Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Její erotogenní zóny, o nichž jste neměli ani tušení

  8:00aktualizováno  8:00
To, že ženy mají rády laskání ňader, klínu či rtů, ví každý puberťák. Postupte na vyšší úroveň a objevte i ty ženské erotogenní zóny, které nejsou zřejmé na první dotek.

Její tělo nejsou jen prsa, klín a stehna: vydejte se objevit všechny erotogenní partie, které skrývá! | foto: Profimedia.cz

Pokud jste stejní jako většina mužů, milostnou předehru si nejspíš představujete jako intenzivní hnětení ženských ňader a klínu. U mnoha žen se však přitom jedná o erotogenní zóny, které nijak zvlášť nepreferují.

Skutečný znalec ženského těla se při jeho vzrušování bez těchto prvoplánových záchytných bodů obejde a dokáže ženu přivést k nepříčetnosti drážděním méně známých erotogenních zón.

Důlek na krku

"Nevím, jak se tahle část těla nazývá přesně anatomicky, ale malá prohlubeň zepředu na krku patří k nejcitlivějším místům mého těla," říká třiadvacetiletá Petra. "Spolehlivě mě vzruší, pokud mi na ni muž dýchá, fouká, líbá ji nebo jemně kouše."

Jugulární jamka, jak toto místo nazývají odborníci, je velmi citlivá na hmatové podněty. V její blízkosti probíhají krční žíly, tep je tady mnohem znatelnější a také z toho důvodu si ženy na toto místo aplikují parfém, jehož vůně se díky proudění krve (respektive výraznému tepu) lépe rozvine.

Její tělo nejsou jen prsa, klín a stehna: vydejte se objevit všechny erotogenní partie, které skrývá!

Soustřeďte se tedy na důlek na jejím krku, ale vzhledem k jeho citlivosti využijte při stimulaci spíše svůj dech a rty než prsty či ruce.

Vnitřní strana rukou

I když vám tahle partie může připadat jako naprosto nezajímavá část těla, ženy dráždění vnitřní strany ruky zkrátka milují.

"Jemné hlazení, ale i drsnější škrábání na vnitřní straně rukou bych vydržela klidně několik let. Jde o velmi příjemný stimul, který je zároveň i hodně vzrušující," tvrdí devětadvacetiletá Hana.

Na vnitřní straně rukou je totiž tenčí vrstva zrohovatělých kožních buněk, a reakce na hmatové podněty jsou tak mnohem intenzivnější.

Prostor mezi prsty

Na bříškách prstů je obrovská koncentrace nervových zakončení, a patří tak mezi klasicky citlivá místa těla. Zkoušeli jste ale už někdy hladit ženu po stranách prstů na rukou a v prostoru mezi nimi?

Její tělo nejsou jen prsa, klín a stehna: vydejte se objevit všechny erotogenní partie, které skrývá!

"Miluji, když mi manžel jemně přejíždí nehtem po stranách prstů," říká dvaatřicetiletá Kamila. "Tímto způsobem mě vždy spolehlivě vzruší. Nejenže je to velmi příjemný druh doteků, ale navíc mi připadá hrozně romantické, když se mi nevrhá rovnou do kalhotek, ale hraje si s mýma rukama."

Bederní páteř

"Můžu se zbláznit, když si dá můj partner čas na předehru a několik minut se věnuje jen mým bedrům," tvrdí osmadvacetiletá Lucie.

"Nemusí se omezovat nutně jen na dráždění prsty či nehty, ale miluji taky, pokud mi přes bedra přejíždí hedvábným šátkem nebo mě lehce škrábe kartáčem na vlasy. Nejcitlivější jsem v linii, kde přibližně končí pásek od kalhot."

Její tělo nejsou jen prsa, klín a stehna: vydejte se objevit všechny erotogenní partie, které skrývá!

V oblasti kolem bederní páteře je citlivá spousta žen. Při dráždění se však zaměřte spíše na strany zad a netlačte přímo na bederní páteř a nepřejíždějte přímo přes ni.

Podkolenní jamky

V podkolenních jamkách se nachází spousta nervových zakončení a navíc je v těchto místech tenčí pokožka, takže vaše stimuly tady najdou mimořádnou odezvu.

"Mám pocit, že muži podkolenní jamky při předehře často zanedbávají," říká čtyřiadvacetiletá Lída. "Přitom pro mě je to hodně citlivá oblast a zbožňuji například polibky do podkolenních jamek. Neznám lepší způsob vzrušování."

Autoři:


Nejčtenější

Sexuchtivá, upřímná, náladová: seznamte se s MOgirl Nikol

Mám ráda nezávislost, kritický rozum a etický přístup ke zvířatům, říká MOgirl...

Na pět přívlastků, které ji charakterizují, se zeptala člověka, který je pro ni důležitý a zná ji. Jeho verdikt zněl:...

Všichni jste sériový vrah. Jak bývalý astrolog zesměšnil horoskopy

První horoskopy měly čtvercovou podobu. Tento patřil francouzskému králi Louisi...

Na horoskopy dodnes věří čtvrtina populace západního světa, prim hraje Amerika. Vytrvale jim důvěřuje přes 35 procent...OBRAZEM: Viktoriánská prodejná láska. Archiv odkryl unikátní fota

Birminghamská policie byla první na světě, která začala pořizovat policejní...

Birminghamská policie byla první na světě, která začala pořizovat policejní snímky zatčených. První vznikly již v roce...

Nefungující segregace: sídliště Pruitt-Igoe se stalo peklem pro chudé

Segregované sídliště pro chudé nebylo řešením, stalo se vězením svých obyvatel...

Cílem bylo napěchovat chudé na jedno betonové sídliště. Vyčistit od nich město. Projekt založený na rasismu a segregaci...

Sebevědomý lev jsem proto, že makám a nepodvádím, říká Terminátor Karlos

Karlose „Terminátora“ Vémolu zpovídal Jakub „Buba“ Ouvín pro pořed televize...

Lvi žerou první, zní jeho heslo, má ho ostatně vytetované na ruce. A není pochyb, že on sám se mezi lvy počítá....

Další z rubriky

Spokojenému sexuálnímu životu svědčí nemonogamní vztahy, tvrdí věda

Jednou z mediálních tváří polyamorie je brazilská tanečnice samby a modelka...

Stoupenci nemonogamních vztahů mohou otevírat šampaňské. Jakkoli je jejich životní styl tradičními konvencemi...

Sex v letadle: vedou toalety, sex s cizím pasažérem není výjimkou

Sex v letadle je velmi výjimečný. Přesto se však odehrává a rozhodně ne vždy je...

Nejčastěji se sex v letadle podstupuje se stálým partnerem, hned poté je to však cizí spolucestující, člen nebo členka...

Nebezpečná masturbace: v Německu stojí život sto lidí ročně

Cesta za orgasmem může být i velmi nebezpečná.

V lékařských záznamech za sebou nechávají zápis „úmrtí kvůli autoerotice“. Ano, i touha po co nejintenzivnějším...

Najdete na iDNES.cz