Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Toto je komerční prezentace.iDNES.cz není jejím autorem a neovlivňuje její obsah.

Ivey venku z main eventu WSOP!

Komerční sdělení   17:00aktualizováno  17:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Phil Ivey letos nenapodobí svoji loňskou účast na finálovém stolu nejsledovanějšího pokerového turnaje na světě - main eventu WSOP. Jeden z titánů světového pokeru totiž vypadl ve druhém hracím dni.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Pokerová ikona Phil Ivey | foto: Pokerstars.net

Phil Ivey je podle mnohých nejlepším pokerovým hráčem planety. Této pověsti dostál i na letošním WSOP, když se mu podařilo vyhrát turnaj v H.O.R.S.E s buy-inem $3 000 dolarů a získat tak svůj již sedmý zlatý náramek. Z Iveyho ale dělají úspěšného hráče i jeho fantastické výsledky v main eventu WSOP, tedy v nejtěžším, nejnáročnějším a samozřejmě nejprestižnějším pokerovém turnaji vůbec.

Mezi lety 2002 a 2009 se v main eventu celkem čtyřikrát umístil mezi 25 nejlepšími hráči, přičemž jeho loňské 7. místo je zároveň jeho maximem. Letos Ivey mezi elitu nepronikne. Jeho turnajový život skončil v hracím dni 2b, když vsadil vše na pár královen. K jeho smůle byl ovšem ve hře Yuji Masaki, který hozenou rukavici zvedl a s párem králů dorovnal.

Byl to nerovný souboj, přesto turn odkryl královnu a fanoušci Iveyho propukli v obrovský jásot, aby jen o pár chvil později ztichli v němém úžasu, když dealer na stůl vyložil jako poslední kartu krále. Iveymu zbylo pár stovek žetonů a žádný zázrak s nimi neudělal a o pár minut později byl z turnaje definitivně vyřazen. Čtyřiatřicetiletý Američan tedy letos skončí hluboko v poli poražených.

Ivey samozřejmě není prvním ani posledním známým hráčem, který svou pouť v main eventu už ukončil. Svým vyřazením se zařadil po bok Antonia Esfandiariho, Eliho Ezri, Carlose Mortensena, Sorela Mizziho nebo Johna Juandy.

Řadě známých hráčů se ovšem naopak vede velmi dobře. Příkladem budiž někdejší vítěz main eventu Johnny Chan, který po dvou odehraných dnech patří k chipleaderům. Slušným stackem disponuje také Patrik Antonius, Cole South, Jesper Hougaard nebo Robert Mizrachi, kterému se letošní WSOP nesmírně vydařilo. Hlavní turnaj Světové pokerové série začal 5.července a až 17.července budeme znát jména všech účastníků listopadového finálového stolu.

Letošní main event se zařadí mezi ty největší vůbec, jak co do počtu hráčů, tak co se vyplácených peněz týče. První hrací den rozdělený do celkem čtyř částí přivítal celkem 7 319 hráčů, což je druhý největší počet po turnaji v roce 2006. Díky této masivní účasti si nejlepší hráči rozdělí $68 798 600 dolarů, což je také druhá největší suma v historii. Na vítěze celého turnaje čeká rovných $8 944 138 dolarů.

Všech 57 turnajů na letošním WSOP vidělo vůbec největší počet hráčů v historii, stejně tak bylo vyplaceno nejvíce peněz, a to přes 100 miliónů dolarů.

Staňte se součástí největší pokerové sítě světa - PokerStars.net.
Autor:Nejčtenější

Není nad to, chodit nahá po bytě, říká MOgirl Karolína

„Jsem usměvavá, infantilní, střelená, vtipná a hodná,“ říká MOgirl Karolína.

Láká ji nebezpečí a přiznává, že umí být střelená a infantilní. A ničeho ze svého života nelituje. „Řídím se mottem, že...

Experimenty na lidech: americký stát potají plošně šířil bakterie

Jezdily rychle a hlavně po celé zemi. Autobusy Greyhound proto armáda využila k...

Infikoval vlastní obyvatele bakteriemi a viry, které ničily zdraví a dokonce zabíjely. Potají. Po dlouhých dvacet let...Orgasmus, pro který nehnete prstem. Internetem se šíří erotická hypnóza

Stačí se soustředit, nabádají erotické hypnotizérky.

Má to být bezdotykové sebeuspokojení. Prosté fyzických stimulů, cesta k orgasmu při něm vede čistě skrze mysl. Podle...

VIDEO: Splašky v puse, červi a tuk. Omdléval jsem při čištění kanálů

Nejužší stoky mají 60 na 110 centimetrů, musíte se v nich plazit a přitom ještě...

Nejen splašky, ale i červi, kameny nebo hroudy tuku. To všechno plave v pražské kanalizaci. Každý den proto vstupuje do...

Hnědé kobylky: jak dobře si malí a hlavně velcí nacisté žili z cizího

A tohle je také naše. Nacisté jako Adolf Hitler a Hermann Göring nejen...

Špičky nacistického režimu si za veřejné peníze stavěly soukromé rezidence, důstojníci SS si jen tak přivlastňovali...

Další z rubriky

Šestá sezóna PokerStars týmové ligy!

Poker. Ilustrační foto

Ve spolupráci s portálem Pokerteam.cz se už 2. dubna rozeběhne již šestá sezóna populární a ojedinělé týmové PokerStars...

Čech si splnil životní sen!

Jiří Gattner alias Hark123

V turnaji organizovaném PokerStars u příležitosti zprovoznění služby PokerStars Home Games porazil český hráč Jiří...

V Alpách vyhrál Vladimir Geshkenbein

PokerStars EPT Snowfest

V minulém týdnu zavítali nejlepší evropští pokeroví hráči do rakouských Alp, a to nejen kvůli tomu, aby si užili...

Najdete na iDNES.cz