Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Toto je komerční prezentace.iDNES.cz není jejím autorem a neovlivňuje její obsah.

Isildur změří síly s Tonym G

Komerční sdělení aktualizováno  – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Online fenomén Isildur1 si po nevydařeném souboji s Isaacem Haxtonem vybral pro SuperStar Showdown dalšího soupeře. Hned po Novém roce změří v neděli síly s ostříleným veteránem Tonym G.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

PokerStars. Ilustrační foto

PokerStars. Ilustrační foto | foto: PokerStars.cz

Nejprve si pojďme stručně říci, o co v rámci SuperStar Showdown vlastně jde. Hráči musí odehrát celkem 2 500 her v heads-upu na sázkových limitech ne menších než $50/$100 dolarů. Zvolit si přitom mohou stoly s klasikou v podobě hold’emu a nebo mohou hrát omahu. Ten, kdo bude po odehraní tohoto počtu her v plusu vyhrál celou sázku a s ní i $150 000 dolarů, které hráči složí před vypuknutím souboje.

Musíme se také krátce vrátit k předchozímu duelu, který 19. prosince odehrál Isildur1 s výše zmíněným Isaacem Haxtonem. Isildurovi se totiž tento heads-up hodně nepovedl, když v něm prohrál $41 701 dolarů a samozřejmě předzápasovou "sázku". Nečekaně jasná porážka Isildura překvapila i tisícovky hráčů, kteří zápolení obou skvělých hráčů sledovali.

Isildur tedy bude mít co dělat, aby v druhém klání napravil svou reputaci a pověst jednoho z nejobávanějších online hráčů. Do cesty se mu tentokrát postaví známá postava pokerové scény Tony G. Byl to právě Tony, který po známé loňské aféře, kdy Isildur nečestným způsobem přišel o peníze (několik hráčů se domluvilo a nasdílelo databázi her, které s Isildurem odehráli, což jim umožnilo snadněji prolomit jeho hru), pomohl tomuto hráči zpátky na nohy. I díky tomu bude tento souboj pikantnější.

Tajemný Isildur1 se stal součástí týmu PokerStars Pro

Tajemný Isildur1 se stal součástí týmu PokerStars Pro

Druhé "setkání hvězd" je naplánováno na neděli 2.ledna ve 22:00. Polovinu her hráči odehrají na stolech s no limit hold’em a druhou půlku na stolech s omahou. Potřebnou sázku ve výši 150 000 dolarů už hráči převedli na speciální PokerStars účet, takže jejich vzájemnému duelu nic nebrání.

Nutno dodat, že Isildur se v těchto dnech na duel s Tonym pečlivě připravuje na stolech PokerStars. V posledních dnech vyhrál zhruba 300 000 dolarů, když jen 28. prosince dokázal odehrát 9 000 her a připsat si profit $172 062 dolarů.

Chcete se naučit hrát poker úplně zdarma? Staňte se součástí největší pokerové sítě světa - PokerStars.net.

Autor:


Nejčtenější

Poklad! Zlato a stříbro z vraku musel Alex Storm osm měsíců tajit

Alex Storm, hledač pokladů z potopených lodí

Tisíce zlatých a stříbrných mincí vynášeli z oceánského dna dvacet dní. Byl to poklad jako z pohádky. Následujících osm...

Chci karavan a zběsilé jízdy po světě, říká MOgirl Dreya

Jsem sarkastická a tvrdohlavá, říká MOgirl Dreya.

Sarkastická, tolerantní a empatická, ale též tvrdohlavá a zbrklá. Tak se vidí MOgirl Dreya.VIDEO: Lukáš ze sebe dělá Bílou i Vondráčkovou. Podoba je neskutečná

Lukáš ze sebe umí udělat dokonalou Lucii Bílou. I její pohyby a grimasy má...

Už skoro čtvrt století se živí jako travesti umělec. Téměř denně vystupuje po celém Česku a proměňuje se ve známé...

Stelete si postel? Máte víc sexu i přátel, tvrdí výzkum

Naše ranní ložnicové návyky o nás prozradí víc, než myslíme, tvrdí studie.

Jako by ostrým řezem dělil společnost na dvě opravdu odlišné skupiny. Jako by to nebyl jen pouhý ranní návyk. S tím,...

Siláci tahali kamion, zvedali auta. Českým mistrem se stal Jiří Tkadlčík

Je to jednoručka, ale jiná, než jakou znáte z fitka.

Má četné mezinárodní úspěchy, je legendou českých strongmanů, proto byl favoritem. Oprávněně. Jiří Tkadlčík první český...

Další z rubriky

Souboj snů: Blom vs Negreanu

Daniel Negreanu

To, o čem se spekulovalo už pěknou řádku týdnu, se stalo skutečností. Online hvězda Viktor Blom alias Isildur1 se ve...

Šestá sezóna PokerStars týmové ligy!

Poker. Ilustrační foto

Ve spolupráci s portálem Pokerteam.cz se už 2. dubna rozeběhne již šestá sezóna populární a ojedinělé týmové PokerStars...

Negreanu oplatil Isildurovi porážku!

Viktor Blom alias Isildur1

Měl to být nejsledovanější pokerový heads-up letošního roku. Dva pokeroví giganti Viktor Blom alias Isildur1 a Daniel...

Najdete na iDNES.cz