Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Toto je komerční prezentace.iDNES.cz není jejím autorem a neovlivňuje její obsah.

Kevin Stani vítězem EPT v Talinu

Komerční sdělení   19:00aktualizováno  19:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
V pořadí sedmá sezóna PokerStars série turnajů European Poker Ttour odstartovala v estonském Talinu, který je zároveň letošní novinkou na okruhu. A hned se mohl pochlubit pozicí největšího turnaje pořádaného v Estonsku. Vítěznou trofej nad hlavu zvedl 27letý absolvent managementu Kevin Stani.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Do Olympic Casina zavítalo celkem 420 hráčů, kteří zaplatili buy-in ve výši €4,250. Vytvořili tím prizepool, který obsahoval celkem €1,600,000 a z placených pozic se mohlo radovat 56 hráčů, tedy 13% pole. Na vítěze čekalo €400,000 a poslední placená místa garantovala alespoň €6,350. Hracích dnů bylo celkem pět, přičemž úvodní den byl kvůli kapacitě tradičně rozdělen do dvou.

Zahájení nové sezóny European Poker Tour si nenechala ujít ani řada zvučných jmen. První z úvodních dvou dní si nenechali ujít Sorel Mizzi, Annette Obrestad, Ville Wahlbeck, Ivan Demidov, Jeff Sarwer, Arnaud Mattern či Luca Pagano.

Druhý den si opět vybrala převážná část účastníků a k vidění byli například Kevin MacPhee, Fatima Moreira de Melo, Bertrand Grospellier, Shaun Deeb či Katja Thater.

Do turnaje také nastoupila trojice Slováků, které se nevedlo vůbec špatně. Lukáš Benkovič, Martin Papiernik i Peter Červeň se dostali až do třetího hracího dne, kde ale bohužel všichni svou pouť zakončili před branami placených pozic.

World Championship of Online Poker se blíží

Po dlouhé době o sobě dal také vědět heads-upový finalista WSOP ME 2008 Ivan Demidov, který se dva dny držel na špici hracího pole, ale nakonec vypadl na jednom z prvních placených míst. Svůj rekord v počtu umístění na penězích vylepšil na 15 Luca Pagano nynějším 26. místem. Finálový stůl pak vypadal následovně:

Seat 1: Konstantin Bilyauer - 2,498,000
Seat 2: Steven van Zadelhoff - 805,000
Seat 3: Kevin Stani - 2,586,000
Seat 4: Nicolo Calia - 637,000
Seat 5: Bassam Elnajjar - 744,000
Seat 6: Dmitry Vitkind - 502,000
Seat 7: Arnaud Mattern - 3,720,000
Seat 8: Mikko Jaatinen - 1,166,000

Pro Pokerstars Pro Arnauta Materna, jakožto chipleadera stolu, to byla jedinečná šance stát se prvním hráčem na okruhu EPT se dvěma trofejemi po výhře v Praze 2007 a pátém místu na EPT Varšava.

Mattern, dlouhou dobu vedoucí a zároveň nejzkušenější hráč u stolu nakonec v turnaji vybojoval třetí místo. V reraisovací válce před flopem se dostal do all-inu s Kevinem Stanim, který držel 33. To pro QQ Matterna nemělo představovat žádný problém, ale trojka na turnu vše rázem změnila a připravilo francouzského profesionála o další velkou šanci na "double".

Heads-up si tak proti sobě zahráli onlinový kvalifikant Stani s 8,600,000 chipy a mladý Rus Konstantin Bilyauer s 4,200,000 chipy. Jejich souboj trval necelou hodinu a na jeho konci stál flop 3♣9♥2♠, který oba hráči checknuli.

Turn 4♥ ovšem přinesl bet od Bilyauera a raise od Staniho, který Rus dorovnal. River 8♦ opět otevřel betem Bilyauer a Stani tentokrát po důkladném rozmýšlení ohlásil all-in, který po chvilce stejně usilovného přemýšlení Bilyauer dorovnal. Když ale uviděl 5♣ 6♠ Staniho, rovnou své karty odhodil do mucku a Kevin Stani se tak stal prvním vítězem v 7. sezóně EPT.

Konečné pořadí EPT Talinn

1. místo: Kevin Stani - €400,000
2. místo: Konstantin Bilyauer - €250,000
3. místo: Arnaud Mattern - €160,000
4. místo: Dmitry Vitkind - €120,000
5. místo: Mikko Jaatinen - €80,000
6. místo: Steven van Zadelhoff - €63,000
7. místo: Nicolo Calia - €47,000
8. místo: Bassam Elnajjar - €32,000

Staňte se součástí největší pokerové sítě světa - PokerStars.net.
Autor:


Nejčtenější

Síla fotbalového míče: pro pákistánský Sialkot znamená zisky i utrpení

Výroba míčů, nejen fotbalových, vyslala Sialkot do světa a tamním firmám...

Má-li fotbalový míč hlavní město, je to pákistánský Sialkot. Vyrábět se tam začal nejprve v malém, pro britské...

Monogamie není nadřazená. Ke spokojenosti vedou i otevřené vztahy

Vědecké studie čas od času vystaví otevřeným vztahům dobrozdání.

Otevřené vztahy jsou reakcí na to, že máme od svazků stále větší očekávání, která jeden partner naplní jen těžko....Poručíme větru dešti. Američané si za války hráli s počasím nad Vietnamem

O legendární Ho Či Minovu cestu se sváděly boje, Američané však na ni byli...

Propracovanými trasami v džungli proudily za vietnamské války na pomoc komunistickému severu desetitisíce vojáků a tuny...

Extrémní gastronomie: Rybí hobliny katsuobushi vám zatancují na talíři

Příprava katsuobushi vyžaduje trpělivost a um.

Ryby dokážou plavat a některé i létat, ale jen tuňák pruhovaný vám zatancuje. Jen to chce trochu trpělivosti. Rybí...

OBRAZEM: Viktoriánská prodejná láska. Archiv odkryl unikátní fota

Birminghamská policie byla první na světě, která začala pořizovat policejní...

Birminghamská policie byla první na světě, která začala pořizovat policejní snímky zatčených. První vznikly již v roce...

Další z rubriky

Blíží se 60 miliard rozdaných her na PokerStars!

Blíží se 60 miliard rozdaných her na PokerStars!

Další velký mezník už brzy zaznamená herna PokerStars. V horizontu pár týdnů se totiž očekává, že bude rozdána hra...

Moneymaker sahal po titulu!

Chris Moneymaker

Nejprestižnější pokerová událost na poli heads-upové disciplíny se v uplynulých dnech konala ve Spojených státech. Po...

Negreanu oplatil Isildurovi porážku!

Viktor Blom alias Isildur1

Měl to být nejsledovanější pokerový heads-up letošního roku. Dva pokeroví giganti Viktor Blom alias Isildur1 a Daniel...

Najdete na iDNES.cz