Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Nahé fotky po internetu, rozstříhané trenky. I tak se mstíme za nevěru

aktualizováno  12:00
Je to primitivní, nedůstojné, necivilizované. Ale podle mnohých také neskonale sladké. Pomsta za zálety toho druhého láká a nezdráhají se jí ženy ani muži. Shromáždili jsme pro vás příběhy podváděných a jejich odplaty. Spíš ale jako varování než pro inspiraci.

Váleček je klasika jako z Bakalářů, v praxi dovedeme být daleko kreativnějšími pomstychtivci | foto: Profimedia.cz

Že mě Radek podvádí, jsem zjistila klasicky až v době, kdy už o jeho aférce věděli všichni kolem. Přišla jsem na to nejprimitivnějším způsobem: hledala jsem v jeho telefonu jeden kontakt a zrovna v té době mu přišla zpráva od milenky. Domlouvala si s ním rande, na které se také za hodinu poté vytratil s tím, že má něco neodkladného v práci.

Dokázala jsem se ovládnout a neřekla mu ani slovo. Jakmile ale odešel, vzala jsem nůžky, do přední části všech trenýrek jsem mu vystříhala kulaté díry a na hromadu rozstříhaného spodního prádla jsem mu dala lístek: "Aby ses nemusel zdržovat."

Mrzelo mě jen to, že jsem mu je nemohla vyházet za dveře, protože to byl jeho byt. Takže jsem si sbalila věci a vypadla ještě dřív, než se stačil vrátit.
Edita, 25 let

Vždycky jsem měl velmi rezervovaný vztah k Facebooku, ale jeho všudypřítomná chapadla jsem ocenil v okamžiku, kdy jsem zjistil, že mě přítelkyně podvádí s kamarádem. Sice se mi přiznala a odstěhovala se z našeho společného podnájmu, to mě ale neuspokojilo. Vzal jsem její nahatou fotku, kterou jsem pořídil v době, kdy nám to ještě klapalo, a uveřejnil ji na Facebooku s popiskem: "Tereza je velmi povolná. Právě teď si užívá s mým kamarádem Vladanem. Jestli máte také zájem, ozvěte se jí."

Někteří naši společní kamarádi mě za to sice odsoudili, jiní ale podpořili a za ten pocit satisfakce to asi i stálo.
Michal, 25 let

Pomsta nepomůže

"Pomstu bych jako způsob vypořádání se s nevěrou nebo obecně s jakoukoli křivdou rozhodně nedoporučovala. Kromě toho, že postižený poníží svého partnera, se obvykle shodí i sám před sebou,“ říká psycholožka Eva Tichotová, „pomsta je obvykle velmi emocionálním aktem konaným v afektu. Když ale s odstupem času zjitřené emoce opadnou, dostavuje se cosi jako morální kocovina a dobrý pocit rychle mizí. Vyzrálý dospělý člověk by měl rozhodně zvládnout vyrovnat se s obtížnou situací jiným, důstojnějším způsobem."

Jak se manželka domákla, že ji podvádím s kolegyní, to už se asi nikdy nedozvím. A bohužel ani to, jak si zjistila moje heslo do e-mailu, ale nejspíš ho odkoukala. Každopádně se mi do něj vloupala a našla a vytiskla si všechny žhavé zprávy, které jsme si mezi sebou vyměňovali. Potom je osobně donesla mým rodičům s tím, že až si to přečtou, určitě se nebudou divit, že svá vnoučata v budoucnu příliš vídat nebudou. A své předsevzetí po rozvodu bohužel do puntíku dodržela.
Vladislav, 36 let

Na Honzovu nevěru jsem nepřišla já, ale laskavě mě na ni upozornil můj drahý sám, když mi sdělil, že se ke své nové a úžasné přestěhuje. Vůbec jsem se s tím nemohla smířit a pořád jsem přemýšlela, jak se mu pomstít. Pak jsem si uvědomila, že si Honza vždycky hrozně zakládal na své mužnosti, svůdnosti a vůbec byl hrozný macho. V tu chvíli jsem to měla. Rozeslala jsem jeho kontakty na všechny erotické homosexuální seznamky, které jsem byla schopná najít. Do dneška se bavím představou, jakými návrhy a perverzitami se musel pročítat.
Šárka, 28 let

