Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Toto je komerční prezentace.iDNES.cz není jejím autorem a neovlivňuje její obsah.

Isildur1 vítězí nad Tonym G

Komerční sdělení   11:00aktualizováno  11:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
První neděle v novém roce hostila už druhé pokračování pokerové show "naživo" s názvem SuperStar Showdown.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Souboj Isildura s Tonym G | foto: PokerStars.cz

V pokerovém klientovi herny PokerStars se sešly ten večer dvě těžké váhy – Isildur a Tony G. Souboj byl přitom pikantní v tom, že Tony G dříve vyjadřoval Isildurovi podporu a dokonce se jeden čas živě spekulovalo o tom, že ho finančně podpoří. Náklonnost mezi oběma hráči však zdá se dlouho nevydržela, včera si to oba rozdali o 150 000 dolarů toho druhého a byla to nelítostná řež!

Tony G zcela ovládl začátek zápasu. V jednu chvíli se dostal do plusu dokonce přes 60 000 dolarů. Vedle ho to také k tomu, že začal zpochybňovat Isildurovu kompetenci hrát poker o tak velké peníze a různě se mu vysmívat. Jak ale praví známé rčení, kdo se směje naposled, ten se směje nejlíp!

Isildur se nenechal razantním Tonyho nástupem do partie nijak zviklat a trpělivě hrál svou prověřenou agresivní hru. Na jeho soupeři se patrně podepsalo i to, že je spíše turnajovým hráčem, než vyznavačem hraní cash games na více stolech o tisíce dolarů – svědčilo o tom mj. i velké množství neplánovaných time outů, které si Tony v průběhu večera vybíral.

Ke konci, když se do vedení zhruba 73 000 dolarů dostal Isildur, zvolil Tony G o něco smířlivější tón a přeci jen uznal kvality svého oponenta, přesto si neodpustil další komentáře na téma pravidel SuperStar Showdown, které spíše než věcnou kritiku připomínaly nářky zhrzeného a poraženého hráče.

Celý večer nakonec skončil vítězstvím Isildura, který obral svého protivníka v konečném součtu o $44 820 dolarů. Zajímavostí na tomto výsledku budiž fakt, že pouhých 500 dolarů z této částky vyhrál Isildur na stolech, kde se hrál klasický hold’em. Zbytek vyhrál na omaze, kterou, pravda, Tony G ke konci pojal trošku více uvolněně a snadno prohrával i velké desetitisícové poty.

Pro dokreslení toho, v jakém rozpoložení se celý duel dohrával budiž ilustrační handa, ve které se hrálo o 60 500 dolarů. Tony G po sérii vzájemných raisů nakonec ohlásil all-in s K♠6♠, jen aby do pár vteřin viděl dorovnání a pár králů v Isildurových rukou. Na board pak přišly karty 2♣8♠2♦9♣5♦ a onlineový fenomén Isildur inkasoval další tučný zisk.

Chcete se naučit hrát poker úplně zdarma? Staňte se součástí největší pokerové sítě světa - PokerStars.net.

Autor:


Témata: show, Superstar

Nejčtenější

Poklad! Zlato a stříbro z vraku musel Alex Storm osm měsíců tajit

Alex Storm, hledač pokladů z potopených lodí

Tisíce zlatých a stříbrných mincí vynášeli z oceánského dna dvacet dní. Byl to poklad jako z pohádky. Následujících osm...

VIDEO: Lukáš ze sebe dělá Bílou i Vondráčkovou. Podoba je neskutečná

Lukáš ze sebe umí udělat dokonalou Lucii Bílou. I její pohyby a grimasy má...

Už skoro čtvrt století se živí jako travesti umělec. Téměř denně vystupuje po celém Česku a proměňuje se ve známé...Stelete si postel? Máte víc sexu i přátel, tvrdí výzkum

Naše ranní ložnicové návyky o nás prozradí víc, než myslíme, tvrdí studie.

Jako by ostrým řezem dělil společnost na dvě opravdu odlišné skupiny. Jako by to nebyl jen pouhý ranní návyk. S tím,...

Siláci tahali kamion, zvedali auta. Českým mistrem se stal Jiří Tkadlčík

Je to jednoručka, ale jiná, než jakou znáte z fitka.

Má četné mezinárodní úspěchy, je legendou českých strongmanů, proto byl favoritem. Oprávněně. Jiří Tkadlčík první český...

Vzlétl jsem s Boeingem 737. Skoro jako doopravdy

Snili jste jako malí, že budete pilotem? Máte šanci to zkusit.

Vypadá to jako běžný obchod, jenže jakmile se za vámi zaklapnou dveře, ocitnete se v jiném světě. Jen pár kroků od...

Další z rubriky

Čech si splnil životní sen!

Jiří Gattner alias Hark123

V turnaji organizovaném PokerStars u příležitosti zprovoznění služby PokerStars Home Games porazil český hráč Jiří...

Bouře přichází na PokerStars!

Sunday Storm

Jen krátce po rekordním turnaji Sunday Million přichází herna PokerStars s další obrovskou výzvou. Jste připraveni...

Oslavte Mezinárodní žen den s PokerStars!

Vanessa Rousso

Nejenom ženy a dívky oddávající se hře v poker by měly zpozornět. Osmého března totiž PokerStars uspořádají speciální...

Vhodná alternativa mateřského mléka existuje!
Vhodná alternativa mateřského mléka existuje!

To, že je kojení přínosné pro dítě i pro matku, a to jak z krátkodobého, tak i z dlouhodobého hlediska, je všeobecně známé. Kojení dětí je proto doporučováno až do šesti měsíců jejich věku. Bohužel však méně něž 17 % žen ve Velké Británii dokáže po celou tuto dobu pouze kojit, aniž by muselo dítě přikrmovat. A právě v těchto situacích je nutné najít adekvátní alternativu.

Najdete na iDNES.cz