Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Toto je komerční prezentace.iDNES.cz není jejím autorem a neovlivňuje její obsah.

Isildur1 ničí své soupeře!

Komerční sdělení   12:00aktualizováno  12:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Poslední dny se nesou ve znamení jediného hráče – Viktora Bloma známějšího pod přezdívkou Isildur1. Ten se nyní veze na neuvěřitelné vítězné vlně, během pár dní vyhrál u pokerových stolů skoro milión dolarů!

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Viktor Blom alias Isildur1 | foto: PokerStars.cz

Unikátní je zejména způsob, jakým Isildur1 k tak obrovským výhrám došel, neboť hrál na sázkových limitech $25/$50 dolarů a vyhrál na nich stovky tisíc dolarů.

Všechno začalo poslední lednovou neděli, kdy se konala další Superstar showdown, speciální akce, ve které vybraný hráč vyzve Isildura k heads-upovém souboji. Tentokrát jim byl ostřílený profesionál Daniel "jungleman12" Cates a i on, podobně jako Tony G před ním odešel s výpraskem, když byl v závěru v minusu $51 196 dolarů.

Isildur povzbuzen tímto úspěchem začal aktivněji hrát cash games respektive heads-upy, a to jak v no limit hold’em, tak v pot limit omaze, a to na výše uvedených sázkových limitech. V pondělí si na své konto připsal profit 251 000 dolarů, když o rovných 159 000 dolarů obral online profíka Mikeaa "gordo16" Gorodinského a zbylou výhru si připsal proti hráči s přezdívkou Sphinx87.

Tajemný Isildur1 se stal součástí týmu PokerStars Pro

Tajemný Isildur1 se stal součástí týmu PokerStars Pro

Jeho spanilá jízda pokračovala i v úterý. Nejprve obral o 80 000 dolarů hráče s přezdívkou theASHMAN103. Poté obral Phila Galfona o dalších 140 000 dolarů. Následoval heads-up s hráčem Kanu7 na limitech $50/$100 dolarů v NLHE. Isildur během 2000 her vyhrál dalších 164 000 dolarů.

Během tří dnů, tedy neděle, pondělí a úterý si Viktor Blom vydělal zhruba 660 000 dolarů. Sám hráč k tomu po úterním večeru řekl, že se cítí nejlépe za poslední rok a aby ne. Až do této doby se mu na PokerStars příliš nedařilo, díky této senzační šňůře se ale už definitivně přehoupl do plusových čísel a jeho řádění zdá se nebude mít jen tak konce.

Viktor Blom alias Isildur1

Viktor Blom alias Isildur1

Pokerovým světem se díky fenomenálnímu úspěchu švédského hráče v posledních dnech už zase špitá zkazky o tom, kdo vlastně je nejlepším online hráčem na světě. Blom k tomu skromně dodává, že je těžké takhle usuzovat z jednoho podařeného období, v čemž má beze sporu pravdu.

Na druhou stranu, během posledních dní dokázal porážet jedny z nejlepších cash games hráčů na světě, a to v té nejtěžší pokerové disciplíně – heads-upu. Už teď se spekuluje o tom, kdy a proti komu se Isildur1 předvede příště. Internetovými fóry (a nejen jimi!) se totiž šíří, že jeho dalším soupeřem v Superstar showdown bude jedna z velkých ikon světového pokeru Daniel Negreanu. A to by byl stoprocentně zajímavý souboj. Těšme se!

Chcete se naučit hrát poker úplně zdarma? Staňte se součástí největší pokerové sítě světa - PokerStars.net.

Autor:


Nejčtenější

Sexuchtivá, upřímná, náladová: seznamte se s MOgirl Nikol

Mám ráda nezávislost, kritický rozum a etický přístup ke zvířatům, říká MOgirl...

Na pět přívlastků, které ji charakterizují, se zeptala člověka, který je pro ni důležitý a zná ji. Jeho verdikt zněl:...

Všichni jste sériový vrah. Jak bývalý astrolog zesměšnil horoskopy

První horoskopy měly čtvercovou podobu. Tento patřil francouzskému králi Louisi...

Na horoskopy dodnes věří čtvrtina populace západního světa, prim hraje Amerika. Vytrvale jim důvěřuje přes 35 procent...OBRAZEM: Viktoriánská prodejná láska. Archiv odkryl unikátní fota

Birminghamská policie byla první na světě, která začala pořizovat policejní...

Birminghamská policie byla první na světě, která začala pořizovat policejní snímky zatčených. První vznikly již v roce...

Poručíme větru dešti. Američané si za války hráli s počasím nad Vietnamem

O legendární Ho Či Minovu cestu se sváděly boje, Američané však na ni byli...

Propracovanými trasami v džungli proudily za vietnamské války na pomoc komunistickému severu desetitisíce vojáků a tuny...

Nefungující segregace: sídliště Pruitt-Igoe se stalo peklem pro chudé

Segregované sídliště pro chudé nebylo řešením, stalo se vězením svých obyvatel...

Cílem bylo napěchovat chudé na jedno betonové sídliště. Vyčistit od nich město. Projekt založený na rasismu a segregaci...

Další z rubriky

V Alpách vyhrál Vladimir Geshkenbein

PokerStars EPT Snowfest

V minulém týdnu zavítali nejlepší evropští pokeroví hráči do rakouských Alp, a to nejen kvůli tomu, aby si užili...

Čech si splnil životní sen!

Jiří Gattner alias Hark123

V turnaji organizovaném PokerStars u příležitosti zprovoznění služby PokerStars Home Games porazil český hráč Jiří...

Prahu ovládl špičkový poker!

Eureka Poker Tour v Praze

V pražském Card Casinu na Smíchově jsme mohli minulý týden vidět špičkové domácí i zahraniční hráče pokeru. Praha totiž...

Najdete na iDNES.cz