Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Muži, na které ženy nezapomínají

aktualizováno 
Mohla ho potkat v patnácti, ale ve třiceti o něm stále ještě básní a vzpomíná na něj jako na výjimečnou lásku. Dokonce byste se vsadili, že kdyby jej potkala znovu, hupne s ním bez rozmýšlení do postele. Jak je možné, že někteří muži zůstanou ženám pod kůží už navždy? Na osudové muže jsme se zeptali přímo našich kamarádek.

Na svého osudového muže ženy nezapomínají | foto: Profimedia.cz

"Emil nebyl nijak zvlášť hezký, ale i po dvou letech chození mě dostával do kolen jeho sexy hlas. Možná to zní jako klišé, ale v životě jsem neslyšela nikoho s tak vzrušujícím hlasovým projevem. Když mluvil, vyzařovala z něj přirozená autorita. Měl dar zaujmout lidi kolem sebe. Nehodili jsme se k sobě povahově a teď už si nedokážu představit, že bychom spolu zůstali, ale kdykoli si vzpomenu na ten jeho hlas, šimrá mě v podbřišku."
Šárka, 29 let

"I když to z téhle historky možná úplně nevyplyne, jsem velmi konzervativní člověk, který si potrpí na věrnost. Jednou jedinkrát jsem svoje pravidla porušila a nikdy v životě na to nezapomenu.

Seděly jsme s kamarádkami v baru a u vedlejšího stolu seděla partička kluků. Ve svém zorném úhlu jsem měla jednoho z nich, který představoval splnění mých holčičích snů o krásném princi. V životě jsem neviděla nikoho tak přitažlivého. Bylo vidět, že je na pozornost žen zvyklý, protože prakticky ihned zachytil můj pohled a začal se mnou flirtovat. Pak mi poslal ke stolu pití, začali jsme se bavit a na konci večera jsme skončili u něj v bytě.

Na svého osudového muže ženy nezapomínají

Sex s ním nebyl sice nic extra, protože se na něm podepsalo množství vypitého alkoholu, ale úplně mě okouzlovalo dívat se na něj. Ráno jsme prohodili několik zdvořilostních frází a přirozeně slíbil, že zavolá. Oba jsme ale věděli, že k tomu nikdy nedojde. Přesto nelituji, a kdybych měla příležitost, jdu do toho znovu."
Irena, 25 let

"Můj kolega Jakub se mi líbil od prvního okamžiku, kdy jsem nastoupila do práce. Vysoký, sportovní, vtipný, inteligentní, přesně můj typ. Vzhledem k tomu, že on je ženatý a já vdaná, jsem od našeho vztahu nikdy nic neočekávala. Byli jsme pouze kamarádi, kteří se navzájem svěřují a po práci si zajdou na jedno do hospody.

Postupem času se ale náš vztah prohloubil a získal ještě jiný rozměr než pouhé kamarádství. Po jedné delší a intenzivní hospodě jsme se spolu vyspali a byl to nejlepší sex mého života. Byli jsme úplně stejně naprogramovaní a vezli jsme se na stejné vlně. Měla jsem pocit, že mi snad čte myšlenky. Všechna moje přání a fantazie vyplňoval dřív, než jsem je stihla vyslovit. Bavili jsme se o sexu zcela otevřeně a neměli problémy vykládat si o tom, co bychom ještě chtěli vyzkoušet. Náš románek se schůzkami po hotelech trval necelý rok, ale ještě teď jsem při vzpomínce na něj vzrušená."
Alena, 31 let

"Jsem tři roky vdaná, a i kdybychom se někdy rozvedli, jsem si jistá, že na svého současného manžela nikdy nezapomenu. Samozřejmě, panuje mezi námi důvěra, intimita i respekt, ale nebudu se tvářit, že je to první muž, ke kterému jsem něco podobného cítila. Doopravdy mě utáhl hned v prvních měsících našeho chození na neskutečný sex.

