Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Toto je komerční prezentace.iDNES.cz není jejím autorem a neovlivňuje její obsah.

Michael Mizrachi: The Grinder

Komerční sdělení   17:00aktualizováno  17:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Michael Mizrachi patřil letos na WSOP k nejlepším hráčům. Svoje skvělé výkony pak ozdobil účastí na finálovém stole main eventu WSOP. Mizrachi ale letos nezazářil poprvé, pouze potvrdil svůj status jednoho z nejlepších turnajových hráčů současnosti.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Michael Mizrachi | foto: PokerStars.net

Mizrachi se narodil 5.ledna 1981 v Miami na Floridě, a to do rozvětvené rodiny. Dnes má hned tři bratry, přičemž všichni se věnují pokeru, podobně jako on. V main eventu WSOP se navíc rodinnému klanu Mizrachiových povedl husarský kousek, když se všichni umístili na placených pozicích. Nejdál to dotáhl nejúspěšnější z nich, Michael, který si v listopadu zahraje i na finálovém stole.

Letošní WSOP Mizrachimu hodně přálo. Hlasitě o sobě dal vědět už začátkem celé série v prestižním $50 000 dolarovém eventu Player's Championship, kde dokázal vytřít zrak mnohem slovutnějším hráčům a vyhrát hlavní cenu, zhruba jeden a půl miliónu dolarů.

Bylo by však pošetilé považovat to za první významný Mizrachiho úspěch na pokerové scéně. Vždyť přezdívku The Grinder nosí již dlouho a i ta leccos vypovídá o jeho buldočí zavilosti a schopnosti odehrát v maximálním soustředění celý turnaj.

Michael "The Grinder" Mizrachi

Michael "The Grinder" Mizrachi

Mizrachi totiž letos sice oslavil 29.narozeniny, na pokerovém okruhu se však už nějaký pátek pohybuje a platí za ostříleného a velmi zkušeného turnajového hráče. S online pokerem začal v roce 2002, o dva roky později se vrhnul i na živé turnaje.

Už v roce 2005 dokázal vyhrát prestižní LA Poker Classic ze série World Poker Tour, což mu vyneslo přes milión dolarů. Titul z WPT pak vyhrál ještě jednou a to o rok později, kdy triumfoval na Borgata Winter Poker Open.

Právě rok 2006 je rokem největších Michaelových úspěchů. Nejenže znovu vyhrál na WPT, ale v této pokerové sérii si připsal i řadu dalších skvělých míst, jako například druhé místo na Gold Strike World Poker Open, kde jej porazil pouze Scotty Nguyen. Časopis CardPlayer jej v témže roce vyhlásil hráčem roku.

Že chce být pokerovým hráčem věděl Mizrachi už odmala. V jednom z dřívějších interview to okomentoval slovy: "Máma byla vystudovaná sestřička, tak jsem si myslel, že bych mohl být doktor. Ale věděl jsem, že nemůžu na školu. Poker mi totiž kolidoval s hodinami, nemohl jsem brzo ráno vůbec vstávat a představa dát si 5 až 6 red bullů a pak fungovat mě ničila. Takže jsem zůstal u pokeru."

Rok 2010 pro něj představuje další vrchol jeho bohaté kariéry. V červnu zažil zatím své vůbec nejlepší vystoupení na WSOP. Nejen že vyhrál zmiňované Player's Championship, ale především se probojoval na finálový stůl main eventu WSOP, největšího a nejtěžšího pokerového turnaje na světě.

Časopis Ante Up jej už v předstihu vyhlásil hráčem roku. A to Mizrachi ještě zdaleka nevybalil všechny trumfy. V listopadu, kdy je na programu finálový stůl letošního WSOP, bude patřit mezi nejobávanější soupeře. Mizrachiho turnajové výhry přesahují částku $8 600 000 dolarů. Rovnou čtvrtinu z této sumy představují jeho výhry z WSOP.

Staňte se součástí největší pokerové sítě světa - PokerStars.net.
Autor:


Nejčtenější

Sexuchtivá, upřímná, náladová: seznamte se s MOgirl Nikol

Mám ráda nezávislost, kritický rozum a etický přístup ke zvířatům, říká MOgirl...

Na pět přívlastků, které ji charakterizují, se zeptala člověka, který je pro ni důležitý a zná ji. Jeho verdikt zněl:...

Všichni jste sériový vrah. Jak bývalý astrolog zesměšnil horoskopy

První horoskopy měly čtvercovou podobu. Tento patřil francouzskému králi Louisi...

Na horoskopy dodnes věří čtvrtina populace západního světa, prim hraje Amerika. Vytrvale jim důvěřuje přes 35 procent...OBRAZEM: Viktoriánská prodejná láska. Archiv odkryl unikátní fota

Birminghamská policie byla první na světě, která začala pořizovat policejní...

Birminghamská policie byla první na světě, která začala pořizovat policejní snímky zatčených. První vznikly již v roce...

Nefungující segregace: sídliště Pruitt-Igoe se stalo peklem pro chudé

Segregované sídliště pro chudé nebylo řešením, stalo se vězením svých obyvatel...

Cílem bylo napěchovat chudé na jedno betonové sídliště. Vyčistit od nich město. Projekt založený na rasismu a segregaci...

Hodiny jeho práce smyje déšť. Život je taky jen dočasný, říká umělec

Sklad pro Sněhurku, Mogilovo, Bulharsko: Malba vznikla v prostorách vinařství...

Jezdí po světě a maluje na zdi a chodníky. Jeho projekty vedou diváky k úžasu, ale také nutí přemýšlet nad smyslem...

Další z rubriky

Šestá sezóna PokerStars týmové ligy!

Poker. Ilustrační foto

Ve spolupráci s portálem Pokerteam.cz se už 2. dubna rozeběhne již šestá sezóna populární a ojedinělé týmové PokerStars...

Moneymaker sahal po titulu!

Chris Moneymaker

Nejprestižnější pokerová událost na poli heads-upové disciplíny se v uplynulých dnech konala ve Spojených státech. Po...

Souboj snů: Blom vs Negreanu

Daniel Negreanu

To, o čem se spekulovalo už pěknou řádku týdnu, se stalo skutečností. Online hvězda Viktor Blom alias Isildur1 se ve...

Najdete na iDNES.cz