Toto je komerční prezentace.iDNES.cz není jejím autorem a neovlivňuje její obsah.

Nejlepší on-line pokerové turnaje na internetu!

Komerční sdělení   1:00aktualizováno  27. března 1:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
PokerStars je hrdý na to, že pořádá nejlepší vícestolové on-line pokerové turnaje a kvalifikace na internetu! Turnaje jsou hry eliminačního typu, které se hrají tak dlouho, dokud některý z hráčů nemá všechny žetony. Ceny jsou rozdělovány podle počtu přihlášených hráčů.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Nejlepší online pokerový turnaj | foto: pokerstars.cz

Základní informace o hraní našich on-line turnajů jsou k dispozici na stránce o pokerových turnajích.

Předtím, než se do některého z našich turnajů přihlásíte, si prosím přečtěte naše  pravidla pokerových turnajů.

Hraní turnaje na PokerStars

Pro účast v turnaji zvolte prosím v lobby záložku "Turnaje", "Sit & Go", nebo "Události".  Pokud z této záložky vyberete jakýkoliv turnaj, zobrazí se vám na pravé straně informace o tomto turnaji. U turnaje hledejte sloupec se stavem "Registruje se".

Najdete tam detaily každého turnaje, jako například: typ hry (Texas Holdem, Omaha, Stud), strukturu (s limitem - limit, bez limitu – no limit, limit banku – pot limit) a startovné jsou uvedeny vedle sloupce Stav. Po dvojitém kliknutí na turnaj ve stavu "Registruje se" nebo tlačítka Lobby turnaje se otevře Lobby turnaje. Pokud nejste přihlášeni, klikněte prosím na tlačítko "Registrovat". Software pak vaši registraci potvrdí. Krátce před začátkem turnaje budete usazeni ke svému místu. Počáteční časy usazení ke stolu a registrace zkontrolujte v Lobby turnaje.

Lobby pokerového turnaje

Upozorňujeme, že při začátku turnaje jsou hráčům přidělována místa na náhodné bázi, a to u všech turnajů i vícestolových kvalifikací. Změny míst nejsou bohužel možné. K turnajům Hold'em a Omaha bude přiděleno tlačítko k sedadlu 1.

Stejně jako v klasickém pokeru, když na vás přijde řada, máte možnost volit z možností: check, bet, raise, call nebo fold. K dispozici je tlačítko "Čas" (Time bank). To se zobrazí, jakmile dostanete upozornění na časový limit v okně chatu. Tlačítko Čas vám umožňuje získat dodatečný čas na rozhodnutí.

Dalším vylepšením, kterým se PokerStars odlišuje od ostatních, je záložka "Info" v chatovacím okně. Tato záložka vám zobrazí současnou pozici v turnaji a s ní také nejvyšší, nejnižší a průměrný stack zbývajících hráčů. Tato záložka vám též ukáže zbývající Čas. Záložka "Statistiky" poskytuje statistická data o vaší hře v průběhu daného turnaje.

Okno turnajové lobby

Pro aktuální informace o stavu současného turnaje může hráč kdykoliv použít obrazovku lobby turnaje. Lobby vám zobrazí současnou úroveň limitu turnaje, informace o sázkách hráčů apod. Doporučujeme tuto možnost využívat často, abyste měli přehled o vašem stavu.

V lobby turnaje jsou též uvedeni všichni hráči a po kliknutí na jejich Uživatelské ID (nickname) nebo na tlačítko "Informace o hráči" se zobrazí aktuální informace o hráči v tomto turnaji.

Po skončení turnaje obdrží všichni hráči e-mail se všemi informacemi, které se k turnaji vztahují. Hráč si může též vyžádat historii turnaje kdykoliv po jeho skončení zvolením volby "Historie turnaje" v hlavní lobby. Informace o každém turnaji jsou v lobby turnaje uloženy několik hodin po jeho skončení.

Prohlížení turnaje nebo stolu v průběhu hry

Hráč turnaje může sledovat jakýkoliv jiný stůl, pokud na něj dvakrát klikne v seznamu stolů v lobby turnaje, nebo po kliknutí na tlačítko "Sledovat stůl". Stoly mohou sledovat i hráči, kteří se hry neúčastní.

Pokerové turnajové dolary (T$) - PokerStars Exclusive

PokerStars vám jako největší on-line pokerová stránka nabízí unikátní systém Turnajových dolarů. Pokud se kvalifikujete do jakéhokoliv turnaje, i přes kvalifikaci (krom níže uvedených událostí W$) máte možnost se z turnajů odhlásit a obdržet turnajové dolary (T$). T$ mohou být použity pro registraci do jakéhokoliv turnaje PokerStars nebo kombinaci turnajů, včetně Sit & Go, speciálních událostí a kvalifikací. Pokud vyhrajete více míst do jednoho turnaje, bude hodnota těchto míst automaticky připsána na váš T$ účet. T$ se od účtu reálných peněz odlišuje v tom, že nemohou být použity v ringových hrách – jen jako startovné turnajů.

T$ zůstatek si můžete kdykoliv ověřit v okně Pokladny z Lobby.

