Nedávejte ženám kosmetiku, šaty, prádlo ani auto, natož kožich

aktualizováno 
Lámete si hlavu, co dát své přítelkyni nebo manželce jako dárek pod stromeček? Vaše partnerka je jistě neopakovatelně originální, takže vám neporadíme, co ji potěší. Zato však víme, co rozhodně nedávat.
Nedávejte ženám... ne, ani botky ne, zaručeně se netrefíte.

Nedávejte ženám... ne, ani botky ne, zaručeně se netrefíte. | foto: Profimedia.cz

Ženy dokáží dokonale předstírat cokoli. Podtrhuji cokoli. Pokud proto mají za to, že budou vaše peníze a řemeslnické schopnosti potřebovat i příští rok, budou předstírat i radost z dárečků. V duchu budou ale znechuceně protáčet panenky, když dostanou:

1. Parfém: Když jim koupíte ten jejich, budete za blba, který nemá fantazii. Když koupíte jiný, bude to zaručené ordinérní vůně, která se k nim nehodí.

2. Kosmetiku: "Tak on si myslí, že už jsem tak stará, abych se musela pajcovat. No dobře, ty všiváku. Napajcuju se, ale pro někoho úplně jiného."

3. Drogerii: Může být něco fádnějšího než pěna do koupele a trapnějšího než deodorant?

4. Ošacení: Když trefíte velikost, netrefíte tvar. Když trefíte tvar i velikost, což je nemožné, netrefíte barvu. A když už trefíte tvar, barvu i velikost, což nedokáže ani Chuck Norris, který dokáže i nemožné, netrefíte materiál. Má to ještě další zádrhel: když koupíte hezkou, ale lacinou věc, na ženě podle ní šetříte. Když koupíte drahou, zbytečně vyhazujete peníze za něco, co stejně neunosí.

Prádlo už vůbec nezkoušejte: "Jsem snad pro něj coura?" Nebo opačně, když koupíte něco usedlého: "Tak mě vidí? Asexuální?"

5. Překvapení jako skok padákem, kurzy paraglidingu, večeře s Michalem Davidem. Dáte-li jí něco takového, jste pro ni moula, který nevymyslí nic pořádného a podléhá tomu, co se píše v ženských časopisech.

6. Milou pozornost, keramické srdíčko, horoskopový kámen, šálek a podobně. Bude si myslet, že vám ještě neskončila puberta. Copak je váš vztah ve stavu letmých dotyků a žmoulání rukou v kině?

7. Vlastní tvorbu. Možná máte nějaké nadání. Možná umíte něco usochat, namalovat, složit skladbu i báseň. Nedělejte to však. Jednak vás bude podezřívat z toho, že jste drahé dárky koupili milence a na ni zbyla jen lidová tvořivost. Hlavně však bude partnerka nejnemilosrdnějším kritikem.

8. Kožich. Kožich se přeci kupuje jen matrónám, které už se nemohou ukazovat v něčem sportovnějším.

9. Něco sportovního, oblečení, lyže, tenisovou raketu a tak podobně. Jednak platí to, co o výběru ošacení a jednak se v ní ozve varovný hlas: "Tak on si myslí, že jsem bečka? On mě snad takhle ponouká ke sportování? Tůhle, miláčku!"

10) Auto, diamanty, dům a cokoliv přehnaně drahého. Okamžitě v ní vzbudíte podezření, že si něco žehlíte. Pak si hlídejte e-maily, mobilní telefon i Facebook. Určitě se vám tam vloupá. Bude vás pronásledovat na každém kroku.

11. Poukaz na dovolenou či wellness pobyt. Pokud to koupíte pro vás dva, v jejím podvědomí se ozve: "A odkud ví, že jsem po tolika letech zvědavá na to být pořád s ním?" Když to koupíte pro ni a kamarádku, našeptá jí: "Ten starý kozel se mě chce zbavit. Kdo ví, co chce dělat, až tu nebudu."

12. Pití, lahůdky, sladkosti. Jak je rok dlouhý, šampaňské a kaviár nepřinesete, teď na ježíška ano. A určitě podle ní chcete, aby to otevřela, abyste mohl sám mlsat.

13. Cokoli praktického. Výše uvedenými radami jsme vás možná poněkud překvapili. To, že se nemá kupovat cokoli praktického, jako je vysavač či sada nádobí, to už ale určitě víte sami. S tím by vás zaručeně hnala, ani by se možná nesnažila předstírat, že ji to těší.

Jistě se vám vtírá táž myšlenka jako nám: Co ji tedy mám koupit? Upřímně, nevíme.

A co jí třeba nedat žádný dárek a zkusit ji potěšit jinak? Upřímně řečeno, ani to vám nemůžeme poradit.

Autoři: ,


Nejčtenější

Miluji kuře na paprice od mamky a pět knedlíků, říká MOgirl Lenka

Touhy, sny, plány mám, ale žiji současným dnem, říká MOgirl Lenka.

Podle vlastního soudu je neústupná, sebevědomá, energická. A nezastírá, že též tvrdohlavá a sarkastická. „Jsem taková,...

VIDEO: Různé tváře orgasmu. Jinak vypadá v Evropě a jinak v Asii

Zřetelné výrazy obličeje interpretují bolest i potěšení napříč kulturami.

Bolest se do našich tváří vpisuje docela stejně, bez ohledu na to, z které části planety jsme. Orgasmus však nikoli. My...Extrémní gastronomie: syrový mořský červ připomíná neklidný penis

Na pohled je to podivný tvor, způsob jeho konzumace bývá ještě bizarnější,...

Při procházce jihokorejským tržištěm je nepřehlédnete. Kádě s jejich bledě růžovými tělíčky přitahují pozornost. Na...

V tajze by se hodila mačeta i puška, říká Čech, který obletěl zeměkouli

Dva protagonisté české premiéry, pilot a propagátor českého národního...

Cílem jeho mise nebylo jen obletět jako první český pilot planetu. Též při ní zaznamenával české stopy ve světě. Aby...

VIDEO: Takto pracují deratizátoři. Potkan vylezl z WC i ve 13. patře

Týmy deratizátorů vhazují do kanalizačních vpustí nástrahy s jedem. Někdy musí...

Vždy od dubna do října posílají Pražské vodovody a kanalizace do hlavního města týmy deratizátorů. Mají za úkol házet...

Další z rubriky

Extrémní gastronomie: syrový mořský červ připomíná neklidný penis

Na pohled je to podivný tvor, způsob jeho konzumace bývá ještě bizarnější,...

Při procházce jihokorejským tržištěm je nepřehlédnete. Kádě s jejich bledě růžovými tělíčky přitahují pozornost. Na...

Kruté metody poprav: ušlapání slonem a řezání zaživa

Lyngchi bylo jedním z nejnehumánnějších způsobů poprav, které historie přinesla.

Trest smrti je z principu definitivní záležitost. V leckterých společnostech se však nezdál dostatečně uspokojivý....

OBRAZEM: Tanečnice, kurtizána a špionka Mata Hari byla svůdná i naivní

Vznáší se nad ní aureola snad nejznámější špionky. Femme fatale, podmanivé ženy...

Vznáší se nad ní aureola snad nejznámější špionky. Femme fatale, podmanivé ženy bohyně. Jenže Mata Hari byla spíš...

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce
Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní rozpočet financoval dětské skupiny a nově také mikrojesle. Do nich chodí hlavně děti, které nezískaly místo ve státní školce, ale jejich rodiče nastupují do práce dřív než po třech letech mateřské dovolené.Najdete na iDNES.cz