Toto je komerční prezentace.iDNES.cz není jejím autorem a neovlivňuje její obsah.

Jak se má Joe Cada?

Komerční sdělení aktualizováno  – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Vítěz loňského WSOP se ve svém nedávném blogu pro PokerStars rozpovídal nejenom o svých pokerových aktivitách v posledních týdnech. Jeho zajímavá slova vám proto přinášíme i vám, čtenářům iDNES.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

"Vypadá to, že hraní pokeru ke mně přichází ve vlnách. Jediný živý turnaj, který jsem hrál od letošního WSOP byl turnaj v Brazílii, který pro mě ale stejně jako letošní WSOP skončil zklamáním, ačkoliv výlet sám o sobě byl skvělý zážitek."

"Co se online pokeru týče, také jsem se mu delší dobu nevěnoval, protože ještě před WSOP jsem v něm hodně prohrával. K menšímu návratu jsem se rozhodl krátce před WCOOP na PokerStars. Hrál jsem heads-upy na limitech $25/$50 a $50/$100 a při hře potkal řadu hráčů, co hrají tyto hry pravidelně. Samozřejmě jsem se nevyhnul velkým swingům, ale celkově jsem skončil lehce v plusu."

"Ve WCOOP se mi spíše dařilo, párkrát jsem skončil na penězích a jednou skončil pátý v jednom z tzv. "second chance" turnajích. Ty bych ve skutečnosti přirovnal k pravidelným větším online turnajů, takže jsem za to páté místo byl docela rád. V září jsem zaznamenal celkem 16 cash-outů v online turnajích na PokerStars a dvě pátá místa, která mi dohromady hodila 22 000 dolarů. Je to fajn pocit, být zase v plusu v online pokeru."

"Ačkoliv v Michiganu někdy bývá těžko uvěřitelné vedro, všechno se nám vrací v zimě, kdy tu pravidelně napadá přes metr sněhu, takže jsem se rozhodl těsně před WCOOP využít posledních letních dní a na svátek práce jsem s přítelkyni a její rodinou vyrazil na víkend směrem na sever k jezeru. Užili jsme si spoustu srandy, hlavně na vodních lyžích."

"Dost času jsem strávil i výběrem nového domu. Od svého vítězství na WSOP jsem si prakticky nic nekoupil (dům, ve kterém bydlím teď jsem si pořídil za výdělky z pokeru když mi bylo 19) a začal jsem se poohlížet po přestěhování se do něčeho pěknějšího. Prohlédnul jsem si asi 40 domů během posledních měsíců. Hledám něco, kde bude bazén nebo alespoň prostor, kde bazén umístit."

"Dále bych tam rád měl prostor pro domácí tělocvičnu a chtěl bych si zařídit i takové menší kino. Zatím jsem vážně uvažoval o čtyřech domech, ovšem když jsem podal nabídku, ukázalo se, že jiná byla přijata vždy jen pár hodin před tím, než jsem podal tu svou, což mi při současném stavu trhu s realitami přišlo dost šílené, ale budiž. Zřejmě to tak mělo být."

"Taky jsem zažil vtipnou příhodu se svým psem, kterého jsem dostal krátce po letošním WSOP. Jmenuje se Bosco po skvělých "Bosco tyčinkách", které servírují v Bosco Pizze tady v Michiganu. Může vám připadat divné pojmenovat psa po jídlu, ale kdybyste měli ty tyčinky, pochopili byste."

"Nicméně, vzal jsem psa do obchodu s chovatelskými potřebami, že mu koupím nějaké pamlsky, protože zažil nepříjemné injekce u veterináře. Bohužel si Bosco spletl obchod s toaletou a hned dvakrát si označkoval své teritorium. Kdyby nevypadal tak roztomile, zřejmě bychom se dostali do větších potížích."

"Ale zpátky k pokeru – ještě jsem se nerozhodl, jestli budu hrát turnaj v Bellagiu nebo ne, ale pokud, pak se určitě objevím na NAPT v Los Angeles v listopadu. Do té doby mě určitě můžete zahlédnout online na PokerStars (nick joecada99). Taky se blíží Halloween, který miluji a určitě z něj budu mít spoustu skvělých historek. Uvidíme se na NAPT!"

Chcete se naučit hrát poker úplně zdarma? Staňte se součástí největší pokerové sítě světa - PokerStars.net.

Autor:


Nejčtenější

Kruté metody poprav: ušlapání slonem a řezání zaživa

Lyngchi bylo jedním z nejnehumánnějších způsobů poprav, které historie přinesla.

Trest smrti je z principu definitivní záležitost. V leckterých společnostech se však nezdál dostatečně uspokojivý....

Studie o intimním životě mužů: první sex mají v průměru v 18 letech

První se si muži dopřávají v průměru v osmnácti letech, tvrdí výzkum.

Trvala po dva roky a vědci při ní vyzpovídali přes 12 tisíc mužů. Zajímal je jejich vstup do sexuálního života, jejich...Agentka Fifi: kráska sváděla britské agenty, aby je prověřila

Byla krásná a provokativní. Marie Christine Chilverová byla pro roli svůdné...

V Británii je vyškolili, naučili šifrovat a slídit. Po technické stránce byli špioni vybaveni na výtečnou, až při...

VIDEO: Různé tváře orgasmu. Jinak vypadá v Evropě a jinak v Asii

Zřetelné výrazy obličeje interpretují bolest i potěšení napříč kulturami.

Bolest se do našich tváří vpisuje docela stejně, bez ohledu na to, z které části planety jsme. Orgasmus však nikoli. My...

Extrémní gastronomie: syrový mořský červ připomíná neklidný penis

Na pohled je to podivný tvor, způsob jeho konzumace bývá ještě bizarnější,...

Při procházce jihokorejským tržištěm je nepřehlédnete. Kádě s jejich bledě růžovými tělíčky přitahují pozornost. Na...

Další z rubriky

Šestá sezóna PokerStars týmové ligy!

Poker. Ilustrační foto

Ve spolupráci s portálem Pokerteam.cz se už 2. dubna rozeběhne již šestá sezóna populární a ojedinělé týmové PokerStars...

V Alpách vyhrál Vladimir Geshkenbein

PokerStars EPT Snowfest

V minulém týdnu zavítali nejlepší evropští pokeroví hráči do rakouských Alp, a to nejen kvůli tomu, aby si užili...

Moneymaker sahal po titulu!

Chris Moneymaker

Nejprestižnější pokerová událost na poli heads-upové disciplíny se v uplynulých dnech konala ve Spojených státech. Po...Najdete na iDNES.cz