Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Toto je komerční prezentace.iDNES.cz není jejím autorem a neovlivňuje její obsah.

Karibský pokerový festival začíná!

Komerční sdělení   23:00aktualizováno  23:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Největší pokerový turnaj na světě hned po World Series of Poker. Přesně to je PokerStars Carribean Adventure, které začíná ve čtvrtek v luxusním hotelovém komplexu Atlantis na Bahamách.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

PokerStars Carribean Adventure | foto: PokerStars.cz

A hned na úvod organizátoři přichystali zcela unikátní věc – turnaj s buy-inem $100 000 dolarů, tak zvaný Super high roller. Již teď je jasné, že tento turnaj rekordy v účasti trhat nebude, protože se skutečně nebude hrát o malé peníze. Několik desítek hráčů však bude ochotno riskovat a mezi nimi samá pokerová esa nebo bohatí podnikatelé. Zatím je registrováno 26 hráčů a je možné, že ještě nějací přibudou.

V Super high rolleru tedy uvidíme kanadskou stálici Daniela Negreanu, latinskoamerického ďábla Humberta Brenese nebo americkou hvězdu Jasona Merciera. Mezi dalšími pokerovými profíky bychom našli i slavné online hráče Andrewa "good2cu” Robla, Ashtona "theASHMAN103” Griffina nebo člena PokerStars online týmu Viveka "psyduck101" Rajkumara. Z řad podnikatelů si tuto ojedinělou událost nenechá ujít miliardář Bill Chen nebo majitel investičního fondu Bill Perkins.

Hlavní událostí ale bude samozřejmě main event, který loni přitáhl pozornost celkem 1 529 platících hráčů a letos se dá očekávat, že by toto číslo mohlo padnout. Hlavní turnaj začíná v sobotu 8. ledna a už teď je registrováno něco přes 1 000 hráčů, což je při buy-inu $10 000 dolarů velice pěkné a nevídané číslo. Mezi registrovanými samozřejmě můžeme najít plejádu hráčů z týmu PokerStars Pro, namátkou jmenujme třeba Liv Boeree, Theo Jorgensena, Barryho Greensteina nebo Chada Browna. Českého fanouška samozřejmě potěší, že mezi účastníky najde i českého reprezentanta Martina Hrubého.

Z široké škály doprovodných akcí se zmiňme o neotřelém Fish and Chips turnaji, který šikovně kombinuje rybaření s pokerem a nebo charitativní akci na podporu organizaci amFAR, která celosvětově bojuje proti šíření nemoci AIDS. V ní se loni objevila například playmate Jayde Nicole nebo rapper Nelly.

Během PCA se uskuteční i již tradiční turnaj nejlepších národních pokerových týmů. Tam budeme držet palce slovenským sousedům, které za vítězstvím povede člen týmu PokerStars Pro Dag Palovič.

Bahamy a PCA jsou zkrátka jednou z hlavních pokerových událostí roku 2011 a pobyt u moře si rok co rok nenechává ujít víc a víc hráčů. Dalo by se skoro říci, že každý, kdo v pokeru něco znamená, se ukáže na Bahamách u pokerového stolu. O výsledcích těch nejdůležitějších turnajů vás budeme náležitě informovat!

Chcete se naučit hrát poker úplně zdarma? Staňte se součástí největší pokerové sítě světa - PokerStars.net.

Autor:


Nejčtenější

Poklad! Zlato a stříbro z vraku musel Alex Storm osm měsíců tajit

Alex Storm, hledač pokladů z potopených lodí

Tisíce zlatých a stříbrných mincí vynášeli z oceánského dna dvacet dní. Byl to poklad jako z pohádky. Následujících osm...

VIDEO: Lukáš ze sebe dělá Bílou i Vondráčkovou. Podoba je neskutečná

Lukáš ze sebe umí udělat dokonalou Lucii Bílou. I její pohyby a grimasy má...

Už skoro čtvrt století se živí jako travesti umělec. Téměř denně vystupuje po celém Česku a proměňuje se ve známé...Stelete si postel? Máte víc sexu i přátel, tvrdí výzkum

Naše ranní ložnicové návyky o nás prozradí víc, než myslíme, tvrdí studie.

Jako by ostrým řezem dělil společnost na dvě opravdu odlišné skupiny. Jako by to nebyl jen pouhý ranní návyk. S tím,...

Siláci tahali kamion, zvedali auta. Českým mistrem se stal Jiří Tkadlčík

Je to jednoručka, ale jiná, než jakou znáte z fitka.

Má četné mezinárodní úspěchy, je legendou českých strongmanů, proto byl favoritem. Oprávněně. Jiří Tkadlčík první český...

Vzlétl jsem s Boeingem 737. Skoro jako doopravdy

Snili jste jako malí, že budete pilotem? Máte šanci to zkusit.

Vypadá to jako běžný obchod, jenže jakmile se za vámi zaklapnou dveře, ocitnete se v jiném světě. Jen pár kroků od...

Další z rubriky

Leichtová vyhrála 250 000 Kč!

Finálový stůl pokerové show Poker Star

Původní česká pokerová show Poker Star vznikající ve spolupráci televize Nova a největší pokerové sítě světa PokerStars...

Souboj snů: Blom vs Negreanu

Daniel Negreanu

To, o čem se spekulovalo už pěknou řádku týdnu, se stalo skutečností. Online hvězda Viktor Blom alias Isildur1 se ve...

Blíží se 60 miliard rozdaných her na PokerStars!

Blíží se 60 miliard rozdaných her na PokerStars!

Další velký mezník už brzy zaznamená herna PokerStars. V horizontu pár týdnů se totiž očekává, že bude rozdána hra...

Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!

Najdete na iDNES.cz