Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Nedávejte ženám kosmetiku, šaty, prádlo ani auto, natož kožich

aktualizováno 
Lámete si hlavu, co dát své přítelkyni nebo manželce jako dárek pod stromeček? Vaše partnerka je jistě neopakovatelně originální, takže vám neporadíme, co ji potěší. Zato však víme, co rozhodně nedávat.
Nedávejte ženám... ne, ani botky ne, zaručeně se netrefíte.

Nedávejte ženám... ne, ani botky ne, zaručeně se netrefíte. | foto: Profimedia.cz

Ženy dokáží dokonale předstírat cokoli. Podtrhuji cokoli. Pokud proto mají za to, že budou vaše peníze a řemeslnické schopnosti potřebovat i příští rok, budou předstírat i radost z dárečků. V duchu budou ale znechuceně protáčet panenky, když dostanou:

1. Parfém: Když jim koupíte ten jejich, budete za blba, který nemá fantazii. Když koupíte jiný, bude to zaručené ordinérní vůně, která se k nim nehodí.

2. Kosmetiku: "Tak on si myslí, že už jsem tak stará, abych se musela pajcovat. No dobře, ty všiváku. Napajcuju se, ale pro někoho úplně jiného."

3. Drogerii: Může být něco fádnějšího než pěna do koupele a trapnějšího než deodorant?

4. Ošacení: Když trefíte velikost, netrefíte tvar. Když trefíte tvar i velikost, což je nemožné, netrefíte barvu. A když už trefíte tvar, barvu i velikost, což nedokáže ani Chuck Norris, který dokáže i nemožné, netrefíte materiál. Má to ještě další zádrhel: když koupíte hezkou, ale lacinou věc, na ženě podle ní šetříte. Když koupíte drahou, zbytečně vyhazujete peníze za něco, co stejně neunosí.

Prádlo už vůbec nezkoušejte: "Jsem snad pro něj coura?" Nebo opačně, když koupíte něco usedlého: "Tak mě vidí? Asexuální?"

5. Překvapení jako skok padákem, kurzy paraglidingu, večeře s Michalem Davidem. Dáte-li jí něco takového, jste pro ni moula, který nevymyslí nic pořádného a podléhá tomu, co se píše v ženských časopisech.

6. Milou pozornost, keramické srdíčko, horoskopový kámen, šálek a podobně. Bude si myslet, že vám ještě neskončila puberta. Copak je váš vztah ve stavu letmých dotyků a žmoulání rukou v kině?

7. Vlastní tvorbu. Možná máte nějaké nadání. Možná umíte něco usochat, namalovat, složit skladbu i báseň. Nedělejte to však. Jednak vás bude podezřívat z toho, že jste drahé dárky koupili milence a na ni zbyla jen lidová tvořivost. Hlavně však bude partnerka nejnemilosrdnějším kritikem.

8. Kožich. Kožich se přeci kupuje jen matrónám, které už se nemohou ukazovat v něčem sportovnějším.

9. Něco sportovního, oblečení, lyže, tenisovou raketu a tak podobně. Jednak platí to, co o výběru ošacení a jednak se v ní ozve varovný hlas: "Tak on si myslí, že jsem bečka? On mě snad takhle ponouká ke sportování? Tůhle, miláčku!"

10) Auto, diamanty, dům a cokoliv přehnaně drahého. Okamžitě v ní vzbudíte podezření, že si něco žehlíte. Pak si hlídejte e-maily, mobilní telefon i Facebook. Určitě se vám tam vloupá. Bude vás pronásledovat na každém kroku.

11. Poukaz na dovolenou či wellness pobyt. Pokud to koupíte pro vás dva, v jejím podvědomí se ozve: "A odkud ví, že jsem po tolika letech zvědavá na to být pořád s ním?" Když to koupíte pro ni a kamarádku, našeptá jí: "Ten starý kozel se mě chce zbavit. Kdo ví, co chce dělat, až tu nebudu."

12. Pití, lahůdky, sladkosti. Jak je rok dlouhý, šampaňské a kaviár nepřinesete, teď na ježíška ano. A určitě podle ní chcete, aby to otevřela, abyste mohl sám mlsat.

13. Cokoli praktického. Výše uvedenými radami jsme vás možná poněkud překvapili. To, že se nemá kupovat cokoli praktického, jako je vysavač či sada nádobí, to už ale určitě víte sami. S tím by vás zaručeně hnala, ani by se možná nesnažila předstírat, že ji to těší.

Jistě se vám vtírá táž myšlenka jako nám: Co ji tedy mám koupit? Upřímně, nevíme.

A co jí třeba nedat žádný dárek a zkusit ji potěšit jinak? Upřímně řečeno, ani to vám nemůžeme poradit.

Autoři: ,


Nejčtenější

Sexuchtivá, upřímná, náladová: seznamte se s MOgirl Nikol

Mám ráda nezávislost, kritický rozum a etický přístup ke zvířatům, říká MOgirl...

Na pět přívlastků, které ji charakterizují, se zeptala člověka, který je pro ni důležitý a zná ji. Jeho verdikt zněl:...

Všichni jste sériový vrah. Jak bývalý astrolog zesměšnil horoskopy

První horoskopy měly čtvercovou podobu. Tento patřil francouzskému králi Louisi...

Na horoskopy dodnes věří čtvrtina populace západního světa, prim hraje Amerika. Vytrvale jim důvěřuje přes 35 procent...OBRAZEM: Viktoriánská prodejná láska. Archiv odkryl unikátní fota

Birminghamská policie byla první na světě, která začala pořizovat policejní...

Birminghamská policie byla první na světě, která začala pořizovat policejní snímky zatčených. První vznikly již v roce...

Sebevědomý lev jsem proto, že makám a nepodvádím, říká Terminátor Karlos

Karlose „Terminátora“ Vémolu zpovídal Jakub „Buba“ Ouvín pro pořed televize...

Lvi žerou první, zní jeho heslo, má ho ostatně vytetované na ruce. A není pochyb, že on sám se mezi lvy počítá....

Nefungující segregace: sídliště Pruitt-Igoe se stalo peklem pro chudé

Segregované sídliště pro chudé nebylo řešením, stalo se vězením svých obyvatel...

Cílem bylo napěchovat chudé na jedno betonové sídliště. Vyčistit od nich město. Projekt založený na rasismu a segregaci...

Další z rubriky

VIDEO: Žena uřízla manželovi penis. Kvůli nevěře

Žárlivá žena uřízla manželovi penis

Když zjistila, že ji muž podvádí s mnoha ženami, zuřila. A nezvládla se uklidnit. Proto vymyslela plán pomsty. Vykonala...

Extrémní gastronomie: Rybí hobliny katsuobushi vám zatancují na talíři

Příprava katsuobushi vyžaduje trpělivost a um.

Ryby dokážou plavat a některé i létat, ale jen tuňák pruhovaný vám zatancuje. Jen to chce trochu trpělivosti. Rybí...

Všichni jste sériový vrah. Jak bývalý astrolog zesměšnil horoskopy

První horoskopy měly čtvercovou podobu. Tento patřil francouzskému králi Louisi...

Na horoskopy dodnes věří čtvrtina populace západního světa, prim hraje Amerika. Vytrvale jim důvěřuje přes 35 procent...

Najdete na iDNES.cz