Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Toto je komerční prezentace.iDNES.cz není jejím autorem a neovlivňuje její obsah.

Začíná EPT v Deauville

Komerční sdělení   23:00aktualizováno  23:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Malebné městečko v Normandii na severu Francii v těchto dnech hostí další zastávku populární evropské turnajové série European Poker Tour. Co nás čeká a na jaké hráče se můžeme těšit?

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Luxusní kasino v Deauville | foto: PokerStars.cz

Městečko Deauville bývá často přezdíváno královnou normandských pláží. Ve městě sice žije pouze zhruba čtyři tisíce obyvatel, přesto je to město bohaté na kulturní vyžití. Vedle obrovské písečné pláže se v Deauville koná i mezinárodní filmový festival a samozřejmě je také domovem luxusního kasina, které je už tradičním dějištěm European Poker Tour. Letos se tam hráči podívají už popáté.

Loňským vítězem se v Deauville stal britský pokerový hráč Jake Cody, který porazil velké startovní pole čítající dalších 767 hráčů. Ti neváhali zaplatit buy-in ve výši 5300 euro (ve stejné výši je vstupné do hlavního turnaje nastaveno i letos) a postarali se tak o balík cen ve výši €3 686 400.

Cody si za své prvenství tenkrát odnesl €847 000 euro, když v heads-upu porazil rumunského hráče Theodora Carabu. Mimochodem, v Deauville si vloni zahrál finálový stůl i Peter Eastgate, který krátce poté ukončil svou pokerovou kariéru.

Opusťme ale minulost a pojďme se věnovat letošnímu ročníku. European Poker Tour v Deauville začíná svůj nabitý program v úterý 25. ledna a končí v pondělí 31. ledna. Vedle nejočekávanějšího turnaje, kterým bude samozřejmě main event, se v místním kasinu uskuteční i řada dalších vedlejších eventů.

Mezi ty nejzajímavější bude určitě patřit i speciální high roller turnaj s buy-inem 5250 euro a nebo dvoudenní turnaj v no-limit hold’em s buy-inem 10 000 euro. Těchto turnajů se často účastní hráči, kteří tou dobou už nepokračují v hlavním turnaji a hledají tak alespoň částečnou útěchu v těchto vedlejších soutěžích. I v nich se přitom hraje o velice zajímavé částky pohybující se v řádech desítek tisíc euro.

Do Deauville mají pochopitelně namířeno i pokeroví profíci z týmu PokerStars Pro. Účast v turnaji by si neměli nechat ujít zejména domácí, francouzští hráči, takže se můžeme určitě těšit na přítomnost Bertranda "ElkY" Grospelliera, Thomase Bichona nebo Američanky s francouzským původem Vanessy Rousso.

V hlavním turnaji se letos očekává podobná účast jako loni, je dokonce možné, že dojde i k jejímu překročení, ostatně organizátoři jsou připraveni pohostit až 1000 hráčů. Turnaj v Deauville se i díky tomu řadí k největším v rámci série European Poker Tour. Kdo se stane vítězem hlavního turnaje a novým multimilionářem se dozvíme v pondělí 31.ledna večer.

Chcete se naučit hrát poker úplně zdarma? Staňte se součástí největší pokerové sítě světa - PokerStars.net

Autor:


Nejčtenější

Poklad! Zlato a stříbro z vraku musel Alex Storm osm měsíců tajit

Alex Storm, hledač pokladů z potopených lodí

Tisíce zlatých a stříbrných mincí vynášeli z oceánského dna dvacet dní. Byl to poklad jako z pohádky. Následujících osm...

VIDEO: Lukáš ze sebe dělá Bílou i Vondráčkovou. Podoba je neskutečná

Lukáš ze sebe umí udělat dokonalou Lucii Bílou. I její pohyby a grimasy má...

Už skoro čtvrt století se živí jako travesti umělec. Téměř denně vystupuje po celém Česku a proměňuje se ve známé...Stelete si postel? Máte víc sexu i přátel, tvrdí výzkum

Naše ranní ložnicové návyky o nás prozradí víc, než myslíme, tvrdí studie.

Jako by ostrým řezem dělil společnost na dvě opravdu odlišné skupiny. Jako by to nebyl jen pouhý ranní návyk. S tím,...

Siláci tahali kamion, zvedali auta. Českým mistrem se stal Jiří Tkadlčík

Je to jednoručka, ale jiná, než jakou znáte z fitka.

Má četné mezinárodní úspěchy, je legendou českých strongmanů, proto byl favoritem. Oprávněně. Jiří Tkadlčík první český...

Vzlétl jsem s Boeingem 737. Skoro jako doopravdy

Snili jste jako malí, že budete pilotem? Máte šanci to zkusit.

Vypadá to jako běžný obchod, jenže jakmile se za vámi zaklapnou dveře, ocitnete se v jiném světě. Jen pár kroků od...

Další z rubriky

V Alpách vyhrál Vladimir Geshkenbein

PokerStars EPT Snowfest

V minulém týdnu zavítali nejlepší evropští pokeroví hráči do rakouských Alp, a to nejen kvůli tomu, aby si užili...

Leichtová vyhrála 250 000 Kč!

Finálový stůl pokerové show Poker Star

Původní česká pokerová show Poker Star vznikající ve spolupráci televize Nova a největší pokerové sítě světa PokerStars...

Moneymaker sahal po titulu!

Chris Moneymaker

Nejprestižnější pokerová událost na poli heads-upové disciplíny se v uplynulých dnech konala ve Spojených státech. Po...

Najdete na iDNES.cz