Na svého osudového muže ženy nezapomínají

Nikdy jsem neměla pocit, že jsem nějak zvlášť submisivní, ale Radek mě přesvědčil o opaku. Když mi v posteli poprvé svázal ruce a naplácal mi, zažila jsem nejsilnější orgasmus ve svém životě. Od té doby jsme vyzkoušeli spoustu technik a metod, o nichž jsem nikdy ani nepřemýšlela. Sex s ním je pro mě skutečným požitkem a vždycky mu s nadsázkou říkám, že pokud se se mnou někdy rozvede, chci ho mít alespoň jako milence."
Jana, 27 let

"Muž, na kterého nikdy nezapomenu? Naprosto jistě kluk, se kterým jsem chodila v devatenácti letech. Navštěvovali jsme tutéž školu, jmenoval se Honza a šílely po něm všechny moje spolužačky. Ne že by byl tak hezký, ale měl naprosto neodolatelný smysl pro humor. Dokázal nás všechny na počkání rozesmát, a když něco vykládal, všichni mu viseli na rtech. Jeho smysl pro humor byl fakt odzbrojující a přitom laskavý. Nikdy neměl zapotřebí někoho urážet ani ztrapňovat.

Když jsme spolu začali chodit, po jeho boku se mi zdálo, že neexistují žádné problémy ani překážky. Všechno dokázal vyřešit, povznést se nad to a brát to s humorem. Po půl roce se se mnou rozešel, ale vídáme se dodnes, i když máme oba své vlastní rodiny."
Blanka, 30 let

Autor:


Nejčtenější

Sexuchtivá, upřímná, náladová: seznamte se s MOgirl Nikol

Mám ráda nezávislost, kritický rozum a etický přístup ke zvířatům, říká MOgirl...

Na pět přívlastků, které ji charakterizují, se zeptala člověka, který je pro ni důležitý a zná ji. Jeho verdikt zněl:...

Všichni jste sériový vrah. Jak bývalý astrolog zesměšnil horoskopy

První horoskopy měly čtvercovou podobu. Tento patřil francouzskému králi Louisi...

Na horoskopy dodnes věří čtvrtina populace západního světa, prim hraje Amerika. Vytrvale jim důvěřuje přes 35 procent...OBRAZEM: Viktoriánská prodejná láska. Archiv odkryl unikátní fota

Birminghamská policie byla první na světě, která začala pořizovat policejní...

Birminghamská policie byla první na světě, která začala pořizovat policejní snímky zatčených. První vznikly již v roce...

Nefungující segregace: sídliště Pruitt-Igoe se stalo peklem pro chudé

Segregované sídliště pro chudé nebylo řešením, stalo se vězením svých obyvatel...

Cílem bylo napěchovat chudé na jedno betonové sídliště. Vyčistit od nich město. Projekt založený na rasismu a segregaci...

Sebevědomý lev jsem proto, že makám a nepodvádím, říká Terminátor Karlos

Karlose „Terminátora“ Vémolu zpovídal Jakub „Buba“ Ouvín pro pořed televize...

Lvi žerou první, zní jeho heslo, má ho ostatně vytetované na ruce. A není pochyb, že on sám se mezi lvy počítá....

Další z rubriky

Nefungující segregace: sídliště Pruitt-Igoe se stalo peklem pro chudé

Segregované sídliště pro chudé nebylo řešením, stalo se vězením svých obyvatel...

Cílem bylo napěchovat chudé na jedno betonové sídliště. Vyčistit od nich město. Projekt založený na rasismu a segregaci...

Extrémní gastronomie: Rybí hobliny katsuobushi vám zatancují na talíři

Příprava katsuobushi vyžaduje trpělivost a um.

Ryby dokážou plavat a některé i létat, ale jen tuňák pruhovaný vám zatancuje. Jen to chce trochu trpělivosti. Rybí...

Hlasitá hudba svádí k nezdravým jídlům, tvrdí věda

Hamburger? Asi se v restauraci hrálo hodně nahlas.

Zvuková hudební kulisa v restauracích má velký vliv na to, co si objednáte. Ta hlasitá vám napovídá, abyste místo...

Najdete na iDNES.cz