Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Toto je komerční prezentace.iDNES.cz není jejím autorem a neovlivňuje její obsah.

Negreanu druhý v super high rolleru!

Komerční sdělení   11:00aktualizováno  11:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Speciální turnaj s buy-inem 100 000 dolarů konaný v rámci právě probíhajícího PokerStars Carribean Adventure měl překvapivého vítěze. Stal se jim ruský hráč Evžen Kačalov.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Daniel Negreanu a Evžen Kačalov u finálového stolu | foto: PokerStars.cz

Obrovský buy-in představující zhruba 1.8 miliónů českých korun do turnaje přilákal jen ty nejodvážnější pokerové hráče současnosti, mezi nimi nechyběl početný zástup hráčů z týmu PokerStars Pro, stejně jako bohatí podnikatelé a jiní odvážlivci. Startovní pole čítalo nakonec 38 hráčů, což předčilo očekávání organizátorů, kteří očekávali zhruba 20 až 30 hráčů.

Balík cen, který se rozděloval mezi hráče činil 3 743 000 dolarů, pro vítěze bylo připraveno půl druhého miliónu a pro hráče na druhém místě rovný milión.

V turnaji se prakticky od začátku dařilo i jednomu z nejlepších turnajových hráčů současnosti – Danielovi Negreanu. Ten na dálku soupeří s Philem Iveym o pozici nejlepšího turnajové hráče na světě, alespoň co se turnajových výher týče. Díky konečnému druhému místu se Daniel dostal do čela tohoto závodu, a to se závratnou sumou $14 116 191 dolarů – přesně tolik si Daniel vydělal ve svých 36 letech hraním pokerových turnajů.

Super high rolleru se účastnil i Viktor Blom, který byl v sobotu večer oficiálně potvrzen coby majitel přezdívku Isildur1, se kterou loni a vlastně i letos způsobil tolik povyku u pokerových stolů. Blomovi se ale na rozdíl od Negreana vůbec nedařilo a z turnaje brzy vypadl.

Turnaj také poznamenala poněkud kuriózní událost. Na finálovém stole jsme mohli spatřit pouze sedm hráčů, ačkoliv jich mělo být osm. V předvečer finálového stolu totiž došlo v závěru hry k vyřazení dvou hráčů u rozdílných stolů, a to nezávisle na sobě. Až poté se zjistilo, že ve hře zbývá jen sedm hráčům.

Do závěrečného heads-upu se tedy probojovali Daniel Negreanu a Evžen Kačalov. Oba začínali se zhruba stejným počtem žetonů, ale krátce po začátku se dostal do výrazného vedení Kačalov, když na boardu K-9-4-6-5 držel K-6, zatímco Daniel pouze pár králů. Od této chvíle se pak duel vyvíjel už poněkud jednostranně.

Kačalov nakonec zvládnul kanadského hráče porazit, vše bylo rozhodnuto ve hře, kde Daniel držel pár pětek a Kačalov o dost horší pár čtyřek. Ruskému hráči ovšem vydatně pomohla třetí čtyřka na turnu a ačkoliv Negreanu držel flush draw, flush na river nedorazil a bylo vymalováno!

Super high roller byl rozhodně velice úspěšným turnajem a je dost možné, že se s ním setkáme na Bahamách i příští rok. V těchto dnech pak samozřejmě probíhají i další turnaje, a to zejména hlavní turnaj s buy-inem 10 000 dolarů!

Konečné pořadí Super high rolleru

1.místo: Evžen Kačalov - $1 500 000
2.místo: Daniel Negreanu - $1 000 000
3.místo: Bryn Kenney - $643 000
4.místo: Nick Schulman - $400 000
5.místo: Humberto Brenes - $200 000

Chcete se naučit hrát poker úplně zdarma? Staňte se součástí největší pokerové sítě světa - PokerStars.net.

Autor:Nejčtenější

Nebezpečná masturbace: v Německu stojí život sto lidí ročně

Cesta za orgasmem může být i velmi nebezpečná.

V lékařských záznamech za sebou nechávají zápis „úmrtí kvůli autoerotice“. Ano, i touha po co nejintenzivnějším...

VIDEO: Splašky v puse, červi a tuk. Omdléval jsem při čištění kanálů

Nejužší stoky mají 60 na 110 centimetrů, musíte se v nich plazit a přitom ještě...

Nejen splašky, ale i červi, kameny nebo hroudy tuku. To všechno plave v pražské kanalizaci. Každý den proto vstupuje do...Orgasmus, pro který nehnete prstem. Internetem se šíří erotická hypnóza

Stačí se soustředit, nabádají erotické hypnotizérky.

Má to být bezdotykové sebeuspokojení. Prosté fyzických stimulů, cesta k orgasmu při něm vede čistě skrze mysl. Podle...

Rapeři v ringu. Marpo vyslyšel Rytmusovu výzvu a utká se s ním

Velký zápas. Duel mezi Marpem a Rytmusem znamená velké peníze a velkou...

„Takže Marpo, vyzývám tě na boxerský zápas,“ zaznělo z jednoho rohu pomyslného ringu. „Přijímám – a začni trénovat,...

Nejlepší pivní destinace zahrnují USA, Čínu i Brazílii. Česko schází

Tupláky, hluboké dekolty, Octoberfest? Zapomeňte, pivní kultura se změnila....

Virginie na prvním místě a kromě ní další americká města, mimo nich už jen čínský Peking, jihokorejský Soul a brazilské...

Další z rubriky

Moneymaker sahal po titulu!

Chris Moneymaker

Nejprestižnější pokerová událost na poli heads-upové disciplíny se v uplynulých dnech konala ve Spojených státech. Po...

Blíží se 60 miliard rozdaných her na PokerStars!

Blíží se 60 miliard rozdaných her na PokerStars!

Další velký mezník už brzy zaznamená herna PokerStars. V horizontu pár týdnů se totiž očekává, že bude rozdána hra...

Oslavte Mezinárodní žen den s PokerStars!

Vanessa Rousso

Nejenom ženy a dívky oddávající se hře v poker by měly zpozornět. Osmého března totiž PokerStars uspořádají speciální...

Najdete na iDNES.cz