Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Toto je komerční prezentace.iDNES.cz není jejím autorem a neovlivňuje její obsah.

Jak se vede Čechům na WSOP

Komerční sdělení   11:00aktualizováno  11:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Světová pokerové série, která už druhým týdnem probíhá v pokerovém království v Las Vegas, samozřejmě přitáhla pozornost i řady českých hráčů, ať už jde o člena týmu PokerStars Pro Martina Hrubého nebo vítěze loňského turnaje EPT v Praze Jana Škampy.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Jan Škampa - Pokerový hráč Jan Škampa vyhrál turnaj v Praze.

Loňský rok byl pro české hráče na WSOP poměrně úspěšný, alespoň co se týká umístění "na penězích". Výrazný úspěch zaznamenali Petr Jelínek a Jan Škampa, a to v NLHE turnaji s buy-inem $1 500 dolarů, když oba skončili v druhém kole se ziskem $5 236 dolarů. Zmínit můžeme i 108.příčku, kterou v eventu č.19 obsadil Martin Hrubý a za níž si připsal $4 372 dolarů.

Letos má česká výprava skládající se z řady domácích pokerových es jasný cíl – probojovat se v některém z eventů na finálový stůl a případně se poprat o jeden ze zlatých náramků. Že to pro hráče z malé evropské země není nemožné dokázal před několika dny Maďar Peter Gelencser, který zvítězil v náročné pokerové variantě Deuce-to-Seven Triple Draw Lowball.

Čeští hráči, ať už jde o Martina Hrubého, Jana Škampu, Martina Kabrhela, Michala Maryšku nebo Petra Bohuslava, už za sebou svá první vystoupení na WSOP mají, někteří se dokonce už stihli zúčastnit hned několika turnajů. Nutno ovšem podotknout, že zatím se žádnému z nich nepodařilo významně uspět.

Prví český vítěz turnaje EPT Jan Škampa

Výraznější umístění v první stovce sice Čechům zatím uniká, do výplatní struktury některých turnajů se jim už proniknout podařilo. Tak bodoval člen týmu PokerStars Pro Martin Hrubý v osmém eventu, který byl věnovaný variantě no-limit hold’em. Hrubý obsadil 185.místo za které získal $3 128 dolarů, což představovalo zhruba dvojnásobek buy-inu do tohoto turnaje.

Dílčí úspěchy zaznamenal i Jan Škampa. Ten se do peněz dostal dokonce dvakrát. Poprvé v eventu č.11, což byl NLHE turnaj s buy-inem $1 500 dolarů. Škampa skončil na 105.pozici a vyhrál $3 875 dolarů. Obdobnou sumu $3 345 si pak na své konto připsal v podobném turnaji, který se hrál ve stejné pokerové variantě (no-limit hold’em) a za stejný buy-in, tentokrát ovšem u stolu sedělo pouze 6 hráčů. V tomto tzv. shorthanded turnaji skončil Škampa na 121.příčce.

Jak je z výše uvedeného patrné, Češi se na WSOP teprve rozehřívají a věřme, že ve zbylých dvou třetinách WSOP zaznamenají i nějaký výrazný úspěch. Třeba takový, který loni zaznamenal Josef Šamánek, když v jednom z turnajů skončil na 28.místě a získal tak $18 688 dolarů.

Staňte se součástí největší pokerové sítě světa - PokerStars.net.
Autor:Nejčtenější

Není nad to, chodit nahá po bytě, říká MOgirl Karolína

„Jsem usměvavá, infantilní, střelená, vtipná a hodná,“ říká MOgirl Karolína.

Láká ji nebezpečí a přiznává, že umí být střelená a infantilní. A ničeho ze svého života nelituje. „Řídím se mottem, že...

Experimenty na lidech: americký stát potají plošně šířil bakterie

Jezdily rychle a hlavně po celé zemi. Autobusy Greyhound proto armáda využila k...

Infikoval vlastní obyvatele bakteriemi a viry, které ničily zdraví a dokonce zabíjely. Potají. Po dlouhých dvacet let...Orgasmus, pro který nehnete prstem. Internetem se šíří erotická hypnóza

Stačí se soustředit, nabádají erotické hypnotizérky.

Má to být bezdotykové sebeuspokojení. Prosté fyzických stimulů, cesta k orgasmu při něm vede čistě skrze mysl. Podle...

Hnědé kobylky: jak dobře si malí a hlavně velcí nacisté žili z cizího

A tohle je také naše. Nacisté jako Adolf Hitler a Hermann Göring nejen...

Špičky nacistického režimu si za veřejné peníze stavěly soukromé rezidence, důstojníci SS si jen tak přivlastňovali...

Nejlepší pivní destinace zahrnují USA, Čínu i Brazílii. Česko schází

Tupláky, hluboké dekolty, Octoberfest? Zapomeňte, pivní kultura se změnila....

Virginie na prvním místě a kromě ní další americká města, mimo nich už jen čínský Peking, jihokorejský Soul a brazilské...

Další z rubriky

V Alpách vyhrál Vladimir Geshkenbein

PokerStars EPT Snowfest

V minulém týdnu zavítali nejlepší evropští pokeroví hráči do rakouských Alp, a to nejen kvůli tomu, aby si užili...

Souboj snů: Blom vs Negreanu

Daniel Negreanu

To, o čem se spekulovalo už pěknou řádku týdnu, se stalo skutečností. Online hvězda Viktor Blom alias Isildur1 se ve...

Oslavte Mezinárodní žen den s PokerStars!

Vanessa Rousso

Nejenom ženy a dívky oddávající se hře v poker by měly zpozornět. Osmého března totiž PokerStars uspořádají speciální...

Najdete na iDNES.cz