Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Toto je komerční prezentace.iDNES.cz není jejím autorem a neovlivňuje její obsah.

Isildur opět válí!

Komerční sdělení   14:00aktualizováno  14:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Švédský hráč Viktor Blom, známější pod svou internetovou přezdívkou Isildur1, je k nezastavení. Uplynulý víkend doslova rozdrtil ruskou online hvězdu Evžena Kačalova.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Viktor Blom alias Isildur1 | foto: PokerStars.cz

S Kačalovem se Blom utkal v rámci své speciální pokerové akce s názvem PokerStar showdown. V rámci ní se s ním na čtyřech stolech utkávají vybraní soupeři a snaží se jej během 2500 her porazit. V banku má přitom každý z hráčů připraveno až 150 000 dolarů, o které může "obrat" toho druhého.

Isildur se s Kačalovem střetl v neděli 13. února a zaznamenal dosud nejvýraznější vítězství ze všech dřívějších "showdownů". Své konto totiž obohatil o $111 750 dolarů a svého ruského soupeře, který se může chlubit milióny dolarů vyhranými nejen online hrou, ale i na živých turnajů, porazil na hlavu, byť až do samotného závěru spolu oba hráči drželi krok.

Evžen Kačalov

Evžen Kačalov

Výrazné vedení Isildur totiž nezískával vůbec lehce. V podstatě se rozhodovalo až v samotném závěru, v posledních stovkách, možná až desítkách her. V polovině večera byla totiž hra víceméně vyrovnaná a Isildur vedl pouze o 10 000 dolarů. Hra se začala lámat ve Švédův prospěch v okamžiku, kdy Kačalov nezvládnul svůj bluff a Blom se dvěma páry inkasoval velký pot ve výši 35 500 dolarů.

Další hra, která výrazně pomohla Blomovi byla ta, v níž dostal Blom do ruky pár králů a Kačalov pár devítek. Oba hráči se nejprve vzájemnými sázkami poškádlili před flopem, aby na něm konečně spatřily karty J♦3♣2♥. Následovala Bloková sázka a Rusovo dorovnání.

Na turnu přišel král, což Blomovi zkompletovalo set a následovala další sázka. Rus už v tuto chvíli tušil zradu, proto váhavě dorovnal. Bohužel pro něj, na river přišla devítka, která i jemu zkompletovala set, ovšem k jeho smůlu o dost nižší než ten, který držel od turnu Blom. Oba hráči se dostali all-in a k Blomovi putoval obrovský balík peněz ve výši $62 500 dolarů.

Viktor Blom alias Isildur1

Viktor Blom alias Isildur1

Definitivní tečku za dalším úspěšným představením mladého Švéda pak udělala partie, ve které Blom držel před flopem pár es a Kačalov pár kluků. Netřeba dodávat, že se oba hráči dostali už před flopem all-in a esa podržela.

Celou show sledoval a na chatu komentoval i Daniel Negreanu, o kterém se spekuluje jako o jednom z možných dalších vyzyvatelů Isildura. Ten od prohry v první akci s Isaacem Haxtonem drží bilanci tří vítězství a bude velice zajímavé sledovat, jestli se někomu podaří švédskou lavinu zastavit.

Chcete se naučit hrát poker úplně zdarma? Staňte se součástí největší pokerové sítě světa - PokerStars.net.

Autor:Nejčtenější

Není nad to, chodit nahá po bytě, říká MOgirl Karolína

„Jsem usměvavá, infantilní, střelená, vtipná a hodná,“ říká MOgirl Karolína.

Láká ji nebezpečí a přiznává, že umí být střelená a infantilní. A ničeho ze svého života nelituje. „Řídím se mottem, že...

Experimenty na lidech: americký stát potají plošně šířil bakterie

Jezdily rychle a hlavně po celé zemi. Autobusy Greyhound proto armáda využila k...

Infikoval vlastní obyvatele bakteriemi a viry, které ničily zdraví a dokonce zabíjely. Potají. Po dlouhých dvacet let...Orgasmus, pro který nehnete prstem. Internetem se šíří erotická hypnóza

Stačí se soustředit, nabádají erotické hypnotizérky.

Má to být bezdotykové sebeuspokojení. Prosté fyzických stimulů, cesta k orgasmu při něm vede čistě skrze mysl. Podle...

Hnědé kobylky: jak dobře si malí a hlavně velcí nacisté žili z cizího

A tohle je také naše. Nacisté jako Adolf Hitler a Hermann Göring nejen...

Špičky nacistického režimu si za veřejné peníze stavěly soukromé rezidence, důstojníci SS si jen tak přivlastňovali...

Nejlepší pivní destinace zahrnují USA, Čínu i Brazílii. Česko schází

Tupláky, hluboké dekolty, Octoberfest? Zapomeňte, pivní kultura se změnila....

Virginie na prvním místě a kromě ní další americká města, mimo nich už jen čínský Peking, jihokorejský Soul a brazilské...

Další z rubriky

Čech si splnil životní sen!

Jiří Gattner alias Hark123

V turnaji organizovaném PokerStars u příležitosti zprovoznění služby PokerStars Home Games porazil český hráč Jiří...

Eureka Poker Tour začíná v Praze!

PokerStars Prague Open proběhne v Praze v září

Nová turnajová série od PokerStars vypukne ve čtvrtek 17. března v pražském Card Casinu na Smíchově. Už teď je jasné,...

Souboj snů: Blom vs Negreanu

Daniel Negreanu

To, o čem se spekulovalo už pěknou řádku týdnu, se stalo skutečností. Online hvězda Viktor Blom alias Isildur1 se ve...

Najdete na iDNES.cz