Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Toto je komerční prezentace.iDNES.cz není jejím autorem a neovlivňuje její obsah.

Na PokerStars se prohání další SuperNova

Komerční sdělení aktualizováno  – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Dosáhnout elitního statusu SuperNovy na PokerStars je snem každého hráče, ovšem jen hrstka si jej může skutečně splnit. Poměrně přísným podmínkám totiž může vyhovět jen někdo s opravdovou vášní pro poker, někdo jako je jednadvacetiletý Mark Ioli, student z New Yorku.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Mladý nadějný hráč Mark Ioli | foto: PokerStars.cz

Ioli se letos stal teprve třetím hráčem, který dosáhnul na nejvyšší možný VIP status, který lze na PokerStars získat. Mezi ostatními hráči Ioli vyniká tím, že si svůj úspěch předem naplánoval, přerušil svoje studia na univerzitě v Marylandu a od začátku letošního roku se věnoval naplno hraní pokeru.

Nejedná se přitom o žádného nováčka, na svém kontě má tento mladík již vystoupení na zastávce latinskoamerické pokerové tour v Argentině.

Jako celá řada ostatních hráčů, Ioli se k pokeru dostal právě při pobytu na kolejích a po dvou letech studia učinil promyšlené rozhodnutí. Od ledna jsme hráče s přezdívkou 1Bunn mohli vidět hrát u stolů se sázkami $1/$2 a $2/$4.

Pro rychlé hromadění bodů musel Ioli hrát až u 24 stolů najednou. S tím, jak rostl objem vyhraných peněz se budoucí SuperNova přemisťovala i po limitech, až zakotvila u pečlivě vybraných stolů se sázkami $10/$20 a $25/$50.

Jak jsme již předeslali, pro získání statusu SuperNovy musí hráč splnit náročné podmínky. Tou klíčovou je nahromadit během jednoho roku 1,000,000 věrnostních VPP bodů.

Pokud se to někomu podaří, otevře se mu pohádkový svět bonusů jako je například každoměsíční freeroll o $100,000 a nebo týdenní turnaje o $30,000 resp. $75,000, do nichž je vstup buď za symbolickou částku uvedenou ve věrnostních bodech a nebo zcela zdarma. Samozřejmostí je pak přístup do VIP obchodu a rychlejší sbírání dalších věrnostních bodů nutných pro udržení SuperNova statusu.

"Určitě plánuji hodně hrát i po zbytek roku. Chci nahromadit co nejvíce věrnostních bodů a využít všech možných bonusů. Mám v plánu zúčastnit se main eventu WCOP a také několika živých turnajů jako je EPT Monte Carlo nebo PokerStars Carribean Adventure," prohlásil Ioli pro PokerStarsBlog.

Autor:Nejčtenější

Není nad to, chodit nahá po bytě, říká MOgirl Karolína

„Jsem usměvavá, infantilní, střelená, vtipná a hodná,“ říká MOgirl Karolína.

Láká ji nebezpečí a přiznává, že umí být střelená a infantilní. A ničeho ze svého života nelituje. „Řídím se mottem, že...

Experimenty na lidech: americký stát potají plošně šířil bakterie

Jezdily rychle a hlavně po celé zemi. Autobusy Greyhound proto armáda využila k...

Infikoval vlastní obyvatele bakteriemi a viry, které ničily zdraví a dokonce zabíjely. Potají. Po dlouhých dvacet let...Orgasmus, pro který nehnete prstem. Internetem se šíří erotická hypnóza

Stačí se soustředit, nabádají erotické hypnotizérky.

Má to být bezdotykové sebeuspokojení. Prosté fyzických stimulů, cesta k orgasmu při něm vede čistě skrze mysl. Podle...

VIDEO: Splašky v puse, červi a tuk. Omdléval jsem při čištění kanálů

Nejužší stoky mají 60 na 110 centimetrů, musíte se v nich plazit a přitom ještě...

Nejen splašky, ale i červi, kameny nebo hroudy tuku. To všechno plave v pražské kanalizaci. Každý den proto vstupuje do...

Hnědé kobylky: jak dobře si malí a hlavně velcí nacisté žili z cizího

A tohle je také naše. Nacisté jako Adolf Hitler a Hermann Göring nejen...

Špičky nacistického režimu si za veřejné peníze stavěly soukromé rezidence, důstojníci SS si jen tak přivlastňovali...

Další z rubriky

Bouře přichází na PokerStars!

Sunday Storm

Jen krátce po rekordním turnaji Sunday Million přichází herna PokerStars s další obrovskou výzvou. Jste připraveni...

Moneymaker sahal po titulu!

Chris Moneymaker

Nejprestižnější pokerová událost na poli heads-upové disciplíny se v uplynulých dnech konala ve Spojených státech. Po...

Eureka Poker Tour začíná v Praze!

PokerStars Prague Open proběhne v Praze v září

Nová turnajová série od PokerStars vypukne ve čtvrtek 17. března v pražském Card Casinu na Smíchově. Už teď je jasné,...

Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!

Najdete na iDNES.cz