Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Toto je komerční prezentace.iDNES.cz není jejím autorem a neovlivňuje její obsah.

Negreanu druhý v super high rolleru!

Komerční sdělení   11:00aktualizováno  11:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Speciální turnaj s buy-inem 100 000 dolarů konaný v rámci právě probíhajícího PokerStars Carribean Adventure měl překvapivého vítěze. Stal se jim ruský hráč Evžen Kačalov.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Daniel Negreanu a Evžen Kačalov u finálového stolu | foto: PokerStars.cz

Obrovský buy-in představující zhruba 1.8 miliónů českých korun do turnaje přilákal jen ty nejodvážnější pokerové hráče současnosti, mezi nimi nechyběl početný zástup hráčů z týmu PokerStars Pro, stejně jako bohatí podnikatelé a jiní odvážlivci. Startovní pole čítalo nakonec 38 hráčů, což předčilo očekávání organizátorů, kteří očekávali zhruba 20 až 30 hráčů.

Balík cen, který se rozděloval mezi hráče činil 3 743 000 dolarů, pro vítěze bylo připraveno půl druhého miliónu a pro hráče na druhém místě rovný milión.

V turnaji se prakticky od začátku dařilo i jednomu z nejlepších turnajových hráčů současnosti – Danielovi Negreanu. Ten na dálku soupeří s Philem Iveym o pozici nejlepšího turnajové hráče na světě, alespoň co se turnajových výher týče. Díky konečnému druhému místu se Daniel dostal do čela tohoto závodu, a to se závratnou sumou $14 116 191 dolarů – přesně tolik si Daniel vydělal ve svých 36 letech hraním pokerových turnajů.

Super high rolleru se účastnil i Viktor Blom, který byl v sobotu večer oficiálně potvrzen coby majitel přezdívku Isildur1, se kterou loni a vlastně i letos způsobil tolik povyku u pokerových stolů. Blomovi se ale na rozdíl od Negreana vůbec nedařilo a z turnaje brzy vypadl.

Turnaj také poznamenala poněkud kuriózní událost. Na finálovém stole jsme mohli spatřit pouze sedm hráčů, ačkoliv jich mělo být osm. V předvečer finálového stolu totiž došlo v závěru hry k vyřazení dvou hráčů u rozdílných stolů, a to nezávisle na sobě. Až poté se zjistilo, že ve hře zbývá jen sedm hráčům.

Do závěrečného heads-upu se tedy probojovali Daniel Negreanu a Evžen Kačalov. Oba začínali se zhruba stejným počtem žetonů, ale krátce po začátku se dostal do výrazného vedení Kačalov, když na boardu K-9-4-6-5 držel K-6, zatímco Daniel pouze pár králů. Od této chvíle se pak duel vyvíjel už poněkud jednostranně.

Kačalov nakonec zvládnul kanadského hráče porazit, vše bylo rozhodnuto ve hře, kde Daniel držel pár pětek a Kačalov o dost horší pár čtyřek. Ruskému hráči ovšem vydatně pomohla třetí čtyřka na turnu a ačkoliv Negreanu držel flush draw, flush na river nedorazil a bylo vymalováno!

Super high roller byl rozhodně velice úspěšným turnajem a je dost možné, že se s ním setkáme na Bahamách i příští rok. V těchto dnech pak samozřejmě probíhají i další turnaje, a to zejména hlavní turnaj s buy-inem 10 000 dolarů!

Konečné pořadí Super high rolleru

1.místo: Evžen Kačalov - $1 500 000
2.místo: Daniel Negreanu - $1 000 000
3.místo: Bryn Kenney - $643 000
4.místo: Nick Schulman - $400 000
5.místo: Humberto Brenes - $200 000

Chcete se naučit hrát poker úplně zdarma? Staňte se součástí největší pokerové sítě světa - PokerStars.net.

Autor:


Nejčtenější

OBRAZEM: Viktoriánská prodejná láska. Archiv odkryl unikátní fota

Birminghamská policie byla první na světě, která začala pořizovat policejní...

Birminghamská policie byla první na světě, která začala pořizovat policejní snímky zatčených. První vznikly již v roce...

Síla fotbalového míče: pro pákistánský Sialkot znamená zisky i utrpení

Výroba míčů, nejen fotbalových, vyslala Sialkot do světa a tamním firmám...

Má-li fotbalový míč hlavní město, je to pákistánský Sialkot. Vyrábět se tam začal nejprve v malém, pro britské...Poručíme větru dešti. Američané si za války hráli s počasím nad Vietnamem

O legendární Ho Či Minovu cestu se sváděly boje, Američané však na ni byli...

Propracovanými trasami v džungli proudily za vietnamské války na pomoc komunistickému severu desetitisíce vojáků a tuny...

Sexuchtivá, upřímná, náladová: seznamte se s MOgirl Nikol

Mám ráda nezávislost, kritický rozum a etický přístup ke zvířatům, říká MOgirl...

Na pět přívlastků, které ji charakterizují, se zeptala člověka, který je pro ni důležitý a zná ji. Jeho verdikt zněl:...

Nefungující segregace: sídliště Pruitt-Igoe se stalo peklem pro chudé

Segregované sídliště pro chudé nebylo řešením, stalo se vězením svých obyvatel...

Cílem bylo napěchovat chudé na jedno betonové sídliště. Vyčistit od nich město. Projekt založený na rasismu a segregaci...

Další z rubriky

Bouře přichází na PokerStars!

Sunday Storm

Jen krátce po rekordním turnaji Sunday Million přichází herna PokerStars s další obrovskou výzvou. Jste připraveni...

Eureka Poker Tour začíná v Praze!

PokerStars Prague Open proběhne v Praze v září

Nová turnajová série od PokerStars vypukne ve čtvrtek 17. března v pražském Card Casinu na Smíchově. Už teď je jasné,...

Negreanu oplatil Isildurovi porážku!

Viktor Blom alias Isildur1

Měl to být nejsledovanější pokerový heads-up letošního roku. Dva pokeroví giganti Viktor Blom alias Isildur1 a Daniel...

Najdete na iDNES.cz