W Dollars (W$)

Kromě turnajových dolarů vám též nabízíme speciální W$. W$ mohou být využity pro registraci do všech speciálních kvalifikačních událostí. Jsou jimi např.:

PokerStars Caribbean Adventure (PCA)
European Poker Tour (EPT)
PokerStars World Championship of Online Poker (WCOOP)
World Series of Poker (*WSOP)****
Asia-Pacific Poker Tour (APPT)


Když vyhrajete místo v jedné ze speciálních W$ pokerových událostí, např.: místo v PokerStars Caribbean Adventure, budete muset hrát a nebudete se moci odhlásit. Pokud vyhrajete více míst ve stejném turnaji, bude vám hodnota těchto míst automaticky připsána na váš W$ účet. Pokud vyhrajete místo do kvalifikace pro speciální události W$, máte možnost se z turnaje odhlásit a vzít si W$. W$ pak mohou být použity do jakékoliv W$ události.

W$ zůstatek si můžete kdykoliv ověřit v okně Pokladny z Lobby.

Upozornění: V některých případech není možné se z turnajů odhlásit. V takových případech se prosím obraťte e-mailem na support@pokerstars.com a my vás z turnaje odhlásíme. Ujistěte se prosím, že nám svůj požadavek zasíláte z e-mailové adresy, kterou máte zaregistrovanou u PokerStars účtu. Současně nezapomeňte uvést vaše ID i číslo turnaje, ve kterém chcete zrušit registraci.

PokerStars je největší internetová pokerová herna, která pořádá nejvíce turnajů ze všech. Nabízíme vám stažení našeho bezplatného pokerového klienta, kde najdete velký výběr pokerových on-line turnajů. V naší pokerové herně. Ať již chcete hrát jen v malých hrách nebo velkých událostech, jako je World Poker Tour nebo *World Series of Poker, PokerStars pro vás má vždy něco navíc.

* World Series of Poker a WSOP jsou ochrannými známkami Harrah License Company, LLC ("Harrah's"). Harrah’s nijak nesponzoruje ani není žádným jiným způsobem spojen s PokerStars ani jeho produkty, službami nebo akcemi.

** Turnajové dolary mohou být použity k registraci do běžných i speciálních akcí; W$ mohou být použity pouze na speciální akce.

*** Jakékoliv údaje poskytnuté na této straně jsou pouze informačního charakteru. Nejnovější informace o turnajích a jejich začátcích jsou vždy k dispozici v PokerStars klientovi v adekvátní turnajové lobby.

**** akce WSOP – platí specifické podmínky. Přečtěte si prosím naše FAQ ohledně použití W$ pro World Series.

Autor:


Nejčtenější

Kruté metody poprav: ušlapání slonem a řezání zaživa

Lyngchi bylo jedním z nejnehumánnějších způsobů poprav, které historie přinesla.

Trest smrti je z principu definitivní záležitost. V leckterých společnostech se však nezdál dostatečně uspokojivý....

Studie o intimním životě mužů: první sex mají v průměru v 18 letech

První se si muži dopřávají v průměru v osmnácti letech, tvrdí výzkum.

Trvala po dva roky a vědci při ní vyzpovídali přes 12 tisíc mužů. Zajímal je jejich vstup do sexuálního života, jejich...Agentka Fifi: kráska sváděla britské agenty, aby je prověřila

Byla krásná a provokativní. Marie Christine Chilverová byla pro roli svůdné...

V Británii je vyškolili, naučili šifrovat a slídit. Po technické stránce byli špioni vybaveni na výtečnou, až při...

VIDEO: Různé tváře orgasmu. Jinak vypadá v Evropě a jinak v Asii

Zřetelné výrazy obličeje interpretují bolest i potěšení napříč kulturami.

Bolest se do našich tváří vpisuje docela stejně, bez ohledu na to, z které části planety jsme. Orgasmus však nikoli. My...

Extrémní gastronomie: syrový mořský červ připomíná neklidný penis

Na pohled je to podivný tvor, způsob jeho konzumace bývá ještě bizarnější,...

Při procházce jihokorejským tržištěm je nepřehlédnete. Kádě s jejich bledě růžovými tělíčky přitahují pozornost. Na...

Další z rubriky

Šestá sezóna PokerStars týmové ligy!

Poker. Ilustrační foto

Ve spolupráci s portálem Pokerteam.cz se už 2. dubna rozeběhne již šestá sezóna populární a ojedinělé týmové PokerStars...

Blíží se 60 miliard rozdaných her na PokerStars!

Blíží se 60 miliard rozdaných her na PokerStars!

Další velký mezník už brzy zaznamená herna PokerStars. V horizontu pár týdnů se totiž očekává, že bude rozdána hra...

Souboj snů: Blom vs Negreanu

Daniel Negreanu

To, o čem se spekulovalo už pěknou řádku týdnu, se stalo skutečností. Online hvězda Viktor Blom alias Isildur1 se ve...

5 tipů, jak trénovat dětskou pozornost
5 tipů, jak trénovat dětskou pozornost

Věnovat dítěti péči a rozvíjet v něm schopnost koncentrace se vyplatí jak vám, tak jemu. Díky tomu, že bude pozorné ve škole, nebudete muset věnovat tolik času učení doma, což nejspíš potěší vás i vašeho potomka. Vyzkoušejte aktivity, kterými dětskou pozornost posílíte.Najdete na iDNES.cz