Toto je komerční prezentace.iDNES.cz není jejím autorem a neovlivňuje její obsah.

Isildur má za sebou nejtěžší zápas

Komerční sdělení aktualizováno  – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Ačkoliv byste to před začátkem nečekali, Isildur měl v posledním vydání Superstar Showdown namále. Zatápěl mu maďarský online kvalifikant DodgyFish.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Vůbec poprvé se v rámci speciální akce na PokerStars tzv. Superstar Showdown postavil švédskému online hráči Viktorovi Blomovi alias Isildurovi online kvalifikant, tedy snad ani ne poloprofesionální, ale spíše amatérský hráč. Byl jím maďarský hráč Attila "DodgyFish72" Gulcsik, který hraje poker hlavně pro zábavu a jinak pracuje ve farmaceutickém průmyslu.

Pravidla hry zůstala stejná jako v předchozích Superstar Showdown. Hrály se čtyři stoly a na nich no-limit hold’em a hráči museli odehrát celkem 2500 her. Jediné co bylo jiné byly sázky, na kterých se hrálo. Hrálo se totiž na desetkrát menších limitech, než obvykle, a to na $5/$10 dolarech.

Oba hráči tak ve výzvě riskovali 15 000 dolarů, přičemž DodgyFish tento vklad do hry vyhrál v kvalifikaci. Přitom platilo, že po odehrání 2500 her si mohl nechat to, co mu zbylo a pokud by náhodou obral Isildura o všech 15 000 dolarů, inkasoval by speciální bonus ve výši dalších 15 000 dolarů.

Tajemný Isildur1 se stal součástí týmu PokerStars Pro

Tajemný Isildur1 se stal součástí týmu PokerStars Pro

Kdo čekal, že Isildur1 to bude mít se svým soupeřem velice lehké a během úvodních pár her jej snadno vyřadí, ten se podstatně zmýlil. DodgyFish totiž vsadil na opatrnou a taktickou hru, která slavila proti tradičně velice agresivnímu Isildurovi úspěch.

Švédský profík sice většinu partie vedl, a to o několik tisícovek dolarů, v závěru se ale maďarskému hráči podařilo náskok výrazným způsobem snížit a nakonec prohrál pouze o jeden jediný big blind! Oba hráče totiž na konci heads-upu dělil rozdíl pouhopouhých 7 dolarů!

Blom si tak připsal své čtvrté vítězství v řadě za sebou, ovšem tentokrát to bylo opravdu velice těsné. I švédský hráč našel pro svého soupeře jen slova chvály, když už v průběhu hry prohlásil, že DodgyFish je jednoznačně nejtěžší soupeř, s jakým se zatím střetl.

Maďarskému hráči se tak sázka na opatrnost rozhodně vyplatila a v závěru večera byl do jisté míry vítězem i on. Jednoznačně se stal vzorem pro dalšího online kvalifikanta, který s Isildurem změří síly. Další Superstar Showdown by se ale měla vrátit do zajetých kolejí a Isildura by měla vyzvat některá další těžká váha světového online pokeru. Budeme se těšit!

Chcete se naučit hrát poker úplně zdarma? Staňte se součástí největší pokerové sítě světa - PokerStars.net.

Autor:
Témata: Dolar, Superstar

Nejčtenější

VIDEO: Mirek se vystavil nahý. Užil si se čtyřmi slečnami naráz

Miroslav se ukázal bez oblečení na Výstavě skutečných nahých mužů.

Miluje nahotu, bez oblečení chodí i doma před návštěvami a když se v Praze konala Výstava skutečných nahých mužů,...

Niño sicario: fenomén dětských vrahů ovládá drogové kartely

Klučina s rukama od krve. Edgar Jimenez Lugo dělal pro kartel tu nejšpinavější...

Jsou mladí, vlastně ještě děti. Přesto už pracují v žoldu drogových kartelů. Nejen jako kurýři nebo pašeráci. Zabíjejí,...

Další ochutnávka z kalendáře Pirelli: dražte ho 19. prosince

Postava zosobněná topmodelkou Gigi Hadidovou čtenářům připomíná, že ne každý...

Je intimní, ale ne lacině. Oslavuje krásu žen, ale i sílu jejich osobností. Kalendář Pirelli pro rok 2019 vypráví čtyři...

Jsem akční, romantická a naivní, prozrazuje MOgirl Vendy

Jsem romantická a snad i naivní, říká MOgirl Vendy.

Pochází z Chebu, nakonec si však splnila sen a začala tak trochu nový život v Praze. „Otevřelo se mi víc možností...

Chlapská proměna proti proudu: muž chtěl postavu medvěda s břichem

Ideální chlapské tělo má propozice medvěda, mohutné břicho nesmí scházet, soudí...

Byla to velká výzva. A nejen proto, že šla naprosto proti módnímu trendu. Zbavit se atletického těla s vysekaným...

Další z rubriky

Eureka Poker Tour začíná v Praze!

PokerStars Prague Open proběhne v Praze v září

Nová turnajová série od PokerStars vypukne ve čtvrtek 17. března v pražském Card Casinu na Smíchově. Už teď je jasné,...

Moneymaker sahal po titulu!

Chris Moneymaker

Nejprestižnější pokerová událost na poli heads-upové disciplíny se v uplynulých dnech konala ve Spojených státech. Po...

Prahu ovládl špičkový poker!

Eureka Poker Tour v Praze

V pražském Card Casinu na Smíchově jsme mohli minulý týden vidět špičkové domácí i zahraniční hráče pokeru. Praha totiž...

Najdete na iDNES.cz