Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Toto je komerční prezentace.iDNES.cz není jejím autorem a neovlivňuje její obsah.

Mizrachi prvním velkým vítězem letošního WSOP

Komerční sdělení aktualizováno  – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
World Series of Poker v Las Vegas je v plném proudu a zná svého prvního opravdu velkého vítěze. Stal se jím Michael "The Grinder" Mizrachi, který suverénně opanoval ostře sledovaný turnaj všestrannosti s vysokým buy-inem $50 000 dolarů.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Michael "The Grinder" Mizrachi | foto: PokerStars.com

Osm různých pokerových variant a buy-in $50 000 dolarů. Dost na to, aby účast v turnaji předem vzdala početná řada hráčů a zbyli jen ti nejvšestrannější a nejlepší. Přesně to měli také organizátoři v plánu. Druhý event letošního WSOP nesl podtitul "Player's Championship" a přilákal celkem 116 ostřílených hráčů.

Mezi zúčastněnými nechyběla ani proslulá jména světového pokeru jako Barry Greenstein, Doyle Brunson, David Oppenheim, Patrink Antonius, Eli Ezra, Tom Dwan a další. Většina z nich se ovšem neprobojovala na některé z celkem 16 placených míst. Celkem se mezi hráče rozdělilo $5 568 000 dolarů. Na vítěze přitom čekalo více než milión a půl dolarů, přesně $1 559 046.

Turnaj byl rozdělen celkem do pěti hracích dnů. K vidění byl skvělý poker a pokud jste neuměli pravidla některých pokerových disciplín jako je Limit 2-7 Triple Draw, Limit Seven Card Stud nebo Razz, pak jste se je mohli během turnaje bezvadně naučit, neboť na hráče čekalo náročné protáčení celkem osmi pokerových variant.

Závěrečný final table ovšem patřil nejpopulárnější pokerové variantě, kterou je stále No Limit Hold'Em. Ke stolu nezasedla žádná ořezávátka. Po čtvrtém dni měl nejvíce žetonů Michael "The Grinder" Mizrachi, který si svůj náskok ovšem neudržel a na finálovém stole měl "jen" třetí nejvyšší stack.

Zajímavostí budiž fakt, že se mezi nejlepší devítkou potkal se svým bratrem Robertem Mizrachim. Aby se rodinní příslušníci potkali u finálového stolu, to se stalo teprve potřetí v historii. Společnost jim dělal velezkušený David Oppenheim nebo několikanásobný vítěz WPT a držitel dvou zlatých WSOP náramků Daniel Alaei.

Finálový stůl trval celkem 12 hodin a než jsme se dozvěděli jméno vítěze, stihlo se odehrát pouze 235 handů, což znamená, že jsme byli svědky nejkratšího finálového stolu v pětileté historii pořádání turnajů s buy-inem $50 000 dolarů. Bohužel jsme se nedočkali "bratrovražedného" souboje ve finálovém heads-upu, starší z bratrů Mizrachiových vypadl smolně na pátém místě s A♣10♥ proti Q♥J♣, když se na turnu objevil kluk.

Soupeřem mladšího Michaela, kterému se přezdívá pro jeho nezdolnou mentalitu The Grinder, tak nakonec byl ruský profík Vladimir Schmelev z Petrohradu. Ten nastupoval do heads-upu se ztrátou zhruba 4 miliónů žetonů na Mizrachiho a tento handicap se mu během zhruba 80 handů odehraných během závěrečného duelu nepodařilo překonat.

V rozhodující handě ohlásil Mizrachi all-in s Q♠5♣ a Schmelev držící překvapivě lepší handu v podobě Q♦8♠ dorovnal. Flop v podobě 9♥6♥4♣ příliš vzruchu nepřinesl, zato turn, na kterém se objevila 5♥ znamenal, že diváci fandíci Mizrachimu propukli v jásot. Ruský hráč sice živil šance na straight pokud by došla sedmička, dealer ovšem na riveru vynesl 4♦ a radovat se mohl i Mizrachi.

Michael Mizrachi patří mezi velice zkušené turnajové hráče. Včetně této výhry dokázal na živých turnajích vydělat takřka devět miliónů dolarů. Nyní se do historie zapsal i jako držitel půvabné trofeje Chip Reese Memorial Trophy, která byla určena právě vítězi tohoto turnaje.

Konečné pořadí WSOP Player's Championship

1.místo: Michael "The Grinder” Mizrachi - $1 559 046
2.místo: Vladimir Schmelev - $963 375
3.místo: David Oppenheim – $603 348
4.místo: John Juanda - $436 865
5.místo: Robert Mizrachi - $341 429
6.místo: David Baker - $272 275
7.místo: Daniel Alaei - $221 105
8.místo: Mikael Thuritz - $182 463

Staňte se součástí největší pokerové sítě světa - PokerStars.net.
Autor:


Nejčtenější

Sexuchtivá, upřímná, náladová: seznamte se s MOgirl Nikol

Mám ráda nezávislost, kritický rozum a etický přístup ke zvířatům, říká MOgirl...

Na pět přívlastků, které ji charakterizují, se zeptala člověka, který je pro ni důležitý a zná ji. Jeho verdikt zněl:...

Všichni jste sériový vrah. Jak bývalý astrolog zesměšnil horoskopy

První horoskopy měly čtvercovou podobu. Tento patřil francouzskému králi Louisi...

Na horoskopy dodnes věří čtvrtina populace západního světa, prim hraje Amerika. Vytrvale jim důvěřuje přes 35 procent...Sebevědomý lev jsem proto, že makám a nepodvádím, říká Terminátor Karlos

Karlose „Terminátora“ Vémolu zpovídal Jakub „Buba“ Ouvín pro pořed televize...

Lvi žerou první, zní jeho heslo, má ho ostatně vytetované na ruce. A není pochyb, že on sám se mezi lvy počítá....

OBRAZEM: Viktoriánská prodejná láska. Archiv odkryl unikátní fota

Birminghamská policie byla první na světě, která začala pořizovat policejní...

Birminghamská policie byla první na světě, která začala pořizovat policejní snímky zatčených. První vznikly již v roce...

Nefungující segregace: sídliště Pruitt-Igoe se stalo peklem pro chudé

Segregované sídliště pro chudé nebylo řešením, stalo se vězením svých obyvatel...

Cílem bylo napěchovat chudé na jedno betonové sídliště. Vyčistit od nich město. Projekt založený na rasismu a segregaci...

Další z rubriky

Šestá sezóna PokerStars týmové ligy!

Poker. Ilustrační foto

Ve spolupráci s portálem Pokerteam.cz se už 2. dubna rozeběhne již šestá sezóna populární a ojedinělé týmové PokerStars...

Bouře přichází na PokerStars!

Sunday Storm

Jen krátce po rekordním turnaji Sunday Million přichází herna PokerStars s další obrovskou výzvou. Jste připraveni...

Prahu ovládl špičkový poker!

Eureka Poker Tour v Praze

V pražském Card Casinu na Smíchově jsme mohli minulý týden vidět špičkové domácí i zahraniční hráče pokeru. Praha totiž...

Najdete na iDNES.cz