Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Toto je komerční prezentace.iDNES.cz není jejím autorem a neovlivňuje její obsah.

Isildur1 vítězí nad Tonym G

Komerční sdělení   11:00aktualizováno  11:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
První neděle v novém roce hostila už druhé pokračování pokerové show "naživo" s názvem SuperStar Showdown.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Souboj Isildura s Tonym G | foto: PokerStars.cz

V pokerovém klientovi herny PokerStars se sešly ten večer dvě těžké váhy – Isildur a Tony G. Souboj byl přitom pikantní v tom, že Tony G dříve vyjadřoval Isildurovi podporu a dokonce se jeden čas živě spekulovalo o tom, že ho finančně podpoří. Náklonnost mezi oběma hráči však zdá se dlouho nevydržela, včera si to oba rozdali o 150 000 dolarů toho druhého a byla to nelítostná řež!

Tony G zcela ovládl začátek zápasu. V jednu chvíli se dostal do plusu dokonce přes 60 000 dolarů. Vedle ho to také k tomu, že začal zpochybňovat Isildurovu kompetenci hrát poker o tak velké peníze a různě se mu vysmívat. Jak ale praví známé rčení, kdo se směje naposled, ten se směje nejlíp!

Isildur se nenechal razantním Tonyho nástupem do partie nijak zviklat a trpělivě hrál svou prověřenou agresivní hru. Na jeho soupeři se patrně podepsalo i to, že je spíše turnajovým hráčem, než vyznavačem hraní cash games na více stolech o tisíce dolarů – svědčilo o tom mj. i velké množství neplánovaných time outů, které si Tony v průběhu večera vybíral.

Ke konci, když se do vedení zhruba 73 000 dolarů dostal Isildur, zvolil Tony G o něco smířlivější tón a přeci jen uznal kvality svého oponenta, přesto si neodpustil další komentáře na téma pravidel SuperStar Showdown, které spíše než věcnou kritiku připomínaly nářky zhrzeného a poraženého hráče.

Celý večer nakonec skončil vítězstvím Isildura, který obral svého protivníka v konečném součtu o $44 820 dolarů. Zajímavostí na tomto výsledku budiž fakt, že pouhých 500 dolarů z této částky vyhrál Isildur na stolech, kde se hrál klasický hold’em. Zbytek vyhrál na omaze, kterou, pravda, Tony G ke konci pojal trošku více uvolněně a snadno prohrával i velké desetitisícové poty.

Pro dokreslení toho, v jakém rozpoložení se celý duel dohrával budiž ilustrační handa, ve které se hrálo o 60 500 dolarů. Tony G po sérii vzájemných raisů nakonec ohlásil all-in s K♠6♠, jen aby do pár vteřin viděl dorovnání a pár králů v Isildurových rukou. Na board pak přišly karty 2♣8♠2♦9♣5♦ a onlineový fenomén Isildur inkasoval další tučný zisk.

Chcete se naučit hrát poker úplně zdarma? Staňte se součástí největší pokerové sítě světa - PokerStars.net.

Autor:


Témata: show, Superstar

Nejčtenější

Nebezpečná masturbace: v Německu stojí život sto lidí ročně

Cesta za orgasmem může být i velmi nebezpečná.

V lékařských záznamech za sebou nechávají zápis „úmrtí kvůli autoerotice“. Ano, i touha po co nejintenzivnějším...

VIDEO: Splašky v puse, červi a tuk. Omdléval jsem při čištění kanálů

Nejužší stoky mají 60 na 110 centimetrů, musíte se v nich plazit a přitom ještě...

Nejen splašky, ale i červi, kameny nebo hroudy tuku. To všechno plave v pražské kanalizaci. Každý den proto vstupuje do...Rapeři v ringu. Marpo vyslyšel Rytmusovu výzvu a utká se s ním

Velký zápas. Duel mezi Marpem a Rytmusem znamená velké peníze a velkou...

„Takže Marpo, vyzývám tě na boxerský zápas,“ zaznělo z jednoho rohu pomyslného ringu. „Přijímám – a začni trénovat,...

Nejlepší pivní destinace zahrnují USA, Čínu i Brazílii. Česko schází

Tupláky, hluboké dekolty, Octoberfest? Zapomeňte, pivní kultura se změnila....

Virginie na prvním místě a kromě ní další americká města, mimo nich už jen čínský Peking, jihokorejský Soul a brazilské...

VIDEO: Sedí mi sexy, dominantní role, říká tanečnice burlesky Angelina

Burleska má i usměvavou tvář.

Burleska ji zlákala zdůrazněním ženskosti, fantazií. „Líbí se mi, že jejím ideálem je sebevědomá žena, která má šmrnc a...

Další z rubriky

V Alpách vyhrál Vladimir Geshkenbein

PokerStars EPT Snowfest

V minulém týdnu zavítali nejlepší evropští pokeroví hráči do rakouských Alp, a to nejen kvůli tomu, aby si užili...

Leichtová vyhrála 250 000 Kč!

Finálový stůl pokerové show Poker Star

Původní česká pokerová show Poker Star vznikající ve spolupráci televize Nova a největší pokerové sítě světa PokerStars...

Oslavte Mezinárodní žen den s PokerStars!

Vanessa Rousso

Nejenom ženy a dívky oddávající se hře v poker by měly zpozornět. Osmého března totiž PokerStars uspořádají speciální...

Najdete na iDNES.cz