Hřích při bohoslužbě i 105letá panna aneb šílenosti roku 2008

aktualizováno 
Krize, krize, krize. K panice však není důvod, i když se rok 2008 zapíše do historie právě finančním krachem. Ve světě se totiž pořád daly najít vtipné nebo alespoň neuvěřitelné příhody, které připomínají, jak důležité je udržet si smysl pro humor. I pro rok 2009.

Milovat se ve zpovědnici? V Itálie to není nemožné.

Problémy má každý

Znáte to, problémy má každý. I tam, kde byste je nikdy nečekali: jeden muž z Polska se rozhodl, že po dlouhém váhání navštíví nevěstinec, a způsobil si tak největší šok svého života.

Oblečená neoblečená totiž pobíhala mezi zaměstnankyněmi i jeho milovaná žena, která si tak vydělávala peníze bokem. Tedy oběma boky. Po 14 letech manželství přišel na řadu rozvod.

Do zcela jiných problémů se dostal muž, který byl zadržen při silniční kontrole v Austrálii. Se svým invalidním vozíkem vyjel na silnici, přestože měl v krvi šestkrát větší množství alkoholu, než je povolený limit. Policie prohlásila, že muž byl dokonce natolik opilý, že při prohlídce vozíku usnul.

Rok 2008? Povzneste se nad ekonomickou krizi... staly se i šílenější věci.

Naopak zcela bez problémů asi může být Číňan Pao Si-šun, který je oficiálně nejvyšším mužem této planety. Loni se navíc stal, po narození svého prvního dítěte, nejvyšším otcem na světě a otázkou zůstává, kolik nejvyšších rekordů dokáže ještě napáchat.

Jídlo a zloději

Nadměrná váha vám může způsobit velké zdravotní problémy, má však i své světlé stránky. V Itálii se muž, který byl obviněn ze spolupráce s mafií, dostal na svobodu poté, co soud prohlásil, že na vězení je příliš tlustý. Bachaři prý uvedli, že se chlapík vážící 210 kg nevejde do dveří od koupelny. Pozdrav pánbůh špagety.

Někdo jí prostě hodně, někomu stačí málo…  i na to se ale může přijít. Sedmapadesátiletý Japonec pojal podezření, že se mu z kuchyně neustále ztrácí jídlo, nainstaloval proto do bytu videokameru. Ke svému překvapení zjistil, že se mu na nepoužívané toaletě zabydlela cizí žena. Podle policie mohla 58letá nezaměstnaná žena žít na záchodě i několik měsíců.

Jiný nevítaný host se objevil i v Kuala Lumpur. Jedna žena se tam v noci probudila a zjistila, že nahý muž, který leží vedle ní v posteli, není její manžel, ale zloděj. Poté, co žena začala křičet, vyskočil zloděj z okna. Manžel zatím spokojeně spal ve vedlejším pokoji na gauči.

Jak žít dlouho... a jak si užít sexu

Téměř každý z nás si přeje, aby se dožil vysokého věku. Nic však není zadarmo. Se svými 105. narozeninami jako důkazem totiž nabídla Angličanka Clara Meadmoreová takový recept na dlouhověkost, který by snad žádná žena neměla brát vážně. Chcete se dožít tak požehnaného věku jako já? Vyhýbejte se sexu, zní poselství staré panny.

Zřejmě vystrašeni touto zprávou se pustili v Itálii do sexu naopak tak náruživě, že jeden milenecký pár byl přistižen při činu přímo ve zpovědnici. K jejich smůle v kostele právě probíhala ranní mše.

Italský sex ve zpovědnici zaznamenala jako jeden z výrazných momentů roku 2008 i agentura Reuters

Vliv sexu na délku života bude přece jenom komplikovanější, jak naznačuje případ 84letého muslimského duchovního z Nigérie, který se dostal do křížku se svými nadřízenými proto, že má 86 manželek, s nimiž má 170 dětí. Nebohý duchovní zřejmě zapomněl, že muslimský zákon mu dovoluje pouze čtyři manželky. Rozvést se ale odmítá, prý to ohrožuje jeho právo na život a osobní svobodu.

