Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Toto je komerční prezentace.iDNES.cz není jejím autorem a neovlivňuje její obsah.

Negreanu oplatil Isildurovi porážku!

Komerční sdělení   15:00aktualizováno  15:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Měl to být nejsledovanější pokerový heads-up letošního roku. Dva pokeroví giganti Viktor Blom alias Isildur1 a Daniel Negreanu se střetli ve dvou duelech v intervalu jednoho týdne. Naplnil jejich souboj očekávání diváků?

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Viktor Blom alias Isildur1 | foto: PokerStars.cz

Isildurova speciální akce na PokerStars s názvem "SuperStar Showdown" nabývá na čím dál větší popularitě. Talentovaný Švéd pravidelně vyzývá ty nejlepší současné hráče pokeru ke hře až o 150 000 dolarů. Pravidla jsou jednoduchá: Isildur1 a jeho soupeř spolu odehrají 2 500 her na čtyřech stolech a vítězem se stane ten, kdo je na konci v plusu. Do hry přitom každý hráč vnáší 150 000 dolarů.

Kromě úvodní prohry s Isaacem Haxtonem zatím Isildur1 vyhrál všechny souboje. Až předminulý týden měl zažít první velkou zkoušku: vyzval jej totiž jeden z nejznámějších a nejpopulárnějších pokerových hráčů na světě Daniel Negreanu. Očekávaný zápas rozdělený do dvou dějství (v každém se hrálo tradičních 2 500 her a ve hře bylo 150 000 dolarů) okamžitě přitáhl obrovskou pozornost pokerových médií a samozřejmě hráčů a fanoušků se zájmem o hru.

Před začátkem někteří spekulovali o tom, že Daniel je především jedním z nejlepších turnajových hráčů a že cash games mu příliš nejdou, což ostatně potvrzoval i sám Negreanu. Na druhou stranu, sympatický Kanaďan se na duel s Isildurem pečlivě a dlouho připravoval.

Isildur1

Isildur1

I proto asi řadu diváků výsledek jejich prvního vzájemného střetnutí 20. března šokoval. Negreanu totiž odešel ze zápasu na hlavu poražen, a to už po odehrání 1439 her. Ano, přesně po tomto počtu partií Negreanu prohrál celých 150 000 dolarů.

Pokračování duelů naplánované na neděli 27. března tak vzbuzovalo skepsi i mezi těmi největšími optimisty a fanoušky Daniela. Kdo si ovšem našel poslední březnovou neděli čas a sledoval pokerového klienta PokerStars, rozhodně se mu to královský vyplatilo! K vidění byl totiž perfektní poker.

Daniel Negreanu

Daniel Negreanu

Negreanu do druhého zápasu nevstoupil zrovna slavně a od začátku se propadl do velkého mínusu. V tu chvíli to skutečně vypadalo, že bude muset být duel opět předčasně ukončen, neboť po 1 300 hrách prohrával Negreanu už 120 000 dolarů.

Zhruba v polovině se ale něco na charakteru hry změnilo a započal Danielův obrovský comeback. Kanaďan najednou začal mít nad svým soupeřem velkou převahu a vyhrával jeden pot za druhým. Nakonec Negreanu dokázal ve strhujícím závěru urvat vítězství na svou stranu, když se mu podařilo skončit v plusu 26 000 dolarů, což je vzhledem ke stavu, který panoval zhruba uprostřed partie, skutečně husarský kousek.

Kanadský profík si tak částečně napravil svoji pošramocenou pověst a mohl tak z duelu nakonec přeci jen odejít se vztyčenou hlavou, byť celkově byl za oba víkendy ve velkém mínusu. Kdo bude dalším Isildurovým soupeřem zatím není známé, jisté ovšem je, že přestávka před další PokerStars SuperStar Showdown nebude dlouhá!

Chcete se naučit hrát poker úplně zdarma? Staňte se součástí největší pokerové sítě světa - PokerStars.net

Autor:Nejčtenější

Není nad to, chodit nahá po bytě, říká MOgirl Karolína

„Jsem usměvavá, infantilní, střelená, vtipná a hodná,“ říká MOgirl Karolína.

Láká ji nebezpečí a přiznává, že umí být střelená a infantilní. A ničeho ze svého života nelituje. „Řídím se mottem, že...

Experimenty na lidech: americký stát potají plošně šířil bakterie

Jezdily rychle a hlavně po celé zemi. Autobusy Greyhound proto armáda využila k...

Infikoval vlastní obyvatele bakteriemi a viry, které ničily zdraví a dokonce zabíjely. Potají. Po dlouhých dvacet let...Orgasmus, pro který nehnete prstem. Internetem se šíří erotická hypnóza

Stačí se soustředit, nabádají erotické hypnotizérky.

Má to být bezdotykové sebeuspokojení. Prosté fyzických stimulů, cesta k orgasmu při něm vede čistě skrze mysl. Podle...

Hnědé kobylky: jak dobře si malí a hlavně velcí nacisté žili z cizího

A tohle je také naše. Nacisté jako Adolf Hitler a Hermann Göring nejen...

Špičky nacistického režimu si za veřejné peníze stavěly soukromé rezidence, důstojníci SS si jen tak přivlastňovali...

Nejlepší pivní destinace zahrnují USA, Čínu i Brazílii. Česko schází

Tupláky, hluboké dekolty, Octoberfest? Zapomeňte, pivní kultura se změnila....

Virginie na prvním místě a kromě ní další americká města, mimo nich už jen čínský Peking, jihokorejský Soul a brazilské...

Další z rubriky

Souboj snů: Blom vs Negreanu

Daniel Negreanu

To, o čem se spekulovalo už pěknou řádku týdnu, se stalo skutečností. Online hvězda Viktor Blom alias Isildur1 se ve...

Šestá sezóna PokerStars týmové ligy!

Poker. Ilustrační foto

Ve spolupráci s portálem Pokerteam.cz se už 2. dubna rozeběhne již šestá sezóna populární a ojedinělé týmové PokerStars...

Eureka Poker Tour začíná v Praze!

PokerStars Prague Open proběhne v Praze v září

Nová turnajová série od PokerStars vypukne ve čtvrtek 17. března v pražském Card Casinu na Smíchově. Už teď je jasné,...

Domácí chipsy pro děti
Domácí chipsy pro děti

Upečte si domácí chipsy, ale pozor, jsou velice návykové.

Najdete na iDNES.cz