Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Nejnudnější věci, které dělají muži v posteli

aktualizováno 
Přílišná něžnost, neustálé žádosti o dovolení, mechanický a monotónní sex. Seznam věcí, kterými svou partnerku v posteli dokonale znudíte, je barvitý. Získat nálepku nudného milence je ještě o něco horší, než když si na sex s vámi partnerka nepamatuje.

Budete-li se nudných přešlapů v posteli dopouštět častěji, může se stát, že příště už dá přednost spánku | foto: Profimedia.cz

Nejde o to, abyste každé ženě, která vaší postelí projde, přivodili mnohonásobný orgasmus, jakmile vás ale jednou zařadí do kategorie zoufale nudných mužů, můžete vsadit svou výplatu na to, že cesta do jejích kalhotek už pro vás zůstane zablokována.

Udělali jsme průzkum mezi ženami v našem okolí a zeptali se, čím je muž v posteli zcela určitě unudí do bezvědomí.

Příliš mnoho něžnosti

Naprostá většina dotázaných žen se shodla, že sice nechce mít v posteli surovce, ale raději snese jistou dávku hrubosti než přecitlivělou bábovku. Jestliže se jí bojíte dotknout a vaše laskání se odehrává v podstatě jen za pomoci konečků prstů, protože na víc neseberete odvahu, buďte si jistí, že nebudete mít úspěch ani u hyperstydlivé panny.

Vaše partnerka chce cítit, že má vedle sebe v posteli chlapa. Jistě, něžná předehra je fajn, ale snažte se to nepřehánět. Každá žena ocení přiměřený stisk či tlak na těch správných místech.

Mechanický sex

Těžko říct, jak k tomuto přesvědčení mužské pokolení dospělo, ženy si však často stěžují, že se naše představa dobrého sexu omezuje na pravidlo: "Čím rychleji a déle budeš přirážet, tím lépe."

Máme čtvrtek, miláčku... Pravidelnost a rutina může zabít sex, i když spolu nejste dvacet let.

Jenže podobnou praxí si nevysloužíte pověst sexuální mašiny, jak možná doufáte, ale naprosto nezajímavého a nudného milence.

Zkuste svou partnerku někdy požádat, aby před vámi použila vibrátor, a sledujte, co jí dělá dobře. Zcela určitě ho nezapne na nejvyšší výkon a nebude zběsile přirážet stylem co nejrychleji a co nejhlouběji. Bude měnit sílu, intenzitu, rychlost i místo dráždění. A přesně tak byste měli při sexu postupovat i vy.

Absolutní předvídatelnost

K mechanickému souložení se váže i další z častých ženských stížností: absolutní předvídatelnost.

Je sice hezké, že už nejste sedmnáctiletí puberťáci, kteří by se na sebe museli vrhat na lavičce v parku, protože jejich dětský pokojík právě okupuje mladší sourozenec, ale se sexem v manželské posteli a při zhasnutém světle příliš dlouho nevydržíte.

Na to, abyste měli na sex vyhrazený každý druhý čtvrtek a vaše partnerka mohla do posledního detailu předvídat naprosto všechno, co v posteli uděláte, máte dost času, až vám bude osmdesát.

Pokud chcete, aby se s vámi nenudila, snažte se vyhnout stereotypu a zařadit do svého erotického života překvapení, experimenty a nečekané podněty. Jen tak budete mít jistotu, že při sexu s vámi nebude přemýšlet o tom, že by strop v ložnici potřeboval už opravdu vymalovat.

Některé chvilky mohou být v posteli velmi trapné. Seznamte se proto s tím, čemu se při sexu rozhodně vyhnout, aby to trapnou nudou neskončilo.

Žádosti o dovolení

Možná si na své image nepřekonatelného gentlemana zakládáte, určitě však najdete spoustu jiných příležitostí, kde ji uplatnit, i mimo postel.

Samozřejmě, že chcete, aby se jí to líbilo, když se jí však budete před každým dotekem, změnou polohy či novou technikou ptát, jestli můžete, změní se vaše souložení v kurz společenské konverzace.

