Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Toto je komerční prezentace.iDNES.cz není jejím autorem a neovlivňuje její obsah.

Isildur opět válí!

Komerční sdělení   14:00aktualizováno  14:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Švédský hráč Viktor Blom, známější pod svou internetovou přezdívkou Isildur1, je k nezastavení. Uplynulý víkend doslova rozdrtil ruskou online hvězdu Evžena Kačalova.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Viktor Blom alias Isildur1 | foto: PokerStars.cz

S Kačalovem se Blom utkal v rámci své speciální pokerové akce s názvem PokerStar showdown. V rámci ní se s ním na čtyřech stolech utkávají vybraní soupeři a snaží se jej během 2500 her porazit. V banku má přitom každý z hráčů připraveno až 150 000 dolarů, o které může "obrat" toho druhého.

Isildur se s Kačalovem střetl v neděli 13. února a zaznamenal dosud nejvýraznější vítězství ze všech dřívějších "showdownů". Své konto totiž obohatil o $111 750 dolarů a svého ruského soupeře, který se může chlubit milióny dolarů vyhranými nejen online hrou, ale i na živých turnajů, porazil na hlavu, byť až do samotného závěru spolu oba hráči drželi krok.

Evžen Kačalov

Evžen Kačalov

Výrazné vedení Isildur totiž nezískával vůbec lehce. V podstatě se rozhodovalo až v samotném závěru, v posledních stovkách, možná až desítkách her. V polovině večera byla totiž hra víceméně vyrovnaná a Isildur vedl pouze o 10 000 dolarů. Hra se začala lámat ve Švédův prospěch v okamžiku, kdy Kačalov nezvládnul svůj bluff a Blom se dvěma páry inkasoval velký pot ve výši 35 500 dolarů.

Další hra, která výrazně pomohla Blomovi byla ta, v níž dostal Blom do ruky pár králů a Kačalov pár devítek. Oba hráči se nejprve vzájemnými sázkami poškádlili před flopem, aby na něm konečně spatřily karty J♦3♣2♥. Následovala Bloková sázka a Rusovo dorovnání.

Na turnu přišel král, což Blomovi zkompletovalo set a následovala další sázka. Rus už v tuto chvíli tušil zradu, proto váhavě dorovnal. Bohužel pro něj, na river přišla devítka, která i jemu zkompletovala set, ovšem k jeho smůlu o dost nižší než ten, který držel od turnu Blom. Oba hráči se dostali all-in a k Blomovi putoval obrovský balík peněz ve výši $62 500 dolarů.

Viktor Blom alias Isildur1

Viktor Blom alias Isildur1

Definitivní tečku za dalším úspěšným představením mladého Švéda pak udělala partie, ve které Blom držel před flopem pár es a Kačalov pár kluků. Netřeba dodávat, že se oba hráči dostali už před flopem all-in a esa podržela.

Celou show sledoval a na chatu komentoval i Daniel Negreanu, o kterém se spekuluje jako o jednom z možných dalších vyzyvatelů Isildura. Ten od prohry v první akci s Isaacem Haxtonem drží bilanci tří vítězství a bude velice zajímavé sledovat, jestli se někomu podaří švédskou lavinu zastavit.

Chcete se naučit hrát poker úplně zdarma? Staňte se součástí největší pokerové sítě světa - PokerStars.net.

Autor:


Nejčtenější

Sexuchtivá, upřímná, náladová: seznamte se s MOgirl Nikol

Mám ráda nezávislost, kritický rozum a etický přístup ke zvířatům, říká MOgirl...

Na pět přívlastků, které ji charakterizují, se zeptala člověka, který je pro ni důležitý a zná ji. Jeho verdikt zněl:...

Všichni jste sériový vrah. Jak bývalý astrolog zesměšnil horoskopy

První horoskopy měly čtvercovou podobu. Tento patřil francouzskému králi Louisi...

Na horoskopy dodnes věří čtvrtina populace západního světa, prim hraje Amerika. Vytrvale jim důvěřuje přes 35 procent...OBRAZEM: Viktoriánská prodejná láska. Archiv odkryl unikátní fota

Birminghamská policie byla první na světě, která začala pořizovat policejní...

Birminghamská policie byla první na světě, která začala pořizovat policejní snímky zatčených. První vznikly již v roce...

Sebevědomý lev jsem proto, že makám a nepodvádím, říká Terminátor Karlos

Karlose „Terminátora“ Vémolu zpovídal Jakub „Buba“ Ouvín pro pořed televize...

Lvi žerou první, zní jeho heslo, má ho ostatně vytetované na ruce. A není pochyb, že on sám se mezi lvy počítá....

Nefungující segregace: sídliště Pruitt-Igoe se stalo peklem pro chudé

Segregované sídliště pro chudé nebylo řešením, stalo se vězením svých obyvatel...

Cílem bylo napěchovat chudé na jedno betonové sídliště. Vyčistit od nich město. Projekt založený na rasismu a segregaci...

Další z rubriky

Bouře přichází na PokerStars!

Sunday Storm

Jen krátce po rekordním turnaji Sunday Million přichází herna PokerStars s další obrovskou výzvou. Jste připraveni...

Leichtová vyhrála 250 000 Kč!

Finálový stůl pokerové show Poker Star

Původní česká pokerová show Poker Star vznikající ve spolupráci televize Nova a největší pokerové sítě světa PokerStars...

Prahu ovládl špičkový poker!

Eureka Poker Tour v Praze

V pražském Card Casinu na Smíchově jsme mohli minulý týden vidět špičkové domácí i zahraniční hráče pokeru. Praha totiž...

Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!

Najdete na iDNES.cz