Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Nedávejte ženám kosmetiku, šaty, prádlo ani auto, natož kožich

aktualizováno 
Lámete si hlavu, co dát své přítelkyni nebo manželce jako dárek pod stromeček? Vaše partnerka je jistě neopakovatelně originální, takže vám neporadíme, co ji potěší. Zato však víme, co rozhodně nedávat.
Nedávejte ženám... ne, ani botky ne, zaručeně se netrefíte.

Nedávejte ženám... ne, ani botky ne, zaručeně se netrefíte. | foto: Profimedia.cz

Ženy dokáží dokonale předstírat cokoli. Podtrhuji cokoli. Pokud proto mají za to, že budou vaše peníze a řemeslnické schopnosti potřebovat i příští rok, budou předstírat i radost z dárečků. V duchu budou ale znechuceně protáčet panenky, když dostanou:

1. Parfém: Když jim koupíte ten jejich, budete za blba, který nemá fantazii. Když koupíte jiný, bude to zaručené ordinérní vůně, která se k nim nehodí.

2. Kosmetiku: "Tak on si myslí, že už jsem tak stará, abych se musela pajcovat. No dobře, ty všiváku. Napajcuju se, ale pro někoho úplně jiného."

3. Drogerii: Může být něco fádnějšího než pěna do koupele a trapnějšího než deodorant?

4. Ošacení: Když trefíte velikost, netrefíte tvar. Když trefíte tvar i velikost, což je nemožné, netrefíte barvu. A když už trefíte tvar, barvu i velikost, což nedokáže ani Chuck Norris, který dokáže i nemožné, netrefíte materiál. Má to ještě další zádrhel: když koupíte hezkou, ale lacinou věc, na ženě podle ní šetříte. Když koupíte drahou, zbytečně vyhazujete peníze za něco, co stejně neunosí.

Prádlo už vůbec nezkoušejte: "Jsem snad pro něj coura?" Nebo opačně, když koupíte něco usedlého: "Tak mě vidí? Asexuální?"

5. Překvapení jako skok padákem, kurzy paraglidingu, večeře s Michalem Davidem. Dáte-li jí něco takového, jste pro ni moula, který nevymyslí nic pořádného a podléhá tomu, co se píše v ženských časopisech.

6. Milou pozornost, keramické srdíčko, horoskopový kámen, šálek a podobně. Bude si myslet, že vám ještě neskončila puberta. Copak je váš vztah ve stavu letmých dotyků a žmoulání rukou v kině?

7. Vlastní tvorbu. Možná máte nějaké nadání. Možná umíte něco usochat, namalovat, složit skladbu i báseň. Nedělejte to však. Jednak vás bude podezřívat z toho, že jste drahé dárky koupili milence a na ni zbyla jen lidová tvořivost. Hlavně však bude partnerka nejnemilosrdnějším kritikem.

8. Kožich. Kožich se přeci kupuje jen matrónám, které už se nemohou ukazovat v něčem sportovnějším.

9. Něco sportovního, oblečení, lyže, tenisovou raketu a tak podobně. Jednak platí to, co o výběru ošacení a jednak se v ní ozve varovný hlas: "Tak on si myslí, že jsem bečka? On mě snad takhle ponouká ke sportování? Tůhle, miláčku!"

10) Auto, diamanty, dům a cokoliv přehnaně drahého. Okamžitě v ní vzbudíte podezření, že si něco žehlíte. Pak si hlídejte e-maily, mobilní telefon i Facebook. Určitě se vám tam vloupá. Bude vás pronásledovat na každém kroku.

11. Poukaz na dovolenou či wellness pobyt. Pokud to koupíte pro vás dva, v jejím podvědomí se ozve: "A odkud ví, že jsem po tolika letech zvědavá na to být pořád s ním?" Když to koupíte pro ni a kamarádku, našeptá jí: "Ten starý kozel se mě chce zbavit. Kdo ví, co chce dělat, až tu nebudu."

12. Pití, lahůdky, sladkosti. Jak je rok dlouhý, šampaňské a kaviár nepřinesete, teď na ježíška ano. A určitě podle ní chcete, aby to otevřela, abyste mohl sám mlsat.

13. Cokoli praktického. Výše uvedenými radami jsme vás možná poněkud překvapili. To, že se nemá kupovat cokoli praktického, jako je vysavač či sada nádobí, to už ale určitě víte sami. S tím by vás zaručeně hnala, ani by se možná nesnažila předstírat, že ji to těší.

Jistě se vám vtírá táž myšlenka jako nám: Co ji tedy mám koupit? Upřímně, nevíme.

A co jí třeba nedat žádný dárek a zkusit ji potěšit jinak? Upřímně řečeno, ani to vám nemůžeme poradit.

Autoři: ,Nejčtenější

Není nad to, chodit nahá po bytě, říká MOgirl Karolína

„Jsem usměvavá, infantilní, střelená, vtipná a hodná,“ říká MOgirl Karolína.

Láká ji nebezpečí a přiznává, že umí být střelená a infantilní. A ničeho ze svého života nelituje. „Řídím se mottem, že...

Experimenty na lidech: americký stát potají plošně šířil bakterie

Jezdily rychle a hlavně po celé zemi. Autobusy Greyhound proto armáda využila k...

Infikoval vlastní obyvatele bakteriemi a viry, které ničily zdraví a dokonce zabíjely. Potají. Po dlouhých dvacet let...Orgasmus, pro který nehnete prstem. Internetem se šíří erotická hypnóza

Stačí se soustředit, nabádají erotické hypnotizérky.

Má to být bezdotykové sebeuspokojení. Prosté fyzických stimulů, cesta k orgasmu při něm vede čistě skrze mysl. Podle...

VIDEO: Splašky v puse, červi a tuk. Omdléval jsem při čištění kanálů

Nejužší stoky mají 60 na 110 centimetrů, musíte se v nich plazit a přitom ještě...

Nejen splašky, ale i červi, kameny nebo hroudy tuku. To všechno plave v pražské kanalizaci. Každý den proto vstupuje do...

Hnědé kobylky: jak dobře si malí a hlavně velcí nacisté žili z cizího

A tohle je také naše. Nacisté jako Adolf Hitler a Hermann Göring nejen...

Špičky nacistického režimu si za veřejné peníze stavěly soukromé rezidence, důstojníci SS si jen tak přivlastňovali...

Další z rubriky

Čech prodal Eiffelovu věž. Viktor Lustig inovoval klasický podvodný trik

„Nejslizčí fixlař, který kdy žil.“ Tak popsali tajní agenti českého podvodníka...

Na začátku se králík v pytli měnil v kočku, později se prodávaly falešné zlaté cihly nebo housle od Stradivariho. Onen...

Vosy a Noční čarodějnice. Do války proti nacistům zasáhly i pilotky

Hrdinky. Rufina Gaševová a Natalie Meklinová patřily do bombardovacího...

Sovětské pilotky létaly za druhé světové války bojové mise, jejich americké kolegyně přepravovaly náklady nebo...

Nejlepší pivní destinace zahrnují USA, Čínu i Brazílii. Česko schází

Tupláky, hluboké dekolty, Octoberfest? Zapomeňte, pivní kultura se změnila....

Virginie na prvním místě a kromě ní další americká města, mimo nich už jen čínský Peking, jihokorejský Soul a brazilské...

Najdete na iDNES.cz