Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Nejčastější důvody, proč váš sex bolí

aktualizováno 
Problémy se sexem přísluší téměř výhradně jen ženám, zatímco vy se považujete za borce, který může kdykoli. Maximálně jste ochotný připustit, že v šedesáti vám bude trvat delší dobu, než svůj klíčový orgán přimějete ke spolupráci, tím to ale končí. Pokud jste i vy v zajetí tradičního předsudku, je načase vrátit se do reality.

Přesvědčení, že bolestivé problémy při sexu jsou vyhrazeny jen ženám, zatímco vy jste v roli borce, který může kdykoli, je pouhým mýtem. | foto: Profimedia.cz

I mužský sexuální život totiž může být spojen s bolestí a nepříjemnými pocity a problémy tohoto druhu se bohužel mohou dostavit dříve, než byste je čekali.

Zánět prostaty

Bolí vás při sexu v tříslech nebo podbřišku? A ještě k tomu trávíte valnou část svého času na toaletě, kde téměř umíráte při močení?

Potom si rovnou skočte pro přihlášku do klubu prostatiků.

Jde totiž nejspíš o prostatidu, tedy zánět prostaty. Prostata je přibližně dvacet gramů těžký orgán, který mimo jiné produkuje tekutinu, která spolu se spermatem tvoří ejakulát.

Zároveň však ale slouží prostata k tomu, aby vám znepříjemňovala život. A raději se připravte na to, že první problémy mohou přijít už kolem třicítky.

Pokud byste chtěli zánětu prostaty předejít, nejspíš neuspějete, protože přesná příčina není dosud známá. Některé typy jsou způsobené bakteriemi, takže původem je infekce, příčinou může být ale i zánět nebo například nadměrný stres.

Špatný sex

Skončili jste v posteli se ženou, která se nedokáže dostatečně uvolnit. Nebo co hůř, ona by se uvolnit dokázala, ale váš výkon je tak mizerný, že si ani nezaslouží označení "sex".

Důsledkem toho je nedostatečné zvlhčení její pochvy, a protože váš penis žádnou tekutinu v průběhu styku neprodukuje, citlivé sliznice se o sebe bolestivě třou. Mimo jiné v nich vznikají mikroskopické trhlinky, kterými se potom snáze šíří infekce.

Jestliže by tedy vaše milostné schopnosti snesly vylepšení, vypomozte si lubrikantem a heslem "Cvičení dělá mistra".

Peyronieho nemoc

Pokud vás potká toto onemocnění, spočívající v nadměrné tvorbě vaziva, nejdřív si nahmatáte v penisu zatvrdlinu a pak události naberou rychlý spád.

Během několika dní si nejspíš všimnete, že se váš penis začíná při erekci ohýbat buď nahoru, nebo do strany.

Sex se pro vás začne stávat značně obtížným a hlavně nepříjemně bolestivým aktem.

Přesvědčení, že jsou bolestivé problémy při sexu vyhrazeny jen ženám, zatímco vy jste v roli borce, který může kdykoli, je pouhým mýtem

Jestliže budete mít skutečně smůlu a postihne vás nejhorší stupeň této nemoci, jejíž příčiny jsou zatím neznámé, ohne se váš penis do pravého úhlu a bude nutný operativní zákrok.

Parafimóza

Představte si, že by vám někdo na penis navlékl kroužek o velmi malém průměru a zaškrtil vám tak žalud. Dělá se vám při této představě slabo v kolenou? Potom se modlete, aby vás nepotkala parafimóza.

K té dochází v situaci, kdy se pokusíte svou zúženou předkožku při erekci silou přetáhnout směrem dolů. Po takovém nesmyslném činu udělá předkožka kolem okraje žaludu jakýsi škrtící kroužek.

Žalud začne okamžitě výrazně otékat, přitéká do něj méně krve a netřeba dodávat, že skutečně nejde o euforický zážitek.

V případě, že je zaškrcení výrazné a krev nemůže do žaludu přitékat delší dobu, připravte se na to, že konec vašeho penisu začne nejprve modrat, a jakmile se jeho barva změní na černou, dojeli jste na konečnou.

