour začíná v Praze!

PokerStars Prague Open proběhne v Praze v září

Nová turnajová série od PokerStars vypukne ve čtvrtek 17. března v pražském Card Casinu na Smíchově. Už teď je jasné,...

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!

Najdete na iDNES.cz