Manželství jako válka. Seznamte se s páry, které spolu žijí po italsku

aktualizováno 
Nevěry, aférky, rozvody následované kajícným smířením před oltářem, zuřivé hádky a násilí, které řeší policie. Některé hvězdy klidným manželským soužitím evidentně opovrhují.

Pamela a Tommy Lee. To byli zase spolu | foto: Profimedia.cz

Chris Brown a Rihanna

Zpočátku to vypadalo jako drama o domácím násilí. Rihanna se nechala vyfotit s pohmožděninami v obličeji, které jí vyrobil její přítel Chris Brown. Fotky se vzápětí objevily v bulvárních plátcích a zmlácená zpěvačka rozjímala o ženské důstojnosti i zlomeném srdci a zklamaných nadějích.

Jenže už za měsíc byly hrdličky opět spolu, modřiny nemodřiny. Za pár týdnů si vše zase rozmyslely a opět se rozešly. Rihanna svého ex zažalovala a soud mu vyměřil podmínku. Vzápětí unikly na veřejnost intimní fotky Rihanny, které měl ve vlastnictví kdo jiný než Chris Brown.

Pamela Andersonová a Tommy Lee

To, co by většině lidí vystačilo na několik životů, stihla silikonová kráska a zkažený chlapec během několika let. I když Pamela Andersonová absolvovala hned několik manželství, to s Tommym Lee má výsadní postavení.

Brali se po čtyřdenní známosti, během dvou let mu povila dva syny, a pokud zrovna nerodila, hádali se, rozcházeli a zase se v slzách smiřovali. Poté, co ji Tommy Lee několikrát fyzicky napadl, podala na něj Pamela trestní oznámení (skončil půl roku ve vězení) a požádala o rozvod.

O dva roky později se brali znovu a jako suvenýr z druhého manželského pokusu si Pamela odnesla hepatitidu typu C. Vzhledem k tomu, že Pamela tvrdohlavě opakuje, že si jsou s Tommym souzeni, lze očekávat, že do toho před důchodem půjdou ještě potřetí.

Britney Spearsová a Jason Trawick

O tom, že si má blonďatá hvězdička Britney Spearsová skutečně co rovnat v hlavě, zřejmě už nikdo nepochybuje. Sňatek uzavřený v opilosti v Las Vegas a po pětapadesáti hodinách anulovaný, dvouleté manželství, z něhož vzešly dvě děti, oholená hlava, divoké večírky, svlékací epizody.

Korunu tomu nasadila vztahem se svým manažerem Jasonem Trawickem. Neustále se rozcházejí a vracejí zase zpátky k sobě, mluví o svatbě a následně ze vztahu prchají. To, co jejich vztahu dodává italskou notu, se nedávno podařilo zachytit paparazziům.

Britney Spears po jedné z rvaček s Jasonem

Britney svého partnera údajně bezostyšně fackuje a bije. Jason, který s ní zachovává pracovní vztahy i během rozchodových fází, si nechává všechno líbit. Nejspíš se v průběhu výprasků utěšuje myšlenkou na peníze, které mu jeho partnerka snad někdy vydělá.

David a Victoria Beckhamovi

"Cítila jsem tvůj jazyk úplně všude a ještě nikdy jsem nebyla hotová tak rychle." Není divu, že když v roce 2004 zveřejnila média přepis vášnivé smskové výměny mezi Davidem a jeho asistentkou, přišla Victorie Beckhamová o klidný spánek.

Následovaly fotografie, jak si nejslavnější metrosexuál světa a jeho milenka užívají nočního života, i svědectví ochranky, která je vozila do hotelů. Vzápětí se s Davidovými milenkami roztrhlo hned několik pytlů a ozývaly se další a další ženy, že prošly jeho ložnicí.

Navenek zachovává jeho exkluzivní žena Victoria chladnou tvář, leccos ze soukromí páru ale prozradila bývalá chůva. Victoria se podle ní údajně pokouší Davida čas od času zpacifikovat fackami, on jí zase nadává do hnusných děvek.

Kurt Cobain a Courtney Love

Těžko si představit rozdílnější a nesourodější pár, než jaký v osmdesátých letech tvořili Kurt Cobain a Courtney Love. Vzhledem k jejich zcela rozdílným povahám jejich známí s oblibou tvrdili, že jediným, co je spojovalo, byl heroin.

