Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Toto je komerční prezentace.iDNES.cz není jejím autorem a neovlivňuje její obsah.

Ivey venku z main eventu WSOP!

Komerční sdělení   17:00aktualizováno  17:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Phil Ivey letos nenapodobí svoji loňskou účast na finálovém stolu nejsledovanějšího pokerového turnaje na světě - main eventu WSOP. Jeden z titánů světového pokeru totiž vypadl ve druhém hracím dni.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Pokerová ikona Phil Ivey | foto: Pokerstars.net

Phil Ivey je podle mnohých nejlepším pokerovým hráčem planety. Této pověsti dostál i na letošním WSOP, když se mu podařilo vyhrát turnaj v H.O.R.S.E s buy-inem $3 000 dolarů a získat tak svůj již sedmý zlatý náramek. Z Iveyho ale dělají úspěšného hráče i jeho fantastické výsledky v main eventu WSOP, tedy v nejtěžším, nejnáročnějším a samozřejmě nejprestižnějším pokerovém turnaji vůbec.

Mezi lety 2002 a 2009 se v main eventu celkem čtyřikrát umístil mezi 25 nejlepšími hráči, přičemž jeho loňské 7. místo je zároveň jeho maximem. Letos Ivey mezi elitu nepronikne. Jeho turnajový život skončil v hracím dni 2b, když vsadil vše na pár královen. K jeho smůle byl ovšem ve hře Yuji Masaki, který hozenou rukavici zvedl a s párem králů dorovnal.

Byl to nerovný souboj, přesto turn odkryl královnu a fanoušci Iveyho propukli v obrovský jásot, aby jen o pár chvil později ztichli v němém úžasu, když dealer na stůl vyložil jako poslední kartu krále. Iveymu zbylo pár stovek žetonů a žádný zázrak s nimi neudělal a o pár minut později byl z turnaje definitivně vyřazen. Čtyřiatřicetiletý Američan tedy letos skončí hluboko v poli poražených.

Ivey samozřejmě není prvním ani posledním známým hráčem, který svou pouť v main eventu už ukončil. Svým vyřazením se zařadil po bok Antonia Esfandiariho, Eliho Ezri, Carlose Mortensena, Sorela Mizziho nebo Johna Juandy.

Řadě známých hráčů se ovšem naopak vede velmi dobře. Příkladem budiž někdejší vítěz main eventu Johnny Chan, který po dvou odehraných dnech patří k chipleaderům. Slušným stackem disponuje také Patrik Antonius, Cole South, Jesper Hougaard nebo Robert Mizrachi, kterému se letošní WSOP nesmírně vydařilo. Hlavní turnaj Světové pokerové série začal 5.července a až 17.července budeme znát jména všech účastníků listopadového finálového stolu.

Letošní main event se zařadí mezi ty největší vůbec, jak co do počtu hráčů, tak co se vyplácených peněz týče. První hrací den rozdělený do celkem čtyř částí přivítal celkem 7 319 hráčů, což je druhý největší počet po turnaji v roce 2006. Díky této masivní účasti si nejlepší hráči rozdělí $68 798 600 dolarů, což je také druhá největší suma v historii. Na vítěze celého turnaje čeká rovných $8 944 138 dolarů.

Všech 57 turnajů na letošním WSOP vidělo vůbec největší počet hráčů v historii, stejně tak bylo vyplaceno nejvíce peněz, a to přes 100 miliónů dolarů.

Staňte se součástí největší pokerové sítě světa - PokerStars.net.
Autor:


Nejčtenější

Poklad! Zlato a stříbro z vraku musel Alex Storm osm měsíců tajit

Alex Storm, hledač pokladů z potopených lodí

Tisíce zlatých a stříbrných mincí vynášeli z oceánského dna dvacet dní. Byl to poklad jako z pohádky. Následujících osm...

VIDEO: Lukáš ze sebe dělá Bílou i Vondráčkovou. Podoba je neskutečná

Lukáš ze sebe umí udělat dokonalou Lucii Bílou. I její pohyby a grimasy má...

Už skoro čtvrt století se živí jako travesti umělec. Téměř denně vystupuje po celém Česku a proměňuje se ve známé...Stelete si postel? Máte víc sexu i přátel, tvrdí výzkum

Naše ranní ložnicové návyky o nás prozradí víc, než myslíme, tvrdí studie.

Jako by ostrým řezem dělil společnost na dvě opravdu odlišné skupiny. Jako by to nebyl jen pouhý ranní návyk. S tím,...

Siláci tahali kamion, zvedali auta. Českým mistrem se stal Jiří Tkadlčík

Je to jednoručka, ale jiná, než jakou znáte z fitka.

Má četné mezinárodní úspěchy, je legendou českých strongmanů, proto byl favoritem. Oprávněně. Jiří Tkadlčík první český...

Vzlétl jsem s Boeingem 737. Skoro jako doopravdy

Snili jste jako malí, že budete pilotem? Máte šanci to zkusit.

Vypadá to jako běžný obchod, jenže jakmile se za vámi zaklapnou dveře, ocitnete se v jiném světě. Jen pár kroků od...

Další z rubriky

Leichtová vyhrála 250 000 Kč!

Finálový stůl pokerové show Poker Star

Původní česká pokerová show Poker Star vznikající ve spolupráci televize Nova a největší pokerové sítě světa PokerStars...

Souboj snů: Blom vs Negreanu

Daniel Negreanu

To, o čem se spekulovalo už pěknou řádku týdnu, se stalo skutečností. Online hvězda Viktor Blom alias Isildur1 se ve...

Blíží se 60 miliard rozdaných her na PokerStars!

Blíží se 60 miliard rozdaných her na PokerStars!

Další velký mezník už brzy zaznamená herna PokerStars. V horizontu pár týdnů se totiž očekává, že bude rozdána hra...

Najdete na iDNES.cz