Zvířata za lepší život

Neskutečné věci se objevily i v říši zvířat. Jen několik doušků vody stačilo jednomu praseti v Číně, aby přežilo zemětřesení v oblasti S'-čchuan. V sutinách svého vlastního chlíva živořilo neuvěřitelných 36 dní a bylo za to vyhlášeno nejpopulárnějším zvířetem Číny. Osud hvězd ho ale neminul. Později bylo totiž prase kritizováno, že se příliš vyhřívá na výslunní své slávy, zatímco tloustne a chová se nevhodně na veřejnosti.

V Německu se pro změnu odehrál jiný příběh. Živí humři určení k prodeji do restaurací či domácností, kde měli být spařeni zaživa, zřejmě dobře vyhodnotili svoji situaci a v noci se vydali na Velký humří útěk ze supermarketu. V noci se proplížili špatně zajištěným pletivem a utekli škvírou v bezpečnostních dveřích.

Nechte si zajít chuť

Vyloženě špatný smysl pro humor se bohužel objevil v Indii. Přestože tahle země není už několik desítek let britskou kolonií, suchý anglický humor indickým úřadům zřejmě zůstal. V Biharu, který patří k nejchudším státům Indie, totiž úřady nabádaly obyvatele, aby jedli krysy v boji proti rostoucím cenám jídla, a zachránili tak poslední zásoby obilí. Samotné krysí maso pak vychvalovaly jako zdravou alternativu k rýži.

Redakce Xman.cz vám do nového roku přeje, aby se naše úřady neinspirovaly těmi indickými a aby vám manželky nevydělávaly peníze bokem. Hodně štěstí do roku 2009.

Autoři: ,


Nejčtenější

Kruté metody poprav: ušlapání slonem a řezání zaživa

Lyngchi bylo jedním z nejnehumánnějších způsobů poprav, které historie přinesla.

Trest smrti je z principu definitivní záležitost. V leckterých společnostech se však nezdál dostatečně uspokojivý....

Agentka Fifi: kráska sváděla britské agenty, aby je prověřila

Byla krásná a provokativní. Marie Christine Chilverová byla pro roli svůdné...

V Británii je vyškolili, naučili šifrovat a slídit. Po technické stránce byli špioni vybaveni na výtečnou, až při...VIDEO: Různé tváře orgasmu. Jinak vypadá v Evropě a jinak v Asii

Zřetelné výrazy obličeje interpretují bolest i potěšení napříč kulturami.

Bolest se do našich tváří vpisuje docela stejně, bez ohledu na to, z které části planety jsme. Orgasmus však nikoli. My...

Extrémní gastronomie: syrový mořský červ připomíná neklidný penis

Na pohled je to podivný tvor, způsob jeho konzumace bývá ještě bizarnější,...

Při procházce jihokorejským tržištěm je nepřehlédnete. Kádě s jejich bledě růžovými tělíčky přitahují pozornost. Na...

V tajze by se hodila mačeta i puška, říká Čech, který obletěl zeměkouli

Dva protagonisté české premiéry, pilot a propagátor českého národního...

Cílem jeho mise nebylo jen obletět jako první český pilot planetu. Též při ní zaznamenával české stopy ve světě. Aby...

Další z rubriky

VIDEO: Práci v sexuálním byznysu respektujeme, říká nevládní organizace

Ilustrační snímek

Stát díky ní ušetřil miliardy korun. Veřejnosti pomáhá zbavit se předsudků ohledně žen ze sexuálního byznysu. Nevládní...

OBRAZEM: Těla jako plátna. V Londýně se konal festival tetování

Někteří měli na těle víc inkoustových ploch než míst nedotčených tetováním....

Někteří měli na těle víc inkoustových ploch než míst nedotčených tetováním. Mnozí další ho doplnili modifikacemi...

Extrémní gastronomie: syrový mořský červ připomíná neklidný penis

Na pohled je to podivný tvor, způsob jeho konzumace bývá ještě bizarnější,...

Při procházce jihokorejským tržištěm je nepřehlédnete. Kádě s jejich bledě růžovými tělíčky přitahují pozornost. Na...Najdete na iDNES.cz