Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Toto je komerční prezentace.iDNES.cz není jejím autorem a neovlivňuje její obsah.

Isildur1 ničí své soupeře!

Komerční sdělení   12:00aktualizováno  12:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Poslední dny se nesou ve znamení jediného hráče – Viktora Bloma známějšího pod přezdívkou Isildur1. Ten se nyní veze na neuvěřitelné vítězné vlně, během pár dní vyhrál u pokerových stolů skoro milión dolarů!

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Viktor Blom alias Isildur1 | foto: PokerStars.cz

Unikátní je zejména způsob, jakým Isildur1 k tak obrovským výhrám došel, neboť hrál na sázkových limitech $25/$50 dolarů a vyhrál na nich stovky tisíc dolarů.

Všechno začalo poslední lednovou neděli, kdy se konala další Superstar showdown, speciální akce, ve které vybraný hráč vyzve Isildura k heads-upovém souboji. Tentokrát jim byl ostřílený profesionál Daniel "jungleman12" Cates a i on, podobně jako Tony G před ním odešel s výpraskem, když byl v závěru v minusu $51 196 dolarů.

Isildur povzbuzen tímto úspěchem začal aktivněji hrát cash games respektive heads-upy, a to jak v no limit hold’em, tak v pot limit omaze, a to na výše uvedených sázkových limitech. V pondělí si na své konto připsal profit 251 000 dolarů, když o rovných 159 000 dolarů obral online profíka Mikeaa "gordo16" Gorodinského a zbylou výhru si připsal proti hráči s přezdívkou Sphinx87.

Tajemný Isildur1 se stal součástí týmu PokerStars Pro

Tajemný Isildur1 se stal součástí týmu PokerStars Pro

Jeho spanilá jízda pokračovala i v úterý. Nejprve obral o 80 000 dolarů hráče s přezdívkou theASHMAN103. Poté obral Phila Galfona o dalších 140 000 dolarů. Následoval heads-up s hráčem Kanu7 na limitech $50/$100 dolarů v NLHE. Isildur během 2000 her vyhrál dalších 164 000 dolarů.

Během tří dnů, tedy neděle, pondělí a úterý si Viktor Blom vydělal zhruba 660 000 dolarů. Sám hráč k tomu po úterním večeru řekl, že se cítí nejlépe za poslední rok a aby ne. Až do této doby se mu na PokerStars příliš nedařilo, díky této senzační šňůře se ale už definitivně přehoupl do plusových čísel a jeho řádění zdá se nebude mít jen tak konce.

Viktor Blom alias Isildur1

Viktor Blom alias Isildur1

Pokerovým světem se díky fenomenálnímu úspěchu švédského hráče v posledních dnech už zase špitá zkazky o tom, kdo vlastně je nejlepším online hráčem na světě. Blom k tomu skromně dodává, že je těžké takhle usuzovat z jednoho podařeného období, v čemž má beze sporu pravdu.

Na druhou stranu, během posledních dní dokázal porážet jedny z nejlepších cash games hráčů na světě, a to v té nejtěžší pokerové disciplíně – heads-upu. Už teď se spekuluje o tom, kdy a proti komu se Isildur1 předvede příště. Internetovými fóry (a nejen jimi!) se totiž šíří, že jeho dalším soupeřem v Superstar showdown bude jedna z velkých ikon světového pokeru Daniel Negreanu. A to by byl stoprocentně zajímavý souboj. Těšme se!

Chcete se naučit hrát poker úplně zdarma? Staňte se součástí největší pokerové sítě světa - PokerStars.net.

Autor:Nejčtenější

Nebezpečná masturbace: v Německu stojí život sto lidí ročně

Cesta za orgasmem může být i velmi nebezpečná.

V lékařských záznamech za sebou nechávají zápis „úmrtí kvůli autoerotice“. Ano, i touha po co nejintenzivnějším...

VIDEO: Splašky v puse, červi a tuk. Omdléval jsem při čištění kanálů

Nejužší stoky mají 60 na 110 centimetrů, musíte se v nich plazit a přitom ještě...

Nejen splašky, ale i červi, kameny nebo hroudy tuku. To všechno plave v pražské kanalizaci. Každý den proto vstupuje do...Rapeři v ringu. Marpo vyslyšel Rytmusovu výzvu a utká se s ním

Velký zápas. Duel mezi Marpem a Rytmusem znamená velké peníze a velkou...

„Takže Marpo, vyzývám tě na boxerský zápas,“ zaznělo z jednoho rohu pomyslného ringu. „Přijímám – a začni trénovat,...

Orgasmus, pro který nehnete prstem. Internetem se šíří erotická hypnóza

Stačí se soustředit, nabádají erotické hypnotizérky.

Má to být bezdotykové sebeuspokojení. Prosté fyzických stimulů, cesta k orgasmu při něm vede čistě skrze mysl. Podle...

Nejlepší pivní destinace zahrnují USA, Čínu i Brazílii. Česko schází

Tupláky, hluboké dekolty, Octoberfest? Zapomeňte, pivní kultura se změnila....

Virginie na prvním místě a kromě ní další americká města, mimo nich už jen čínský Peking, jihokorejský Soul a brazilské...

Další z rubriky

Oslavte Mezinárodní žen den s PokerStars!

Vanessa Rousso

Nejenom ženy a dívky oddávající se hře v poker by měly zpozornět. Osmého března totiž PokerStars uspořádají speciální...

Šestá sezóna PokerStars týmové ligy!

Poker. Ilustrační foto

Ve spolupráci s portálem Pokerteam.cz se už 2. dubna rozeběhne již šestá sezóna populární a ojedinělé týmové PokerStars...

V Alpách vyhrál Vladimir Geshkenbein

PokerStars EPT Snowfest

V minulém týdnu zavítali nejlepší evropští pokeroví hráči do rakouských Alp, a to nejen kvůli tomu, aby si užili...

Najdete na iDNES.cz