Nahá těla, rozpálený písek, prokalený noci

  11:00aktualizováno  11:00
Pikantní koktejl, který by bylo chybou nevypít až do dna. Přesně to nabízejí prázdniny strávené v rytmu plážového života. Server msnbc.com přinesl sedmnáct tipů, kde si ho můžete vychutnat se zárukou skutečného požitku.

Pláž poskytuje ty správné kulisy pro sexy dovolenou | foto: Profimedia.cz

Kas (Turecko)
Dýchne na vás tady starý svět Středozemního moře: rozpadající se amfiteátry, hrobky, římský chrám… Cílem našeho putování je však božská pláž, jedna z nejkrásnějších na světě.

Její tep přitom nemá vůbec daleko k hedónismu doby, kterou okolí evokuje: Kas v jihozápadním Turecku přitahuje davy turistů již dlouho a brzy zjistíte, že o parties tady není vážně nouze. Postrádat naopak můžete dostatek soukromí.

Malibu (Kalifornie)
Proč zrovna Malibu? Odpověď naznačí výčet celebrit, které se tady producírují v plavkách: Angelina Jolie, Cindy Crawfordová, Brad Pitt, Jennifer Anistonová, Pamela Anderson… Ty všechny zjistily, že místní pláže jsou rájem.

Pláž poskytuje ty správné kulisy pro sexy dovolenou

Chcete-li si prostředí smetánky užít dosyta, ubytujte se v hotelu Malibu Beach Inn vlastněném Davidem Geffenem a balkon vašeho pokoje bude nabízet výhled rovnou na Milionářskou pláž, před veřejností dobře chráněnou všudypřítomnými zákazy i ochrankou.

Paros (Řecko)
Přes dvacet kilometrů dlouhý a šestnáct široký pás písku a strmých skal je přesně tím, co sem láká jak evropské milovníky plážového relaxu, tak místní obyvatele. A atmosféra je zde tak výjimečná, že i řečtí návštěvníci se zde chovají, jako by byli na prázdninách.

Zcela nutnou společenskou povinností je pak na téhle dovolené účast na večírcích ve městě Naousa. Pikantní záležitost vám z flirtování samozřejmě učiní popíjení ouza, tradičního alkoholického nápoje.

Loreto (Mexiko)
Z někdejšího tajemného Mexika, kde se dalo najít útočiště před lecčím, zbylo jen málo – ale oblast Baja mezi výjimky, které si původní ráz uchovaly, patří.

Loreto

Loreto

Magickou podívanou vám přichystá moře hned ve městě Loreto – v jeden moment blankytné, v druhý třpytivě neonově zelené. Pokud však chcete skutečně nechat za hlavou ruch běžného života, telefony a otravný internet, vydejte se třeba na ostrov Danzante.

Pemba Island (Tanzanie)
Procházet se s partnerkou po nekonečných plážích, brouzdat se v písku, který odkryl odliv – zatímco starosti a stresy v práci zůstaly v Česku… Ostrov Pemba je pro takový scénář ideální.

Pobyt si nejvíc užijete ve dvou nebo v malé partě kamarádů.

Providencia
Reggae, salsa, pivo levnější než balená voda a na programu nic než plavání ve sluncem rozzářené vodě a polehávání na pláži.

Pláž poskytuje ty správné kulisy pro sexy dovolenou

S možnostmi, které nabízí kolumbijská Providencia (necelých pět kilometrů dlouhá a něco přes tři široká), se seznámíte rychle – ale až poznáte Playa Manzanillo s jejími palmami sklánějícími se nad vodou, dlouhými slunečnými dny a nenáročným, ucouraným životním tempem, beztak nebudete toužit hnout se z místa. Před sebou budete mít luxusní dovolenou v afro-karibském stylu okořeněném špetkou Latinské Ameriky.

Lanzarote (Kanárské ostrovy)
Toužíte po skutečně horké dovolené se surfingem a přehlídkami sexy dívek na plážích? Pak je vaším osudem Lanzarote na Kanárech, ostrov vzdálený nějakých 160 kilometrů od pobřeží Afriky.

Vybrat si na něm můžete z asi devadesáti pláží!

Oahu (Havaj)
Zapomeňte na Waikiki – a vydejte se na severní pobřeží. Soukromí se nedočkáte, ale rozjuchané, hlučné společnosti chlapců na surfech, místních frajírků a veselých sexy krasavic rozhodně ano!

Podvečer bývají pláže na severu havajského ostrovu Oahu prázdné

Vpodvečer bývají pláže na severu havajského ostrova Oahu prázdné

St. Lucia
Pokud kdysi snily zamilované páry o Jamajce, opojném modro-zeleném ráji, dnes její roli převzal ostrov St. Lucia.

Toužíte po klasické dovolené strávené poleháváním na pláži? Pak jsou vaší volbou typické karibské pláže jako Reduit. Pokud však míříte za adrenalinovějším zážitkem, vydejte se na Cas-en-Bas, kde si můžete užít třeba kiteboarding.

A jestli nevyhledáváte masy turistů, na ostrově jsou prý, podle serveru msnbc.com, stále ještě místa, která turistickému třeštění pořád unikají.

Perth (Austrálie)
Jen třicet minutek vám zabere jízda autobusem na Mindarie Keys, božské místo na více než 32 kilometrů dlouhém Sunset Coast.

