Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Toto je komerční prezentace.iDNES.cz není jejím autorem a neovlivňuje její obsah.

Kačalov vyzve Isildura

Komerční sdělení   17:00aktualizováno  17:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
V dalším pokračování speciálního pokerového souboje Superstar showdown se švédskému hráči Isildurovi postaví obávaný Evžen Kačalov.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Evžen Kačalov | foto: PokerStars.cz

Superstar showdown je formát mající podobu zvláštní pokerové výzvy, ve které mohou hráči, kteří si na to troufají a kterým organizátoři z herny PokerStars udělí souhlas, vyzvat švédského online dravce Viktor Bloma alias Isildura k heads-upovému souboji na čtyřech stolech současně.

Není to tak dávno, co jsme vás informovali o senzačním týdnu, který Isildur na PokerStars zažil a který byl odstartován porážkou Daniela "jungleman12" Catese v zatím poslední Superstar showdown. Uplynulo pouhých čtrnáct dní a Isildur už zná jméno soupeře, který se jej pokusí na čtyřech stolech a během 2500 her obehrát o 150 000 dolarů, které má každý z hráčů připraveno jako maximální vklad do soutěže.

Isildurovým novým soupeřem bude Evžen Kačalov. Ten patří k těm méně známým nebo spíše nenápadným pokerovým hráčům, který ale zároveň patří k pokerové elitě a jenž si dokázal pokerem vydělat ne stovky, ale milióny dolarů. Do širšího podvědomí pokerových mas se ovšem Kačalov zvládnul zapsat během letošního turnaje PokerStars Carribean Adventure, kde dokázal zvítězit v super high roller turnaji s buy-inem 100 000 dolarů, když v heads-upu porazil hvězdu herny PokerStars Daniela Negreanu.

Daniel Negreanu a Evžen Kačalov u finálového stolu

Daniel Negreanu a Evžen Kačalov u finálového stolu

Kačalov se kromě nedávného triumfu na PCA může pochlubit i titulem z World Poker Tour, vítězstvími v největší a nejprestižnější online pokerové série World Championship of Online Poker a řadou dalších fantastických úspěchů, které se podílí na tom, že v tomto měsíci třicetiletý hráč má na svém kontě už před šest miliónů dolarů vydělaných pokerem.

Isildurovi se podařilo zvrátit nepříznivou bilanci, kterou v Superstars showdown měl díky úvodní porážce s Isaacem Haxtonem. Následně totiž dokázal přehrát jak svého někdejšího mentora Tonyho G, tak výše zmíněného Daniela Catese. Pokud vás zajímá, jestli si tuto neděli 13. února připíše Isildura další cenný skalp a nebo s ostudou prohraje, nezapomeňte si v osm večer zapnout pokerového klienta PokerStars a celou napínavou pokerovou bitvu sledovat!

Chcete se naučit hrát poker úplně zdarma? Staňte se součástí největší pokerové sítě světa - PokerStars.net

Autor:


Nejčtenější

OBRAZEM: Viktoriánská prodejná láska. Archiv odkryl unikátní fota

Birminghamská policie byla první na světě, která začala pořizovat policejní...

Birminghamská policie byla první na světě, která začala pořizovat policejní snímky zatčených. První vznikly již v roce...

Síla fotbalového míče: pro pákistánský Sialkot znamená zisky i utrpení

Výroba míčů, nejen fotbalových, vyslala Sialkot do světa a tamním firmám...

Má-li fotbalový míč hlavní město, je to pákistánský Sialkot. Vyrábět se tam začal nejprve v malém, pro britské...Poručíme větru dešti. Američané si za války hráli s počasím nad Vietnamem

O legendární Ho Či Minovu cestu se sváděly boje, Američané však na ni byli...

Propracovanými trasami v džungli proudily za vietnamské války na pomoc komunistickému severu desetitisíce vojáků a tuny...

Sexuchtivá, upřímná, náladová: seznamte se s MOgirl Nikol

Mám ráda nezávislost, kritický rozum a etický přístup ke zvířatům, říká MOgirl...

Na pět přívlastků, které ji charakterizují, se zeptala člověka, který je pro ni důležitý a zná ji. Jeho verdikt zněl:...

Nefungující segregace: sídliště Pruitt-Igoe se stalo peklem pro chudé

Segregované sídliště pro chudé nebylo řešením, stalo se vězením svých obyvatel...

Cílem bylo napěchovat chudé na jedno betonové sídliště. Vyčistit od nich město. Projekt založený na rasismu a segregaci...

Další z rubriky

Bouře přichází na PokerStars!

Sunday Storm

Jen krátce po rekordním turnaji Sunday Million přichází herna PokerStars s další obrovskou výzvou. Jste připraveni...

Prahu ovládl špičkový poker!

Eureka Poker Tour v Praze

V pražském Card Casinu na Smíchově jsme mohli minulý týden vidět špičkové domácí i zahraniční hráče pokeru. Praha totiž...

V Alpách vyhrál Vladimir Geshkenbein

PokerStars EPT Snowfest

V minulém týdnu zavítali nejlepší evropští pokeroví hráči do rakouských Alp, a to nejen kvůli tomu, aby si užili...

RODIČE ZNAJÍ: Takhle reálně vypadá rodinná dovolená!
RODIČE ZNAJÍ: Takhle reálně vypadá rodinná dovolená!

Z reklamního letáku cestovní společnosti se směje manželský pár sedící na úhledném plážovém lehátku. Před ním si společně hrají děti. A teď zpátky do reality, takhle rodinná dovolená většinou nevypadá.

Najdete na iDNES.cz