Fraktura penisu

Představte si následující situaci: partnerka konečně odložila kalhotky a vášnivý sex, na který jste se tak těšili, se stává skutečností. Chcete v praxi demonstrovat svou mužnost a náruživost, takže rezignujete na váhavé oťukávání terénu a vyrážíte do prudkého útoku.

Smůla je, že místo na dno její vaginy narážíte do stydké kosti. Ozve se vpravdě nepěkný zvuk, jakési lupnutí či křupnutí, a potom máte k dispozici přibližně setinu sekundy, abyste se připravili na největší bolest svého života.

Právě jste si totiž způsobili frakturu penisu.

Jestliže se utěšujete tím, že v penisu není žádná kost, která by se mohla zlomit, měli byste vědět, že ve skutečnosti jde o hovorové označení roztržení topořivého tělíska penisu, které nevydrží přílišný tlak.

Okamžitě ztratíte erekci (to vzhledem k příšerné bolesti není nic překvapivého), váš penis změní barvu a dochází k jeho deformaci, vytvoří se obrovská krevní podlitina. I když se téměř všechny fraktury penisu obejdou bez následků, léčba trvá minimálně dva až tři týdny.

Poměrně zajímavé jsou také statistiky, které tvrdí, že pouze třetina těchto úrazů se stane při souloži. Zbytek je způsoben nevhodnou masturbací, ohnutím penisu při snaze erekci potlačit či úderu do ztopořeného penisu.

Autoři:Nejčtenější

Není nad to, chodit nahá po bytě, říká MOgirl Karolína

„Jsem usměvavá, infantilní, střelená, vtipná a hodná,“ říká MOgirl Karolína.

Láká ji nebezpečí a přiznává, že umí být střelená a infantilní. A ničeho ze svého života nelituje. „Řídím se mottem, že...

Experimenty na lidech: americký stát potají plošně šířil bakterie

Jezdily rychle a hlavně po celé zemi. Autobusy Greyhound proto armáda využila k...

Infikoval vlastní obyvatele bakteriemi a viry, které ničily zdraví a dokonce zabíjely. Potají. Po dlouhých dvacet let...Orgasmus, pro který nehnete prstem. Internetem se šíří erotická hypnóza

Stačí se soustředit, nabádají erotické hypnotizérky.

Má to být bezdotykové sebeuspokojení. Prosté fyzických stimulů, cesta k orgasmu při něm vede čistě skrze mysl. Podle...

Hnědé kobylky: jak dobře si malí a hlavně velcí nacisté žili z cizího

A tohle je také naše. Nacisté jako Adolf Hitler a Hermann Göring nejen...

Špičky nacistického režimu si za veřejné peníze stavěly soukromé rezidence, důstojníci SS si jen tak přivlastňovali...

Nejlepší pivní destinace zahrnují USA, Čínu i Brazílii. Česko schází

Tupláky, hluboké dekolty, Octoberfest? Zapomeňte, pivní kultura se změnila....

Virginie na prvním místě a kromě ní další americká města, mimo nich už jen čínský Peking, jihokorejský Soul a brazilské...

Další z rubriky

Víme, jak dlouhý sex ženy chtějí. Uspokojí je 26 minut, tvrdí studie

„Ta správná“ délka sexu neexistuje, výzkumy o tom, jak dlouho se milujeme, však...

Nepočítala se předehra, na to výzkumníci výslovně upozornili. Zajímala je jen délka pohlavního styku. Mezinárodní...

Nebezpečná masturbace: v Německu stojí život sto lidí ročně

Cesta za orgasmem může být i velmi nebezpečná.

V lékařských záznamech za sebou nechávají zápis „úmrtí kvůli autoerotice“. Ano, i touha po co nejintenzivnějším...

Orgasmus, pro který nehnete prstem. Internetem se šíří erotická hypnóza

Stačí se soustředit, nabádají erotické hypnotizérky.

Má to být bezdotykové sebeuspokojení. Prosté fyzických stimulů, cesta k orgasmu při něm vede čistě skrze mysl. Podle...

Najdete na iDNES.cz