O tom, že mě Hana podvádí už několik měsíců, mi řekli dva kamarádi, kteří ji viděli s jejím milencem. Vzhledem k tomu, že byt byl naším společným majetkem, jsem ji těžko mohl vyhodit na ulici. Zadarmo jsem jí to ale dát nehodlal. Počkal jsem si na víkend, kdy nebyla doma, a nejdřív jsem dokonale vyplenil její šatník. Všechno její oblečení, do posledního kousku, jsem odvozil do kontejneru charity. Na stejné místo putovaly i její boty. Pak jsem vyházel do popelnice veškerou její kosmetiku. Po jejím návratu domů už jsem ji k rozvodu skutečně nemusel nijak zvlášť přemlouvat.
Milan, 32 let
 
Když jsem své přítelkyni Monice oznámil, že mám jinou, nastalo skutečné peklo. Nemohl jsem se odstěhovat hned, protože jsem neměl kam a museli jsme nejprve prodat společný byt. Zjistila si kontakt na svou sokyni a volala nejen jí, ale i jejím rodičům. Mně buď vyhrožovala sebevraždou, nebo jsem ji nacházel polonahou ve své posteli, když se mě pokoušela svést. Jakmile jsem se odstěhoval, začala nás špehovat. Naráželi jsme na ni úplně všude a scény nám dělala na nejnemožnějších místech a při nejnemožnějších příležitostech. Samozřejmě jsem se k ní nevrátil, ale částečně dosáhla svého, protože nová partnerka mě kvůli ní opustila.
Marcel, 30 let

Pomstili jste se někdy za nevěru partnera?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 0:00 28. února 2011. Anketa je uzavřena.

Ne 2607
Ano 406
Autor:Nejčtenější

Není nad to, chodit nahá po bytě, říká MOgirl Karolína

„Jsem usměvavá, infantilní, střelená, vtipná a hodná,“ říká MOgirl Karolína.

Láká ji nebezpečí a přiznává, že umí být střelená a infantilní. A ničeho ze svého života nelituje. „Řídím se mottem, že...

Experimenty na lidech: americký stát potají plošně šířil bakterie

Jezdily rychle a hlavně po celé zemi. Autobusy Greyhound proto armáda využila k...

Infikoval vlastní obyvatele bakteriemi a viry, které ničily zdraví a dokonce zabíjely. Potají. Po dlouhých dvacet let...Orgasmus, pro který nehnete prstem. Internetem se šíří erotická hypnóza

Stačí se soustředit, nabádají erotické hypnotizérky.

Má to být bezdotykové sebeuspokojení. Prosté fyzických stimulů, cesta k orgasmu při něm vede čistě skrze mysl. Podle...

Hnědé kobylky: jak dobře si malí a hlavně velcí nacisté žili z cizího

A tohle je také naše. Nacisté jako Adolf Hitler a Hermann Göring nejen...

Špičky nacistického režimu si za veřejné peníze stavěly soukromé rezidence, důstojníci SS si jen tak přivlastňovali...

Nejlepší pivní destinace zahrnují USA, Čínu i Brazílii. Česko schází

Tupláky, hluboké dekolty, Octoberfest? Zapomeňte, pivní kultura se změnila....

Virginie na prvním místě a kromě ní další americká města, mimo nich už jen čínský Peking, jihokorejský Soul a brazilské...

Další z rubriky

Extrémní gastronomie: bosintang je opravdu silný psí vývar

Mnozí Korejci se bosintangu nechtějí vzdát.

Jen v samotném Soulu se kvůli masu zabijí dva miliony psů ročně. Je to především kvůli pokrmu bosintang, psímu vývaru....

VIDEO: Sedí mi sexy, dominantní role, říká tanečnice burlesky Angelina

Burleska má i usměvavou tvář.

Burleska ji zlákala zdůrazněním ženskosti, fantazií. „Líbí se mi, že jejím ideálem je sebevědomá žena, která má šmrnc a...

Hnědé kobylky: jak dobře si malí a hlavně velcí nacisté žili z cizího

A tohle je také naše. Nacisté jako Adolf Hitler a Hermann Göring nejen...

Špičky nacistického režimu si za veřejné peníze stavěly soukromé rezidence, důstojníci SS si jen tak přivlastňovali...

Najdete na iDNES.cz