Raději se spolehněte na své instinkty a sledujte její reakci. Pokud se jí to, co děláte, bude líbit, stoprocentně to poznáte. Stejně tak vám zcela určitě neujde, pokud jí to příjemné nebude.

Nejste malé dítě a nepotřebujete ke všemu explicitně vyjádřený souhlas.

Stejná stimulace

Klasická chyba: jednou se vám podařilo přivodit jí drážděním bradavek bouřlivý orgasmus, takže se při každém dalším sexu soustředíte na totéž místo a stimulujete jí bradavky tak zuřivě, že vaše dráždění připomíná bombový útok.

Zvítězí-li nad sexuálními hrátkami nuda, je postel najednou tak velká

Výsledkem nicméně není orgasmus, při němž by praskaly okenní tabulky, ale zničující nuda (v horším případě nepříjemný až bolestivý zážitek).

Citlivost jednotlivých částí ženského těla se totiž v průběhu času mění. Mají na ní vliv například i hormonální procesy v průběhu měsíce.

To, že jsme se stimulováním jedné lokality uspěli před týdnem, vůbec neznamená, že už máme doživotně vyhráno.

Střídejte proto intenzitu, místo i způsob dráždění a orientujte se podle jejích momentálních reakcí. Je to daleko nadějnější taktika než monotónní, obehraný prstoklad.

Autoři:Nejčtenější

Nebezpečná masturbace: v Německu stojí život sto lidí ročně

Cesta za orgasmem může být i velmi nebezpečná.

V lékařských záznamech za sebou nechávají zápis „úmrtí kvůli autoerotice“. Ano, i touha po co nejintenzivnějším...

VIDEO: Splašky v puse, červi a tuk. Omdléval jsem při čištění kanálů

Nejužší stoky mají 60 na 110 centimetrů, musíte se v nich plazit a přitom ještě...

Nejen splašky, ale i červi, kameny nebo hroudy tuku. To všechno plave v pražské kanalizaci. Každý den proto vstupuje do...Rapeři v ringu. Marpo vyslyšel Rytmusovu výzvu a utká se s ním

Velký zápas. Duel mezi Marpem a Rytmusem znamená velké peníze a velkou...

„Takže Marpo, vyzývám tě na boxerský zápas,“ zaznělo z jednoho rohu pomyslného ringu. „Přijímám – a začni trénovat,...

Nejlepší pivní destinace zahrnují USA, Čínu i Brazílii. Česko schází

Tupláky, hluboké dekolty, Octoberfest? Zapomeňte, pivní kultura se změnila....

Virginie na prvním místě a kromě ní další americká města, mimo nich už jen čínský Peking, jihokorejský Soul a brazilské...

VIDEO: Park plný penisů. Korejská atrakce oslavuje sexualitu a plodnost

V parku Haesindang jsou penisy mnohých barev i velikostí. O samotě, nebo ve...

Padesát soch ve tvaru penisu je unikátem. Mají podobu totemů, laviček, lamp, zvonů, v některých jsou vyřezaná znamení...

Další z rubriky

Víme, jak dlouhý sex ženy chtějí. Uspokojí je 26 minut, tvrdí studie

„Ta správná“ délka sexu neexistuje, výzkumy o tom, jak dlouho se milujeme, však...

Nepočítala se předehra, na to výzkumníci výslovně upozornili. Zajímala je jen délka pohlavního styku. Mezinárodní...

Sváteční touhy: křesťanské Vánoce a islámský konec půstu jsou dobou sexu

Pokud by snad Vánoce samy o sobě nestačily, přispěchala se sexy reklamou...

Vánoce lákají k sexu, proto křesťanské země vykazují vrchol v počtu porodů přesně o devět měsíců později. Tvrdí to...

Orgasmus, pro který nehnete prstem. Internetem se šíří erotická hypnóza

Stačí se soustředit, nabádají erotické hypnotizérky.

Má to být bezdotykové sebeuspokojení. Prosté fyzických stimulů, cesta k orgasmu při něm vede čistě skrze mysl. Podle...

Najdete na iDNES.cz