Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Toto je komerční prezentace.iDNES.cz není jejím autorem a neovlivňuje její obsah.

Liv Boeree vyhrála Sunday warm-up

Komerční sdělení   14:00aktualizováno  14:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Nestává se často, aby některá z pokerových celebrit dokázala ovládnout nějaký z nedělních turnajů na PokerStars. Uplynulý víkend se to ale podařilo sympatické Britce Liv Boeree.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Liv Boeree se stala další posilou týmu PokerStars Pro. | foto: PokerStars.cz

Nedělní "majors" na PokerStars, jak bývají prestižní nedělní turnaje také nazývány, patří k největším pokerovým online turnajům na světě. Mezi tzv. majors patří turnaje Sunday million, Sunday warm-up, Sunday 500, Sunday 2nd chance a Sunday ¼ million. Tyto turnaje se vyznačují zejména tím, že se jich účastní nikoliv stovky, ale rovnou tisícovky hráčů.

Dovedete si tedy představit, jak obrovská v nich panuje konkurence a jakou zcela ojedinělou událostí je vítězství celosvětového známého pokerového hráče v některém z nich, jak se to stalo uplynulou neděli.

Podařilo se to Liv Boeree, člence týmu PokerStars Pro, a to v turnaji Sunday warm-up. Ačkoliv by se mohlo zdát, že většina amerických hráčů, kteří obvykle tvoří největší procento účastníků nedělních turnajů na PokerStars, dá přednost sledování finále Super Bowlu, nebylo tomu tak a v Sunday warm-up se sešlo rovných 4 710 hráčů.

Už jsme vám prozradili, že v turnaji zvítězila Britka Liv Boeree, která inkasovala za své prvenství $147 780 dolarů, když v heads-upu porazila Jamese Mackeyho, ale ještě nevíte, že vedle Boeree se výtečně vedlo i dalším hráčům z týmu PokerStars Pro.

Na finálovém stole se tak objevil i polský profesionál Marcin Horecki, který ale vypadl už na sedmém místě a odnesl si $11 775 dolarů. Nikoliv na finálovém stole, ale stále ještě velice vysoko se umístil i nizozemský profík Pieter De Korver, který obsadil 24. pozici. Své konto tak obohatil o $2 345 dolarů. Jen o dvě místa lepší byl Daniel Negreanu, který si připsal stejnou sumu jako Korver.

Liv Boeree

Liv Boeree

Samotný heads-up nabídl takřka hodinu trvající souboj. Soupeř Boeree James Mackey nepatří k žádným ořezávátkům, však je také držitelem několika titulů ze známých online sérií Spring Championship of Online Poker a World Championship of Online Poker pořádaných každoročně na PokerStars.

Diváci, kterých v tu dobu bylo u pokerového klienta více než dost, tak mohli vidět napínavou podívanou. O všem nakonec rozhodla hra, ve které Mackey držel A-6 a Boeree 7-7. Na stůl postupně přišly karty 5-Q-9-5-Q a díky dvěma vyšším párům mohlo být v Anglii veselo. Po výhře na EPT San Remo v loňském roce si tak bývalá modelka Boeree připsala další kariérní zářez v podobě vítězství ve velkém online pokerovém turnaji.

I vy můžete napodobit Liv Boeree a některého z nedělních "superturnajů" se zúčastnit. Ideální cestou je vyzkoušení nějakého kvalifikačního turnaje, kterých PokerStars nabízejí velké množství. Stačí se ve svém pokerovém klientovi podívat pod záložky Turnaje > Satelity a vybrat si dle libosti!

Chcete se naučit hrát poker úplně zdarma? Staňte se součástí největší pokerové sítě světa PokerStars.

Autor:Nejčtenější

Není nad to, chodit nahá po bytě, říká MOgirl Karolína

„Jsem usměvavá, infantilní, střelená, vtipná a hodná,“ říká MOgirl Karolína.

Láká ji nebezpečí a přiznává, že umí být střelená a infantilní. A ničeho ze svého života nelituje. „Řídím se mottem, že...

Experimenty na lidech: americký stát potají plošně šířil bakterie

Jezdily rychle a hlavně po celé zemi. Autobusy Greyhound proto armáda využila k...

Infikoval vlastní obyvatele bakteriemi a viry, které ničily zdraví a dokonce zabíjely. Potají. Po dlouhých dvacet let...Orgasmus, pro který nehnete prstem. Internetem se šíří erotická hypnóza

Stačí se soustředit, nabádají erotické hypnotizérky.

Má to být bezdotykové sebeuspokojení. Prosté fyzických stimulů, cesta k orgasmu při něm vede čistě skrze mysl. Podle...

Hnědé kobylky: jak dobře si malí a hlavně velcí nacisté žili z cizího

A tohle je také naše. Nacisté jako Adolf Hitler a Hermann Göring nejen...

Špičky nacistického režimu si za veřejné peníze stavěly soukromé rezidence, důstojníci SS si jen tak přivlastňovali...

Nejlepší pivní destinace zahrnují USA, Čínu i Brazílii. Česko schází

Tupláky, hluboké dekolty, Octoberfest? Zapomeňte, pivní kultura se změnila....

Virginie na prvním místě a kromě ní další americká města, mimo nich už jen čínský Peking, jihokorejský Soul a brazilské...

Další z rubriky

Čech si splnil životní sen!

Jiří Gattner alias Hark123

V turnaji organizovaném PokerStars u příležitosti zprovoznění služby PokerStars Home Games porazil český hráč Jiří...

Blíží se 60 miliard rozdaných her na PokerStars!

Blíží se 60 miliard rozdaných her na PokerStars!

Další velký mezník už brzy zaznamená herna PokerStars. V horizontu pár týdnů se totiž očekává, že bude rozdána hra...

Oslavte Mezinárodní žen den s PokerStars!

Vanessa Rousso

Nejenom ženy a dívky oddávající se hře v poker by měly zpozornět. Osmého března totiž PokerStars uspořádají speciální...

Najdete na iDNES.cz