Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Toto je komerční prezentace.iDNES.cz není jejím autorem a neovlivňuje její obsah.

Martin Hrubý a jeho půlrok u týmu PokerStars Pro

Komerční sdělení aktualizováno  – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Martin Hrubý se na začátku roku stal prvním členem Teamu PokerStars Pro v České republice a nikdo rozhodně nemůže tvrdit, že by barvy největší pokerové online herny hájil špatně.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Martin Hrubý na turnaji WSOP | foto: PokerStars.com

Letos se už Martin umístil "na penězích" ve dvou prestižních turnajích, kterými byly Poker Stars Caribbean Adventure a EPT Grand Final v Monte Carlu, kam se pravidelně sjíždí kromě nejlepších Evropanů také profesionální hráči z USA.

Hned po úspěchu v Monte Carlu se Martin vrhnul na online sérii SCOOP na Poker Stars, kde v největších turnajích změřil síly s opravdovou online špičkou. Výraznějšího úspěchu sice nedosáhl, ale hned následující neděli si spravil chuť na pravidelném turnaji Sunday 500 s peněžitou garancí 500.000 dolarů.

Turnaj si zahrálo necelých tisíc účastníků a Martin na své cestě ke konečnému 4. místu potkal u stolu hvězdy jako je Michael "The Grinder" Mizrachi, Poker Stars Pro Alexandre "allingomes" Gomes, Veronica "Princesa" Dabul, Jason "jasongray" Gray a v neposlední řadě i pozdější vítězku Annette Obrestad.

V posledních pěti hráčích, kteří v turnaji zůstali, byl český zástupce dokonce chipleaderem a už pomalu doufal v první místo a vítězných 87.400 dolarů. Nakonec ale po dvou smolných hrách skončil čtvrtý, inkasoval $35.000 a jen potvrdil, že v podobně těžkých turnajích má určitě co dělat.

Po tomto úspěchu vyrazil již potřetí ve své kariéře do Las Vegas na WSOP, kde stráví následujících 7 týdnů. Předběžně se Martin chystá odehrát 14 turnajů - všechny v jeho oblíbené variantě No-Limit Holdem. Po celé řadě úspěchů v živých turnajích v Čechách i zahraničí si věří i na triumf v některém z turnajů ze Světové série.

Doufejme, že se mu podaří dosáhnout na finálový stůl nebo dokonce získat některý ze zlatých náramků a posunout tím český poker opět dále tak, jako se mu to podařilo, když uzavřel profesionální smlouvu s největší světovou pokerovou hernou PokerStars.

Martin Hrubý se narodil v Brandýse nad Labem a po dokončení střední školy podnikat v pohostinství. Poker mu osudově zkřížil cestu v roce 2000 a brzy poté si založil účet u PokerStars. Po mnoho let se těšil z pokerových úspěchů jako amatérský hráč, ale s postupným vývojem ve hře se rozhodl stát profíkem a od roku 2007 se jeho koníček změnil v práci na plný úvazek.

Staňte se součástí největší pokerové sítě světa - PokerStars.net.
Autor:


Nejčtenější

Síla fotbalového míče: pro pákistánský Sialkot znamená zisky i utrpení

Výroba míčů, nejen fotbalových, vyslala Sialkot do světa a tamním firmám...

Má-li fotbalový míč hlavní město, je to pákistánský Sialkot. Vyrábět se tam začal nejprve v malém, pro britské...

Monogamie není nadřazená. Ke spokojenosti vedou i otevřené vztahy

Vědecké studie čas od času vystaví otevřeným vztahům dobrozdání.

Otevřené vztahy jsou reakcí na to, že máme od svazků stále větší očekávání, která jeden partner naplní jen těžko....Poručíme větru dešti. Američané si za války hráli s počasím nad Vietnamem

O legendární Ho Či Minovu cestu se sváděly boje, Američané však na ni byli...

Propracovanými trasami v džungli proudily za vietnamské války na pomoc komunistickému severu desetitisíce vojáků a tuny...

Extrémní gastronomie: Rybí hobliny katsuobushi vám zatancují na talíři

Příprava katsuobushi vyžaduje trpělivost a um.

Ryby dokážou plavat a některé i létat, ale jen tuňák pruhovaný vám zatancuje. Jen to chce trochu trpělivosti. Rybí...

VIDEO: Budujeme funkční sílu, která si rozumí se zdravím, říká instruktor

Pavel Macek je prvním certifikovaným instruktorem systému StrongFirst v Česku.

Sílu neodděluje od správného pohybu a fyzickou kondici od dlouhodobého zdraví. „Fitness by mělo znamenat, že vše je...

Další z rubriky

Leichtová vyhrála 250 000 Kč!

Finálový stůl pokerové show Poker Star

Původní česká pokerová show Poker Star vznikající ve spolupráci televize Nova a největší pokerové sítě světa PokerStars...

Čech si splnil životní sen!

Jiří Gattner alias Hark123

V turnaji organizovaném PokerStars u příležitosti zprovoznění služby PokerStars Home Games porazil český hráč Jiří...

Prahu ovládl špičkový poker!

Eureka Poker Tour v Praze

V pražském Card Casinu na Smíchově jsme mohli minulý týden vidět špičkové domácí i zahraniční hráče pokeru. Praha totiž...

RODIČE ZNAJÍ: Takhle reálně vypadá rodinná dovolená!
RODIČE ZNAJÍ: Takhle reálně vypadá rodinná dovolená!

Z reklamního letáku cestovní společnosti se směje manželský pár sedící na úhledném plážovém lehátku. Před ním si společně hrají děti. A teď zpátky do reality, takhle rodinná dovolená většinou nevypadá.

Najdete na iDNES.cz