Jejich dvouleté manželství bylo naplněné divokými hádkami, urážkami a bitkami, mezi něž se jim podařilo vtěsnat zplození a narození dcery. Hádky údajně vrcholily metáním nejrůznějších předmětů a trháním oblečení. Italské manželství nakonec ukončila Cobainova sebevražda.

Matti Nykänen a Mervi Tapola

Ten nejvýbušnější pár nakonec. Fin Matti Nykänen se stihl proslavit jako veleúspěšný skokan na lyžích, od devadesátých let ale okupuje stránky bulváru hlavně díky svým skandálům živeným alkoholem.

Matti Nykänen a Mervi Tapola

Blonďák se stále víc odulým obličejem je tragickou ukázkou, jak vypadá pád na samé dno. Někdejší lyžařská celebrita se po ukončení kariéry uchýlila například k dráze zpěváka prostoduchých hitovek typu "Haj, haj, haj, já jsem tvůj samuraj" nebo striptéra s přezdívkou Orel.

Důstojněji nevypadá ani jeho partnerský život. Svatby v něm střídaly žádosti o rozvod, ale od roku 1999 s ním na bojišti trvale válčí paní Mervi Tapola. Se zahájením války svérázný pár neotálel, první případ domácího násilí proti partnerce řešila policie hned v roce 2000. A čtyři roky poté další. A rok nato zase. Ne že by byla paní Tapola pacifistka, role obětí a násilníků se střídaly, ale Nykänen má přece jen navrch. Poslední zářez si přitom vyryl na pažbu o loňském Štědrém večeru. Podlehl vánoční atmosféře natolik, že manželku údajně pobodal a pokusil se ji uškrtit páskem ze županu.

"Nejedná se o krátkodobý konflikt," komentoval vleklou válku dvou svérázných osobností vyšetřující detektiv.

Skončí to rozvodem? Že by, po tolika odpuštěních, která byla jistě zalita litry destilátů? Paní Tapola si odlukou nejí jistá. Zatím poslední žádost o rozvod stáhla loni. Byla čtrnáctou v pořadí.

Autor:


Nejčtenější

Kruté metody poprav: ušlapání slonem a řezání zaživa

Lyngchi bylo jedním z nejnehumánnějších způsobů poprav, které historie přinesla.

Trest smrti je z principu definitivní záležitost. V leckterých společnostech se však nezdál dostatečně uspokojivý....

Studie o intimním životě mužů: první sex mají v průměru v 18 letech

První se si muži dopřávají v průměru v osmnácti letech, tvrdí výzkum.

Trvala po dva roky a vědci při ní vyzpovídali přes 12 tisíc mužů. Zajímal je jejich vstup do sexuálního života, jejich...Agentka Fifi: kráska sváděla britské agenty, aby je prověřila

Byla krásná a provokativní. Marie Christine Chilverová byla pro roli svůdné...

V Británii je vyškolili, naučili šifrovat a slídit. Po technické stránce byli špioni vybaveni na výtečnou, až při...

VIDEO: Různé tváře orgasmu. Jinak vypadá v Evropě a jinak v Asii

Zřetelné výrazy obličeje interpretují bolest i potěšení napříč kulturami.

Bolest se do našich tváří vpisuje docela stejně, bez ohledu na to, z které části planety jsme. Orgasmus však nikoli. My...

Extrémní gastronomie: syrový mořský červ připomíná neklidný penis

Na pohled je to podivný tvor, způsob jeho konzumace bývá ještě bizarnější,...

Při procházce jihokorejským tržištěm je nepřehlédnete. Kádě s jejich bledě růžovými tělíčky přitahují pozornost. Na...

Další z rubriky

VIDEO: Takto pracují deratizátoři. Potkan vylezl z WC i ve 13. patře

Týmy deratizátorů vhazují do kanalizačních vpustí nástrahy s jedem. Někdy musí...

Vždy od dubna do října posílají Pražské vodovody a kanalizace do hlavního města týmy deratizátorů. Mají za úkol házet...

VIDEO: Práci v sexuálním byznysu respektujeme, říká nevládní organizace

Ilustrační snímek

Stát díky ní ušetřil miliardy korun. Veřejnosti pomáhá zbavit se předsudků ohledně žen ze sexuálního byznysu. Nevládní...

Šílená operace FBI: Aljašku měli před Sověty chránit jednorucí zálesáci

Zálesák znalý divočiny a umění přežití by se FBI hodil. Úřad však měl na své...

Byl to bláznivý pokus, jak chránit Aljašku před sovětskou invazí. Počítal s vytvořením sítě agentů, na něž kladla FBI...Najdete na iDNES.cz