Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Nejbizarnější sexuální zákony

aktualizováno 
Poté, co jste souložili s ovcí, nesmíte si ji už nikdy naservírovat k obědu. Muž nesmí mít sex zároveň s matkou i její dcerou. Tak zní některé z nejzvláštnějších sexuálních zákonů, se kterými se ve světě můžete setkat.

Zákonodárci v některých zemích se nezastaví zřejmě před ničím. A neuposlechnete-li, přijde si pro vás policie. | foto: Profimedia.cz

Pokud se vám zdá, že vás zákony příliš omezují a určují i pravidla, která jsou naprosto zřejmá, pak nevíte, co je to omezení. V mnoha státech světa určuje zákon i to, v jaké pozici máte souložit a co přitom můžete nebo nesmíte dělat.

U mrazáků ne!

Vyznáváte netradiční místa pro provozování sexu? Pokud se nechcete dostat do problémů, v Newcastlu ve Wyomingu si nechte zajít chuť na erotiku u mrazáků s masem. Speciálně na ně pamatuje totiž městská vyhláška.

V Carlsbadu v Novém Mexiku si zase legálně nemůžete užít sexu v autě. Výjimkou je pouze situace, kdy jsou jeho okénka opatřena zataženými záclonkami. To v Clintonu v Oklahomě přistupují k sexu v autě liberálněji, je pouze zakázáno masturbovat při pohledu na pár souložící v autě.

Pokud byste pracovali v Tremontonu v Utahu jako řidič sanitky nebo byste si naopak sanitku zavolali coby pacient, nepokoušejte se přimět její řidičku k sexu. Je totiž přísně zakázáno souložit během řízení sanitky.

Jak to dělat podle zákona

Kdybyste žili ve Washingtonu DC a chtěli dodržovat zákony, mohli byste se svou partnerkou souložit pouze v misionářské poloze. Jakékoli jiné sexuální polohy jsou tady totiž zakázané. Aby toho nebylo málo, zákon přesně stanoví situace, kdy si můžete dopřát sex s pannou (například o svatební noci).

V osmnácti státech USA (například v Arizoně a Utahu) je zakázáno poskytovat i přijímat orální sex. Praktikování orálního sexu je mimo jiné zakázané i na Floridě, která je ovšem na bizarní sexuální zákony mimořádně štědrá.

Stejně jako ve Washingtonu je zde při sexu povolena pouze misionářská poloha, své manželky muži nesmějí líbat na ňadra a hlavně nezapomeňte, že kdybyste se rozhodli pro soulož s dikobrazem, porušujete zákon.

Praktikujete-li zakázaný sex, skončíte ve vězení

V kolumbijském Cali máte jistotu, že vaše manželka bude panna, protože žena smí mít sex jen se svým manželem. Problém je v tom, že při vaší první souloži musí být přítomna i její matka a dívat se, jestli všechno probíhá tak, jak má.

Pokud masturbujete, dejte si pozor, aby vás přitom v Indonésii nikdo neviděl. Trestem za masturbaci je totiž utětí hlavy. V Nevadě je považován za nezákonný sex bez kondomu.

Netradiční praktiky a zvířata

Rádi při sexu mluvíte vulgárně a častujete svou partnerku neslušnými verbálními narážkami? Ve městě Willowdale v Oregonu byste neuspěli. Platí zde totiž nařízení, které manželovi zakazuje při sexu se ženou klít a mluvit sprostě. Městská vyhláška Oxfordu v Ohiu pro změnu zakazuje ženám, aby se svlékly před fotografií nebo obrazem muže.

Masochisté a sadisté mají těžký život v Mississippi, kde jsou tyto sexuální praktiky postaveny mimo zákon.

Jestliže patří mezi vaše oblíbené kratochvíle střílení z pistole, zatímco vaše partnerka prožívá bouřlivý orgasmus, v Connorsville ve Wisconsinu si ani neškrtnete.

