Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Toto je komerční prezentace.iDNES.cz není jejím autorem a neovlivňuje její obsah.

Karibský pokerový festival začíná!

Komerční sdělení   23:00aktualizováno  23:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Největší pokerový turnaj na světě hned po World Series of Poker. Přesně to je PokerStars Carribean Adventure, které začíná ve čtvrtek v luxusním hotelovém komplexu Atlantis na Bahamách.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

PokerStars Carribean Adventure | foto: PokerStars.cz

A hned na úvod organizátoři přichystali zcela unikátní věc – turnaj s buy-inem $100 000 dolarů, tak zvaný Super high roller. Již teď je jasné, že tento turnaj rekordy v účasti trhat nebude, protože se skutečně nebude hrát o malé peníze. Několik desítek hráčů však bude ochotno riskovat a mezi nimi samá pokerová esa nebo bohatí podnikatelé. Zatím je registrováno 26 hráčů a je možné, že ještě nějací přibudou.

V Super high rolleru tedy uvidíme kanadskou stálici Daniela Negreanu, latinskoamerického ďábla Humberta Brenese nebo americkou hvězdu Jasona Merciera. Mezi dalšími pokerovými profíky bychom našli i slavné online hráče Andrewa "good2cu” Robla, Ashtona "theASHMAN103” Griffina nebo člena PokerStars online týmu Viveka "psyduck101" Rajkumara. Z řad podnikatelů si tuto ojedinělou událost nenechá ujít miliardář Bill Chen nebo majitel investičního fondu Bill Perkins.

Hlavní událostí ale bude samozřejmě main event, který loni přitáhl pozornost celkem 1 529 platících hráčů a letos se dá očekávat, že by toto číslo mohlo padnout. Hlavní turnaj začíná v sobotu 8. ledna a už teď je registrováno něco přes 1 000 hráčů, což je při buy-inu $10 000 dolarů velice pěkné a nevídané číslo. Mezi registrovanými samozřejmě můžeme najít plejádu hráčů z týmu PokerStars Pro, namátkou jmenujme třeba Liv Boeree, Theo Jorgensena, Barryho Greensteina nebo Chada Browna. Českého fanouška samozřejmě potěší, že mezi účastníky najde i českého reprezentanta Martina Hrubého.

Z široké škály doprovodných akcí se zmiňme o neotřelém Fish and Chips turnaji, který šikovně kombinuje rybaření s pokerem a nebo charitativní akci na podporu organizaci amFAR, která celosvětově bojuje proti šíření nemoci AIDS. V ní se loni objevila například playmate Jayde Nicole nebo rapper Nelly.

Během PCA se uskuteční i již tradiční turnaj nejlepších národních pokerových týmů. Tam budeme držet palce slovenským sousedům, které za vítězstvím povede člen týmu PokerStars Pro Dag Palovič.

Bahamy a PCA jsou zkrátka jednou z hlavních pokerových událostí roku 2011 a pobyt u moře si rok co rok nenechává ujít víc a víc hráčů. Dalo by se skoro říci, že každý, kdo v pokeru něco znamená, se ukáže na Bahamách u pokerového stolu. O výsledcích těch nejdůležitějších turnajů vás budeme náležitě informovat!

Chcete se naučit hrát poker úplně zdarma? Staňte se součástí největší pokerové sítě světa - PokerStars.net.

Autor:Nejčtenější

Nebezpečná masturbace: v Německu stojí život sto lidí ročně

Cesta za orgasmem může být i velmi nebezpečná.

V lékařských záznamech za sebou nechávají zápis „úmrtí kvůli autoerotice“. Ano, i touha po co nejintenzivnějším...

VIDEO: Splašky v puse, červi a tuk. Omdléval jsem při čištění kanálů

Nejužší stoky mají 60 na 110 centimetrů, musíte se v nich plazit a přitom ještě...

Nejen splašky, ale i červi, kameny nebo hroudy tuku. To všechno plave v pražské kanalizaci. Každý den proto vstupuje do...Rapeři v ringu. Marpo vyslyšel Rytmusovu výzvu a utká se s ním

Velký zápas. Duel mezi Marpem a Rytmusem znamená velké peníze a velkou...

„Takže Marpo, vyzývám tě na boxerský zápas,“ zaznělo z jednoho rohu pomyslného ringu. „Přijímám – a začni trénovat,...

Nejlepší pivní destinace zahrnují USA, Čínu i Brazílii. Česko schází

Tupláky, hluboké dekolty, Octoberfest? Zapomeňte, pivní kultura se změnila....

Virginie na prvním místě a kromě ní další americká města, mimo nich už jen čínský Peking, jihokorejský Soul a brazilské...

VIDEO: Sedí mi sexy, dominantní role, říká tanečnice burlesky Angelina

Burleska má i usměvavou tvář.

Burleska ji zlákala zdůrazněním ženskosti, fantazií. „Líbí se mi, že jejím ideálem je sebevědomá žena, která má šmrnc a...

Další z rubriky

Souboj snů: Blom vs Negreanu

Daniel Negreanu

To, o čem se spekulovalo už pěknou řádku týdnu, se stalo skutečností. Online hvězda Viktor Blom alias Isildur1 se ve...

Bouře přichází na PokerStars!

Sunday Storm

Jen krátce po rekordním turnaji Sunday Million přichází herna PokerStars s další obrovskou výzvou. Jste připraveni...

Moneymaker sahal po titulu!

Chris Moneymaker

Nejprestižnější pokerová událost na poli heads-upové disciplíny se v uplynulých dnech konala ve Spojených státech. Po...

"2018", rok kdy se stanu maminkou!
"2018", rok kdy se stanu maminkou!

Deníček mladé maminky, která popisuje, jaké to je stát se maminkou.

Najdete na iDNES.cz