Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Toto je komerční prezentace.iDNES.cz není jejím autorem a neovlivňuje její obsah.

Liv Boeree vyhrála Sunday warm-up

Komerční sdělení   14:00aktualizováno  14:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Nestává se často, aby některá z pokerových celebrit dokázala ovládnout nějaký z nedělních turnajů na PokerStars. Uplynulý víkend se to ale podařilo sympatické Britce Liv Boeree.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Liv Boeree se stala další posilou týmu PokerStars Pro. | foto: PokerStars.cz

Nedělní "majors" na PokerStars, jak bývají prestižní nedělní turnaje také nazývány, patří k největším pokerovým online turnajům na světě. Mezi tzv. majors patří turnaje Sunday million, Sunday warm-up, Sunday 500, Sunday 2nd chance a Sunday ¼ million. Tyto turnaje se vyznačují zejména tím, že se jich účastní nikoliv stovky, ale rovnou tisícovky hráčů.

Dovedete si tedy představit, jak obrovská v nich panuje konkurence a jakou zcela ojedinělou událostí je vítězství celosvětového známého pokerového hráče v některém z nich, jak se to stalo uplynulou neděli.

Podařilo se to Liv Boeree, člence týmu PokerStars Pro, a to v turnaji Sunday warm-up. Ačkoliv by se mohlo zdát, že většina amerických hráčů, kteří obvykle tvoří největší procento účastníků nedělních turnajů na PokerStars, dá přednost sledování finále Super Bowlu, nebylo tomu tak a v Sunday warm-up se sešlo rovných 4 710 hráčů.

Už jsme vám prozradili, že v turnaji zvítězila Britka Liv Boeree, která inkasovala za své prvenství $147 780 dolarů, když v heads-upu porazila Jamese Mackeyho, ale ještě nevíte, že vedle Boeree se výtečně vedlo i dalším hráčům z týmu PokerStars Pro.

Na finálovém stole se tak objevil i polský profesionál Marcin Horecki, který ale vypadl už na sedmém místě a odnesl si $11 775 dolarů. Nikoliv na finálovém stole, ale stále ještě velice vysoko se umístil i nizozemský profík Pieter De Korver, který obsadil 24. pozici. Své konto tak obohatil o $2 345 dolarů. Jen o dvě místa lepší byl Daniel Negreanu, který si připsal stejnou sumu jako Korver.

Liv Boeree

Liv Boeree

Samotný heads-up nabídl takřka hodinu trvající souboj. Soupeř Boeree James Mackey nepatří k žádným ořezávátkům, však je také držitelem několika titulů ze známých online sérií Spring Championship of Online Poker a World Championship of Online Poker pořádaných každoročně na PokerStars.

Diváci, kterých v tu dobu bylo u pokerového klienta více než dost, tak mohli vidět napínavou podívanou. O všem nakonec rozhodla hra, ve které Mackey držel A-6 a Boeree 7-7. Na stůl postupně přišly karty 5-Q-9-5-Q a díky dvěma vyšším párům mohlo být v Anglii veselo. Po výhře na EPT San Remo v loňském roce si tak bývalá modelka Boeree připsala další kariérní zářez v podobě vítězství ve velkém online pokerovém turnaji.

I vy můžete napodobit Liv Boeree a některého z nedělních "superturnajů" se zúčastnit. Ideální cestou je vyzkoušení nějakého kvalifikačního turnaje, kterých PokerStars nabízejí velké množství. Stačí se ve svém pokerovém klientovi podívat pod záložky Turnaje > Satelity a vybrat si dle libosti!

Chcete se naučit hrát poker úplně zdarma? Staňte se součástí největší pokerové sítě světa PokerStars.

Autor:


Nejčtenější

Sexuchtivá, upřímná, náladová: seznamte se s MOgirl Nikol

Mám ráda nezávislost, kritický rozum a etický přístup ke zvířatům, říká MOgirl...

Na pět přívlastků, které ji charakterizují, se zeptala člověka, který je pro ni důležitý a zná ji. Jeho verdikt zněl:...

Všichni jste sériový vrah. Jak bývalý astrolog zesměšnil horoskopy

První horoskopy měly čtvercovou podobu. Tento patřil francouzskému králi Louisi...

Na horoskopy dodnes věří čtvrtina populace západního světa, prim hraje Amerika. Vytrvale jim důvěřuje přes 35 procent...OBRAZEM: Viktoriánská prodejná láska. Archiv odkryl unikátní fota

Birminghamská policie byla první na světě, která začala pořizovat policejní...

Birminghamská policie byla první na světě, která začala pořizovat policejní snímky zatčených. První vznikly již v roce...

Nefungující segregace: sídliště Pruitt-Igoe se stalo peklem pro chudé

Segregované sídliště pro chudé nebylo řešením, stalo se vězením svých obyvatel...

Cílem bylo napěchovat chudé na jedno betonové sídliště. Vyčistit od nich město. Projekt založený na rasismu a segregaci...

Hodiny jeho práce smyje déšť. Život je taky jen dočasný, říká umělec

Sklad pro Sněhurku, Mogilovo, Bulharsko: Malba vznikla v prostorách vinařství...

Jezdí po světě a maluje na zdi a chodníky. Jeho projekty vedou diváky k úžasu, ale také nutí přemýšlet nad smyslem...

Další z rubriky

Bouře přichází na PokerStars!

Sunday Storm

Jen krátce po rekordním turnaji Sunday Million přichází herna PokerStars s další obrovskou výzvou. Jste připraveni...

Moneymaker sahal po titulu!

Chris Moneymaker

Nejprestižnější pokerová událost na poli heads-upové disciplíny se v uplynulých dnech konala ve Spojených státech. Po...

Blíží se 60 miliard rozdaných her na PokerStars!

Blíží se 60 miliard rozdaných her na PokerStars!

Další velký mezník už brzy zaznamená herna PokerStars. V horizontu pár týdnů se totiž očekává, že bude rozdána hra...

Najdete na iDNES.cz