Ve státě Iowa pak nesmí muž s knírkem políbit na veřejnosti ženu, je zakázáno líbat se víc než pět minut bez přerušení, a pokud jste si právě užili sex a ležíte se svou partnerkou v posteli, můžete si maximálně třikrát loknout piva.

Pokud holdujete aromatickým potravinám, v Alexandrii v Minnesotě byste museli žít jako poustevník. Je tady totiž přísně zakázáno, aby muž souložil, pokud jeho dech páchne po cibuli, česneku nebo rybě.

Většina zemí Blízkého východu dodržuje přikázání, které praví, že muž nesmí jíst maso ovce, s níž měl sexuální styk.

V Libanonu jsou při určování pravidel sexu se zvířaty poměrně benevolentní. Souložit se zvířetem mužského pohlaví je hřích, který se trestá smrtí, ale sex se zvířetem ženského pohlaví si můžete dopřát dle libosti.

Příznivci netradičního hromadného sexu mají těžký život v bolivijském Santa Cruz. Vyhláška tady zakazuje, aby měl muž sex zároveň se ženou a její dcerou.

Autoři:Nejčtenější

Není nad to, chodit nahá po bytě, říká MOgirl Karolína

„Jsem usměvavá, infantilní, střelená, vtipná a hodná,“ říká MOgirl Karolína.

Láká ji nebezpečí a přiznává, že umí být střelená a infantilní. A ničeho ze svého života nelituje. „Řídím se mottem, že...

Experimenty na lidech: americký stát potají plošně šířil bakterie

Jezdily rychle a hlavně po celé zemi. Autobusy Greyhound proto armáda využila k...

Infikoval vlastní obyvatele bakteriemi a viry, které ničily zdraví a dokonce zabíjely. Potají. Po dlouhých dvacet let...Orgasmus, pro který nehnete prstem. Internetem se šíří erotická hypnóza

Stačí se soustředit, nabádají erotické hypnotizérky.

Má to být bezdotykové sebeuspokojení. Prosté fyzických stimulů, cesta k orgasmu při něm vede čistě skrze mysl. Podle...

Hnědé kobylky: jak dobře si malí a hlavně velcí nacisté žili z cizího

A tohle je také naše. Nacisté jako Adolf Hitler a Hermann Göring nejen...

Špičky nacistického režimu si za veřejné peníze stavěly soukromé rezidence, důstojníci SS si jen tak přivlastňovali...

OBRAZEM: Nahá jóga vás zbaví stresu a zlepší sex, věří její učitelka

Jejím studiem už prošly stovky žen. Nedopřává se jim v něm však jógy v...

Jejím studiem už prošly stovky žen. Nedopřává se jim v něm však jógy v tradičním balení, před lekcí se totiž svlékají....

Další z rubriky

Klíčem k našemu uspokojení jsou doteky, polibky, vzkázaly ženy mužům

Předehra není méněcennou fází intimních hrátek, říká studie.

Zapomeňte na exotické sexuální praktiky, cirkusové polohy, neobvyklá místa. Zapamatujte si, že sex nerovná se pouze...

VIDEO: Jak spolu mít sex přes oceán, i to ukáže erotický veletrh v Praze

Technologie vstupuje víc a víc i do říše erotických hraček.

Pornobrýle, nebo třeba umělá vagina a vibrátor, které rozehrají intimní partie muže a ženy synchronizovanými záchvěvy a...

Přes rauš až na vrchol. Kuřáci marihuany mají více sexu, říká studie

Konzumace marihuany podle vědců souvisí s častějším sexem. Proč to tak je, však...

Lidé, kteří si dopřávají marihuanu, mají o dvacet procent více sexu než ti, kteří se droze zcela vyhýbají. Tvrdí to...

Domácí chipsy pro děti
Domácí chipsy pro děti

Upečte si domácí chipsy, ale pozor, jsou velice návykové.

Najdete na iDNES.cz