Čekají na vás pláže s bílým pískem a při západu slunce do ruda zabarvený Indický oceán. A kromě toho, pokud jde o příležitosti k seznámení se, moře krásných Australanek!

St. Philip (Barbados)
Prázdninového románku si naopak nejspíš neužijete na Barbadosu: sem se vyplatí vyjet si s někým, koho chcete v klidu a bez vyrušování lépe poznat. Příležitosti k tomu budete mít zejména na východním pobřeží.

Gotland (Švédsko)
Jak pikantní může být léto ve Švédsku?

Ochutnejte, jak si ho užívají místní: vyrážejí na ostrůvky v Baltském moři mezi svou zemí a Finskem, opékají se v saunách a rozvalují na březích tamních jezer a Baltu.

Natal (Brazílie)
Valy písečných dun vypínajících se proti modrým vodám Atlantiku, kde si můžete zaplavat ve společnosti delfínů… Tím to ale nekončí, vzhledem k tomu, že do Alto de Ponta Negra moc turistů nejezdí, máte vcelku slušnou šanci, že delfíny po vašem boku večer vystřídá sličná tmavá místní bohyně.

Jezero Nyasa (Mosambik)
Budete-li se kochat pohledem na masu průzračné modré vody, neuvěříte, že tohle je africké vnitrozemí.

Pláž poskytuje ty správné kulisy pro sexy dovolenou

Deváté největší jezero na světě, které se dotýká Mosambiku, Tanzanie a Malawi, vás přitom uchrání vyfintěné, okázalé a hlučné plážové turistiky – čekají vás skutečně intimní chvilky. Kromě leopardů a slonů v přilehlém parku vám společnost bude dělat jen vaše milá.

Fire Island (New York, USA)
Pravý opak nás, nikoli překvapivě, čeká v New Yorku: masy přes den na plážích, masy na uklevetěných domovních nočních parties. Soukromí, klid, čas na sebe a milou? Nula bodů.

Peter Island (Britské Panenské ostrovy)
Pokud se však vydáte s úmyslem najít komplice na prázdninový flirt na Peter Island, nepořídíte: skončíte tam jako nadbytečný prvek.

Necelých třináct kilometrů dlouhý a necelý kilometr široký ostrůvek je totiž daleko lepším místem na líbánky než na svádění.

Krabi (Thajsko)
Zapomeňte na nutnost aranžování svíček, utrácení za víno a výběru té správné hudby… tohle místo dodá tu pravou atmosféru samo o sobě! Záplava vody úžasných barev, příbojové jeskyně, nekonečné pásy písečných pláží… láska na první pohled.

Krabi je ale už dávno objeveným pokladem na mapě světa, takže nečekejte, že tady budete sami. Genius loci sem přitahuje spoustu návštěvníků – z nichž ti poučenější vědí, že za tou nejkrásnější pláží Phra Nang se musíte vydat lodí.

Autor:

Nejčtenější

Vlastnosti, které vám zajistí sex: věda odhalila, čím oslovíte ženy

Jak souvisejí osobnostní rysy a frekvence sexuálního života? Vědci nalezly...

Je to vůbec největší studie, která zkoumá vztah mezi osobnostními vlastnostmi a mírou sexu a počtem potomků. Tvrdí, že...

Kalendář Pirelli 2019 se představil. Ženy v něm odhalují své sny

Fotografie Laetitie Casta se Sergejem Poluninem jsou nabité intimitou, vášní. A...

Žijí svými touhami, ambicemi, vášněmi. Mají sny, pracují na jejich naplnění. Jsou individualitami. Fotograf Albert...

VIDEO: Svůdná těla, intimní hračky. Prahu navštívil erotický veletrh

V Praze se konal další ročník Erotického veletrhu

Erotické pomůcky, spodní prádlo, ale též šperky, afrodiziaka, moderní aplikace, které spojují erotiku s technologií....

Slunce je proti nám: americké miny zneškodnila solární bouře

Miny, které nevybuchly, byly ničeny při operaci End Sweep v roce 1973.

Američané ve vietnamské válce strategicky zablokovali přístavy protivníka námořními minami. Nepočítali však s tím, že...

K pramenům whisky: vědci odkryli středověkou skotskou palírnu

Z opatství Lindores dnes zbyly jen ruiny, do nichž vrůstá příroda. Právě zde...

Tajemství skrývaly romantické ruiny opatství Lindores ve skotském regionu Fife. Tamní útočiště mnichů bylo s whisky...

Další z rubriky

Líbání, sexy esemesky: muži a ženy se neshodnou, kde začíná nevěra

Příliš důvěrné polibky na večírku s cizí ženou? Pro polovinu mužů to není...

Dopustit se opilého líbání s někým cizím na večírku. Z nudy flirtovat na seznamovací aplikaci. Dopřát si intimní...

Slunce je proti nám: americké miny zneškodnila solární bouře

Miny, které nevybuchly, byly ničeny při operaci End Sweep v roce 1973.

Američané ve vietnamské válce strategicky zablokovali přístavy protivníka námořními minami. Nepočítali však s tím, že...

OBRAZEM: Lovec a jeho dravec. Fotky lovců s orly jsou ikonické

Gigantické rozpětí křídel, mohutný zobák, silné spáry. Orel skalní je robustní,...

Gigantické rozpětí křídel, mohutný zobák, silné spáry. Orel skalní je robustní, výhružný predátor. V mongolských...

Najdete na iDNES.cz