Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Toto je komerční prezentace.iDNES.cz není jejím autorem a neovlivňuje její obsah.

Huck Seed vyhrál turnaj šampiónů

Komerční sdělení   17:00aktualizováno  17:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
V pondělí na WSOP skončil ostře sledovaný turnaj šampiónů, kterého se účastnilo celkem 27 hráčů, z nichž všichni v minulosti vyhráli alespoň jeden turnaj ze Světové série. Prestižní klání nakonec vyhrál Huck Seed, když v heads-upu porazil Howarda Lederera.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Huck Seed se stal vítězem turnaje šampiónů pro rok 2010 | foto: PokerStars.net

Turnaj šampiónů se na WSOP vrátil po několika letech pauzy. Část hráčů byla pozvána přímo organizátory, o zbytku rozhodli diváci v internetové anketě. Posledním vítězem turnaje šampiónů se stal v roce 2006 Mike Sexton, v roce 2007 se turnaj již neuskutečnil a organizátoři se k němu nyní vrátili po čtyřleté pauze.

V turnaji si řada favoritů vylámala zuby již na začátku. První herní den jako první vypadl John Juanda, když si naběhl do setu kluků, který držel Jennifer Harmanová. Následoval Barry Shulman, Greg Raymer, Sam Farha a jedna z největších pokerových hvězd současnosti - Phil Ivey. Druhý hrací den vypadli Doyle Brunson, Joe Cada a nebo Mike Sexton, který v soutěži de facto obhajoval prvenství.

Třetí den se organizátoři rozhodli pro jistotu celý zrušit a těžiště hry přesunout do čtvrtého hracího dne. Důvodem byla mj. účast Phila Hellmutha v supertěžkém eventu v pot-limit omaze, kde nakonec Hellmuth obsadil 15.pozici.

Na začátku čtvrtého dne byl chipleaderem Mike Matusow následovaný pozdějším vítězem Huckem Seedem. Velice brzy začali vypadávat první hráči - Allen Cunningham, Chris Ferguson, Antonio Esfandiari, Scotty Nguyen, Bertrand "Elky" Grospellier a konečně i Phill Helmuth, který se v turnaji držel jako klíště.

Finálový stůl se hrál skoro 12 hodin, než byli konečně známí hráči, kteří si to rozdají v heads-upu o vítězství. Howard Lederer nastupoval do heads-upu jako favorit s 468 000 žetony oproti 342 000 žetonům, které měl Huck Seed. V průběhu jedné hodiny se však vedení otočilo. Pravděpodobně rozhodující byl suck-out, při kterém Lederer držel pár desítek a Seed byl o hodně pozadu s párem devítek. Jako zázrakem se však na board vyskládaly karty 5-6-7-8 a Seed měl rázem postupku a místo vypadnutí se radoval z double-upu.

Frustrovaný Lederer sice ještě zdoubloval, ale nakonec kapituloval, když šel do all-inu s Q♣8♣ proti A♠2♠. Flop: 7♠6♥6♦, turn: 9♠, river: A♥. Ačkoliv Lederer posbíral na turnu několik outů na straight draw, eso na riveru veškeré jeho naděje ukončilo. Huck Seed se stal vítězem turnaje šampiónů pro rok 2010!

Staňte se součástí největší pokerové sítě světa - PokerStars.net.
Autor:Nejčtenější

Není nad to, chodit nahá po bytě, říká MOgirl Karolína

„Jsem usměvavá, infantilní, střelená, vtipná a hodná,“ říká MOgirl Karolína.

Láká ji nebezpečí a přiznává, že umí být střelená a infantilní. A ničeho ze svého života nelituje. „Řídím se mottem, že...

Experimenty na lidech: americký stát potají plošně šířil bakterie

Jezdily rychle a hlavně po celé zemi. Autobusy Greyhound proto armáda využila k...

Infikoval vlastní obyvatele bakteriemi a viry, které ničily zdraví a dokonce zabíjely. Potají. Po dlouhých dvacet let...Orgasmus, pro který nehnete prstem. Internetem se šíří erotická hypnóza

Stačí se soustředit, nabádají erotické hypnotizérky.

Má to být bezdotykové sebeuspokojení. Prosté fyzických stimulů, cesta k orgasmu při něm vede čistě skrze mysl. Podle...

Hnědé kobylky: jak dobře si malí a hlavně velcí nacisté žili z cizího

A tohle je také naše. Nacisté jako Adolf Hitler a Hermann Göring nejen...

Špičky nacistického režimu si za veřejné peníze stavěly soukromé rezidence, důstojníci SS si jen tak přivlastňovali...

Nejlepší pivní destinace zahrnují USA, Čínu i Brazílii. Česko schází

Tupláky, hluboké dekolty, Octoberfest? Zapomeňte, pivní kultura se změnila....

Virginie na prvním místě a kromě ní další americká města, mimo nich už jen čínský Peking, jihokorejský Soul a brazilské...

Další z rubriky

Moneymaker sahal po titulu!

Chris Moneymaker

Nejprestižnější pokerová událost na poli heads-upové disciplíny se v uplynulých dnech konala ve Spojených státech. Po...

Souboj snů: Blom vs Negreanu

Daniel Negreanu

To, o čem se spekulovalo už pěknou řádku týdnu, se stalo skutečností. Online hvězda Viktor Blom alias Isildur1 se ve...

V Alpách vyhrál Vladimir Geshkenbein

PokerStars EPT Snowfest

V minulém týdnu zavítali nejlepší evropští pokeroví hráči do rakouských Alp, a to nejen kvůli tomu, aby si užili...

Najdete na iDNES.cz