Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Toto je komerční prezentace.iDNES.cz není jejím autorem a neovlivňuje její obsah.

Mizrachi prvním velkým vítězem letošního WSOP

Komerční sdělení aktualizováno  – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
World Series of Poker v Las Vegas je v plném proudu a zná svého prvního opravdu velkého vítěze. Stal se jím Michael "The Grinder" Mizrachi, který suverénně opanoval ostře sledovaný turnaj všestrannosti s vysokým buy-inem $50 000 dolarů.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Michael "The Grinder" Mizrachi | foto: PokerStars.com

Osm různých pokerových variant a buy-in $50 000 dolarů. Dost na to, aby účast v turnaji předem vzdala početná řada hráčů a zbyli jen ti nejvšestrannější a nejlepší. Přesně to měli také organizátoři v plánu. Druhý event letošního WSOP nesl podtitul "Player's Championship" a přilákal celkem 116 ostřílených hráčů.

Mezi zúčastněnými nechyběla ani proslulá jména světového pokeru jako Barry Greenstein, Doyle Brunson, David Oppenheim, Patrink Antonius, Eli Ezra, Tom Dwan a další. Většina z nich se ovšem neprobojovala na některé z celkem 16 placených míst. Celkem se mezi hráče rozdělilo $5 568 000 dolarů. Na vítěze přitom čekalo více než milión a půl dolarů, přesně $1 559 046.

Turnaj byl rozdělen celkem do pěti hracích dnů. K vidění byl skvělý poker a pokud jste neuměli pravidla některých pokerových disciplín jako je Limit 2-7 Triple Draw, Limit Seven Card Stud nebo Razz, pak jste se je mohli během turnaje bezvadně naučit, neboť na hráče čekalo náročné protáčení celkem osmi pokerových variant.

Závěrečný final table ovšem patřil nejpopulárnější pokerové variantě, kterou je stále No Limit Hold'Em. Ke stolu nezasedla žádná ořezávátka. Po čtvrtém dni měl nejvíce žetonů Michael "The Grinder" Mizrachi, který si svůj náskok ovšem neudržel a na finálovém stole měl "jen" třetí nejvyšší stack.

Zajímavostí budiž fakt, že se mezi nejlepší devítkou potkal se svým bratrem Robertem Mizrachim. Aby se rodinní příslušníci potkali u finálového stolu, to se stalo teprve potřetí v historii. Společnost jim dělal velezkušený David Oppenheim nebo několikanásobný vítěz WPT a držitel dvou zlatých WSOP náramků Daniel Alaei.

Finálový stůl trval celkem 12 hodin a než jsme se dozvěděli jméno vítěze, stihlo se odehrát pouze 235 handů, což znamená, že jsme byli svědky nejkratšího finálového stolu v pětileté historii pořádání turnajů s buy-inem $50 000 dolarů. Bohužel jsme se nedočkali "bratrovražedného" souboje ve finálovém heads-upu, starší z bratrů Mizrachiových vypadl smolně na pátém místě s A♣10♥ proti Q♥J♣, když se na turnu objevil kluk.

Soupeřem mladšího Michaela, kterému se přezdívá pro jeho nezdolnou mentalitu The Grinder, tak nakonec byl ruský profík Vladimir Schmelev z Petrohradu. Ten nastupoval do heads-upu se ztrátou zhruba 4 miliónů žetonů na Mizrachiho a tento handicap se mu během zhruba 80 handů odehraných během závěrečného duelu nepodařilo překonat.

V rozhodující handě ohlásil Mizrachi all-in s Q♠5♣ a Schmelev držící překvapivě lepší handu v podobě Q♦8♠ dorovnal. Flop v podobě 9♥6♥4♣ příliš vzruchu nepřinesl, zato turn, na kterém se objevila 5♥ znamenal, že diváci fandíci Mizrachimu propukli v jásot. Ruský hráč sice živil šance na straight pokud by došla sedmička, dealer ovšem na riveru vynesl 4♦ a radovat se mohl i Mizrachi.

Michael Mizrachi patří mezi velice zkušené turnajové hráče. Včetně této výhry dokázal na živých turnajích vydělat takřka devět miliónů dolarů. Nyní se do historie zapsal i jako držitel půvabné trofeje Chip Reese Memorial Trophy, která byla určena právě vítězi tohoto turnaje.

Konečné pořadí WSOP Player's Championship

1.místo: Michael "The Grinder” Mizrachi - $1 559 046
2.místo: Vladimir Schmelev - $963 375
3.místo: David Oppenheim – $603 348
4.místo: John Juanda - $436 865
5.místo: Robert Mizrachi - $341 429
6.místo: David Baker - $272 275
7.místo: Daniel Alaei - $221 105
8.místo: Mikael Thuritz - $182 463

Staňte se součástí největší pokerové sítě světa - PokerStars.net.
Autor:Nejčtenější

Není nad to, chodit nahá po bytě, říká MOgirl Karolína

„Jsem usměvavá, infantilní, střelená, vtipná a hodná,“ říká MOgirl Karolína.

Láká ji nebezpečí a přiznává, že umí být střelená a infantilní. A ničeho ze svého života nelituje. „Řídím se mottem, že...

Experimenty na lidech: americký stát potají plošně šířil bakterie

Jezdily rychle a hlavně po celé zemi. Autobusy Greyhound proto armáda využila k...

Infikoval vlastní obyvatele bakteriemi a viry, které ničily zdraví a dokonce zabíjely. Potají. Po dlouhých dvacet let...Orgasmus, pro který nehnete prstem. Internetem se šíří erotická hypnóza

Stačí se soustředit, nabádají erotické hypnotizérky.

Má to být bezdotykové sebeuspokojení. Prosté fyzických stimulů, cesta k orgasmu při něm vede čistě skrze mysl. Podle...

Hnědé kobylky: jak dobře si malí a hlavně velcí nacisté žili z cizího

A tohle je také naše. Nacisté jako Adolf Hitler a Hermann Göring nejen...

Špičky nacistického režimu si za veřejné peníze stavěly soukromé rezidence, důstojníci SS si jen tak přivlastňovali...

Nejlepší pivní destinace zahrnují USA, Čínu i Brazílii. Česko schází

Tupláky, hluboké dekolty, Octoberfest? Zapomeňte, pivní kultura se změnila....

Virginie na prvním místě a kromě ní další americká města, mimo nich už jen čínský Peking, jihokorejský Soul a brazilské...

Další z rubriky

Souboj snů: Blom vs Negreanu

Daniel Negreanu

To, o čem se spekulovalo už pěknou řádku týdnu, se stalo skutečností. Online hvězda Viktor Blom alias Isildur1 se ve...

Negreanu oplatil Isildurovi porážku!

Viktor Blom alias Isildur1

Měl to být nejsledovanější pokerový heads-up letošního roku. Dva pokeroví giganti Viktor Blom alias Isildur1 a Daniel...

V Alpách vyhrál Vladimir Geshkenbein

PokerStars EPT Snowfest

V minulém týdnu zavítali nejlepší evropští pokeroví hráči do rakouských Alp, a to nejen kvůli tomu, aby si užili...

Najdete na iDNES.cz