Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Toto je komerční prezentace.iDNES.cz není jejím autorem a neovlivňuje její obsah.

Jak se vede Čechům na WSOP

Komerční sdělení   11:00aktualizováno  11:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Světová pokerové série, která už druhým týdnem probíhá v pokerovém království v Las Vegas, samozřejmě přitáhla pozornost i řady českých hráčů, ať už jde o člena týmu PokerStars Pro Martina Hrubého nebo vítěze loňského turnaje EPT v Praze Jana Škampy.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Jan Škampa - Pokerový hráč Jan Škampa vyhrál turnaj v Praze.

Loňský rok byl pro české hráče na WSOP poměrně úspěšný, alespoň co se týká umístění "na penězích". Výrazný úspěch zaznamenali Petr Jelínek a Jan Škampa, a to v NLHE turnaji s buy-inem $1 500 dolarů, když oba skončili v druhém kole se ziskem $5 236 dolarů. Zmínit můžeme i 108.příčku, kterou v eventu č.19 obsadil Martin Hrubý a za níž si připsal $4 372 dolarů.

Letos má česká výprava skládající se z řady domácích pokerových es jasný cíl – probojovat se v některém z eventů na finálový stůl a případně se poprat o jeden ze zlatých náramků. Že to pro hráče z malé evropské země není nemožné dokázal před několika dny Maďar Peter Gelencser, který zvítězil v náročné pokerové variantě Deuce-to-Seven Triple Draw Lowball.

Čeští hráči, ať už jde o Martina Hrubého, Jana Škampu, Martina Kabrhela, Michala Maryšku nebo Petra Bohuslava, už za sebou svá první vystoupení na WSOP mají, někteří se dokonce už stihli zúčastnit hned několika turnajů. Nutno ovšem podotknout, že zatím se žádnému z nich nepodařilo významně uspět.

Prví český vítěz turnaje EPT Jan Škampa

Výraznější umístění v první stovce sice Čechům zatím uniká, do výplatní struktury některých turnajů se jim už proniknout podařilo. Tak bodoval člen týmu PokerStars Pro Martin Hrubý v osmém eventu, který byl věnovaný variantě no-limit hold’em. Hrubý obsadil 185.místo za které získal $3 128 dolarů, což představovalo zhruba dvojnásobek buy-inu do tohoto turnaje.

Dílčí úspěchy zaznamenal i Jan Škampa. Ten se do peněz dostal dokonce dvakrát. Poprvé v eventu č.11, což byl NLHE turnaj s buy-inem $1 500 dolarů. Škampa skončil na 105.pozici a vyhrál $3 875 dolarů. Obdobnou sumu $3 345 si pak na své konto připsal v podobném turnaji, který se hrál ve stejné pokerové variantě (no-limit hold’em) a za stejný buy-in, tentokrát ovšem u stolu sedělo pouze 6 hráčů. V tomto tzv. shorthanded turnaji skončil Škampa na 121.příčce.

Jak je z výše uvedeného patrné, Češi se na WSOP teprve rozehřívají a věřme, že ve zbylých dvou třetinách WSOP zaznamenají i nějaký výrazný úspěch. Třeba takový, který loni zaznamenal Josef Šamánek, když v jednom z turnajů skončil na 28.místě a získal tak $18 688 dolarů.

Staňte se součástí největší pokerové sítě světa - PokerStars.net.
Autor:


Nejčtenější

VIDEO: Žena uřízla manželovi penis. Kvůli nevěře

Žárlivá žena uřízla manželovi penis

Když zjistila, že ji muž podvádí s mnoha ženami, zuřila. A nezvládla se uklidnit. Proto vymyslela plán pomsty. Vykonala...

Síla fotbalového míče: pro pákistánský Sialkot znamená zisky i utrpení

Výroba míčů, nejen fotbalových, vyslala Sialkot do světa a tamním firmám...

Má-li fotbalový míč hlavní město, je to pákistánský Sialkot. Vyrábět se tam začal nejprve v malém, pro britské...Monogamie není nadřazená. Ke spokojenosti vedou i otevřené vztahy

Vědecké studie čas od času vystaví otevřeným vztahům dobrozdání.

Otevřené vztahy jsou reakcí na to, že máme od svazků stále větší očekávání, která jeden partner naplní jen těžko....

Poručíme větru dešti. Američané si za války hráli s počasím nad Vietnamem

O legendární Ho Či Minovu cestu se sváděly boje, Američané však na ni byli...

Propracovanými trasami v džungli proudily za vietnamské války na pomoc komunistickému severu desetitisíce vojáků a tuny...

Extrémní gastronomie: Rybí hobliny katsuobushi vám zatancují na talíři

Příprava katsuobushi vyžaduje trpělivost a um.

Ryby dokážou plavat a některé i létat, ale jen tuňák pruhovaný vám zatancuje. Jen to chce trochu trpělivosti. Rybí...

Další z rubriky

Blíží se 60 miliard rozdaných her na PokerStars!

Blíží se 60 miliard rozdaných her na PokerStars!

Další velký mezník už brzy zaznamená herna PokerStars. V horizontu pár týdnů se totiž očekává, že bude rozdána hra...

Souboj snů: Blom vs Negreanu

Daniel Negreanu

To, o čem se spekulovalo už pěknou řádku týdnu, se stalo skutečností. Online hvězda Viktor Blom alias Isildur1 se ve...

Eureka Poker Tour začíná v Praze!

PokerStars Prague Open proběhne v Praze v září

Nová turnajová série od PokerStars vypukne ve čtvrtek 17. března v pražském Card Casinu na Smíchově. Už teď je jasné,...

RODIČE ZNAJÍ: Takhle reálně vypadá rodinná dovolená!
RODIČE ZNAJÍ: Takhle reálně vypadá rodinná dovolená!

Z reklamního letáku cestovní společnosti se směje manželský pár sedící na úhledném plážovém lehátku. Před ním si společně hrají děti. A teď zpátky do reality, takhle rodinná dovolená většinou nevypadá.

Najdete na iDNES.cz