Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Toto je komerční prezentace.iDNES.cz není jejím autorem a neovlivňuje její obsah.

Isildur má za sebou nejtěžší zápas

Komerční sdělení aktualizováno  – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Ačkoliv byste to před začátkem nečekali, Isildur měl v posledním vydání Superstar Showdown namále. Zatápěl mu maďarský online kvalifikant DodgyFish.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Vůbec poprvé se v rámci speciální akce na PokerStars tzv. Superstar Showdown postavil švédskému online hráči Viktorovi Blomovi alias Isildurovi online kvalifikant, tedy snad ani ne poloprofesionální, ale spíše amatérský hráč. Byl jím maďarský hráč Attila "DodgyFish72" Gulcsik, který hraje poker hlavně pro zábavu a jinak pracuje ve farmaceutickém průmyslu.

Pravidla hry zůstala stejná jako v předchozích Superstar Showdown. Hrály se čtyři stoly a na nich no-limit hold’em a hráči museli odehrát celkem 2500 her. Jediné co bylo jiné byly sázky, na kterých se hrálo. Hrálo se totiž na desetkrát menších limitech, než obvykle, a to na $5/$10 dolarech.

Oba hráči tak ve výzvě riskovali 15 000 dolarů, přičemž DodgyFish tento vklad do hry vyhrál v kvalifikaci. Přitom platilo, že po odehrání 2500 her si mohl nechat to, co mu zbylo a pokud by náhodou obral Isildura o všech 15 000 dolarů, inkasoval by speciální bonus ve výši dalších 15 000 dolarů.

Tajemný Isildur1 se stal součástí týmu PokerStars Pro

Tajemný Isildur1 se stal součástí týmu PokerStars Pro

Kdo čekal, že Isildur1 to bude mít se svým soupeřem velice lehké a během úvodních pár her jej snadno vyřadí, ten se podstatně zmýlil. DodgyFish totiž vsadil na opatrnou a taktickou hru, která slavila proti tradičně velice agresivnímu Isildurovi úspěch.

Švédský profík sice většinu partie vedl, a to o několik tisícovek dolarů, v závěru se ale maďarskému hráči podařilo náskok výrazným způsobem snížit a nakonec prohrál pouze o jeden jediný big blind! Oba hráče totiž na konci heads-upu dělil rozdíl pouhopouhých 7 dolarů!

Blom si tak připsal své čtvrté vítězství v řadě za sebou, ovšem tentokrát to bylo opravdu velice těsné. I švédský hráč našel pro svého soupeře jen slova chvály, když už v průběhu hry prohlásil, že DodgyFish je jednoznačně nejtěžší soupeř, s jakým se zatím střetl.

Maďarskému hráči se tak sázka na opatrnost rozhodně vyplatila a v závěru večera byl do jisté míry vítězem i on. Jednoznačně se stal vzorem pro dalšího online kvalifikanta, který s Isildurem změří síly. Další Superstar Showdown by se ale měla vrátit do zajetých kolejí a Isildura by měla vyzvat některá další těžká váha světového online pokeru. Budeme se těšit!

Chcete se naučit hrát poker úplně zdarma? Staňte se součástí největší pokerové sítě světa - PokerStars.net.

Autor:


Témata: Dolar, Superstar

Nejčtenější

Sexuchtivá, upřímná, náladová: seznamte se s MOgirl Nikol

Mám ráda nezávislost, kritický rozum a etický přístup ke zvířatům, říká MOgirl...

Na pět přívlastků, které ji charakterizují, se zeptala člověka, který je pro ni důležitý a zná ji. Jeho verdikt zněl:...

Všichni jste sériový vrah. Jak bývalý astrolog zesměšnil horoskopy

První horoskopy měly čtvercovou podobu. Tento patřil francouzskému králi Louisi...

Na horoskopy dodnes věří čtvrtina populace západního světa, prim hraje Amerika. Vytrvale jim důvěřuje přes 35 procent...OBRAZEM: Viktoriánská prodejná láska. Archiv odkryl unikátní fota

Birminghamská policie byla první na světě, která začala pořizovat policejní...

Birminghamská policie byla první na světě, která začala pořizovat policejní snímky zatčených. První vznikly již v roce...

Nefungující segregace: sídliště Pruitt-Igoe se stalo peklem pro chudé

Segregované sídliště pro chudé nebylo řešením, stalo se vězením svých obyvatel...

Cílem bylo napěchovat chudé na jedno betonové sídliště. Vyčistit od nich město. Projekt založený na rasismu a segregaci...

Hodiny jeho práce smyje déšť. Život je taky jen dočasný, říká umělec

Sklad pro Sněhurku, Mogilovo, Bulharsko: Malba vznikla v prostorách vinařství...

Jezdí po světě a maluje na zdi a chodníky. Jeho projekty vedou diváky k úžasu, ale také nutí přemýšlet nad smyslem...

Další z rubriky

Čech si splnil životní sen!

Jiří Gattner alias Hark123

V turnaji organizovaném PokerStars u příležitosti zprovoznění služby PokerStars Home Games porazil český hráč Jiří...

Eureka Poker Tour začíná v Praze!

PokerStars Prague Open proběhne v Praze v září

Nová turnajová série od PokerStars vypukne ve čtvrtek 17. března v pražském Card Casinu na Smíchově. Už teď je jasné,...

Negreanu oplatil Isildurovi porážku!

Viktor Blom alias Isildur1

Měl to být nejsledovanější pokerový heads-up letošního roku. Dva pokeroví giganti Viktor Blom alias Isildur1 a Daniel...

Najdete na iDNES.cz